>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skany dowodów przy wypłacie?

Status
Zamknięty.
uriel 0

uriel

Użytkownik
Witam gdzies cos przeczytałem że aby wypłacic pieniądze od wiekszosci bukmacherów to potrzebny jest skan dowodu... Czy to prawda? Jeśli tak to moge dac np skan dowodu któregos z moich rodziców? (mam 17) I czy sa bukmacherzy u których to nie jest potrzebne?
 
G 46

ghs

Użytkownik
Myślę, że dopóki nie nauczysz się dobrze czytać, nie bierz się za bukmacherkę. To samo tyczy się pisania na forum - masz kilka tematów niżej topic Skan dowodu i go nie widzisz? No chyba, że przyzwyczajony, że Ci rodzice wszystko na złotej tacy przynoszą i nie chce Ci się przejrzeć forum.
 
uriel 0

uriel

Użytkownik
Dla twojej wiadomosci czytałem ten topic a jak widac ty nie!! Bo tam nic nie jest napisane o tym czy moge dac skan rodziców i czy znajde bukmachera u którego nie będzie ten skan potrzebny! Więc zanim zaczniesz kogoś oczerniac zastanów się czy przypadkiem nie zrobisz tym z siebie pajaca:p
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
1. Nie sądzę aby jakikolwiek buk poszedł na to, żeby przyjąć dowód Twoich rodziców.
2. Jeśli nie korzystasz z bonusów to większość buków nie chce skanów dowodu np. Expekt, bet365, Scandicbook, jeszcze kilka innych.
Zaznaczam NIE MOŻESZ KORZYSTAĆ Z PROMOCJI, BONUSÓW ITP.
Pozdr.
Vader
 
uriel 0

uriel

Użytkownik
Aha czyli jak chce grac np na bet at home i chce skożystać z bonusów to musze założyc konto na któregoś z moich rodziców ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli chcesz koRZystać to musisz być przygotowany na to, że musisz im wysłać skan. Nie wiem jak jest w bah teraz bo ja korzystałem z promocji u nich chyba rok lub dwa temu. Wtedy dawali ładny bonus ale skan dowodu był potrzebny. Teraz dają jakiś marny bonus 100% do 77 pln. Ale zapewne też chcą skan dowodu. Więc jakoś sobie musisz poradzić z tym...
Pozdr.
Vader
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tak jak napisał Vader przygotuj się że każdy bukmacher może cię poprosić o Scan dowodu i to normalna rzecz dla werfikacji dlatego lepiej już mieć dowód przygotowany. Jednak BAH najmniej werfikuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom