>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2016/2017 - Klingenthal (02.12 - 04.12.2016)

pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Descombes-Sevoie - Kubacki 2 @1,88 Milenium

Kursy jajca, Kubacki w każdym z trzech skoków (serie próbne i kwale) był lepszy od Francuza, a były to skoki słabsze aniżeli w konkursie drużynowym (Francuzi nie startowali). Vincent to bardzo sympatyczny zawodnik, jednak pewnego progu nie przeskoczy. Skacze obecnie fajnie, cieszy go to, aczkolwiek Dawid potencjał ma zdecydowanie wyższy i po prostu odległości powyżej 130 metrów są dla Descombes zbyt wysoko podniesioną poprzeczką, a Kubacki pokazał w drużynówce, że ma &#39;jaja&#39;, potrafi odlecieć i dobrze wylądować. Francuz dodatkowo często ciągnie lot, przez co lądowanie pozostawia do życzenia. Osobiście wystawiłbym kurs @1,30 na Polaka - mimo iż daleki jestem od typowania na naszych orłów. Value potężne.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Jako ze w normalnych bukach kursy na pary sa raczej dobrze wystawione, zagram tylko to:
Kamil Stoch vs Maciej Kot 1 2.10 Betsson
Jak dla mnie para 50/50. Ale mimo wszystko jakies dziwne wrazenie mam ze Stoch przy rownych warunkach ma minimalnie wiekszy potencjal w tym momencie. Wczoraj w zasadzie notami przegral indywidualnie z Maćkiem.
Jedyny minus Stocha w porownaniu do Maćka to chyba to ze jest chyba nieco bardziej wrazliwy na gorsze warunki.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Descombes-Sevoie - Kubacki 2 @1,88 Milenium

Kursy jajca, Kubacki w każdym z trzech skoków (serie próbne i kwale) był lepszy od Francuza, a były to skoki słabsze aniżeli w konkursie drużynowym (Francuzi nie startowali). Vincent to bardzo sympatyczny zawodnik, jednak pewnego progu nie przeskoczy. Skacze obecnie fajnie, cieszy go to, aczkolwiek Dawid potencjał ma zdecydowanie wyższy i po prostu odległości powyżej 130 metrów są dla Descombes zbyt wysoko podniesioną poprzeczką, a Kubacki pokazał w drużynówce, że ma &#39;jaja&#39;, potrafi odlecieć i dobrze wylądować. Francuz dodatkowo często ciągnie lot, przez co lądowanie pozostawia do życzenia. Osobiście wystawiłbym kurs @1,30 na Polaka - mimo iż daleki jestem od typowania na naszych orłów. Value potężne.
Chłopie żadnego potężnego value w tym typie niema...Wystawiłbyś 1.30 w tej parze na Kubackiego ? naćpany jesteś czy co ?.... Ta pseudo analiza również aż nadto podkolorowana by typ wyglądał ciekawiej...problem w tym że rzeczywistość jest inna.
 
P 190

przemek62200

Użytkownik
Dziękuję za brak odpowiedzi ????
gdzie znajdę rozbudowany system zakładów h2h ? na bah i betssonie jest to samo... i dość biedne.
Jeśli chcesz łapać fajne pary, to powinieneś porozrzucać kasę na kilka buków. Ja osobiście mam na Unibecie, Betsafe oraz Bet365 (mój stały buk), do tego wczoraj wpłaciłem na Milenium.
Ogólnie, jeśli Ci nie przeszkadza podatek to warto grać akumulatory w ziemniakach, bo oni wystawiają mnóstwo par, często proponując takie zestawienia, że aż żal nieskorzystać. &#39;Normalne buki&#39; mają po 10-15 par, zazwyczaj bardzo wyrównanych, w których ciężko wytypować znacznego faworyta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam.
No to dziś zobaczymy naszych orłów w konkursie indywidualnym w którym warunki pogodowe będą identyczne do wczorajszych a zarazem jest to skocznia na której reprezentanci Polski dobrze się odnajdują.
A więc gram na naszych w poszczególnych parach które przygotowała Fortuna.
Stawka 410zł kurs ogólny 3,73⛔

Wellinger - Kasai 1 kurs 1,45⛔
I tu mamy sympatyczny kurs na Niemca, który w każdym oddanym skoku na skoczni w klingenthal był lepszy. Japończyk na chwilę obecną nie zachwyca ale jestem pewien że w połowie sezonu będzie w najwyższej formie na konkursy w Japonii i Korei. Niemiec o te dwa,trzy metry w każdym skoku będzie lepszy

Żyła - Geiger 1 kurs 1,35⛔
No i tu zaufam naszemu Piotrkowi bo wygląda na to że ustabilizowal formę w przeciwieństwie do Niemca który skakał tu w kwalifikacjach i seriach treningowych bardzo przeciętnie

Stoch - Kofler 1 kurs 1,25 ✅
Jeżeli chodzi o Kamila to powoli wraca do olimpijskiej formy to wyjście z progu i ten lot nienaganny przypomina mi to występy na olimpiadzie oby tak dalej :)
Kofi doszedł do dobrej formy po nieudanych sezonach ale w tej chwili Kamil zdecydowanie lepszy.

Kot - Hayboeck 1 kurs 1,22✅
Niespodziewalem się że nasz Kotecek utrzyma formę z letniej Grand Prix a jednak jest mocny psychicznie i wygląda na to że dziś też będzie walczył o najwyższe miejsce na podium. Co do Austriaka powinien zakręcić się w okolicach miejsc 6-12

Kubacki - Forfang 1 kurs 1,42 ✅
Kto by pomyślał że w takiej parze to polak będzie faworytem i jeżeli Kubacki będzie skakał tak jak wczoraj to o typ będę spokojny bo Norwegowie na początku sezonu trochę zagubili formę oprócz Tandego

Podsumowując: są argumenty ażeby stawiać na naszych bo po wczorajszym konkursie drużynowym morale skończyły do maksimum + dobra atmosfera w zespole i sztabie szkoleniowym no i też ważny czynnik warunki pogodowe które nie wypaczą dzisiejszych wyników ( maksymalnie 1m/s)
 
M 176

michal93

Użytkownik
Stoch podium @1.90 Bet 365 wg mnie powinno być 1.66, spore value, kto w temacie ten wie, że warto sorry, że bez analizy ale brak czasu a typ warty uwagi.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Freitag - Kraft @ 2 @ 1,40 ✅
Hayboeck - Tande @ 2 @ 1.40 ✅
AKO: 1,96 iForBet

Dla mnie najlepszy zestaw na dziś. Zarówno Tande, jak i Kraft prezentują się w mojej ocenie lepiej od swoich przeciwników. Wczoraj Freitag wysoko ale to sprawka tego, że nie dość iż trafiał na dobre warunki (szczególnie w II serii) to i skakał z wyższego rozbiegu (20 belka). Kraft dwa mega dalekie skoki, które dały mu w nieoficjalnej klasyfikacji indywidualnej 3 miejce (Freitag 6). Różnica punktowa między Rysiem a Stefanem wynosiła 9.9pkt co najlepiej odzwierciedla obecną różnicę formy między nimi. Także w skokach treningowych, jak i kwalifikacjach lepiej sprawował się Austriak.
Hayboeck oddaje przyzwoite i systematyczne skoki ale brakuje w nich petardy, którą w każdym momencie potrafi odpalić Tande. Wczoraj różnica między nimi była, aż nadto widoczna i tutaj nie powinno być niespodzianki.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Hula - Maeaettae 1,60 Milenium ✅
Ja na dziś wybrałem pojedynek pomiędzy zawodnikami drugiego planu. Polacy wczoraj pokazali świetna formę wygrywając w pięknym stylu. Warto jednak zwrócić uwagę, że nowa miotła w postaci trenera działa nie tylko na wczoraj skaczących ale także Stefana. On już w poprzednim roku dobrze się prezentował. Teraz także na swoim poprawnym poziomie. Co ważne dla pojedynku tej pary skacze równo. Sądzę, że spokojnie stać go na drugą serię. W poprzednim tygodniu udało mu się to w piątek, w sobotę zabrakło jednej pozycji.
Jarkko Maeaettae skacze jak i cała kadra fińska. Raz porażka w kwalifikacjach, raz gdzieś na końcu trzeciej dziesiątki. Ciężko powiedzieć co pokaże dziś, jednak o awans do drugiej serii będzie bardzo ciężko. Podczas treningów osiągał krótsze rezultaty od Huli. W kwalifikacjach odległości identyczne. Sądzę, że dziś znów Hula znajdzie się przed Finem w końcowej klasyfikacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
To i ja dorzucę cegiełkę:


Fortuna

Żyła-Geiger 1 @1.30⛔
Kubacki-Forfang 1 @1.36✅
Kraft-Fettner 1 @1.40✅
Stoch-Kofler 1 @1.25
✅

AKO @3.09⛔


Dosyć mocno wszedłem, ale żałuję, że nie ma tutaj pary Tandego z Hayboeckiem, wspomnianej przez @pestkę, bo para wydaje się być jak najbardziej pewna spośród tych, bądź co bądź - dobrze rozpisanych wszystkich H2H. Zaczynamy:

Żyła, bo ma każdy skok bardzo równy. Bo Polacy od zawsze czują się dobrze w Klingenthal, co sami podkreślają. Geiger według mnie przypadkowo jest tam, gdzie jest. Każdy jego skok mija się z celem i wymogami bycia w top10 i jestem przekonany, ze po tym konkursie z niej wypadnie.

Kubacki również, jak Żyła. Wszystkie skoki bardzo równe i dalekie, w odróżnieniu do Forfanga, któremu wyjdzie jeden skok na pięć prób. Jest chimeryczny, prawie jak każdy Norweg, a Kubacki z nowym trenerem poczynił ogromne postępy. Skacze tutaj ciągle w okolice 130 metra, co tylko potwierdza jego powtarzalność. Forfangowi wychodzą czasami skoki na odległości przypominające średniaków. Niemniej myślę, że spośród tych 4, ta jest najbardziej ryzykowna, bo Dawid nie przekonał mnie do siebie w 100%, ale w Klingenthal skacze świetnie. Szkoda by nie skorzystać.

Kraft z Fettnerem. Drugi z Austriaków podobna sytuacja do Forfanga, tyle że potrafi odskoczyć. Jednakże jego pozycja aktualna jest zaskoczeniem, podobnie jak Kofflera. Austriacy zaczynają sezon bardzo dobrze. Kraft tutaj skacze jak zaprogramowany. Świetnie ogląda się jego dalekie skoki, torpedy w nogach. Według mnie wczoraj pokazali obaj panowie namiastkę tego, co czeka nas dzisiaj. Tam był o wiele lepszy Kraft.

Stoch-Koffler

Kofflera nie będę już rozpisywał. Skacze bardzo dobrze od początku sezonu, niemniej nie zawsze potrafi dociągnąć skok tam, gdzie chce. Jak widzieliśmy doskonale, Kamil bliżej ma do granicy HS niż punktu K w każdym swoim skoku. Musiałem dać Stocha, a Koffler po prostu był najmniej ryzykownym typem spośród sugerowanych przez buka par.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Żyła - Geiger 1 1,35
Freitag - Kubacki 1 1,62
Kraft - Eisenbichler 1 1,4
ako po podatku 2,69 (milenium)

Para z Piotrkiem pojawiła się już kilka razy wyzej, nie będę dublował. Geiger to zawodnik od lat miotający się między CoC i PŚ, z małymi przebłyskami - przeważnie na początku sezonu lub w Japonii;-) Piotrka opisywałem wczoraj przy okazji drużynówki.
Wczoraj pograłem Dawida z Rcyhem, ale była opcja tylko na 1 serię niestety gdzie Niemiec delikatnie przegrał, w obu skokach leszy jednak Freitag....Polaków mocno faworyzują buki, trzeba korzystać.
Austriacy powoli do góry z formą, Kraft znów będzie mocny w tym sezonie, Eisenbichler wygląda nieźle, ale to nie jest skoczek na wygrywanie PŚ, a Kraft do ścisłej czołówki należy nie od dziś - widzę go dziś w szerokim gronie faworytów do podium.
Bez analizy:
Siegel - Leyhe 1 1 ,73
Hula - Maeattae 1 1,6
Kot - Freund 1 1,6
D.Prevc - Eisenbichler 1 1,32
P.Prevc - Kofler 1 1,35
Żyła - Kubacki 1 1,6
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Zyła-Kubacki 1 @1.72
Zyła wydaje mi sie troche lepszy, pewniejszy i bardziej solidny. Przez &quot;bardziej solidny&quot; rozumiem oczywiscie wieksze prawdopodonienstwo oddania dwoch dobrych skokow. Mimo, ze wszyscy skakali w konkursie druyznowym na poziomie to jednak Kubacki wciaz jest generalnie najslabszym skoczkiem reprezentacji w porownaniu do reszty i teoretycznie jest tym &quot;czwartym&quot; na papierze. Zyla wydaje sie byc bardzo dobrej w formie, wiec stawiam na &quot;elokwenta&quot;.
Eisenbichler-Wellinger 1 @1.44
Tutaj sytuacja wydaje mi sie podobna. Wellinger skacze dobrze, ale Eisenbichler jednak troche wyzsza forma i troche dalej. Eisenbichler potrafi obecnie zaskoczyc skokiem jak scisla czolowka, wiec w tym pojedynku upartruje faworyta wlasnie w nim.
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Tande D.A - miejsce 1-3 - 2.50 ✅

Norweg niezwykle regularny w Klingenthal. Tak na prawdę to nie zepsuł na tej skoczni ani jednego skoku. Przeważnie zawsze w czołówce nieważne czy to treningi, seria próbna czy zawody konkursowe. Nie widzę więcej niż dwóch zawodników, korzy mogliby go wyprzedzić w dzisiejszym konkursie. Dobrą formę pokazywał już tydzień temu w Kuusamo. Tutaj również jest mocny, według mnie będzie się liczyć w dzisiejszym konkursie i powalczy o najwyższe cele.

Prevc D. - miejsce 1-3 - 2.50 ✅

Domen kolejny, który powinien dziś się liczyć. W treningach pokazał na co go stać. W konkursie nie udał mu się pierwszy skok, ale w drugim wypalił już 145 metrów, o 5 metrów dalej od naszych orłów. Widać, że jak odpali to konkretnie. W Klingenthal trzy skoki co najmniej 140 metrowe.

Kot M. - Kraft S. - 2 - 2.35 ✅

Za mały kurs na Maćka. Kraft dobrze tu skacze, zdecydowanego faworyta w tej parze nie ma. Kot w Kuusamo miał szansę ma podium, ale jednak w drugim skoku coś nie poszło. Kraft znacznie bardziej doświadczony w skokach pod sporą presją. Austriak nie jest tu bez szans.

Freund S. - Prevc P. - 1 - 1.70 ✅

Niemiec lepiej rozpoczął sezon, jest liderem PS. Dwa konkursy dwa razy na podium. Teraz skacze u siebie w kraju, wczoraj w konkursie drużynowym niezbyt spektakularny występ. Będzie się chciał zrehabilitować. Peter jak na razie to nie ten sam dominator. Dla mnie Niemiec faworytem tej pary.
:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Chłopie żadnego potężnego value w tym typie niema...Wystawiłbyś 1.30 w tej parze na Kubackiego ? naćpany jesteś czy co ?.... Ta pseudo analiza również aż nadto podkolorowana by typ wyglądał ciekawiej...problem w tym że rzeczywistość jest inna.
Podkolorowana analiza? Przecież napisałem, że w każdej próbie Kubacki był lepszy od Descombes. To są fakty. I jaka jest według Ciebie rzeczywistość? Dawid ma potencjał i może w końcu u boku Horngahera się rozwinie.
 
Do góry Bottom