>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2015/2016 - Titisee-Neustadt (10.03 - 13.03.2016)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP



Program zawodów:

Czwartek, 10.03.2016
19:00 - Odprawa techniczna

Piątek, 11.03.2016
11:30 - Oficjalny trening
14:00 - Kwalifikacje

Sobota, 12.03.2016
12:00 - Seria próbna
13:00 - Pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 13.03.2016
12:00 - Kwalifikacje
13:45 - Pierwsza seria konkursowa

Zapraszam do dyskusji​
 
B 0

blaskowaty

Użytkownik
Daiki Ito - Take Takeuchi
Typ: TAKEUCHI
@1.82 Betsafe ✅
Takeuchi w ostatnich siedmiu występach nie wypadał z pierwszej piętnastki. Forma zdecydowanie zwyżkuje. Na treningach i w kwalifikacjach bez błysku, ale prezentował się lepiej od Ito( w kwalifikacjach Ito dwa miejsca wyżej, ale zdecydowanie mocniejszy wiatr pod narty).
Bardziej doświadczony z Japończyków po zaprezentowaniu się z bardzo dobrej strony w Japonii od konkursów w Skandynawii obniżył nieco loty.
Rywalizacja może być dosyć wyrównana, ale przy takim kursie typ na Takeuchi&#39;ego wydaje się być uzasadniony.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Siadałem już do oferty, chciałem coś wyselekcjonowac na dzisiejsze zawody, ale czytam komunikat ze skijumping.pl
Witamy w sobotni poranek w Titisee-Neustadt. Pogoda dziś nie taka ładna jak wczoraj. Aktualnie jest pochmurno, chłodno, a według prognoz zawodnikom może utrudniać dziś skakanie zmienny wiatr, który ma osiągać prędkość około 4 m/s. Trzymamy kciuki, aby zawody obyły się bez przeszkód!
Czyli trochę się odechciewa brać udział w tej loterii...
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Tepes - Kranjec typ: 1
@1,85
Unibett
Biorę na rozkład dwóch nieobliczalnych Słoweńców z których dzisiaj jak dla mnie lepiej zaprezentuje sie Tepes który oprócz wczorajszego konkursu spisuje sie bardzo dobrze na tym obiekcie. Kranjec jak wiemy podobnie jak Tepes miewa swoje humorki i przeplata dobre skoki bardzo słabymi, wczoraj zaliczył bule w drugiej serii. Dzisiaj licze jednak na dobry konkurs w wykonaniu Tepesa, niech tata będzie z niego dumny ;)
 
P 190

przemek62200

Użytkownik
Końcówka sezonu coś przycichło ;)
Tepes - Hayboeck 1 @2.55 betsafe
Zagram przeciwko Austriakowi. Wprawdzie piątkowe skoki treningowe niezłe, ale wczorajszy dzień nie był dla niego zbyt udany. Najpierw słaby skok w treningu, potem konkurs poza trzydziestką. Tepes zawodnik nieobliczalny. Skakał tutaj dobrze, aż przyszedł konkurs i przytrafił mu się gorszy skok. Właśnie na takich zawodników jak Tepes warto grać tylko i wyłącznie wysokie kursy, a z takim w moim odczuciu mamy tutaj do czynienia. Spróbuje, ale stawka rozsądna z racji na nieprzewidywalność Słoweńca.
Koudelka - Stoch 1 @1.57 STS
Według mnie w ten typ mozna wchodzić mocniej. Solidność przeciwko brakowi regularności. Kamil pokazuje pojedyncze dobre skoki, pod warunkiem, ze dostaje dobre warunki do skakania. Czech jednak skacze solidnie niezależnie od warunków, poniżej pewnego poziomu nie schodzi. W tej rywalizacji, pomimo że wczoraj był za Polakiem, słusznie jest faworytem i oceniając obecną formę obydwu skoczków trzeba to grać.
D. Prevc - Kraft 1 @1.45 STS
Poprzedni typ pograłem w dublu z tym, chociaż tego typu już tak bardzo nie polecam, z racji na niski kurs, patrząc przez pryzmat ryzyka. Mimo wszystko zaufam młodemu Słoweńcowi, który skacze tutaj fenomenalnie. Widać, że skocznia ewidentnie mu odpowiada i mam przeczucie, że dzisiaj włączy się do walki o zwycięstwo. A na Krafta przez długi czas nie postawie pieniędzy. On ma coś z głową chyba, bo często na treningach pokazuje się ze świetnej strony, czym daje przesłanki do tego, żeby na niego stawiać, a potem w konkursach popada w przeciętność. Myślę, że dzisiaj, aby powalczyć ze Słoweńcem niezbędne będą dwa świetne skoki, a tego nie spodziewam się ze strony Krafta.
 
B 0

blaskowaty

Użytkownik
Stefan Kraft - Roman Koudelka
Typ: KRAFT
@ 1.62 Betsafe
We wczorajszym loteryjnym konkursie Koudelka nieznacznie przed Kraftem. Jeżeli jednak chodzi o wszystkie treningi + skoki w kwalifikacjach Kraft przebijał Koudelkę o głowę. Dodatkowo nie od dzisiaj wiadomo , że Koudelka nie jest najmocniejszy na bardzo dużych skoczniach, którą z całą pewnością jest skocznia w Titisee-Neustadt.
Daiki Ito - Take Takeuchi
Typ: TAKEUCHI
@1.70 Betsafe
Powtórka z dnia wczorajszego. Takeuchi jest mocniejszy na tę chwilę. We wczorajszej pierwszej serii skok nieco nieudany, ale widać było wyraźnie że w połowie próby wiatr docisnął go do zeskoku. w drugiej serii skoczył już na swoim poziomie, co umożliwiło mu awans o kilkanaście pozycji. Kurs nieco mniejszy niż wczoraj, ale nadal kusi.
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Panowie uważam, że dziś Peter Prevc wygra zawody kurs na to wynosi 1,75 w STS. Chyba warto warto w to uderzyć?
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Kwalifikacje odwolane, szanse na zawody tez male. Ponoc do kabin poszczegolnych ekip rozdawane jest piwo jednego ze sponsorow zawodow. Nie ma sie co chyba dzisiaj napalac na konkurs.
 
obc 119

obc

Użytkownik
Też tak myślę, że dzisiaj nic z tego. Szkoda, ostatnio coś za dużo przeszkadza wiatr. Ale za tydzień Planica więc sobie odbijemy na pewno. Na koniec coś trzeba jeszcze zarobić ????
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dlatego ja ten weekend totalnie odpuściłem. Takie warunki zapowiadano już przed weekendem. Wyczytałem gdzieś, że kilka ekip już jest nawet spakowana więc nikt nie ma wątpliwości, że dziś skoczkowie w Titisee nie poskaczą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom