>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2014/1015 - Mistrzostwa Świata w Falun (19.02-01.03)

Status
Zamknięty.
modul 118

modul

Użytkownik
Drużynówka H2H
Finlandia vs Szwajcaria 2 @ 1.90 STS

Nie ma się co rozdrabniać na kursy do AKO .. Finowie w 3 treningach uzupełniających do drużynówki skakali fatalnie. o 2 miejsca rywalizowało 3 zawodników i ostatecznie odpadł Olli.
Deschwanden i Amman vs Ahonen i Maettae
413.6 pkt vs 408.1pkt w konkursie na dużej. Warto dodać że każdy liczy na zdecydowanie lepszy występ Simona, który wrócił do skakania po upadku i rozkręca się z dnia na dzień. W przypadku ciężkich warunków można liczyć na jego doświadczenie,a z racji jego formy która nie jest optymalna, nie będzie musiał się bać o lądowanie na wypłaszczeniu i na dwie nogi. Liczę na jego dobry skok bo to zapewni przewagę punktową której nie roztrwonią słabsi.
Egloff i Gabriel vs Asikainen i Larinto
61,9 pkt vs 47,2pkt na ostatnim decydującym 3 treningu. Gdyby to przełożyło się na konkurs drużynowy to SOLO na pewniaczka, ale wiadomo, różne loteryjne warunki a do tego trema - jednak te składowe dają do myślenia, że Szwajcarzy realnie myślą nie tylko o 2 serii ale także o walce 6/7 miejsce z Rosją i Finlandią ;)
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Nikt nie napisał o tym, że w razie zbyt silnego wiatru konkurs z dużej skoczni zostanie przeniesiony na obiekt normalny. Pewnie w czołowych lokatach nic to nie zmieni, ale mogłoby być wtedy bardzo ciekawie. Osobiście uważam co nie będzie zaskoczeniem, iż o tytuł mistrzowski powalczą Norwegowie i Niemcy. Ostateczny sukces odniesie ekipa,która popełni mniej błędów. Skandynawowie wydają się bardziej pewni. Mam przeczucie, że w reprezentacji zachodnich sąsiadów skok popsuje Freitag. Dziwny typ zawodnika. Momentami skacze bardzo równo i zajmuje czołowe lokaty, ale w kluczowych momentach brakuje mu pewności siebie czy zjada go presja i psuje swoje próby. Jako ekipę, która uzupełni podium wybrałem Austrię. Nie skaczą może błyskotliwie, ale mogą odpalić solidne skoki wystarczające na trzecie miejsce. Co do reprezentacji Polski wydaje mi się, że nie wejdą do ósemki. Typ pewniejszy bardziej niż to, że powalczą o medal. Typowy taki dla zabawy. Czy Japończycy będą się liczyć w walce o medal? Szczerze wątpię. Skaczą równo to fakt, ale może im zabraknąć metrów. Wszystko zależy od tego jak poradzą sobie w konkursie Austriacy i czy u Japończyków nikt nie zawali.
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Co do postu kolegi wyżej konkurs odbędzie się normalnie na dużej skoczni.

Drużynówka H2H

Rosja-Słowenia
Typ:Słowenia
Kurs:2.20 Buk: Betano
ZWROT ????
Mało znany buk ale jak ktoś ma tam konto to niech ładuje ostro w tą parę.Jak można wystawić taką parę i to jeszcze za faworyta stawiać Rosjan no śmiech.

Rosjanie w składzie: Kornilov,Hazetdinov,Vassiliev,Maksimoczkin
Słoweńcy: Tepes,Dezman,Damjan,Prevc

Tepes jak będzie skakał tak jak wczoraj w treningach to połknie Kornilova i to już w 1 serii.
Hazetdinov nawet nie zbliży się do Dezmana.
Vassiliev napewno najlepszy z Rosjan ale ma wygrać z Damjanem? Możliwe ale myślę że to Damjan będzie trochę lepszy.
No i Prevc z Maksimoczkinem tu będzie z 30 pkt przewagi w 2 seriach .

4:0 Dla Słoweńców . Brać ten typ naprawdę polecam!

Drużynowo mężczyźni 1 seria

Gregor Schlierenzauer-Noriaki Kasai
Typ:Kasai
Kurs:2.25 Buk:Milenium
✅


Typ czysto przeciwko Gregorowi.
Srebrny medal zdobyty na skoczni dużej to napewno wielki sukces Austriaka po tym co prezentował w tym sezonie.
Dla Japończyka to będzie jedna z ostatnich szans na zdobycie medalu MŚ.
Noriaki skacze na swoim poziomie czyli w okolicach 8 miejsca gorzej wypadł na dużej skoczni i był 11.
Jednak nie można tego powiedzieć o Schlirim on poprostu miał dzień konia w czwartek i dziś nie powtórzy takich skoków.Schliri powinnien być dziś indywidualnie w okolicach 12 miejsca a Kasai powinnien być w pierwszej 10.
Kurs napewno zachęca do gry i warto pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
hristo 585

hristo

Użytkownik
Czechy - Finlandia 1 1,4
Japonia - Słowenia 1 1,52

Niemcy 1-2 1,35
Norwegia 1-2 1,38
Polska 1-5 1,45

millenium - ako 5,75 - 12%
za 200 zł mamy wina ponad 1000 zł :)

echhhh:/
Typy po krótce opisałem wczoraj. Nie będę wchodził w rywalizację norwesko-niemiecką i obie drużyny typuję bezpiecznie, że zajmą miejsca 1-2. Suma tych 2 zdarzeń jest niewiele niższa niż wytypowanie zwycięzcy pary, a zdarzenie dużo pewniejsze.
W Słoweńców dziś nie wierzę, dla mnie zajmą 6 miejsce, Tepes i Damjan nie dadzą tym razem rady, w parze z Japonią gdzie Kobayashi skacze naprawdę fajnie, Taku wiadomo w drużynówkach się spinał, a do tego Prevc=Kasai, Dezman=Ito w słabszej formie.
Czesi musieliby mieć wywrotkę i 2 megasłabe skoki Hlavy żeby przegrali z Finami, którzy mają tylko 2 skoczków, reszta z formą na poziomie nie pozwalającym skakać nawet w CoC ;-)
Naszych plasuję w piątce, zakładam, że poza Słoweńcami nikt z dołu nam nie może zagrozić, kupon gram ewidentnie przeciwko Słowenii, więc jeśli Słowenia będzie 6, to nie możemy być niżej niż na piątym;-)
Tym skoczkiem był Michael Mollinger, którego chyba z reprezentacji Niemiec wyrzucili, czy jakoś tak. ????
Ciekawe na co stać naszych zawodników. Stoch miewał tu dobre skoki, gdzie tracił do czołówki niewiele. Żyła w pojedynczych skokach potrafi daleko skakać. Murańka doszedł do dobrej dyspozycji, no i pytanie co zrobi Ziobro? Na małej niby było świetnie. Dużo pewnie będzie zależeć od warunków, bo jak znowu będzie mocno w plecy, to będą spadać jak kawki, a tylko najlepsi sobie poradzą, ewentualnie jak komuś podwieje.
Oczywiście chodziło mi o Moellingera, który pokłocił się z niemieckim związkiem i miał bardzo udany początek sezonu 04/05. W kadrze skakali Kuettel i Amman oraz schodzący ze sceny Stainauer ;-)
Kolega XXXL słusznie zauważył, że w 95 roku na MŚ Szwajcarzy mieli 5 miejsce i to była ich najlepsza lokata drużynowo, ale moim subiektywnym zdaniem tamte mistrzostwa były jakieś dziwne. W Austrii tylko Goldi skakał dobrze, Norwegia słabo, a taka Francja była na 4 miejscu:)
Te mistrzostwa kojarzą mi się z Tommy Ingebristenem i słynną już formułką Szaranowicza, którą przez kilka lat powtarzał jak Tommy siadał na belce:
&quot; mistrz świata juniorów przyjechał do Thunder Bay i zdobył sensacyjnie mistrzostwo świata seniorów pokonując samego Andreasa Goldbergera&quot; ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
hristo 585

hristo

Użytkownik
Czy tak kilka pkt to nie wiem, nie sugeruj się wynikami treningów i tym, że tam mieli po 0pkt za skoki, w konkursie dostaną jeszcze noty za styl więc te kilkadziesiąt pkt uzbieraja tzn powinni hehe
No faktycznie musieliby skakać po 70m :)
Za dużo Johny Walkera było i źle policzyłem, te 40 pkt notami powinni zdobywać, bo za odległość to raczej nic nie będzie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom