>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2015/1016 - Klingenthal (20.11 - 22.11.2015)

Status
Zamknięty.
mpatrykb 131

mpatrykb

Użytkownik
swoją drogą i tak najlepszy był kanadyjczyk, który dał note 13 ale już nie pamiętam komu, chyba go nie lubił ????
 
R 3

rafciu166

Użytkownik
dzieki, wiec typ na kraft- forfang 1 przy tych warunkach moze wejsc juz nawet po kwalifikacjach, w loteryjnych warunkach moze forfang zepsuc, w serii treningowej raz pod 110 metrow skoczył.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
dzieki, wiec typ na kraft- forfang 1 przy tych warunkach moze wejsc juz nawet po kwalifikacjach, w loteryjnych warunkach moze forfang zepsuc, w serii treningowej raz pod 110 metrow skoczył.
nie wiem jaki buk, ale w kilku (albo wszystkich?) jest tak, że obaj muszą wystartować w konkursie głównym.
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
To jeszcze dorzucę jeden typ
Andreas Wellinger- Simon Ammann
Typ: Wellinger
Kurs: 1.55 Buk:Totolotek
✅

Mało czasu na zagranie ale jak ktoś zdąży to polecam. Niemiec lubi skakać na skoczni w Klingenthal w treningach zdecydowanie lepszy od Ammanna.
Jak wiemy Ammann sporo straci na notach a w odległości, również uważam że lepszy będzie Wellinger.
Uważam że Wellinger może walczyć o czołową 6 natomiast Ammann może mieć problemy z zakwalifikowaniem się do pierwszej 10.
Owszem jest podatek w tym typie ale nie i tak warto bo typ bardzo mocny.
 
R 3

rafciu166

Użytkownik
efortuna, nie wiem jak jest nie moge odszukac tego w regulaminie

co myslicie o parze hayboeck- fannemel 1 1,6 kurs efortuna, niby w treningach lepszy hayboeck, czemu zdyskwalifikowany byl fannemel i ile skoczyl wczoraj w konkursie?


Zarówno Kraft jak i Hayboeck na ✅✅
ja zagralem takie 2 zdarzenia na skoki +2 nie zwiazane z ta dyscyplina ????
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
nie wiem jaki buk, ale w kilku (albo wszystkich?) jest tak, że obaj muszą wystartować w konkursie głównym.
dokładnie, jak któryś nie przejdzie kwali to jest zwrot...
Swoją drogą zmienili to chyba ze 3 lata temu, wcześniej można było fajnie zarobić i kupon wchodził przed konkursem ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom