>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki Narciarskie 2012/2013 - Kussamo

Status
Zamknięty.
saja54321 16

saja54321

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie
Typ: Japonia na podium ⛔ tylko 5 miejsce...
Kurs: 5.50
Godz. 17.00 30-11-2012
Bukmacher: Bet365
Witam, mam dosyć ciekawą propozycję, mianowicie, reprezentacja Japonii na podium, kurs bardzo wyskoki, zważywszy na to, że Japończycy prezentują wysoki poziom w Kuusamo. W drużynówce wystąpią w składzie SHIMIZU Reruhi, WATASE Yuta, KASAI Noriaki, TAKEUCHI Taku. Dla mnie dużą niespodzianką jest występ nie skaczącego tutaj w treningach Shimizu, ale możemy liczyć na przebłysk jego formy z tego lata. Brakuje zdecydowanie KOBAYASHI Junshiro, który spisywał się tutaj nadzwyczaknie dobrze, bo z nim w składzie nie miałbym wątpliwości, że staną na podium. Ale kurs 5.5 jest wart ryzyka, ja sam postanwiłem grubo, na podstawie tego co widziałem w kwalifikacjach i miejsc w treningach: Watase(7,31,35) Kasai(4,11,5), Takeuchi(6,2,3). Powodzenia!
 
anzelmo 138,3K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie, Sobota 01.12.2012 12:30 Loty narciarskie -
zdarzenie HS 142 - Event 2 - Ammann v Hvala
(1. runda - H2H)
typ Hvala
kurs 2,00
buk Bet365
mój typ dotyczy 1 serii zawodów czyli pierwszego skoku.Bardzo ciekawa para,jak dla mnie bet kusi i to bardzo wystawiając taki kurs i warto go zaatakować.Jako to objawienie tego sezonu, skacze bardzo ładnie stylowo a przede wszystkim daleko. Słoweńcy maja niesamowicie mocna ekipę, co udowodnili w drużynówce. Mimo fatalnego 2 skoku Kranca załapali sie na podium, widać u młodego Hvali duży potencjał. Jest w gazie, nie kombinuje nie odpuszcza, skacze ile fabryka dala. Młody chłopak nie kalkuluje i to bardzo lubię takie podejście, jesli warunki będą równe jestem spokojny o ten bet. Ammann na pewno duża klasa forma jest niezła, czytałem i słuchałem wywiadu z nim chce skakać jak najlepiej a w szczególności nastawia sie na turniej 4 skoczni.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
H2H Taku Takeuchi - Lukas Hlava @ 1,60 Betsson✅ izzi ;)
Kurs wystawiany chyba bardziej na podstawie drużynówki, która nie poszła Japończykowi i był minimalnie gorszy od Hlavy, ale skakali przecież w różnych seriach. Przypomnijmy sobie jednak jak Takeuchi skakał 2 dni temu w treningach i kwalifikacjach, gdzie zajmował za każdym razem miejsce w top6. Hlava z kolei między 30-50. Tutaj jest różnica poziomów i formy i Japończyk powinien zmiażdżyć Czecha, dla którego sukcesem będzie wejście do 30. Wczorajszym dniem lepiej się nie sugerować, a wykorzystać, że buki się posugerowały i dały takie kursy.
 
ziggy1984 1,1K

ziggy1984

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie, Sobota 01.12.2012 12:30 Skoki narciarskie Kuusamo
zdarzenie HS 142 Kto wygra:
typ: Jaka Hvala
kurs: 50,00
buk Bet-at-home
Zazwyczaj nie obstawiam skoków narciarskich, ale dziś przypadkowo trafiłem na ofertę konkursu indywidualnego w Kuusamo. Panowie z Bet at Home, chyba trochę zaspali co widać po kursach.W ofercie jest nawet Kamil Stoch, który przepadł w kwalifikacjach. Wysoki kurs na świetnie spisującego się w Finlandii Jakę Hvala to moim zdaniem prezent. Spieszcie się z obstawianiem bo pewnie zaraz kurs spadnie.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Hlava L.-Kranjec R. typ 2 ( kurs 1,90) Milenium ✅
Hlava bez błysku,Robert jeden nie udany skok i już jest skreślany? Moim zdaniem nie udany skok wpłynie na niego mobilizująco.
Takeuchi T.-Hlava L. typ 1 ( kurs 1.50) STS ✅

Prevc P.-Jacobsen A. typ 1 ( kurs 1,70) Milenium ✅
Jacobsen tutaj nie notuje dobrych wyników,natomiast Prevc lata tu ładnie.
Jacobsen A.-miejsce 1-8? NIE! ( kurs 1,80) Milenium ✅
Moim zdaniem typ dosyć pewny,jest dużo innych młodych na czołówkę i ja osobiście nie widzę go w niej.
Ammann S.-Hilde T. typ 1 ( kurs 1,45) STS
Hilde słabo tu skacze,Ammann w drużynowce troszke bez wiary ale w zawodach indywidualnych pokaze klasę.
na podbitkę
Kornilov-Kalinitchenko 1 ( kurs 1,12) ✅
Vassiliev-Watase 1 ( kurs 1,15) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Moja propozycja na dzisiejszy konkurs:

h2h Kasai vs Takeuchi |1| kurs:1,85

Bukmacher:Sportingbet
Według mnie można zagrać ten typ.Noriaki pokazuje,że mimo swojego wieku wciąż utrzymuje świetny poziom sportowy.Takeuchi zaczął sezon troszkę lepiej lecz mam wątpliwości co do jego formy na skoczni w Kuusamo.W ostatnich trzech próbach , a więc serii próbnej przed wczorajszym konkursem drużynowym i w samych tych zawodach Kasai odlatywał rywalowi w każdym skoku na odległość 5m.Seria próbna to wiadomo takie przetarcie ale wczorajsze rezultaty z głównego konkursu to:Kasai 131 i 135 m---Takeuchi 126,5 i 127 m.Wierzę w solidność Noriakiego i nie wydaje mi się żeby Takeuchi błysnął dziś wielką formą na tym obiekcie.
 
pawlenty87 63,9K

pawlenty87

Użytkownik
Zawodnik jakiego kraju zajmie najwyższą pozycję?
Niemcy - Norwegia
Typ: Niemcy✅
Kurs: 1.45
Buk: Bwin Taki typ na te zawody wydaje mi się dość solidny. Niemcy są tutaj mocni, mają przynajmniej 3 zawodników którzy będą tu walczyli o czołowe miejsca co pokazał konkurs drużynowy. Biorąc pod uwagę skoki indywidualne zawodników w drużynówce 3 Niemców zaprezentowało się lepiej od najlepszego z Norwegów. Wellinger, Freutag i Freund byli odpowiednio 1, 5 i 8 przy 9 miejscu najlepszego Norwega Fennemela. Liczę że dzisiaj Niemcy nie zawiodą i będą w czołówce i mój typ spokojnie wejdzie. GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Takeuchi T.-Hlava L. typ 1 ( kurs 1.50) STS
Ammann S.-Hilde T. typ 1 ( kurs 1,45) STS
Oczywiście nie widze żadnej innej możliwości.
Również to stawiam. ✅
Ale warto zastanowić się nad typami (z STSu):
Hvala J.-Freitag R. [email protected] ⛔
Jaka skacze jak natchniony. 2 treningi jego, kwalifikacje jego, wczoraj jakby brac pod uwage indywidualne wyniki to był 2gi. Mając nad Freitag&#39;iem 13 pkt przewagi. Skoro wczoraj się nie spalił i potrafił wytrzymać presje, która ciążyła na niego jako na lidera drużyny to i dzisiaj odda dwa bardzo dobrze skoki. Oczywiście widzę go w TOP 3,a Niemiec na mojej liście kandydatów do TOP , się nie znajduje.
Schlierenzauer G.-Fannemel A. [email protected] ✅
No tutaj mamy peffke. Gregor bardzo lubi tą skocznie. Wczoraj pierwszy skok krótki ale to ze wzgledu na warunki i może lekkie zaskoczenie, że Austriacy nie prowadzą jak to zawsze było, a muszą gonić. W drugiej serii oddał już skok na miarę swoich możliwości. Fannemel, no cóz. Skoki w kwalifikacjach czy treningach nie napawają optymizmem. Wątpie, żeby nagle oddał dwa skoki pod 140 metr, bo tyle będzie trzeba, żeby pokonać Gregora.
Szkoda, że w STSie nie ma par z Vassiliev&#39;em. Jest tylko z Kasaim, jednak tą pare odpuszczam, bo Japończyk przeżywa drugą młodość. Rosjanin bardzo dobrze skacze tutaj. Gdyby nie wczorajszy upadek to pewnie znalazłby się w TOP 5, jeżeli brać pod uwagę indywidualnym tabele.
Tak samo Prevc. Skacze tutaj dobrze, ale jest zestawiony w patrze z Loitzlem i znowu Kasaim, a kursy @1.40 mnie nie zadawalają.
 
michaju 21

michaju

Użytkownik
Skoki narciarskie - PŚ Kuusamo HS 142
Fannemel - Asikainen L. 2 @ 2,7 Fortuna ✅

Norwedzy nie skaczą tu jakoś wybitnie. Askikainen wczoraj skakał bardzo dobrze, oba skoki ponad 130m. Fannemel tak samo. W nieoficjalnej klasyfikacji wczorajszej drużynówki zajęli miejsce obok siebie. Szanse 50/50. Z tego co pamiętam to tylko 2 Finów awansowało do konkursu, więc Asikainen będzie chciał się pokazać swoim kibicom.

Skoki narciarskie - PŚ Kuusamo HS142 - 1 seria
Koudelka R. - Descombes V. 2 @ 2,35 STS ⛔

Jak było wczoraj widać Koudelka nadal skacza bardzo słabo, choć jego drugi skok był już nawet nie najgorszy (z tego co pamiętam 117m). Podobno odległość uzyskał Francuz. Znów szansę oceniam 50/50.

// wyczyn skoczyć gorzej od Koudelki ????
 
teo1992 55

teo1992

Użytkownik
po 9:00 kurs 50,00 a o 11:00 kurs 5,0?

Nawet jeśli to prawda to w przypadku wygranej Słoweńca anulują Ci to.
Wczoraj wieczorem na betsson również kurs 50. Po prostu zaspali trochę , nie anulują raczej skoro takie kursy wystawili , posłałem za dyszkę żeby nie żałować jak coś. ;)


a co do typów to nie będę oryginalny pisząc, że zgadzam się z typem Taku Takeuchi - Lukas Hlava @1,6 , oprócz tego pobieram również Olli Muotka - Maciej Kot @1,65 , wczoraj pierwszy skok Fina całkiem , całkiem , bo 126m , drugi już gorszy (118m). Jak dla mnie to zakład czy Olli wejdzie do drugiej serii, albo czy zajmie miejsce 1-35, myślę , że &quot; u siebie&quot; jest w stanie ogarnąć tę pierwszą trzydziestkę. ;) Kota nie widzę powyżej 35pozycji , ewidentnie coś jest nie tak z Naszą kadrą i z dnia na dzień skaczą coraz gorzej. Kursy betsson
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Noriaki Kasai - Jurij Tepes 1 @ 1.65 (tobet)
To będzie wyrównane starcie - z lekkim wskazaniem na Azjatę. Japonia wczoraj zajęła w konkursie drużynowym 5. miejsce ze sporą stratą do Słowenii (blisko 50 punktów). Kasai robił, co mógł, ale na niewiele się to zdało. Jako jedyny był bliski wejścia do czołowej dziesiątki (uplasował się na 11. lokacie). Dyspozycja Japończyka w Kuusamo jest wysoka, o czym świadczą uzyskane przez niego odległości. Licząc treningi, kwalifikacje, serię próbną oraz drużynówkę, to za każdym razem osiągał 130 metrów (wczoraj &quot;wykręcił&quot; 135 m). Dla porównania - Tepes (pomijając treningi), tak dalekiego skoku nie oddał i na ogół prezentował się słabiej od Noriakiego. W piątek do Japończyka stracił łącznie sześć metrów. Poza tym, na pewno lepiej mu się skakało, bo Słowenia walczyła o podium. Japonia takiego ciśnienia nie miała i według mnie dziś Kasai indywidualnie osiągnie znacznie więcej.
Martin Koch - Andreas Wank 1 @ 1.55 (betsafe)
Jeden i drugi wczoraj nie startował - obaj nie załapali się do kadry. Dziś będą mieli okazję, by sobie, ale też trenerowi coś udowodnić. Ich formę możemy ocenić tylko na podstawie tego, co pokazali w kwalifikacjach i podczas treningów. Tutaj dużo lepiej wypadł Koch - dwa równe skoki (12,5 m dalej od Wanka) i także lepszy wynik w eliminacjach (o 1,5 m), w których sam poprawił się i to naprawdę wyraźnie. Zarówno Koch, jak i Wank tydzień temu nie popisali się w Lillehamer. Pierwszy turniej, to ich brak w konkursie finałowym - dzień później Austriak zajął 25. miejsce, a Wank nie startował. Biorąc pod uwagę dyspozycję w Kuusamo, mogę przypuszczać, że z tej pary zwycięsko wyjdzie Koch.
 
T 97

teges86

Użytkownik
Schlierenzauer - Freund 1 1.50 Fortuna
Neumayer - Wank 1 1.48 Fortuna
AKO: 2.22
Stawka: 1000 zł
EWK: 1953 zł

1. Austryjak w lepszej formie. Skocznia mu &quot;leży&quot;. Wczoraj indywidualnie lepszy od Niemca. W kwalifikacjach pokazał moc. Treningi są nie miarodajne szczególnie u czołówki. Tydzień temu na większej skoczni wygrał zdecydowanie. Owszem na mniejszej wygrał Niemiec ale dzisiaj skaczemy na K-120 na szczęście.
2. Rodzynek. Nie rozumiem łączenia takiej pary nawet. Neumayer przyzwoicie w drużynówce. Owszem bez rewelacji ale oddaje równe skoki. Jego kolega natomiast jedynie miał jeden lepszy skok. W konkursach często nie łapie się w 30. No i duży plus, że na tej skoczni Neumayer oddał dużo więcej skoków. Bo seria próbna przed drużynówką i dwa skoki w samym konkursie. Oddanie 3 skoków więcej daje bardzo dużo szczególnie na początku sezonu.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Wrzucę to tu,proszę moda o ewentualnie przepięcie tego posta do innego wątku.

Wczoraj w HP pisałem o anulowanym zakładzie ze skoków Jacobsen-Fannemel w Unibet.(obaj nie awansowali do 2.serii)

Mam odpowiedź: zakład h2h jest anulowany jeśli przynajmniej jeden z uczestników nie przejdzie do finałowej rozgrywki..

Czyli w skokach w H2H w Unibet obaj muszą przejść do finałowej 30-tki
.Ja nie miałem pojęcia o tym,dlatego to tu piszę bo może ktoś też żył w takiej nieświadomości
__________________
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom