>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2016/2017 - Oberstdorf (03.02 - 05.02.2017)

hristo 585

hristo

Użytkownik
Dla mnie jeden z pewniejszych dubli w tym sezonie. Kursy z fortuny:
Kraft - Wellinger 1 1,52
Żyła - Freitag 1 1,7
ako po podatku 2,27

Wczoraj padłem ofiarą warunków gdzie Schlieri z Kotem i Stoch z Wellingerem skakali w dużych odległościach od siebie, a wrunki zmienne były. Dziś skaczą już według klasyfikacji z lotów, więc błędów nie powtórzymy. 2 typy przeciwko Niemcom, których nie uważam za lotników (na Wellingera dalej nie daję się nabrać). Freitag wysoko wczoraj dzięki temu mega kurs z Piotrkiem, a Wellinger? nie ma szans z Kraftem, dziś już nie będzie tak różowo ;-)
Do tego wszystkie analizy z wczoraj aktualne i pograne dodatkowo w millenium w różnych kombinacjach :
Żyła 1-8 1,75
Żyła 1-10 1,4

Schlieranzuer - Kot 1 1,53 zwrot
P.Prevc - Hayboeck 1 1,62
Stoch - Wellinger 1 1,92
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Zagrałem jeszcze taki kupon w Fortunie bo kursy są najwyższe niż w innych bukach.

Żyła miejsca 1-10 kurs 1,65 ✅

Prevc P. miejsca 1-10 kurs 1,25 ✅

Eisenbischler miejsca 1-10 kurs 1,45 ⛔

Tepes miejsca 1-15 kurs 1,25✅

Hayboeck miejsca 1-10 kurs 1,35✅

Zagrałem na miejsca ze względu na kursy bo rzadko gram takie zakłady ale również ze względu na słaby wiatr 0,5m/s Prevc, Hayboeck, Żyła, Tepes to typowi lotnicy lubią skakać na mamutach i co do tej czwórki jestem jakoś przekonany jedyny znak zapytania to Eisenbischler ale i on skacze tu bardzo dobrze więc ma spore szanse na zakończenie konkursu pod koniec pierwszej 10.

PS. No i jedyny znak zapytania na⛔⛔ czyli Eisenbichler ale główny kupon wszedł i dziś duży profit ????
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Żyła v Freitag 2 @2,20 STS

STS trochę przesadził z kursem na Freitaga. Potencjał Niemiec ma, zdarza mu się psuć skoki, jednak jeśli trafi w próg to może walnąć powyżej 230m. Wczorajszy drugi skok dużo lepszy niż Piotrka. Polak nie prezentuje się olśniewająco, także jest nieco chimeryczny, dlatego warto zagrać wyższy kurs.

Kot v Johansson 2 @3,40 STS

Tutaj jeszcze większe value. Kot zalicza regres, na mamucie skacze słabiej. Johansson także zniżka formy, jednak jeśli tylko trafi na dobre warunki to będzie potrafił zrobić z nich użytek. Jego trajektoria lotu pasuje idealnie pod przedni wiatr. Przesadzili z tym kursem.

Fettner v Stjernen 2 @2,35 STS 9/10

Jajca z tym kursem, pisałem już, że Manu trafił na znakomite warunki. W drugiej serii widać było jak dostał w końcówce powietrze z przodu, dzięki czemu poleciał ok. 10m dalej. Pierwszy skok także, wysoka belka i cisza, a skok i tak przeciętny. To nie jest typ lotnika. Stjernen ma spore możliwości, przy porównywalnych warunkach będzie dziś wyżej.
 
S 21

sebinho22

Użytkownik
Jeśli stawiam h2h na zawody w STS-ie, a zawodnik przeciwny nie przechodzi kwalifikacji to jest zwrot czy wygrana?
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
W skoku kwalifikacyjnym Schlierenzauer upadł po wylądowaniu, długo się nie podnosił, groźnie to wyglądało niestety. Będą zwroty, najważniejsze żeby nic poważnego się nie stało.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Schlierenzauer jest przytomny, rozmawia ze służbami medycznymi, ale skarży się na ból kolana.
Karetka z Austriakiem opuszcza skocznię.
skijumping.pl
Dokładnie zwroty będa więc bez zbędnej paniki;)
 
Do góry Bottom