>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skalp gra na chłodno

S 406

skalp

Użytkownik
Czołem,
Zakładam temat w tym dziale, ale z myślą o tym, że z czasem przejdę na ten ze statystykami.
Od lat grałem u buków, natomiast był to klasyczny feeding z mojej strony i takie też w sumie było podejście bardzo frywolne. Od około roku bardzo bacznie się uczę i przeszedłem na inny stopień zaangażowania w pracę nad swoim bankiem informacji. Za zeszły rok przy ogólnej sumie stawek około 29 000 jestem stratny 600, natomiast cały ten cykl miał mi służyć wyłącznie jako pole do nauki i wypracowania metody jaką będę stosował.
W moim temacie należy się spodziewać w olbrzymiej większości: angielskiej premier league, pucharów europejskich od fazy 1/8, meczów eliminacyjnych i turniejowych rangi międzypańtwowej - A WSZYSTKO TO W PIŁCE NOŻNEJ. Dodatkowo czasem egzotycznie co wyszczególnię pewne kwiatki jak międzynarodowe mecze piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki, lekka atletyka i pływanie. Natomiast to będzie bardzo rzadko. Na eksperta pretenduje tylko i wyłącznie w tych uściślonych rozgrywkach piłki nożnej.
Szybko wyjaśniam skąd taka selekcja. Po pierwsze uważam że w wielu dziedzinach życia, a w obstawianiu szczególnie kluczem jest optymalizacja. W tym wypadku mówimy o optymalizacji zasobu wiedzy i stabilności rynku. Średnio tygodniowo oglądam w całości 5 meczów PL [2-7], studiuję statystyki, to co mówią trenerzy, co się dzieje wokół tych klubów, widzę skróty. Ta liga mnie zwyczajnie bardzo interesuje. To mi pozwala nie sugerować się kursami i grać pod prąd przewidywaniom buków raz po raz, bo mam zaufanie do swoich osądów. Dodatkowo PL jest zdecydowanie najlepiej opłacana, przez co kupowanie meczów jest bardzo drogie dla tych, którzy się tym parają. Stąd uważam ten rynek za stabilny i jedyne wahania i niespodzianki jakie się trafiają powinny mieć wyłącznie charakter sportowy.
Jeśli chodzi o mecze międzypaństwowe to nie mam, aż tak merytorycznego uzasadnienia, po prostu uważam, że jest to dobre uzupełnienie rynków w których się poruszam, jako pokrewny do głównego. Je również w miarę aktywnie śledzę.
ZASADY GRANIA:
Po pierwsze traktuję obstawianie jako agresywną inwestycję krótkoterminową i moim zdaniem hazardem to nie jest, do momentu aż: gra się metodycznie, kontroluje się stawki i umie się powiedzieć sobie dość gdy nie spełnia się jakichś określonych progów lub jest się stratnym na długim odcinku czasu bolesną sumę.
wytyczne mojej gry:
1. Gram wyłącznie trzy typy kuponów; priorytet jest na duble z kursem minimum 1.9, następnie single 3.2 i triple 3.3. Total ako jest tylko minimum, natomiast im bliżej tego minimum tym trafność jest bliżej realności.
2. Stawka to primo minimum 100 a jako drugi warunek, to ustalenie że jeden MECZ PIŁKARSKI nie może pochłonąć więcej niż 20% total AKTUALNEGO banku. Oznacza to, że ogólna suma wkładu jaki zamierzam przeznaczyć na spotkanie może być rozdysponowana dowolnie [jeden kupon, 5, 10], ale nie może łączna ich wartość przekroczyć 20% banku i nie może być mniejsza niż 100. Po prostu ewentualna niespodzianka nie może być zbyt destrukcyjna.
3. Staram się grać tylko to czego jestem wręcz przekonany, że się powinno zdarzyć, czyli raczej nie zamierzam grać value kuponów, tylko na przekór bukom.
4. Będę się starał na bierząco bilans banku i sumował to w cyklach miesięcznych.
5. Gram wyłącznie na bet 365 aktualnie, natomiast pierwsze znaczące przychody w cyklu miesięcznym zamierzam wykorzystać jako zasilenia na innych platformach, a wszystko to do optymalizacji. Tym razem optymalizacji kursów i jak najbardziej wyciąganie value na moich typach.
6. Jeśli przy jakimś z moich typów nie ma podanej stawki oznacza to, że jest to moja prognoza, której nie zagrałem.
7. Pierwsze trzy kolejki będą dla mnie materiałem weryfikującym obecny układ sił, natomiast testowe prognozy z pewnością się pojawią.
8. Wcześniej nie byłem skłonny grania wyciągniętych czasowo kuponów ponad jeden dzień, niemniej jest to zbędne zawężanie sobie rynku. ZMIANA NA RYNEK NA DYSTANSIE CAŁEJ KOLEJKI.
Dopuszczam zmianę na 10% total banku na pojedyncze wydarzenie, szczególnie, że nie jestem do końca pewien jednego aspektu oceny mojej prognozy, czyli relacji aspektów czysto techniczno-fizycznych z mentalnymi. Jestem co raz bardziej pewien, że ten drugi jest niebywale niedoceniany i jestem wręcz przekonany, że gra on większą rolę niż ten pierwszy, natomiast pierwszych parę miesięcy zapewne będę jeszcze to docierał.

Jeśli, macie ochotę pokomentować typy, to śmiało, tylko z jakimś uzasadnieniem. bo coś w stylu &quot; zapomnij, zę to siądzie&quot; to zatrzymajcie dla siebie. Większość z tych wpisów i tak będę czytał w ramach ciekawostki przyrodniczej, ale być może czasem trafi się coś ciekawego co mi podpicuje punkt widzenia.
 
S 406

skalp

Użytkownik
Na jutrzejsze spotkania widzę takie zestawy.

1 . City vs Sunderland typ 1 [1.25]
2. Everton vs Tottenham typ x2 [ 1.36]
3. Everton vs Tottenham typ Tottenham strzeli gola [1.25]
4. Hull vs Leicester typ Leicester strzeli gola [1.22]
5. Hull vs Leicester typ Vardy strzeli gola [2.4]
Z tego &quot;na sucho&quot; montuję kupon z pozycji 5 + 3 wedle wytyczonych sobie zasad z AKO 3
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Kupon by nie siadł natomiast 4/5 zdarzeń odpowiednio typowanych. Leicester grało bardzo niewyraźnie, widać było różnice jakości po stronie gości, natomiast da się też zauważyć transformację gry lisów, przy tym dyskusyjnie obsadzone lewe skrzydło, postawienie znów na niewidocznego wręcz Kinga na CDM kosztem moim zdaniem o wiele lepszego Mendiego. Parę osób obwinia samego Vardiego. Moim zdaniem miał 2 okazje, z czego jedna była wspaniale zblokowana, a druga zepsuta chociaż wydaje mi się, że Vardy po prostu nie wierzył, że Musa poda zamiast strzelać. Widać, że niektórzy trenerzy eksperymentują z taktyką i docierać będą swoje optymalne 11ki tak jak ja % stawek z total banku.
 
S 406

skalp

Użytkownik
Niedziela 14.08
Arsenal vs Liverpool typ X [3.5]
To jedyny typ na dziś, obie drużyny aktualnie mają podobną siłę ognia. Potencjał większy ma moim zdaniem LFC, ale na teraz moim zdaniem są na podobnym poziomie.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Prognoza niedaleka spełnienia, gdzie gospodarze byli chybionego karnego od remisu, niemniej byli zauważalnie słabsi. Warto jednak wypunktować przy tej okazji Wengera. Zardzewiały w swojej filozofii trener, który od czasu swojego świeżego wejścia do ligii z rewolucją w stylu gry niczego nie zmienił. Nie uczy się, lub też po prostu za wszelką cenę uparcie brnie w złym kierunku.
LFC było lepsze.
 
S 406

skalp

Użytkownik
Kolejka nr 2.

1. Man Utd. vs Soton typ : 1 [kurs 1.53 uważam za nieporozumienie]
2. Watford vs Chelsea typ : 2 [ 1.72 Mimo, że słabe sędziowanie, mimo że mało konkretów zaprezentowali niebiescy, to są przede wszystkim w formie fizycznej, mają ciąg na bramkę i prezentują odpowiednią intensywność i zaangażowanie by jakoś dowlec te trzy punkty]
3. West brom vs Everton typ :1x [1.53, Everton jeszcze nie jest w gazie ewidentnie, z Kogutami sił mieli na 60 minut, do tego skład się dociera. Z drugiej strony gospodarze grają bardzo siermiężny ale wyrachowany do granic football, za sterami świetny wyjadacz angielskiej piłki Tony Pulis, który w minionym sezonie czołowym drużynom kradł punkty. Poza Berahino reszta drużyny wyglądała ready&amp;sharped.
4. Leicester vs Arsenal typ : BTTS [1.57, Primo Arsenal w przodzie problemów nie miał przed sezonem, ani z LFC. Problem polegał na tym, że z jakiegoś powodu nie wyszedł Akpom tylko niezbyt świeży Sanchez, który by jednak nie wyszedł to uważam, że armaty wpakują bramkę. Byle tylko Ox nie siedział na ławce, bo bardziej to już nawet Wenger nie mógłby osłabić swojej drużyny. Lisy natomiast imo zagrały gorzej poprzedni mecz, niż zakładam ich cały sezon. Kiepsko w obronie, niewidoczny Mahrez, brak pomysłu na ostatnie podanie. Tutaj też myślę, że mogą być zmiany personalne, niemniej po bramce powinno być.
5. Sunderland vs Boro typ: under 2.5 [kurs 1.6 Obie drużyny raczej nie grzeszą finezją z przodu. Boro mimo tego jak się cieszył Karanka miało i mniej strzałów i posiadania i podań niż Stoke, fakt, że mieli jedną setkę, którą pokpili. Po drugiej mańce Sunderland, który w spadku po Big Samie dostał bardzo niską kreatywność, ale ten instynkt w urywaniu punktów w meczach gdzie mają na to realne szanse, a wszystko to dzięki temu, że stawiają na obronę + jakieś momenty zrywu Defoe.

6. Sunderland vs Boro
typ: under 3.5 [kurs 1.2 J.W... prawie pewniak].
Kupon z pozycji 1+2 AKO 2,63
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Kupon przeszedłby, chelsea nie bez problemów, ale tego też się spodziewałem. Zaliczyłem też niedzielny typ dnia na 2.00 więc jest O.K.
Co do pozostałych prognoz, to WBA jednak nie odczytałem dobrze. To jest drużyna, która gra dobrze na największych bo tam taktyka kilku wykorzystanych stałych z zerowym szukaniem bramki z gry może popłacić. Everton do wejścia Lukaku dawał duuużo swobody, ale WBA z tak małą kreatywnością i bez podłączania się bocznych obrońców do akcji ofensywnych po prostu nawet nie próbował. Za to Everton już ten tydzień, widać lepsze przygotowanie kondycyjne. Wciąż brak jakby pełnego i prawdziwego obrazu tej drużyny, Lukaku, Bolasie, Wiliams zrobią różnice.
Leicester vs Arsenal - Spodziewałem się remisu w dużym stopniu ale jednak bramkowego. Znów Sanchez grał od początku i znów totalnie bez błysku, bardzo ciężka gra armatek, ale tam też paru ważnych graczy tylko z ławki, za to Leicester wyglądało o niebo lepiej z tyłu już, za to w przodzie zaczęli grać dopiero w 2 połowie. Tak czy siak jest problem z dostarczeniem piłki Vardiemu, głównie dlatego, że nie mają lewego skrzydła i póki co Drinkwater nie robi nic extra.
Sunderland vs Boro - Sunderland gra dramat i to już widać, nie rozumiem czemu siedzi Khazri, system 4:two:3:1 wymaga dużego skilla od tych trzech zaplecowych..... nie uświadczyłem. Może to być dobry team do grania na ich słaby perform. Boro natomiast ma jakość. Karanka ładnie ułożył zespół, mieli mało okazji, ale tam nie było żadnego grania na robienie wiatru. Każde podanie miało cel i do tego jest jakość w wykończeniu. Under 2.5 nie weszło, ale już jestem przy obu drużynach o wiele mądrzejszy, 3.5 tak jak pisałem pewniak.
Podsumowując weekend - wszystko spoko, poprawna eliminacja do kuponu, no i kiedy się nie mylić jak nie teraz. Jeszcze jedna kolejka puszczana bez wkładu.
 
S 406

skalp

Użytkownik
Kolejka nr. 3
Na tą kolejkę wszedłem już nieco głębiej w rynek, bo i meczów już trochę było i obraz co raz pełniejszy.
1. Chelsea vs Burnley 1 - 1.25
Moim zdaniem jest to pewniak. Co prawda kurs w moich oczach powinien być około 1.35 i widziałem niewiele od Burnley. Ograli lfc, które od długiego czasu gra słabo na cienkie drużyny, za to dostali od bardzo miernego Swansea. Chelsea natomiast nie ma w sobie polotu, ani jeszcze jakości, ale zwyczajnie mają dostateczną wolę wygranej i ich kluczowi zawodnicy indywidualnie się prezentują ok. Burnley, jest absolutnie w ich zasięgu.
2. Chelsea vs Burnley kartki + 3 na gospodarzy 1.28 - Handicapy na kartki są przeze mnie jeszcze słabo rozpoznane więc taki bardzo ostrożny wariant, myślę że na miękko wchodzi.
3. Watford vs Arsenal kartki over 3.5 1.8 - Tutaj wydaje się bardzo dobry typ. Kurs jakby za wysoki, bo mamy Coquelena + Xahke jako klasyczne przecinki. Do tego potencjalnie Monreal jako kolejny. Watford też gra ostro, do tego sędziuje Friend, który nie boi się dawać kartek jak trzeba.
4. Leicester vs Swansea 1 - 1.75 Bardzo, bardzo dobry bet. Primo kurs reprezentuje świetne value. Swansea jest po prostu słabe, potrzebują transferów, Llorente narazie nie bangla. Do tego Leicester jak ma swoją obronę w komplecie, to pozwala na bardzo niewiele rywalom w ataku. Gospodarze natomiast z meczu na mecz bujają łajbę bardziej i bardziej. W końcu zaczyna się widzieć Mahreza, w ostatnim meczu jeszcze brakowało tego czegoś. Natomiast jeśli progress się utrzyma to na Swansea jest aż nad to. Zastanawiałem się nad handicapem na Lisy ale to już pachnie chciwością.
5. Hull vs Man UTD 2 - 1.45 Po pierwsze narazie Hull zdobyło punkty ale nie zaprezentowali jakiejś tam ciekawej gry. Wygrali na początku, z bardzo słabo grającymi Lisami, zaskoczyli, ale grał wówczas Hernandez bodaj u gości i prezentował się fatalnie. Gość wyglądał bardziej jak potencjalny walczak z oktagonu, a nie obrońca w Premier League.
No i wyjazd z bardzo cienkimi łabędziami.
United natomiast gra przede wszystkim spokojnie. Nie jest to jeszcze pełnia możliwości. Natomiast mają kilku graczy robiących różnicę, świetnie spisującą się defensywę i widzę tutaj nie jakieś okazałe, ale spokojne zwycięstwo.
6. West Brom vs Boro 2 - 3.1 To jest powiem szczerze ryzykowny typ i bardziej polecam ten poniżej. Natomiast tutaj jest fajne value pod singla. [brak mi jednak 0.2 więc dlatego go raczej nie podniosę do rangi kuponu].
Czemu tak? West brom ma bardzo mało jakości z gry. Ich plan na gola to: Gardner z wolnego bezpośrednio i stałe fragmenty + głowa. Mają niezłego Rondona ale nie potrafią go obsłużyć z gry. Berahino boi się chyba nawet samego siebie, jest tak zdemolowany ubiegłoroczną &quot;karą wychowawczą&quot; od Pulisa. Boro jak pokazało w pierwszej połowie z Sunderlandem pozwala grać... ale jak ktoś nie umie to nic mu z tego. NATOMIAST do przodu mają dużo jakości. Mało sytuacji, jednak tam wszystko ma ręce i nogi. Wiedzą w co i jak grają, że tak powiem.
7. West Brom vs Boro x2 - 1.53 J.W.
8. Man City vs West Ham 1 - 1.28 Nie ma się co rozwodzić. City narazie nie zostało dobrze sprawdzone, ale na Młoty które będą miały bardzo dużo problemów w tym sezonie przez liczbę frontów na których walczą wystarczy. Ten mecz powinien dać pewien fajny &quot;rozjaśniacz dyspozycji&quot; gości. Moim zdaniem kurs jest za niski, ale niemniej rezultat jest w miarę pewny.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co prawda chciałem tą kolejkę jeszcze puścić jako symulację, ale były i puchary europejskie w kwalifikacjach i puchary krajowe, więc meczów o stawkę dość. Wciąż staram się selekcjonować, bo po prostu pewnych drużyn raczej nie mam rozczytanych. Natomiast tym razem już idziemy za kasę bo czuję, że jest to dobry moment.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pół godziny temu jednak dorzuciłem jeszcze jeden kupon. Wiadomo zawsze oprócz merytoryki trzeba choć trochę wąchać zdażenia i nos mi mówi, że byłby to waste tego nie puszczać. Tym samym kryterium odrzuciłem chlelsea, gdzie coś mi mówi, że może być tam być niespodziewany obrót spraw.
kupon a 4+8 bet 100 NAILED!
kupon b 3+5 bet 100 NAILED! [zamknąłem w 84]
Dobra kolejka, właściwie tylko crystal palace vs bournmouth nie wiedziałem co może zgotować, resztę meczów przewidziałem rezultaty ewentualnie z podpórkami, chociaż warto podkreślić, że Sunderland zremisował tylko przez bramkarza, a nie wiedziałem o kontuzji Magnone.
Friend nawet tak jak czułem kartki w końcówce, a przez moment się obawiałem o ten over 3.5
BANK: 670,56
YIELD TOTAL: 135%
 
S 406

skalp

Użytkownik
Mecze eliminacyjne początek września.
Kupon
Salwador v Meksyk - 2
Wyspy Owcze v Węgry 2
kurs: 1.9
bet: 100

Bez ściemniania, mecze z gatunku znacznie mocniejsze drużyny z tymi słabszymi. Co prawda w Meksyku nie będzie Hernandeza, ale wciąż Salvador to jest kopciuszek w tym meczu. Z kolei Węgry mogły nabrać apetytów po euro, Niko jest w formie, mimo że sami są nawet nie wiem czy średniakami w UEFA to na pól amatorów powinno wystarczyć.
Przymierzam się do singla Anglie na wyjeździe z Słowacją. Gospodarze zostali przy tym samym wątpliwym trenerze, brak wielkiej jakości, Hamsik raczej sam meczu nie zrobi, a gryfy mają wielu zawodników w gazie: Antonio, Shaw, Cahill, Jagielka, Vardy, Drinkwater, Sterling .... do tego Alardyce raczej nie jest w stanie popsuć tego gruchota jakiego zaprezentował Hodgson na euro 2016.
Edit w moich wytycznych. Póki co zdecydowałem, że stawki będą się kształtować jednak na 100 oraz 10% aktualnego banku, po mniej więcej 30-50 kuponach ewentualnie przesunę to wyżej jeśli będę czuł że celność prognoz jest odpowiednio wysoko.
BANK: 570,56 (+ 100 in play)
YIELD TOTAL: 135%
 
S 406

skalp

Użytkownik
Przymierzałem się i przymierzałem aż się zebrałem i zgodziłem co do dwóch kuponów.
Malta vs Szkocja; Białoruś vs Francja; Walia vs Mołdawia; Wenezuela vs Argentyna; Słowacja vs Anglia
Kolejno:
Malta vs Szkocja - Twardziele z wysp bedą czuli się zobowiązani walczyć na całego o awans, w momencie gdy jako jedyni wyspiarze ominęli euro 2016. Ofensywe mają solidną, a defensywa choćby i kulawa to na tego rywala nie powinien być problem.
Białoruś vs Francja - Powiedzmy sobie otwarcie, Białorusini są bardzo mierną reprezentacją, nie mają w sobie jakości. Nie powinien być to banalny mecz dla gości..... ale jak się ma taką jakość jak choćby Giroud, Kurzawa i Pogba to ciężko się nie zgodzić, że faworyt w tym meczu jest absolutnie jeden.
Walia vs Mołdawia - Złote pokolenie, chyba tak można określić to obecne w Walii.... eh gdyby tak urodzili się trochę wcześniej gdy jeszcze grał Giggs.
Mołdawia w piłce nożnej jest outsiderem więc liczę, że Bale z Kanu i Voeksem stłuką im tyłki, co prawda bez Ramseya i z średniawo narazie grającym Allenem, ale to wciąż dość.... chyba nawet na HANDICAP, jednak nos mnie ostrzega przed tym.
Wenezuela vs Argentyna - Gospodarze są w dużym dołku, na ten moment nawet Rondon nie gra nic ładnego. Argentyna za to zdaje się odzyskała ten pierwiastek grupowy. Nowy trener chyba ładnie poukładał kadrę, widząc ich rekację na czerwień Dybaly, czy po bramce Messiego.
Słowacja vs Anglia - Kozak został na ławce. Nie będzie Weissa czyli jednego z silników tego samolotu, nie będzie Dudy, kim mają strzelać gole? Anglia mimo że jest jeszcze off the pick jeśli chodzi o indywidualną formę zawodników, to dosłownie z meczu na meczu lepiej grają poszczególni zawodnicy. Moim zdaniem na spokojnie powinni dać radę.
KUPON
A): Malta vs Szkocja 2 i Białoruś vs Francja 2
AKO 1.9 BET 100
B): Walia vs Mołdawia 1 i Wenezuela vs Argentyna 2 i Słowacja vs Anglia 2
AKO 3.59 BET 100


BANK: 370,56 (+ 300 in play)
YIELD TOTAL: 135%
 
S 406

skalp

Użytkownik
Zastanawiałem się czy i co dziś rzucić i różne brzydkie myśli mi podchodziły do głowy. Stanęło jednak na jednym dublecie.

KUPON:

Szwecja vs Holandia x2 i Kostaryka vs Panama 1

AKO 2.16 BET 100

Zabrakło 0.01 by wrzucić Meksyk u siebie z Salwadorem zamiast Kostaryki niemniej najpierw zdarzenie pierwsze. Szwecja jest co tu dużo mówić słaba. Trener też nieszczególny. W młodzieżówce niezłe osiągnięcia tej nacji ale w seniorskiej gruuuuby odpływ: odszedł Ibra, Issakson, nawet Kalstrom, Melberg całe pokolenie im się w sumie zestażało. W sumie jest to jakiś można powiedzieć nowy projekt, którego zgaduję żę nadzieją ma być Lindelof. Nie odmawiam im na starcie wiele ale moim zdaniem wyżej niż remis nie podskoczą. Natomiast Holandia jest przewietrzona, zaczynają działać pewne schematy szczególnie z bocznymi obrońcami, jakościowo są znacznie lepsi i wydaje mi się, że mają i pomysł jak zdobywać bramki i jednocześnie wróciła chyba im nieco nadzieja w dobre wyniki i radość z gry. Wpadka z grekami, ale oczekuje że to im tylko doda motywacji, bo po paru niezłych sparingach mogli pomyśleć że młoda kadra nagle wszystko wygra.
Myślę że mecz może być mocno jednostronny, natomiast nie wykluczam że mimo wszystko może paść remis, natomiast gospodarzom zdobycz trzech punktów raczej nie grozi.

Natomiast drugi typ; Kostaryka jest o klasę lepszym zespołem niż Panama i póki co nie rozczarowuje w tych eliminacjach, myślę że o tą jedną bramkę powinni być lepsi niż Panama, która na wyjazdach jest nieprzyjemna.

BANK: 270,56 (+ 400 in play)
YIELD TOTAL: 135%
 
S 406

skalp

Użytkownik
Czarny wtorek mnie dopadł natomiast surowa lekcja nie jest zła. Wnioski po tej nazwijmy to &quot;kolejce&quot; chociaż przecież w ameryce pd. grali po dwa mecze;
Mecze, w których znam detale naturalnie skuteczność jest znacznie lepsza i jestem w stanie nawet przewidzieć względnie przebieg wydażeń.
Jedna ze złotych zasad, które stosuje, a której nie napisałem to. Muszę być pewnym tego co robię. Inaczej mówiąc jeśli czuję jakieś duże wątpliwości to mam się do nich zastosować. Przykładowo.... zignorowałem to w meczu Wenezuela vs Argentyna gdzie przy zamknięciu już miałem kurs 2.3 ale czekałem na cały 3.5 a jaki był finał to wiemy.
Muszę unikać też stawiania meczów na zbyt ogólnych przesłankach i należy sobie zadać więcej trudu przy studiach spotkań-----&gt; Owce vs Madziary.
---------------------------------------------------------------------------------------
Salwador v Meksyk - 2✅
Wyspy Owcze v Węgry 2 ⛔
kurs: 1.9
bet: 100⛔
---------------------------------------------------------------------------------------
A): Malta vs Szkocja 2✅ i Białoruś vs Francja 2 ⛔????.... klops nie do przewidzenia
AKO 1.9 BET 100 ⛔
B): Walia vs Mołdawia 1✅ i Wenezuela vs Argentyna 2 ⛔ [wiedziałem że będzie ciężko bez Leo, trzeba było zamknąć] i Słowacja vs Anglia 2 ✅
AKO 3.59 BET 100⛔
---------------------------------------------------------------------------------------
Szwecja vs Holandia x2 i Kostaryka vs Panama 1
AKO 2.16 BET 100✅
BANK: 486,56
YIELD TOTAL: 14%
YIELD WRZESIEŃ: -46%
KUPONY TOTAL: 3/6
PROGNOZ TOTAL: 20/29
TYPY TOTAL:13/18
TYPY WRZESIEŃ: 6/9
KUPONY WRZESIEŃ: 1/4
PROGNOZ WRZESIEŃ: 6/9
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 406

skalp

Użytkownik
Ciężka kolejka do typowania ze względu na dużą ilość zawodników ściągniętych w końcówce okna transferowego. Wystrzegać się kuponów na granicy wejścia.
Prognozy:
United vs City 1 2.4
Boro vs Crystal Palace over 3.5 kartki 1.61
WHU vs Watford over 4.5 kartki 1.9
LFC kartki AH + 2 1.4
Stoke kartki AH + 2 1.25
Man UTD strzeli 1.25
City under 1.5 gola 1.36
Stoke vs Koguty więcej bramek w 2 połowie 2.05
WHU Wygra dowolną połowę 1.44
WHU over 1.5 gola 1.95
LFC vs Lisy over 1.5 gola 1.22
LFC vs Lisy BTTS 1.75
Swansea vs Chelsea 2 1.66
Swansea vs Chelsea 2 + BTTS 3.5
Swansea vs Chelsea więcej bramek w drugiej połowie 2.05
---------------------------------------------------------------------------------------
Kupony:
LFC kartki AH + 2 i Swansea vs Chelsea 2
AKO 2.33 BET 50
Man Utd strzeli i M&#39;boro vs Crystal Palace over 3.5 kartki
AKO 2 BET 50
Man Utd vs Man City 1 i WHU wygra dowolną połowę
AKO 3.47 BET 50
WHU vs Watford over 4.5 kartki i Stoke kartki AH + 2
AKO 2.32 BET 50
Swansea vs Chelsea więcej bramek w drugiej połowie i Man city under 1.5
AKO 2.79 BET 50
Swansea vs Chelsea 2 oraz BTTS
AKO 3.5 BET 50
 
S 406

skalp

Użytkownik
Pardon że, taki pusty post ale trochę się jeszcze uczę jak prowadzić wątek. Dzięki temu zrobię to ładniej i porządniej.
 
S 406

skalp

Użytkownik
Prognozy:
United vs City 1 2.4 ⛔ Fellaini chyba najlepiej zagrał w tym meczu i też najlepiej się wypowiedział. United w pierwszej połowie 40 minut przespali. Dramat czego jak czego, ale że dosłownie nie wyjdą na mecz na pełnej pompie to się nie spodziewałem. Właściwie nie zagrali tego meczu tak tragicznie.... tylko zagrali go od 40 minuty. Dla Pana Clattenburga absolutnie ???? nie było wiele błędów ale absolutnie niedopuszczalnego kalibru. Tak się składa że mam u siebie kodeks Fifa z roku 2014 i totalnie nie zgadza się sedziowanie ... nie tylko jego z tym co w nim jest zawarte. Notabene w samej tylko lidze lepszy od niego jest i Pawson i Oliver i zdecydowanie najlepszy w ogóle moim zdaniem w Europie czyli Robert Madley.
Boro vs Crystal Palace over 3.5 kartki 1.61 ⛔ brakło jednej, natomiast troszkę wydażenia poszły nie tak. Spodziewałem się że Crystal Palace będzie miało trudniej i będzie goniło trzy punkty i przez to mocno faulowało, a tu oni niemal cały mecz byli z przodu.
WHU vs Watford over 4.5 kartki 1.9 ⛔ Też brakło jednej, i nadal uważam że typ bardzo poprawny po prostu czasem nie wejdzie. Myślałem że frustracja w tym wypadku WHU na obrót wydażeń będzie większa.
LFC kartki AH + 2 1.4 ✅ Tutaj teraz już mądrzejszy widzę że + 1 było jak najbardziej odpowiednie ale wciąż raczkuję na tym rynku
Stoke kartki AH + 2 1.25 ✅ Tutaj podobnie jak wyżej
Man UTD strzeli 1.25 ✅
City under 1.5 gola 1.36 .... J.W.⛔
Stoke vs Koguty więcej bramek w 2 połowie 2.05✅
WHU Wygra dowolną połowę 1.44 ⛔ Collins......????
WHU over 1.5 gola 1.95 ✅
LFC vs Lisy over 1.5 gola 1.22 ✅
LFC vs Lisy BTTS 1.75 ✅
Swansea vs Chelsea 2 1.66 ⛔ Co zrobił Terry ? Nie wiem chyba ogółem Blind, Bailly, Terry i Collins to się dogadali razem na robienie wałów w obronie w tej kolejce.
Swansea vs Chelsea 2 + BTTS 3.5 ⛔
Swansea vs Chelsea więcej bramek w drugiej połowie 2.05 ✅
---------------------------------------------------------------------------------------
Kupony:
LFC kartki AH + 2✅ i Swansea vs Chelsea 2⛔
AKO 2.33 BET 50⛔
Man Utd strzeli✅ i M&#39;boro vs Crystal Palace over 3.5 kartki ⛔
AKO 2 BET 50⛔
Man Utd vs Man City 1⛔ i WHU wygra dowolną połowę⛔
AKO 3.47 BET 50⛔
WHU vs Watford over 4.5 kartki⛔ i Stoke kartki AH + 2✅
AKO 2.32 BET 50⛔
Swansea vs Chelsea więcej bramek w drugiej połowie✅ i Man city under⛔ 1.5
AKO 2.79 BET 50⛔
Swansea vs Chelsea 2 oraz BTTS⛔
AKO 3.5 BET 50⛔
Błąd przy doborze stawek w meczach United kosztował 50
Spokojnie, z całego tutaj typowania żałuję tylko stawek na United reszta decyzji była uzasadniona. Będą korekty na następne mecze. Październik powinien być o wiele łatwiejszy by już będzie widać wszystkich nawet nowych zawodników oraz jak niektóre drużyny podchodzą do europejskich pucharów.
BANK: 186,56
YIELD TOTAL: -23%
YIELD WRZESIEŃ: -69%
KUPONY TOTAL: 3/12
PROGNOZ TOTAL: 28/44
TYPY TOTAL:17/30
TYPY WRZESIEŃ: 10/21
KUPONY WRZESIEŃ: 1/10
PROGNOZ WRZESIEŃ: 14/24
 
S 406

skalp

Użytkownik
Na ten weekend wybrałem z następującej puli:
Arsenal kartki AH + 2
Arsenal więcej rogów
Man C. 1
Man C AH - 1
Tottenham 1
Chelsea vs LFC x2
Chelsea vs LFC O. 2.5
Chelsea vs LFC BTTS
LFC strzeli
Jeden mecz tu się znalazł po fakcie ale niestety miałem niespodziewany wyjazd koło godziny przed meczem i przez to nie mogłem wkleić wcześniej.
Kupony poszły dwa:
Hull C. vs Arsenal więcej rożnych goście i Tottenham vs Sunderland 1 i Chelsea vs LFC x2
BET 50
Man C. vs Bournmouth 1 i Chelsea vs LFC BTTS
BET 50
 
S 406

skalp

Użytkownik
Na ten weekend wybrałem z następującej puli:
Arsenal kartki AH + 2 ✅
Arsenal więcej rogów ✅ No tutaj troszkę zostałem zaskoczony, gdyby nie ta czerwień to mogłoby być bardzo różnie a tak 2 więcej.
Man C. 1✅ money in the bank
Man C AH - 1✅
Tottenham 1✅ cieżko i tak jak czułem kogutom brak jakości, ich organizacja w ofensywie wygląda niewiele lepiej niż ManU
Chelsea vs LFC x2✅ Nie wiem jak tutaj faworytem mogło być Chelsea, niemniej zaskakująco słabo się zaprezentowali
Chelsea vs LFC O. 2.5✅ To też było raczej pewne
Chelsea vs LFC BTTS✅
LFC strzeli✅
Jeden mecz tu się znalazł po fakcie ale niestety miałem niespodziewany wyjazd koło godziny przed meczem i przez to nie mogłem wkleić wcześniej.
Kupony poszły dwa:
Hull C. vs Arsenal więcej rożnych goście✅ i Tottenham vs Sunderland 1✅ i Chelsea vs LFC x2✅
AKO 3,45 BET 50✅
Man C. vs Bournmouth 1✅ i Chelsea vs LFC BTTS✅
AKO 2.02 BET 50✅
Zielono mi możnaby rzec, nie panikowałem z powodu wklejek i kalibracja jest jak widać wciąż bdb.
BANK: 360,32
YIELD TOTAL: -3%
YIELD WRZESIEŃ: -38%
KUPONY TOTAL: 5/14 ~ 36%
PROGNOZ TOTAL: 37/53 ~ 70%
TYPY TOTAL:22/35 ~ 63%
TYPY WRZESIEŃ: 15/26 ~ 58%
KUPONY WRZESIEŃ: 3/12 = 25%
PROGNOZ WRZESIEŃ: 23/33~ 70%
prognoza - wariant, który typuję w zdażeniu ale nie musi on być ostatecznie na kuponie
typ - składowa, która wchodziła w skład kuponu
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 406

skalp

Użytkownik
Kolejna kolejka i kolejne bety.
Prognoza na weekend:
Everton gol 1.22
LFC AH - 1 1.6
Koguty x2 1.28
Stoke vs Wba x2 1.61
Man City AH - 1 1.9
Man City over 1.5 1.4
Poszły na teraz już dwa kupony
KUPON 1
Man City AH -1 i Everton gol
BET 50
KUPON 2
Liverpool AH - 1 i x2 Everton
BET 50
Czekam jeszcze na ogłoszenie składów w meczu Stoke bo będzie kluczowe w kontekście tego czy będzie czy też nie trzeci kupon.
KUPON 3
Stoke vs WBA x2 i Boro vs Tottenham x2
BET 100
 
S 406

skalp

Użytkownik
Kolejna kolejka i kolejne bety.
Prognoza na weekend:
Everton gol 1.22⛔ ?????
LFC AH - 1 1.6✅
Boro vs Koguty x2 1.28✅
Stoke vs Wba x2 1.61✅ .... Powinien być single na remis
Man City AH - 1 1.9✅
Man City over 1.5 1.4✅
Bournmouth vs Everton x2⛔ Tutaj przedziwna sytuacja doprawdy, nie widziałem meczu, ale dosłownie wszystko mi przemawiało za Evertonem
Poszły na teraz już dwa kupony
KUPON 1
Man City AH -1✅ i Everton gol ⛔
BET 50⛔
KUPON 2
Liverpool AH - 1✅ i x2 Everton⛔
BET 50⛔
Czekam jeszcze na ogłoszenie składów w meczu Stoke bo będzie kluczowe w kontekście tego czy będzie czy też nie trzeci kupon.
KUPON 3
Stoke vs WBA x2✅ i Boro vs Tottenham x2✅
BET 100✅
BANK: 362,25
YIELD TOTAL: -3%
YIELD WRZESIEŃ: -30%
KUPONY TOTAL: 6/16 ~ 37,5%
PROGNOZ TOTAL: 42/60 ~ 70%
TYPY TOTAL:26/41~ 63%
TYPY WRZESIEŃ: 19/32 ~ 59%
KUPONY WRZESIEŃ: 4/15 = 27%
PROGNOZ WRZESIEŃ: 28/40~ 70%
 
S 406

skalp

Użytkownik
Najpierw małe wyjaśnienie. Stawiając na przełomie miesięcy kupon zostaje przypisany do miesiąca, w którym odbywa się najwcześniej odbywające się zdażenie. Niemniej dziś to się nie tyczy, a wczorajszy mecz Evertonu z Crystal Palace totalnie jakoś mi nie leżał na nosie.
Jeszcze dodam, że robię nowy gatunek kuponów w moim składzie, jeśli zostaną mi jakieś tam odcinki do niczego nie pasujące, to zamierzam razem je pozbierać i taką niekochaną gromadkę będę grał zawsze za stawkę 10, ale kurs musi być minimum 3.0
Październik otwieram z następującymi prognozami;
Swansea vs LFC 2 1.44
Tutaj sytuacja jest dość jasna. W moim osobistym power rankingu Swansea jest pozycjonowana na ostatnim miejscu, do tego mogą zagrać na zwolnienie Guidolina, bo myślę, że perspektywa pracy z Giggsem jest dla nich ciekawa. Goście są zdaje się w gazie i w momencie gdy gra Klavan z Matipem na środku demontarzu to jakoś odszukali balans, nie są bez swoich słabości. To jednak nie wiele znaczy bo ich przewaga w po prostu graniu w football jest ogromna. Normalnie dałbym AH (-1), ale jeszcze nie wierzę im w to czy aby na pewno udało im się ogarnąć w pojedynkach teoretycznie małego kalibru.
Chelsea kartki AH +2 1.36
Powinno wystarczyć nawet 0 ALE sędziuje Taylor, gość który chyba uczył się fachu w zachrystii. Chelsea więcej kosi ma o wiele większą motywację do gryzienia piachu, a do tego Hull się dobrze broni, więc frustracja może u nich tylko wzrastać wraz z rozwojem meczu. Mało tego jakby przypadkiem Snodgrass, czy Diomande im wrzucili coś do siatki, a jest to wysoce prawdopodobne, to tam może być &lt;brain mode off&gt;.
Chelsea więcej rogów 1.4
Dość klarowna sytuacja. Gościom zależy do tego szczególnie Ivanovic bardzo ochoczo ciśnie do przodu, zdaża się że i Azpilicueta też, a to wiadomo wiąrze się z walką przy liniach końcowych i obijaniem obrońców. Z drugiej strony boczni obrońcy gospodarzy prawie w ogóle się nie udzielają w atakach. Jedyne co mnie martwi to możliwość tego, że Conte posadzi Branislava. Warto poczekać z tym typem do protokołu przedmeczowego.
Watford kartki AH (0) 2.4
Wczoraj był kurs 3.1............. trochę przespałem, ale nie lubię stawiać tak do przodu. Spotyka się najbrutalniejsza drużyna z najmniej łapiącą kartki.
U gości potencjalny hooligan to Arter, a paleta gospodarzy jest aż nadto szeroka. Do tego można być niemal na 99.9 % pewnym, że kartki będą bo sędziuje Dean. Oba zesoły powinny mieć podobny poziomy motywacji, do tego wietrzę dużą szansę, że dobre interwencje Boruca mogą trochę frustrować gospodarzy, Wisienki wiele goli raczej nie tracą i Watford się może męczyć, a zwykle wraz z tym ucieka się do nie eleganckich środków. Za tydzień Watford gra wyjazd z Boro więc nawet zagrożony kartkami Holebas nie musi specjalnie nogi odstawiać.
Boro strzeli gola 1.4
Karanka jedzie zwizytować nową posiadłość WHU. Gospodarze w moim power rankingu są na 19 miejscu. Są zatopieni mentalnie w swoim kryzysie. Zaza totalnie nie pasuje, brak kogokolwiek jakoś tam pasującego na ataku w tej ekipie. nawet Antonio, Lanzini i Payet praktycznie nie robią żadnej różnicy. Natomiast w tyle to jest iście grecka tragedia. Gorszą obronę to sezon temu miała tylko A Villa. Reid nie nadaje się na ten poziom ligowy, a Collins się strasznie opuścił. Whu traci wiele bramek, a Boro strzela praktycznie w każdym więc jest to bardzo prawdopodobne.
Manu vs Stoke 1 1.33
Stoke w moim power rankingu jest trzecie od końca, jednak Manu no nie jestem przekonany. Rozważałem ale tylko przez moment AH (-1). Jednak Diabełki stwarzają sobie mało klarownych sytuacji bramkowych, do tego miniony oklep lisów jest mylący ze względu jak beznadziejnie zachowali się goście w obronie. Zagadkowy zdaje się być skład, i w sumie i tak pewnie bym dał ten handicap ALE goście mają dwóch graczy, którym zdaży się czasem wyciągnąć z kapelusza fantastyczne bramki. Zatem dopuszczam do wiadomości, że może tutaj być 2:1.
Manu więcej rogów 1.16
Prócz śmierci i podatków to chyba jest trzecie pewne zdażenie na tym świecie. Goście po pierwsze pewnie postawia solidny ceglany mur i będą atakować okazyjnie i pewnie nie więcej niż 4 graczami, wśród nich nie spodziewam się widzieć bocznych obrońców. Gospodarze natomiast pewnie będą strzelać jak do kaczek. Strzałów zablokowanych powinno być na potęgę, do tego pewnie będzie coś zablokowanych dośrodkowań od bocznych obrońców.
Leicester vs Soton U 3.5 1.25
Myślę, że jest to mimo niskiego kursu nie aż tak super pewne. Natomiast fakty mówią, że Leicester w tym sezonie ma wiele problemów. W tyle im coś nie gra, do tego trener chyba nie rozumie, że stawianie Vardiego ze Slimanim, czyli dwóch niemal identycznych porfilowo napastników w jednej linii jest fatalnym pomysłem, do tego żaden z nich nie jest typem, który dobrze podaje by obsłużyć kolegę. Lisy mają problem ze zdobywaniem bramek i stwarzaniem sytuacji. Soton myślę, że będzie bardzo ostrożny natomiast trzeba przyznać, że mają bardzo solidną obronę. Dwie bramki stracili w tym sezonie dwa razy i były to wyjazdy z Arsenalem i ManU. W minionych 5 spotkaniach we wrzystkich rozgrywkach nie stracili żadnej bramki. Do tego trójkąt demontarzystów Romeu, Van Dijk i Fonte funkcjonuje bardzo dobrze. Widzę tutaj wyniki 1:0,1:1, 2:1.
Arsenal więcej rogów przeciw burnley 1.3
Gospodarze bardzo prawdopodobne, że zagrają 4:5:1, grają bardzo zero jedynkowo przeplatając dobre mecze ze słabymi. Arsenal złapał formę i sobie przypomniał jak grać. Jednak troszkę ostatnio coś zgasło u Sancheza, tak czy siak Bellerin i Monreal pewnie trochę się przebiegną pod pole karne przeciwników i coś nabiją. No i przede wszystkim spodziewam się też, że inicjatywa w meczu będzie zdecydowanie po stronie gości.
Burnley vs Arsenal 2 1.4 J.W. Jakby Sanchez trochę bardziej był naostrzony, albo mieliby zdrowego i w formie Giroud, czy Welbecka to by było AH (-1).
KUPONY:

1 Chelsea więcej rzutów rożnych i Boro strzeli bramkę
BET 50
2 Chelsea kartki AH +2 i Burnley vs Arsenal 2
BET 50
3 Swansea vs Liverpool 2 i ManU vs Stoke 1
BET 50
4 Watford kartki AH 0 i ManU więcej rogów
BET 50
 
S 406

skalp

Użytkownik
Najpierw małe wyjaśnienie. Stawiając na przełomie miesięcy kupon zostaje przypisany do miesiąca, w którym odbywa się najwcześniej odbywające się zdażenie. Niemniej dziś to się nie tyczy, a wczorajszy mecz Evertonu z Crystal Palace totalnie jakoś mi nie leżał na nosie.

Jeszcze dodam, że robię nowy gatunek kuponów w moim składzie, jeśli zostaną mi jakieś tam odcinki do niczego nie pasujące, to zamierzam razem je pozbierać i taką niekochaną gromadkę będę grał zawsze za stawkę 10, ale kurs musi być minimum 3.0

Październik otwieram z następującymi prognozami;

Swansea vs LFC 2 1.44 ✅
Tutaj sytuacja jest dość jasna. W moim osobistym power rankingu Swansea jest pozycjonowana na ostatnim miejscu, do tego mogą zagrać na zwolnienie Guidolina, bo myślę, że perspektywa pracy z Giggsem jest dla nich ciekawa. Goście są zdaje się w gazie i w momencie gdy gra Klavan z Matipem na środku demontarzu to jakoś odszukali balans, nie są bez swoich słabości. To jednak nie wiele znaczy bo ich przewaga w po prostu graniu w football jest ogromna. Normalnie dałbym AH (-1), ale jeszcze nie wierzę im w to czy aby na pewno udało im się ogarnąć w pojedynkach teoretycznie małego kalibru.

Chelsea kartki AH +2 1.36 ✅
Powinno wystarczyć nawet 0 ALE sędziuje Taylor, gość który chyba uczył się fachu w zachrystii. Chelsea więcej kosi ma o wiele większą motywację do gryzienia piachu, a do tego Hull się dobrze broni, więc frustracja może u nich tylko wzrastać wraz z rozwojem meczu. Mało tego jakby przypadkiem Snodgrass, czy Diomande im wrzucili coś do siatki, a jest to wysoce prawdopodobne, to tam może być &lt;brain mode off&gt;.

Chelsea więcej rogów 1.4✅

Dość klarowna sytuacja. Gościom zależy do tego szczególnie Ivanovic bardzo ochoczo ciśnie do przodu, zdaża się że i Azpilicueta też, a to wiadomo wiąrze się z walką przy liniach końcowych i obijaniem obrońców. Z drugiej strony boczni obrońcy gospodarzy prawie w ogóle się nie udzielają w atakach. Jedyne co mnie martwi to możliwość tego, że Conte posadzi Branislava. Warto poczekać z tym typem do protokołu przedmeczowego.

Watford kartki AH (0) 2.4⛔ Bardzo fajna lekcja dla mnie, dobrze ją wykorzystam bo nie brałem pewnego ważnego czynnika do kalkulacji.

Wczoraj był kurs 3.1............. trochę przespałem, ale nie lubię stawiać tak do przodu. Spotyka się najbrutalniejsza drużyna z najmniej łapiącą kartki.
U gości potencjalny hooligan to Arter, a paleta gospodarzy jest aż nadto szeroka. Do tego można być niemal na 99.9 % pewnym, że kartki będą bo sędziuje Dean. Oba zesoły powinny mieć podobny poziomy motywacji, do tego wietrzę dużą szansę, że dobre interwencje Boruca mogą trochę frustrować gospodarzy, Wisienki wiele goli raczej nie tracą i Watford się może męczyć, a zwykle wraz z tym ucieka się do nie eleganckich środków. Za tydzień Watford gra wyjazd z Boro więc nawet zagrożony kartkami Holebas nie musi specjalnie nogi odstawiać.

Boro strzeli gola 1.4✅

Karanka jedzie zwizytować nową posiadłość WHU. Gospodarze w moim power rankingu są na 19 miejscu. Są zatopieni mentalnie w swoim kryzysie. Zaza totalnie nie pasuje, brak kogokolwiek jakoś tam pasującego na ataku w tej ekipie. nawet Antonio, Lanzini i Payet praktycznie nie robią żadnej różnicy. Natomiast w tyle to jest iście grecka tragedia. Gorszą obronę to sezon temu miała tylko A Villa. Reid nie nadaje się na ten poziom ligowy, a Collins się strasznie opuścił. Whu traci wiele bramek, a Boro strzela praktycznie w każdym więc jest to bardzo prawdopodobne.

Manu vs Stoke 1 1.33⛔ .........................bez komentarza

Stoke w moim power rankingu jest trzecie od końca, jednak Manu no nie jestem przekonany. Rozważałem ale tylko przez moment AH (-1). Jednak Diabełki stwarzają sobie mało klarownych sytuacji bramkowych, do tego miniony oklep lisów jest mylący ze względu jak beznadziejnie zachowali się goście w obronie. Zagadkowy zdaje się być skład, i w sumie i tak pewnie bym dał ten handicap ALE goście mają dwóch graczy, którym zdaży się czasem wyciągnąć z kapelusza fantastyczne bramki. Zatem dopuszczam do wiadomości, że może tutaj być 2:1.

Manu więcej rogów 1.16✅

Prócz śmierci i podatków to chyba jest trzecie pewne zdażenie na tym świecie. Goście po pierwsze pewnie postawia solidny ceglany mur i będą atakować okazyjnie i pewnie nie więcej niż 4 graczami, wśród nich nie spodziewam się widzieć bocznych obrońców. Gospodarze natomiast pewnie będą strzelać jak do kaczek. Strzałów zablokowanych powinno być na potęgę, do tego pewnie będzie coś zablokowanych dośrodkowań od bocznych obrońców.

Leicester vs Soton U 3.5 1.25✅

Myślę, że jest to mimo niskiego kursu nie aż tak super pewne. Natomiast fakty mówią, że Leicester w tym sezonie ma wiele problemów. W tyle im coś nie gra, do tego trener chyba nie rozumie, że stawianie Vardiego ze Slimanim, czyli dwóch niemal identycznych porfilowo napastników w jednej linii jest fatalnym pomysłem, do tego żaden z nich nie jest typem, który dobrze podaje by obsłużyć kolegę. Lisy mają problem ze zdobywaniem bramek i stwarzaniem sytuacji. Soton myślę, że będzie bardzo ostrożny natomiast trzeba przyznać, że mają bardzo solidną obronę. Dwie bramki stracili w tym sezonie dwa razy i były to wyjazdy z Arsenalem i ManU. W minionych 5 spotkaniach we wrzystkich rozgrywkach nie stracili żadnej bramki. Do tego trójkąt demontarzystów Romeu, Van Dijk i Fonte funkcjonuje bardzo dobrze. Widzę tutaj wyniki 1:0,1:1, 2:1.

Arsenal więcej rogów przeciw burnley 1.3✅

Gospodarze bardzo prawdopodobne, że zagrają 4:5:1, grają bardzo zero jedynkowo przeplatając dobre mecze ze słabymi. Arsenal złapał formę i sobie przypomniał jak grać. Jednak troszkę ostatnio coś zgasło u Sancheza, tak czy siak Bellerin i Monreal pewnie trochę się przebiegną pod pole karne przeciwników i coś nabiją. No i przede wszystkim spodziewam się też, że inicjatywa w meczu będzie zdecydowanie po stronie gości.

Burnley vs Arsenal 2 1.4 ✅
J.W. Jakby Sanchez trochę bardziej był naostrzony, albo mieliby zdrowego i w formie Giroud, czy Welbecka to by było AH (-1).

KUPONY:

1 Chelsea więcej rzutów rożnych i Boro strzeli bramkę
BET 50✅

2 Chelsea kartki AH +2 i Burnley vs Arsenal 2
BET 50✅

3 Swansea vs Liverpool 2✅ i ManU vs Stoke 1⛔
BET 50⛔

4 Watford kartki AH 0⛔ i ManU więcej rogów✅
BET 50⛔

BANK: 355,71
YIELD TOTAL: -3%
YIELD PAŹDZIERNIK: -3%
KUPONY TOTAL: 8/18 ~ 44%
PROGNOZ TOTAL: 50/70 ~ 71%
TYPY TOTAL:32/49~ 65%
TYPY PAŹDZIERNIK: 6/8 ~ 75%
KUPONY PAŹDZIERNIK: 2/4 = 50%
PROGNOZ PAŹDZIENIK: 8/10~ 80%
 
S 406

skalp

Użytkownik
Nie miałem kiedy usiąść wrzucić meczy reprezentacyjnych więc część będzie po fakcie, natomiast gwoli ścisłości zaktualizuje swoje przyszłe archiwum tak czy siak.
Prognozy:
Armenia vs Rumunia under 2.5 ⛔ - Totalne zaskoczenie, niemniej jest nowy szkoleniowiec więc ta kadra jest na teraz sporą zagadką. Kardynalne błędy w obronie gospodarzy, też dołożyły swoje.
Portugalia vs Andora gospodarz wygra z czystym kontem✅
Lichtenstein vs Albania goście wygrają z czystym kontem✅
Węgry vs Szwajcaria x2✅
Austria vs Walia x2✅
Irlandia vs Gruzja U 2.5✅
Islandia vs Finlandia 1✅
Kosowo vs Chorwacja 2✅
Niemcy vs Czechy 1✅
Polska vs Dania 1✅
Zjednoczone Emiraty vs Tajlandia 1✅
Ekwador vs Chile BTTS ⛔ ta porażka dała mi po łapach i będę uważał znacznie bardziej na ten region, duży kalejdoskop tam się dzieje
Urugwaj vs Wenezuela 1✅
Paragwaj vs Kolumbia BTTS ⛔ to samo co w meczu Ekwadoru
Peru vs Argentyna BTTS✅
Kupony:
1. Peru vs Argentyna BTTS i Austria vs Szwajcaria x2 i Niemcy vs Czechy 1BET 100 ako 3.52✅
2. Polska vs Dania 1✅ i Portugalia wygra do zera z Andorą✅ i Paragwaj vs Kolumbia BTTS⛔
BET 100 ako 4.75⛔
3. Ekwador vs Chile BTTS⛔ i Armenia vs Rumunia u 2.5⛔
i
Urugwaj vs Wenezuela 1✅
BET 100⛔ AKO 3.42
4. Austria vs Walia x2✅ i Kosowo vs Chorwacja 2✅ i Albania wygra do zera w Lichtenstein✅
BET 100 AKO 3.74
5. Zjednoczone Emiraty vs Tajlandia 1✅ i Islandia wygra do zera ⛔ tak.... postawiłem DO ZERA zamiast zwykłego 1, znów dyspozycja czasem mnie pociągnęła :&lt;
BET 100 AKO


BANK: 580,71
YIELD TOTAL: 9,6%
YIELD PAŹDZIERNIK: 31,3%

KUPONY TOTAL: 10/23 ~ 43,4%
PROGNOZ TOTAL: 62/85 ~ 72,9%
TYPY TOTAL:42/63~ 66,6%
TYPY PAŹDZIERNIK: 16/22 ~ 72,7%
KUPONY PAŹDZIERNIK: 4/9 = 44,4%
PROGNOZ PAŹDZIENIK: 20/25~ 80%
 
S 406

skalp

Użytkownik
Do góry Bottom