>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skąd ten strach przed wypłatą?

sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Akurat w tym wypadku konto jest na mamę, bo w chwili zakładania brakowało mi paru miesięcy do pełnoletności. Mama oczywiście o wszystkim wiedziała i się zgodziła, jest też tam skan jej dowodu, ale przelew był z mojego konta. A transakcji rzeczywiście dokonałem przez p24 i dzięki bardzo za tę uwagę ????
No tak, ale dla kasyna nie ma różnicy czy ta osoba wie o tym czy nie. Samo sformułowanie &quot;w imieniu osób trzecich&quot; oznacza że uczestniczyć w grach może tylko osoba na którą jest załozone konto. W twoim przypadku to złamanie regulaminu bo konto jest na twoją matkę a ona nie uczestniczy w zakładach tylko ty robisz to w jej imieniu.
 
W 11

wojjtas

Użytkownik
Napisałem tutaj żeby dostać poradę od kogoś, kto się na tym zna, a nie hejty od ludzi niepiszących w chęci pomocy.
jeśli tak to teraz napisz do supportu te swoje argumenty ...
a jak już chcesz kombinować , to wiedz że kombinować trzeba umieć :cool: pozdro 1800
Wyobraź sobie, że &quot;te swoje argumenty&quot;, a mianowicie jeden z nich napisałem do supportu i wypłatę otrzymam. Zachciało mi się kombinować i wiedz, że wiem, że trzeba umieć. Bez pozdrowień 1800,
 
K 16

kicha1236

Użytkownik
Załóżmy taką sytuację . Jest sobie pewna osoba bezrobotna , która przez rok siedzi w domu . Przez ten czas gra u bukmachera i wygrała przez ten cały rok 50 tys. zł wyprowadzając tą kasę przez moneybookers kartą. I teraz chce sobie za te owe 50 tys zł kupić przykładowo auto warte dokładnie 50 tys. W takim wypadku US i tak by sie doczepił do takiego delikwenta bo on nie umiałby udowodnic z kąd posiada środki na ten wóz. Chyba , że są jakies sposoby o których nie wiem xd. Polskie prawo jest moim zdaniem bez sensu . Ciekawe czy kiedyś będzie można na legalu grać u buka i odprowadzac podatki .
 
E 3

e63

Użytkownik
Załóżmy taką sytuację . Jest sobie pewna osoba bezrobotna , która przez rok siedzi w domu . Przez ten czas gra u bukmachera i wygrała przez ten cały rok 50 tys. zł wyprowadzając tą kasę przez moneybookers kartą. I teraz chce sobie za te owe 50 tys zł kupić przykładowo auto warte dokładnie 50 tys. W takim wypadku US i tak by sie doczepił do takiego delikwenta bo on nie umiałby udowodnic z kąd posiada środki na ten wóz. Chyba , że są jakies sposoby o których nie wiem xd. Polskie prawo jest moim zdaniem bez sensu . Ciekawe czy kiedyś będzie można na legalu grać u buka i odprowadzac podatki .
Musiałby auto kupić na kogoś albo mieć firmę która służyłaby jako typowa &quot;pralnia&quot; ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jest miliard sposobów by wyprać brudne pieniądze bo o tym jest mowa. Począwszy od założenia fikcyjnej jednoosobowej firmy, wystawianiu lewych faktur, kończąc na zwykłym dogadaniu się z właścicielem kasyna czy nawet osobą posiadającą zarejestrowany automat &quot;jednoręki bandyta&quot;. Oczywiście lepiej stracić ten jakiś mały % od kwoty niż stracić wszystko. Myślę, że jakbyś miał te 50 tysięcy to nie miałbyś z tym problemu. Ludzie w Polsce jak i na całym świecie piorą brudne pieniądze, nie w tysiącach, a w milionach czy nawet miliardach złotych/euro itd.
Chyba niektórzy tutaj zapomnieli o aferze która wybuchła kilka ładnych lat temu. Mniej więcej Piskorski tłumaczył się, że wygrał 4 miliony w ruletce, co oznaczało, że musiał by wygrać 138 razy z rzędu. To jest Polska!
Niedawno przecież wyciekła afera z Adamem Hofmanem w roli głównej z PiSu, który jest posądzony o braku odprowadzenia podatku od pożyczek (kolegów?) na ponad 100 tysięcy złotych. Nam każdą pracować za 1300 zł ;) i robią łaskę o podwyżkę 50 zł, a sami pod stołami dają sobie w reklamówkach sumy pieniędzy na które jedna rodzina musiałaby pracować z 3-5 lat. Są w skrócie mówiąc: BEZCZELNI.
Jeszcze dodam wisienkę na torcie o tej marionetce Palikocie.
Już nie wspomnę o tym, że takie fundacje jak &quot;Kidprotect&quot; czy &quot;Maciuś&quot;, pod odsłona uczciwości i empatii ludzkiej, ich właściciele bawili się za wpłacone pieniądze na kontach w Szwajcarii, a tylko znikomy procent przeznaczali na rzeczywistą ideę ich pseudo fundacji.
O przekrętach, praniu brudnych pieniędzy, lewiźnie, dojeniu koryta, polskiej polityce, ustawionych przetargach, monopolu, bankrutowaniu firm podczas Euro 2012 można by napisać parę ładnych tomów 500 stronicowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Niedawno przecież wyciekła afera z Adamem Hofmanem w roli głównej z PiSu, który jest posądzony o braku odprowadzenia podatku od pożyczek (kolegów?) na ponad 100 tysięcy złotych. Nam każdą pracować za 1300 zł i robią łaskę o podwyżkę 50 zł, a sami pod stołami dają sobie w reklamówkach sumy pieniędzy na które jedna rodzina musiałaby pracować z 3-5 lat. Są w skrócie mówiąc: BEZCZELNI.
To jest akurat najbardziej daremny przykład. Gość po prostu nie zapłacił 2 tys zł podatku od pożyczki. Pieniądze na konto przelał mu kolega ze studiów. Prawdziwą aferą są ustawione przetargi rządowe, ale właśnie dla takich szakali tworzy się &quot;wielkie&quot; afery nie zapłacenia podatku od pożyczki, co by nie gadali za dużo o miliardowych ustawieniach przetargów.
kończąc na zwykłym dogadaniu się z właścicielem kasyna
???? !
 
C 445

cristovao

Użytkownik
To jest akurat najbardziej daremny przykład. Gość po prostu nie zapłacił 2 tys zł podatku od pożyczki.Pieniądze na konto przelał mu kolega ze studiów.
No to twoja teza obalona
Hofman kręci z datami “pożyczki”, kiedy jakoby miał otrzymać ją od Roberta Pietryszyna, bo pożyczkodawca podaje zupełnie inne terminy i inną kwotę.

Jak niedoświadczony 26-letni Pietryszyn mógł zostać prezesem potężnego klubu piłkarskiego Zagłębie Lubin i to w czasie rządów PiS? Jeszcze bardziej go pogrąża to, iż w KGHM, który jest właścicielem klubu Zagłębie, pracowała żona Hofmana.

Zapach korupcji aż nos wykręca. Aż podejrzenie samo się nasuwa: Pietryszyn spłaca “dług” wdzięczności. Wypłaca się, jak właściciele sklepów, restauracji mafiosom. Hofman został na tym złapany, ale kolesie nie ustalili, co mają mówić, bo ich tłumaczenia w mediach nie są zgodne, są bardzo różne. A ja będzie w prokuraturze? Jakie przedstawią dowody?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
A ja będzie w prokuraturze? Jakie przedstawią dowody?
Będzie tak jak z Palikotem. Powie, że ma wykształcenie filozoficzne i sąd patrząc na te okoliczności umorzy sprawę. Polska ;)! Prokurator i sędzia dostaną pod stołem reklamówki, a za pół roku nikt nie będzie o tym pamiętał. Pół żartem, pół serio.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Będzie tak jak z Palikotem. Powie, że ma wykształcenie filozoficzne i sąd patrząc na te okoliczności umorzy sprawę. Polska ;)! Prokurator i sędzia dostaną pod stołem reklamówki, a za pół roku nikt nie będzie o tym pamiętał. Pół żartem, pół serio.
tak całkiem serio to człowiek Jarka więc eliminacja, Adam H. zdradzony o świcie
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No to twoja teza obalona
Nawet jeśli to i tak &quot;afera&quot; Hoffmana to jest jedno wielkie nic przy prawdziwej wielomilionowej AFERZE ustawionych przetargów rządowych...No jest to jednak różnica. Rozumiem, że można PiSu nie lubić, ale róznice między aferką a gigantyczną AFERĄ trzeba by jednak rozróżnić.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Załóżmy taką sytuację . Jest sobie pewna osoba bezrobotna , która przez rok siedzi w domu . Przez ten czas gra u bukmachera i wygrała przez ten cały rok 50 tys. zł wyprowadzając tą kasę przez moneybookers kartą. I teraz chce sobie za te owe 50 tys zł kupić przykładowo auto warte dokładnie 50 tys. W takim wypadku US i tak by sie doczepił do takiego delikwenta bo on nie umiałby udowodnic z kąd posiada środki na ten wóz. Chyba , że są jakies sposoby o których nie wiem xd. Polskie prawo jest moim zdaniem bez sensu . Ciekawe czy kiedyś będzie można na legalu grać u buka i odprowadzac podatki .
W Polsce mieszkasz ? Przecież możesz legalnie grać u bukmacherów i płacić podatki a za wygraną kase automatycznie potrącany jest podatek więc pieniądze są czyste i możesz zrobić co Ci się żywnie podoba ale zapewne chodzi Ci o grę u bukmacherów zagranicznych którzy nie płacą w polsce podatków, to tak jak wyżej masz napisane sposobów żeby brudne pieniądze stały się czyste jest bardzo bardzo dużo wystarczy trochę pomyśleć.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Załóżmy taką sytuację . Jest sobie pewna osoba bezrobotna , która przez rok siedzi w domu . Przez ten czas gra u bukmachera i wygrała przez ten cały rok 50 tys. zł wyprowadzając tą kasę przez moneybookers kartą. I teraz chce sobie za te owe 50 tys zł kupić przykładowo auto warte dokładnie 50 tys. W takim wypadku US i tak by sie doczepił do takiego delikwenta bo on nie umiałby udowodnic z kąd posiada środki na ten wóz. Chyba , że są jakies sposoby o których nie wiem xd. Polskie prawo jest moim zdaniem bez sensu . Ciekawe czy kiedyś będzie można na legalu grać u buka i odprowadzac podatki .
1.wtedy rodzice biorą auto w leasing i dają dziecku jako darowiznę od której zapłacą podatek aby ów bezrobotny syn jeździł i szukał pracy minimalnej, rodzice spłacają sobie raty na które daje im syn
2. jeżeli rodzice mają oszczędności których nie trzymają na koncie w banku również kupują za gotówkę i dają dziecku jako darowiznę
3. jeżeli rodzice pracują mają, swoją firmę, gospodarstwo rolne, nie kupują nic wartościowego również dają jako darowiznę bo wydatek 50 tys. to dla Nich mały wydatek a bezrobotny syn musi czymś jeździć
4. jeżeli rodzice mają szansę otrzymać kredyt wtedy biorą sobie kredyt na samochód który podarują synowi, syn w zamian podaruje kwoty ze Skrill&#39;a na spłaty rat
5. dziadek też może darować wnuczkowi auto za 50 tys. aby jeździł szukał pracy w końcu mamy duże bezrobocie a wszędzie pieszo chodzić albo komunikacją miejską
a to po co bezrobotnemu auto za 50 kawałków to już inna sprawa
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Cristovao kojarzyłem Ciebie po wypowiedziach jako osobę w miarę zorientowaną a tutaj takie kwiatki piszesz.
1. Przy leasingu rodzice nie będą właścicielem samochodu a leasingodawca (z reguły bank). Jak nie jesteś właścicielem to nie możesz niczego darować komuś bo to nie jest Twoje. No i kolejna sprawa, że w przypadku darowizny rodziców na rzecz dzieci nie trzeba płacić podatku bo jest to zwolnione.
2. Rodzicami mogą się zainteresować czy było ich stać na taki wydatek (co jeśli nie?).
3-5 każdą taką darowiznę należy zgłosić do US bo wtedy obdarowany ma problem - zapłaci podatek, w wysokości zależnej od tego od kogo darowiznę dostał. Jeśli się zgłosi do US to darczyńca musi posiadać &quot;zdolność zarobkową&quot; aby darować komuś samochód za 50 tys. Trudno sobie wyobrazić dziadka co ma renty np. 800 zł i bez żadnego większego majątku/oszczędności żeby z dnia na dzień kupił samochód i nagle darował swojemu wnukowi. Jak nie obdarowany wnuk to darczyńca dziadek może mieć problem.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Trudno sobie wyobrazić dziadka co ma renty np. 800 zł i bez żadnego większego majątku/oszczędności żeby z dnia na dzień kupił samochód i nagle darował swojemu wnukowi. Jak nie obdarowany wnuk to darczyńca dziadek może mieć problem.
Przez całe życie dziadek mógł troszkę więcej lub mniej pieniędzy sobie odłozyć...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przez całe życie dziadek mógł troszkę więcej lub mniej pieniędzy sobie odłozyć...
Oczywiście. Tylko dziadzia będzie musiał udowodnić, że miał gdzieś odłożoną taką gotówkę. Jeśli miał np. na koncie bankowym, wypłacił i kupił samochód to jest ok. Ale jeśli np. powie, że miał w skarpecie to nawet sąd w to nie uwierzy powołując się na &quot;doświadczenie życiowe&quot;, że nikt dzisiaj nie trzyma oszczędności życia w skarpecie bo inflacje je zjada.
Nie teoretyzuje tylko piszę jak jest, z &quot;doświadczenia życiowego&quot; ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
nikt dzisiaj nie trzyma oszczędności życia w skarpecie bo inflacje je zjada.
Tak, ale trzymac w banku równiez - przy obecnym oprocentowaniu a w zasadzie jego braku - sie to bardzo średnio opłaca...Chyba, ze jakies gigantyczne milionowe sumy, to wtedy cos z tych odsetek sie moze uzbierac. No, ale to juz rozwazania na tematy finansowe.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Powiedz jaka jest różnica czy ktoś trzyma na oprocentowanym swoje oszczędności życia w kwocie np. 50 000 czy 5 000 000?
Wartość tej kasy dla jednego i drugiego jest taka sama - są to dla każdego duże pieniądze bo są oszczędnościami życia.
Ale Ty pewnie patrzysz na to przez pryzmat choćby bukmacherki.
Bo jeśli ktoś gra 100 zł po kursie @1.04 to jest słaby. Ale jeśli ktoś gra 10 000 po kursie @1.04 to już jest ok tak? Bo piszesz &quot;to wtedy cos z tych odsetek sie moze uzbierac&quot;.
Jak ktoś gra za 10k to mu się faktycznie szybciej uzbiera niż temu co za stówkę ciśnie.
Kwota oszczędności jest względna. Bo np. dla Ciebie to 50 tys. jest to sporo kasy ale dla Solorza sporo kasy to 5 mld.
Skoro już masz jakieś pieniądze to warto aby chociaż minimalizować stratę na inflacji.
Niekoniecznie ktoś musi oszczędności życia lokować na oprocentowanym koncie bankowym. Również może zainwestować w fundusze inwestycyjne, obligacje itp.
Osoby starsze to już trudniej aby inwestowały gdzieś więc głównie w grę wchodzi konto bankowe. Dzisiaj nawet dziadkowie trzymają oszczędności życia w skarpecie. W skarpecie na wypadek, na bieżące wydatki to trzyma się małą cząstkę środków finansowych.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Powiedz jaka jest różnica czy ktoś trzyma na oprocentowanym swoje oszczędności życia w kwocie np. 50 000 czy 5 000 000?
A no taka jest to dla mnie różnica, że z 50 tys zł odsetki są żadne - nie wystarczy nawet na codzienne opłaty życiowe. A już z 5 mln wystarczy na opłaty. I mówię tu o zwykłych osobach. Nie mówię o ludziach pokroju Solorza. Ale np zdarzy się wygrać w totka 10 mln czy jakiś spadek, takie czysto hipotetyczne sytuacje. To z odsetek wtedy już zwykła osoba sobie z tego wyżyje. Taka to jest wg mnie różnica odsetkowa z 50 tys zł a z 5 mln zł.
Ale Ty pewnie patrzysz na to przez pryzmat choćby bukmacherki. Bo jeśli ktoś gra 100 zł po kursie @1.04 to jest słaby. Ale jeśli ktoś gra 10 000 po kursie @1.04 to już jest ok tak?
Kompletnie nie patrze przez pryzmat bukmacherki. Z prostego względu - nie traktuję tego jako możliwość źródła dochodu czy życia z tego, a bardziej jako zabawę czy hobby.
Niekoniecznie ktoś musi oszczędności życia lokować na oprocentowanym koncie bankowym. Również może zainwestować w fundusze inwestycyjne, obligacje itp.
Osobiście uważam, że najlepszą inwestycją są różnego typu nieruchomości. I zamiast trzymać w banku te pieniądze za marne oprocentowanie wolałbym mądrze zainwestować w nieruchomości, które dadzą większy zysk niż te już prawie zerowe oprocentowania w bankach. Ciekawa zależność jest. Oprocentowania są 1-3%(max) a opłaty co chwila rosną za prowadzenie kont. Na temat obligacji, funduszy, itp sie nie wypowiadam, bo po prostu się nie znam. Ale słyszałem, że wielu laików na tym poległo...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A no taka jest to dla mnie różnica, że z 50 tys zł odsetki są żadne - nie wystarczy nawet na codzienne opłaty życiowe. A już z 5 mln wystarczy na opłaty. I mówię tu o zwykłych osobach. Nie mówię o ludziach pokroju Solorza. Ale np zdarzy się wygrać w totka 10 mln czy jakiś spadek, takie czysto hipotetyczne sytuacje. To z odsetek wtedy już zwykła osoba sobie z tego wyżyje. Taka to jest wg mnie różnica odsetkowa z 50 tys zł a z 5 mln zł.
Nadal nie chcesz przyjąć do wiadomości, że &quot;oszczędności życia&quot; to pojęcie względne.
Ten co ma 50 tys. oszczędności pewnie ma mniejsze potrzeby finansowe, skoro &quot;tylko&quot; tyle ich uzbierał to pewnie żyje na innym poziomie niż ten co uzbierał 5 mln.
Miesięczne odsetki dziadka co ma 50 tys. wystarczą mu np. na zakup leków co miesiąc.
Ten dziadek co ma 5 mln. wystarczy mu np. na leki, czynsz i zakup żywności.
Tylko zauważ, że dziadek (50k) potrzebuje na utrzymanie miesięcznie np. 1k, podczas gdy drugi dziadek (5 baniek) potrzebuje 5k bo żyje pewnie na innym - wyższym - poziomie i w związku z tym wydaje więcej.
Oprocentowanie lokaty jest takie samo dla obu (chociaż ten z 5 mln pewnie mógłby wynegocjować wyższe).
Kompletnie nie patrze przez pryzmat bukmacherki. Z prostego względu - nie traktuję tego jako możliwość źródła dochodu czy życia z tego, a bardziej jako zabawę czy hobby.
Ten co grał za 100 i ten co grał za 10k zarabiają w sumie tyle samo - 4%. Tyle tylko, że obaj mają inny bankroll. Tak samo w życiu jak zarabiasz 2k na rękę to żyjesz na innym poziomie niż ten co zarabia 20k. Bo ten drugi wydaje na paliwo do samochodu tyle co ten pierwszy w sumie zarobi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
.Osobiście uważam, że najlepszą inwestycją są różnego typu nieruchomości. I zamiast trzymać w banku te pieniądze za marne oprocentowanie wolałbym mądrze zainwestować w nieruchomości, które dadzą większy zysk niż te już prawie zerowe oprocentowania w bankach.
Jakiego typu nieruchomości? Podaj przykład. Ciekawi mnie to ponieważ też często słyszę o inwestycjach np. w mieszkania i potem ich wynajmowanie, ale osobiście mnie to dziwi. Skoro mieszkanie jest warte kilkaset tys, a wynajmowane po kilka miesięcznie.
 
Do góry Bottom