>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SKANDAL! Expekt okrada w biały dzień!

G 0

gacoo6

Użytkownik
Witam.
Założyłem konto żeby przestrzec was przed tym bukmacherem, już mówię w czym rzecz.

Założyłem konto kilka dni temu. Postawiłem zakład, niestety okazał się przegrany. No cóż nie wszystko wychodzi. Skorzystałem z promocji 222 Cashback. No i ok, wszystko było ok, aż do momentu wypłaty, mianowicie.

Nie wypłacałem samego 222 tylko postanowiłem za to zagrać. Udało się, na koncie było około 420 PLN. Zleciłem wypłatę i otrzymałęm maila ze cashback został usuniety z powodu tego samego IP. No i ok rozumiem, mam neostrade nie zapytałem się moja wina. No i teraz zaczynają się przysłowiowe jaja:

Odjęli od 420, te &quot;swoje&quot; 222 no i zostało mi na koncie 195 PLN, obstawiłem dzisiaj polaków wygrałem, no i miałem 380 PLN na koncie. Zleciłem wypłatę. No i jak się domyślacie zabrali mi to 380 PLN argumentując, że cashback został usunięty z mojego konta. Rozumiecie zabrali wygrane pieniadzę!

2015-09-09 16:23 Account adjustment 380,95 zł 0 zł
2015-09-09 14:02 Wygrane – Zakład nr 509E330334723684 380,95 zł 0 zł
2015-09-09 11:06 Stawka – Zakład nr 509E330334723684 195,36 zł 0 zł
2015-09-09 04:24 Wygrane – Zakład nr 509U300334647988 417,36 zł 0 zł
2015-09-08 17:02 Stawka – Zakład nr 509U300334647988 222 zł 0 zł
2015-09-06 17:47 Stawka – Zakład nr 509U530334426192 222 zł 0 zł
2015-09-06 17:47 Deposit 222 zł 0 zł
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
no i prawidłowo, ową kase wygrałeś dzięki temu ze dostałeś te 222zł. cashbacku, który ci się nie należał. Gdybyś wygrał to za 1 razem (wtedy kiedy wpłaciles 222zł) to by było wszystko spoko. Trzeba się pytać o wszystko, najlepiej odrazu na maila, bo często takie błędy bukmacherzy wykorzystują na swoją korzyść
 
A 0

alicjv

Użytkownik
Witam,
Na wstępie zaznaczę, że jestem kobietą, więc proszę nie być zdziwionym mojej frustracji. Kilka dni temu, skuszona namowami znajomych, założyłam konto na ekspekcie. Posiadam również konto na betclic i bet365, z których regularnie korzystam. Wpłaciłam 111zł, obstawiłam zakład, nie trafiłam, zleciłam wypłatę cashback (wtedy jeszcze bez dosłanych dokumentów, pieniądze nie zostały zwrócone, lecz na koncie ekspektu nie było już pieniędzy). Po czym wpłaciłam 20zł by dalej sobie grać (zlecona wypłata - brak pieniędzy na koncie ekspekt, a ja chciałam obstawić mecze). Obstawiłam kilka meczy Ligi Europejskiej w tym jeden zakład na wzystkie 8 meczy za 3zł. Został trafiony, po kursie ~x336, z bonusem wygrana wynosiła ~1211zł. Postawiłam jeszcze kilka zakładów i kwota zeszła do 1100zł. Kilka godzin później chcąc sprawdzić wyniki okazało się, że nie mogę się zalogować. Konto zostało zablokowane na podstawie podejrzeń o używanie go przez osoby trzecie. Zostały mi zwrócone na konto 111zł + 20zł z drugiej wpłaty!!!! Drogą mojego dochodzenia wyszło, że na swoje konto ekspektu logował się na moim komputerze mój wspólokator z mieszkania studenckiego (poniekąd obca mi osoba, która w dodatku nie korzystała z cashbacku). O ile jestem w stanie zrozumieć procedury expektu, nie rozumiem dlaczego nie próbowano skontaktować się ze mną i wyjaśnić zaistniałej sytuacji. W telefonie weryfikacyjnym zarzucono mnie pytaniami o obstawiane wyniki (jakim cudem mam wszystkie spamiętać?! pamiętam może kilka spotkań) i pytanie pomocnicze do odzyskania konta (pytanie pomocnicze wybiera się nie po to, by pamiętać pytanie, a by znać odpowiedź na nie, co za paradoks!!!!) Konsultantka, na pytania kiedy będę mogła odzyskać konto, zbyła mnie i kazała czekać na maila, który jak dotąd nie doszedł. Czuję się oszukana i zagrabiona przez ekspekt, gdyż nie ma żadnych przesłanek jakobym próbowała oszukać bukmachera. ???? Proszę o kontakt i pomoc w rozwiązaniu sprawy. Wysłałam już maila do angielskiego supportu, lecz nie dostałam żadnej odpowiedzi. Nie chciałam poruszać tematu na forach jeśli sam expekt okazałby wolę rozwiązania sprawy, lecz kontakt jest znacznie utrudniony i ewidentnie wskazuje na próbę zagrabienia przez EXPKT tej wygranej. ????????????
P.S. posiadam również foto wygranego zakładu
Pozdrawiam, Alicja
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Mega dziwna sprawa.. bo ja nawet jak logowałem się z innego IP na expekta to takich szopek nie robili. Aczkolwiek, nie powinni robić takich problemów... ale rozumiem, że to było Twoje pierwsze konto na expekcie?
 
A 0

alicjv

Użytkownik
Tak, pierwsze konto na expekcie. Posiadam jeszcze konto na b.et-at-h.ome i b.et365. Pisałam o tym w poprzednim poście, ale skrypt chyba usuwa nazwy bukmacherów. Wtedy, podczas weryfikacji, wkurzona sposobem prowadzenia przez tę dzidę rozmowy, odpowiadalam wymijająco na większość odpowiedzi czując brak chęci pomocy a jedynie podejrzenia, nieświadoma ich przekonania o nieomylności co do wyrokowania. Potem konsultantka powiedziala mi ze dziękuje i to wszystko. p. TOMASZ MICHALAK wystosował następnie copypast litanię
&quot;Witaj Alicjo,
Dziękuję za e-mail.
Z przykrością informuję, iż Pani konto gracza zostało zamknięte przez nasz dział bezpieczeństwa z powodu uzasadnionego podejrzenia, iż jest ono operowane przez osobę trzecią. Weryfikacja telefoniczna przeprowadzona przez naszego agenta ma rezultat negatywny. Konto pozostanie zamknięte bez możliwości jego ponownego otworzenia, a środki z depozytu na kwotę 131 zł został wypłacony na kartę płatniczą, którą był dokonany depozyt. Pozostałe środki zostaną skonfiskowane, co jest zgodne z naszym regulaminem, który Pani zaakceptowała w momencie założenia tego konta gracza&quot;
bez żadnego wytłumaczenia.
foto zakładu : www61.zippyshare.com/v/On1SoTFp/file.html
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Chyba się już nic nie da zrobić niestety. Mimo tego ogromnie współczuję, bo taka zagrywka z ich strony zwiastuje tylko to, że nikt nie będzie tam robić specjalnie sobie konta, jak pomnoży pieniądze a potem będą szukać dziury w całym, bo zachodzi jakieś podejrzenie osób trzecich... tylko dziwne że jak ja się czasem zaloguję z innych IP, czasem z domu, czasem u kogoś to nie robili mi takich cyrków.
Może zagadaj tutaj do supportu z expekta &#39;forumowego&#39; .. może on coś zaradzi... spróbuj, kto pyta nie błądzi i powodzenia!
 
A 0

alicjv

Użytkownik
Niestety nie mogę wysłać prywatnej wiadomości do forumowego expekta, gdyż potrzeba do tego min. 10ciu postów :/
 
A 0

alicjv

Użytkownik
Myślę, że głównymi przesłankami za takimi ich poczynaniami jest fakt, że jestem kobietą, co rzadko się zdarza oraz wyjątkowo wysoki kurs wygranego zakładu jak na początek konto. Tak czy inaczej, jest to rozbój w biały dzień i chamstwo.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
z powodu uzasadnionego podejrzenia, iż jest ono operowane przez osobę trzecią. Weryfikacja telefoniczna przeprowadzona przez naszego agenta ma rezultat negatywny.
Niestety, ale to pokazuje, że w takim Expekcie nie należy grać. Nie twierdzę jednak, że Alicja nie jest bez winy, bo nie posiadam wystarczających danych. Ale zdanie &#39;weryfikacja.... dała rezultat negatywny&#39; to nie jest żadne wytłumaczenie dla klienta. Bukmacher ma obowiązek zweryfikowania dokumentów pod kątem pełnoletności, poprawnych danych, wymaganych dokumentów. I jeśli coś kwestionuje, to powinien wyraźnie wskazać - co konkretnie!
A poza tym dać szansę na ustosunkowanie do zarzutów, a nie - zabieram zabawki, zamykam konto, a pieniądze klienta rekwiruję!
Nie wiem nawet, czy taki termin jak &#39;weryfikacja telefoniczna przez agenta&#39; jest przewidziana regulaminem. Z drugiej strony, jesli do weryfikacji doszło, to dane - a przynajmniej podany telefon - były prawdziwe. To już daje dużo do myślenia!
No i podczas tej weryfikacji osoba weryfikowana mogła być zajęta innymi sprawami lub nawet nietrzeźwa.
Expekt powinien to wytłumaczyć, jeśli chce uchodzić za wiarygodnego bukmachera, bo przy takim &quot;tłumaczeniu&quot; sprawia wrażenia firmy krzak.
Fajnie by było, gdyby Alicja napisała coś więcej o tej telefonicznej &#39;weryfikacji&#39;.
 
C 0

cipka

Użytkownik
no i prawidłowo, ową kase wygrałeś dzięki temu ze dostałeś te 222zł. cashbacku, który ci się nie należał. Gdybyś wygrał to za 1 razem (wtedy kiedy wpłaciles 222zł) to by było wszystko spoko. Trzeba się pytać o wszystko, najlepiej odrazu na maila, bo często takie błędy bukmacherzy wykorzystują na swoją korzyść
witam Kolego z tego co widzę z niejednego już &quot;pieca chleb jadłeś&quot; właśnie kogoś takiego szukałem.
Kolego może poleciłbyś mi jakiegoś normalnego nie złodziejskiego bbukmachera, który narmalnie wygrane pieniądze wypłaca. Miałem bardzo niemiłom historię z &quot;bwinem&quot; nie będe wnikał, ukradli wszystkie pieniądze, które wygrałem u nich.
dzięki za podpowiedz i do usłyszenia.
 
M 78

michal89216

Użytkownik
witam Kolego z tego co widzę z niejednego już &quot;pieca chleb jadłeś&quot; właśnie kogoś takiego szukałem.
Kolego może poleciłbyś mi jakiegoś normalnego nie złodziejskiego bbukmachera, który narmalnie wygrane pieniądze wypłaca. Miałem bardzo niemiłom historię z &quot;bwinem&quot; nie będe wnikał, ukradli wszystkie pieniądze, które wygrałem u nich.
dzięki za podpowiedz i do usłyszenia.
Pinnacle
 
Do góry Bottom