>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skan dowodu?

ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Betsson chce, jeśli nazwisko, na które masz konto nie zgadza się z nazwiskiem na koncie bankowym...

pytałem się panienki z supportu angielskiego na live czacie...(polski jak zwykle niedostępny ???? ) Zapłaciliby mi ???? to bym siedział pare godzin dziennie na nim ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Betsson chce, jeśli nazwisko, na które masz konto nie zgadza się z nazwiskiem na koncie bankowym...
pytałem się panienki z supportu angielskiego na live czacie...(polski jak zwykle niedostępny ???? ) Zapłaciliby mi ???? to bym siedział pare godzin dziennie na nim ????
Ale przy wyplacie na MB ? jezeli sie zgadaza to nie chca ? Bo jezeli nie chca to porpostu zakladasz se jakies nazwisko itp. a na MooneyBokersie tez na jakeis nazwisko dziwne zakladasz oczywiscie te same dane i potem tylko do banku przelewasz .. da sie tak ?
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
da sie, jesli konto jest zalozone na takie same dane jak w mb + MAIL MUSI BYC IDENTYCZNY, wtedy nie sprawdzaja skanu...skad wiem? support
 
A 0

aress_86

Użytkownik
a mam pytanie czy jak wysylalam skan dowodu do nich to moge zamalowac np. serie dowodu i pasel? uznaja to? bo jakos wole nikomu nie dawac takich danych wiadomo co sie dzieje w dzisiejszych czasach...
 
A 0

aress_86

Użytkownik
czyli przyjma mi tylko jedna strone dowodu? ta pierwsza?

ps. wiesz ja chyba jednak zamaluje bo wole dmuchac na zimne jednak!!!przezorny zawsze ubezpieczony ????
 
cineck 45

cineck

Użytkownik
postanowiłęm tutaj zadac swoje pytanie:

moge wypłacić piniądze z betsson na konto bankowe innej osoby niz jest zarejestrowana w betsson (o tym samym nazwisku), osoba zarejestrowana jest pełnoletnia, czyli posiada dowod osobisty?
 
Do góry Bottom