>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki Narciarskie 2016/2017 - Mistrzostwa Świata Lahti

S 15,6K

sinus

Użytkownik
w UNI widzę ciekawą parę: STJERNEN - Kubacki 1 @1.75.

Norweg w ścisłej czołówce w każdym z treningów na dużym obiekcie, Kubacki różnie wygląda. Wg mnie Stjernen zakończy kwale w top 5, Kubacki powalczy o miejsce 8-15.
Polecam ????

✅✅✅
Stjernen 2, Kubacki 9, mamy to :cool:
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
w UNI widzę ciekawą parę: STJERNEN - Kubacki 1 @1.75.

Norweg w ścisłej czołówce w każdym z treningów na dużym obiekcie, Kubacki różnie wygląda. Wg mnie Stjernen zakończy kwale w top 5, Kubacki powalczy o miejsce 8-15.
Polecam ????
W STS jest tez taka opcja w hicie dnia @ 1.9 wchodze w to grubo dziś , macie może jakieś info dlaczego Kubacki w ogóle nie skakał w seriach próbnych we wtorek ?
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Jest Kraft, bardzo dobry Haybeck, falujacy Fettner a gdzie czwarty? No właśnie dlatego Austria jest stawiana jako trzeci kandydat.
Jest m.in. nieźle skaczący tu Kofler. A my kogo mamy?
Dwójka Stoch/Kot gorsza od Kraft/Hayobeck. Kubacki i Żyła też różnie...

Niemcy mają Wellingera, Eisenbichlera, Leyhe i Freitaga i wydaje mi się, że mogą być tutaj najrówniejsi. Mimo wszystko kurs na Austrię zdecydowanie za wysoki, bo jeśli liderzy będą w formie, to mogą sporo nadrobić.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jest m.in. nieźle skaczący tu Kofler. A my kogo mamy?
Dwójka Stoch/Kot gorsza od Kraft/Hayobeck. Kubacki i Żyła też różnie...
Niemcy mają Wellingera, Eisenbichlera, Leyhe i Freitaga i wydaje mi się, że mogą być tutaj najrówniejsi. Mimo wszystko kurs na Austrię zdecydowanie za wysoki, bo jeśli liderzy będą w formie, to mogą sporo nadrobić.
Zgodzić się z Tobą nie mogę. Austria nie ma czwartego. Dziś Kofler nie wystawiony do kwalifikacji, podobnie Schliri. Schiffner choć wystąpił to się nie popisał. Nawet jeśli Kraft i Hayboeck będą prowadzić ten zespół to wóz bez jednego koła nie pojedzie.
Jeśli chodzi o Polaków. Kubacki na MŚ prezentuje się bardzo dobrze. Piotrek nawet gdy miewał gorsze chwile w swojej karierze to na drużynówce można było na niego liczyć. Niemcy też mają mocny skład i to pewnie między nami, a Niemcami rozegra się walka o złoto.
 
S 44

sareig

Użytkownik
Zgodzić się z Tobą nie mogę. Austria nie ma czwartego. Dziś Kofler nie wystawiony do kwalifikacji, podobnie Schliri. Schiffner choć wystąpił to się nie popisał. Nawet jeśli Kraft i Hayboeck będą prowadzić ten zespół to wóz bez jednego koła nie pojedzie.
Jeśli chodzi o Polaków. Kubacki na MŚ prezentuje się bardzo dobrze. Piotrek nawet gdy miewał gorsze chwile w swojej karierze to na drużynówce można było na niego liczyć. Niemcy też mają mocny skład i to pewnie między nami, a Niemcami rozegra się walka o złoto.
zgadzam sie z tym i tu jest szansa dla norwegow bo maja dobra cala piatke dzisiaj bez johanssona moze niema fajerwerkow ale skacza rowno tylko ten kurs 1,7 na sts zalosny licze ze bedzie w granicach 2,5
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Zgodzić się z Tobą nie mogę. Austria nie ma czwartego. Dziś Kofler nie wystawiony do kwalifikacji, podobnie Schliri. Schiffner choć wystąpił to się nie popisał. Nawet jeśli Kraft i Hayboeck będą prowadzić ten zespół to wóz bez jednego koła nie pojedzie.
Jeśli chodzi o Polaków. Kubacki na MŚ prezentuje się bardzo dobrze. Piotrek nawet gdy miewał gorsze chwile w swojej karierze to na drużynówce można było na niego liczyć. Niemcy też mają mocny skład i to pewnie między nami, a Niemcami rozegra się walka o złoto.
Okej, zgadzam się, że Austriacy nie mają czwartego zawodnika na najwyższym poziomie. Ale my też nie. Dlaczego więc kurs na Austrie był prawie dwukrotnie wyższy?

Prostu rachunek. Póki co:

Kraft &gt; Stoch
Hayobeck &gt;= Kot
Fettner &gt; Kubacki/Zyła

czwarty na korzyść Polaków.


Moim zdaniem, jesli Niemcy będą skakać na swoim poziomie, zgarną złoto ze sporą przewagą.

Postawiłbym na to swoje jednoski, gdyby nie te dzisiejsze wyniki.
Jakieś takie ... nijakie?
Tylko Prevc na swoim, dobrym poziomie ...
 
G 0

giszta

Użytkownik
Ja sądzę, że różnie może być. Stoch jak mu nie wyjdzie konkurs (a nie wyjdzie mu) to w drużynówce nie musi wcale dorzucić dużo punktów i możemy być wyprzedzeni Przez ewidentnie zwyżkujących Norwegów. Brąz to jest max na co nas stać. Niestety, ewidentnie to widać nasi dwaj czołowi skoczkowie są pod formą. Stoch spóźnia każdy skok, Dzisiaj w kwalifikacjach skoczył tragicznie. Nie ma żadnych przesłanek że jutro wyjdzie i zdobędzie złoto to musiałby się stać cud. Albo zamieszanie z warunkami. Forma była podczas TCS czyli 2 miesiące temu teraz już nic nie pozostało. Kraft wyprzedzi go też w pucharze świata. No szkoda wielka ale tak to wygląda.
Jednak nie wszystko jest takie oczywiste Panowie z TVP już myśleli że Polacy przywiozą z 4 medale heh. A może się skończyć że i o suchym pysku wrócimy
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Jest m.in. nieźle skaczący tu Kofler. A my kogo mamy?
Dwójka Stoch/Kot gorsza od Kraft/Hayobeck. Kubacki i Żyła też różnie...
Niemcy mają Wellingera, Eisenbichlera, Leyhe i Freitaga i wydaje mi się, że mogą być tutaj najrówniejsi. Mimo wszystko kurs na Austrię zdecydowanie za wysoki, bo jeśli liderzy będą w formie, to mogą sporo nadrobić.
Stoch i Kot u nas swoje skoczą. Kubacki prezentuje się na tych MŚ, bardzo dobrze, nie ulega to wątpliwości, więc też nie dziwi, że bukmacherzy oszacowali jego pozycję odpowiednio. Czwarty nasz skoczek ma pewien regres formy (wspominałem o tym we wcześniejszym poście), ale jednak Piotrek ma stabilną formę w całym sezonie, 2. miejsce w turnieju 4 skoczni, czołowa pozycja w PŚ, u Austriaków taki Schliri potrafi skoczyć świetnie ale i walnąć o bulę. Do tego trener jasno nie wskazuje swoimi wyborami na kogo stawia, co jasno wskazuje nie jest pewien formy zawodnika. Tak więc nie dziwi, że brak stabilności ekipy austriackiej powoduje ich wysoki kurs u bukmacharów.
Ale jak dla mnie słusznie faworytem są Niemcy, choć bardzo głośno liczę na Polskę, przede wszystkim na Piotrka:grin:
Ja sądzę, że różnie może być. Stoch jak mu nie wyjdzie konkurs (a nie wyjdzie mu) to w drużynówce nie musi wcale dorzucić dużo punktów i możemy być wyprzedzeni Przez ewidentnie zwyżkujących Norwegów. Brąz to jest max na co nas stać. Niestety, ewidentnie to widać nasi dwaj czołowi skoczkowie są pod formą. Stoch spóźnia każdy skok, Dzisiaj w kwalifikacjach skoczył tragicznie. Nie ma żadnych przesłanek że jutro wyjdzie i zdobędzie złoto to musiałby się stać cud. Albo zamieszanie z warunkami. Forma była podczas TCS czyli 2 miesiące temu teraz już nic nie pozostało. Kraft wyprzedzi go też w pucharze świata. No szkoda wielka ale tak to wygląda.
Jednak nie wszystko jest takie oczywiste Panowie z TVP już myśleli że Polacy przywiozą z 4 medale heh. A może się skończyć że i o suchym pysku wrócimy
Mam nadzieję że jak wywołam cię do tablicy, po jednak zdobytym medalu przez Polskę, to pozostawisz swój komentarz (bez info na poziomie &quot;bo zawiało&quot;, &quot;fart&quot; itp) ???? .
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Zawodnicy są już zmęczeni sezonem. W wywiadach zaprzeczają, ale na skoczni widać, że brak im świeżości. Trener popełnił błąd nie dając im więcej wolnego czasu na regenerację. Stoch spóźnia mocno skoki, Kot dalej stara się trzymać poziom, ale więcej na ten moment nie wykrzesa, Kubacki niby stabilnie, ale też zdarza mu się zmaścić, Żyła raz lepiej raz gorzej, ale też trudno o dwa stabilne skoki. Jutro szanse na jakikolwiek medal są minimalne, bo Kraft czy Wellinger są w gazie. Mają świeżość i głód wygrywania. Peter dzisiaj też oddał dwa bardzo dobre skoki, więc też może dużo pokazać. Jeśli chodzi o drużynówkę to nie ma szans, aby polska kadra wskoczyła na podium. Stoch odda jeden dobry skok (120-125), a drugi spóźni co przełoży się na słabą odległość. O reszcie nawet nie będę pisał, bo chcąc mieć medal na tej skoczni trzeba oddać 8 skoków 125 m minimum, by być pewnym wywalczenia medalu. Tutaj takiej pewności niestety nie ma. Jedyną szansą na medal będą słabe skoki przeciwników, ale też będzie trzeba skoczyć przy tym swoje. Warunki też odegrają dużą rolę, bo jeśli będą jednakowe dla wszystkich to forma zaważy na ostatecznie zajmowanym miejscu, a w razie loterii może na farcie coś tam wyszarpią, ale też mogą dużo stracić.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Co jak co ale bwin trochę odleciał. Na Stocha, że skończy z medalem dają 2.00. Przeciwników ma ale sami widzieliśmy jak na normalnej skoczni mało zabrakło. Stoch to nadal top światowych skoków i razem z Kraftem są faworytami do zwycięstwa.
Radzę też nie brać mocno do siebie wyników dzisiejszych kwalifikacji i przed skomentowaniem ich spojrzeć jakie warunki panowały (nie tylko wietrzne).
Stoch TOP3 2,00 bwin ⛔ drugi skok.....
e/ Kolejna perełka to para P. Prevc - Kraft 1,85 ✅. komentować chyba nie trzeba.
Do tego moim zdaniem warto Aalto - Ahonen 2,20 ✅. Młody wygrał kwale dzięki lepszym warunkom na początku konkursu. Jutro wraca na swoje miejsce w szeregu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 64

popeye.

Użytkownik
Zawodnicy są już zmęczeni sezonem. W wywiadach zaprzeczają, ale na skoczni widać, że brak im świeżości. Trener popełnił błąd nie dając im więcej wolnego czasu na regenerację. Stoch spóźnia mocno skoki, Kot dalej stara się trzymać poziom, ale więcej na ten moment nie wykrzesa, Kubacki niby stabilnie, ale też zdarza mu się zmaścić, Żyła raz lepiej raz gorzej, ale też trudno o dwa stabilne skoki. Jutro szanse na jakikolwiek medal są minimalne, bo Kraft czy Wellinger są w gazie. Mają świeżość i głód wygrywania. Peter dzisiaj też oddał dwa bardzo dobre skoki, więc też może dużo pokazać. Jeśli chodzi o drużynówkę to nie ma szans, aby polska kadra wskoczyła na podium. Stoch odda jeden dobry skok (120-125), a drugi spóźni co przełoży się na słabą odległość. O reszcie nawet nie będę pisał, bo chcąc mieć medal na tej skoczni trzeba oddać 8 skoków 125 m minimum, by być pewnym wywalczenia medalu. Tutaj takiej pewności niestety nie ma. Jedyną szansą na medal będą słabe skoki przeciwników, ale też będzie trzeba skoczyć przy tym swoje. Warunki też odegrają dużą rolę, bo jeśli będą jednakowe dla wszystkich to forma zaważy na ostatecznie zajmowanym miejscu, a w razie loterii może na farcie coś tam wyszarpią, ale też mogą dużo stracić.
To kogo widzisz na podium? Słoweńców u których Prevc prezentuje jakiś poziom? Norwegów, którzy są strasznie nierówni i ich dyspozycja zależy od kierunku wiatru? Austryjacy z Schiffnerem czy Schlirim jako 4? Mamy obok Niemców najbardziej wyrównany skład.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Każda ekipa na dobrą sprawę ma problem z czwartym zawodnikiem, ale kluczową sprawą tak jak pisałem jest brak świeżości w skokach polskich zawodników. Nie chodzi mi tutaj o odległości podczas treningów czy dzisiejszych kwalifikacji, ale o to, że notoryczne spóźnianie skoków nie jest przypadkiem i jakaś musi być tego przyczyna. Jeden, dwa można spóźnić, ale jak spóźniasz cały czas a podczas wywiadu tłumaczysz to małymi błędami do poprawy to od razu widać, że coś jest nie tak. Nic zawodnikom nie ujmuję, ale w końcu ludzie i użytkownicy tego forum powinni się nauczyć, że każde zawody, a zwłaszcza rangi mistrzowskiej to osobna karta i nie powinno oceniać się ich poprzez wcześniejsze zawody w sezonie. Kamil wygrał TCS, odniósł kilka spektakularnych zwycięstw, gdzie nie musiał kalkulować ile skoczyć tylko robił swoje i tylko ślepy nie zauważy, że nastąpiło zmęczenie materiału. W konkursie drużynowym będzie najwięcej zależeć od warunków i dyspozycji dnia. Jeśli wiatr będzie w miarę równy dla wszystkich i ekipa wzniesie się na swoje wyżyny to może i 3 miejsce wywalczą, ale równie dobrze mogą je przegrać o 0,1 punktu. Czesi bardzo ładnie dzisiaj. Szkoda Romana, pewnie nie będą za mocno się liczyć, ale widać progres i spore chęci z ich strony. Roman się poprawi i będzie dobre miejsce. Niemcy, Austria wydają się na ten moment &quot;pewniakami&quot; na podium, ale nie mi to oceniać w jakiej kolejności i kto będzie trzeci.
 
jarza 66

jarza

Użytkownik
Jeszcze napisz,ze Czesi beda przed nami w druzynowce.... nie da sie Tego czytac co wypisujesz az oczy bola. Polska to glowny kandydat do zlota razem z Niemcami, nie jest przypadkiem ze jestesmy liderem pucharu narodow. W tym sezonie 1,2 i 1 miejsce w druzynowkach. Duzo bedzie zalezalo od Zyly jezeli on nie zawali to reszta skoczy na swoim poziomie i pudlo bedzie,a moze i cos wiecej.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Tylko spropsowałem Czechów. Nigdzie nie napisałem, że będą przed Polską albo, że wygrają czy będą na podium. Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo to bardzo przydatna umiejętność. Nie da się czytać Twojego bełkotu. Pozdrawiam.
Główny kandydat bukmacherów, by ludzie utopili hajs.
 
S 44

sareig

Użytkownik
Ja sądzę, że różnie może być. Stoch jak mu nie wyjdzie konkurs (a nie wyjdzie mu) to w drużynówce nie musi wcale dorzucić dużo punktów i możemy być wyprzedzeni Przez ewidentnie zwyżkujących Norwegów. Brąz to jest max na co nas stać. Niestety, ewidentnie to widać nasi dwaj czołowi skoczkowie są pod formą. Stoch spóźnia każdy skok, Dzisiaj w kwalifikacjach skoczył tragicznie. Nie ma żadnych przesłanek że jutro wyjdzie i zdobędzie złoto to musiałby się stać cud. Albo zamieszanie z warunkami. Forma była podczas TCS czyli 2 miesiące temu teraz już nic nie pozostało. Kraft wyprzedzi go też w pucharze świata. No szkoda wielka ale tak to wygląda.
Jednak nie wszystko jest takie oczywiste Panowie z TVP już myśleli że Polacy przywiozą z 4 medale heh. A może się skończyć że i o suchym pysku wrócimy
chyba musiales duzo przegrac dzieki polskim skoczkom bo takiego pesymizmu niewidzialem juz dawno wyniki kwal
PQ 62 STOCH Kamil POL 113.5 10 87.1 -5.1
PQ 61 KRAFT Stefan AUT 118.5 10 87.1 -6.9
PQ 60 TANDE Daniel Andre NOR 113.5 10 88.3 -10.7
PQ 59 KOT Maciej POL 115.0 10 87.3 -12.2
PQ 58 WELLINGER Andreas GER 114.0 10 87.8 -10.7
PQ 57 HAYBOECK Michael AUT 110.5 10 87.1 -8.7
PQ 56 FETTNER Manuel AUT 121.5 10 88.1 -9.6
PQ 55 EISENBICHLER Markus GER 105.5 10 87.3 -5.0
PQ 54 PREVC Peter SLO 127.5 10 88.0 -4.1
PQ 53 ZYLA Piotr POL 121.5 10 87.6 -6.2
gdzie ty tu widzisz tragizm idac tokiem twojego myslenia 6 z 10 czolowych skoczkow swiata jest bez formy
hmm a moze warunki mialy wplyw na skoki pierwszej 10?
 
Do góry Bottom