>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2013/2014 - Engelberg 20-22.12.2013

Status
Zamknięty.
A 24

aereesteeo

Użytkownik
Zanim coś pierd...niesz, zajrzyj na 2 stronę tego tematu, tak pod koniec.
Okey, ja zwracam honor ???? Dobre miejsce Janka było do przewidzenia, ale że wygra z Bardalem raczej do przewidzenia nie było i kazdy kto myśli racjonalnie i logicznie poszedłby w kierunku norwega ????
I taka mała rada- nie unoś się tak kolego bo uznam że masz 15 lat.
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Może rzeczywiście trochę za ostro, i sory za to, ale trudno się nie unieść,jeśli ktoś mi zarzuca, że się chwalę typami, których nie opublikowałem.
A co do Bardala, to facet jest w formie, ale to, co zrobił z rywalami wczoraj Ziobro nie mogło przejść obojętnie. Bo tu nie chodzi o wygraną, bo Biegun też wygrał konkurs PŚ, tylko okoliczności i przewaga nad rywalami podczas gdy skakał w takich samych warunkach, a nawet może i gorszych pozwalała na taki typ.
Co by nie mówić, Polska staje się potęgą w skokach (jeśli już nią nie jest) i naprawdę takie konkursy napawają mnie dumą.
A Bardal jeszcze wygra, bo w formie jest. ;)
to gratuluję ????
Dziękuję i nie ma za co, polecam się na przyszłość przy publikacji kolejnych typów &quot;do przewidzenia&quot; ;)
 
S 145

superg

Użytkownik
Ja tam się zgadzam z kocurro84 odnośnie Ziobry. To nie był żaden fart i przypadek chłopak skakał tu GENIALNIE. Dawno żaden zawodnik tak mi nie zaimponował.
I jestem ogromnie ciekaw co będzie dalej. Czy to kwestia skoczni, bo jeśli nie to... a nie będę zapeszał
3 z 4 skoków Janka tu to były totalne bomby, niszczące konkurencje zero w tym przypadku. Na pewno mu nie powiało ;)
W obecnych czasach praktycznie nikt tak nie odskakuje rywalom jak to zrobił Janek. A warunki były w miarę ok, no i trzeba zauważyć że Janek dużo traci na notach do takiego Kamila pewnie średnio po 5 punktów za skok.
Kruczej trenerem roku, a my potęgą w skokach.
8 konkursów. Wygraliśmy cztery., trzema zawodnikami. A trzech następnych (Klimek, Piter i Maciek) ma spokojnie potencjał na podia, do tego solidny Kubacki na którego narzekamy, a parę lat wstech za takie skoki by był noszony na rękach
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
A 24

aereesteeo

Użytkownik
Ziobro super występy zaliczył, ale mógł przegrać z Bardalem, a nie Welingerem i każdy były zadowolony ???? Niechby Polacy zajmowali miejsca w 10 to będzie pięknie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom