>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki Narciarskie 2018/2019 - Mistrzostwa Świata Seefeld (19.02. - 02.03.2019)

Status
Zamknięty.
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Cóż, dzisiaj jest kilka ciekawych opcji do zagrania. Myślę że warto pójść w stronę Peiera bo skacze tu wyśmienicie. Również Niemcy będą mocni i kilka par z nimi też jest ciekawych. Ja wymyśliłem coś takiego:
Peier 1-6 1,70✅✅✅

Oj myślę że ten kurs znacznie spadnie w najbliższych godzinach. Kilian skacze tu zaskakująco dobrze. Do tej pory 4 skoki i zawsze w TOP3. Widać że zgrał się ze skocznią perfekcyjnie i o ile głowa wytrzyma, to powinno być bardzo dobrze. Warunki mają być dość stabilne, więc niespodzianek być nie powinno. Uważam że TOP6 dla Szwajcara to minimum. Zaryzykuję również typ na niego w trójce po kursie 3,50✅✅✅
Zajc - Freitag 1,75✅✅✅

Timi zawodzi na całej lini. Liczyłem że może nawiąże walkę z najlepszymi, ale widać że jeszcze musi trochę dojrzeć do skakania na takich imprezach. Rysiek natomiast po przeciwstawnej stronie. Od kilku konkursów zaczął skakać naprawdę dobrze i liczę na TOP10 w jego wykonaniu.

Aschenwald 1-10 1,95⛔⛔⛔

Młody Austriak od jakiegoś czasu skacze bardzo fajnie i jest mocnym ogniwem swojej drużyny. U siebie zaskakuje regularnością i myślę, że stać go na sprawienie niespodzianki i miejsce w dziesiątce. Do tej pory we wszystkich skokach, które oddał na Bergisel był w TOP10, baa...a nawet w trzech z nich był w TOP6. Ja próbuję bo kurs satysfakcjonujący.
Kraft - Geiger 1,75✅✅✅

Stefan oddał tu do tej pory jeden dobry skok. Widać, że jest daleki od swojej najlepszej dyspozycji. Karl natomiast skacze bardzo dobrze i równo, widać że ostatnia wygrana dała mu dużo pewności. Jeśli warunki bedą porównywalne to nie widzę najmniejszych szans dla Austriaka.
Jeszcze oczywistym wydaje się typ na TOP3 Eisenbichlera✅✅✅, ale to już opisałem i zagrałem przed treningami po dużo wyższym kursie, więc nie będę dublował typu.
Wszystkie kursy z fortuny
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Kubacki-Żyła, typ 1, kurs 1,5 STS
Wellinger-Wolny, typ 1, kurs 1,4 STS
ako: 2,10
stawka: 7/10
Typy na podstawie wyników treningów i kwali ale nie tylko.. Z wywiadów i informacji prasowych: Wolny miał/ma problemy ze zdrowiem, był odizolowany od reszty kadry, wg Horngachera podobno to grypa (ból gardła, złe samopoczucie, osłabienie). Wellinger w prawie każdym skoku prezentował się lepiej:
1T, 2T, 3T, 4T, SP, K
Wellinger: 26, 9, 15, 8, 19, 15
Wolny: 31, 35, NS, NS, 16, 35
W drugiej parze stawiam na Dawida, w dotychczasowych próbach zawsze przed Piotrkiem. Dodatkowo Małysz stwierdził wczoraj, że najbardziej obawia się skoków Żyły: &quot;Piotr nie skakał tutaj dobrze i trzeba to przyznać. To nie były jego próby z Willingen. O niego boję się najbardziej. Wiem, że bardzo dużo od siebie wymaga. Stres czasami może go dobijać jak dziś.&quot;
1T, 2T, 3T, 4T, SP, K
Kubacki: 10, 12, NS, NS, 14, 24
Żyła: 35, 26, NS, NS, 22, 33
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Karl Geiger - Stefan Kraft 1,75 fortuna✅ 2-6
Idę dalej przeciwko Kraftowi tym bardziej, że dziś typ jeszcze bardziej pewny niż wczoraj. Geiger w każdym skoku na tej skoczni spisywał się lepiej niż Austriak. Nawet nie ma ich co do siebie porównywać, bo przewaga Karla była spora za każdym razem. Widać było w skokach Niemca progres i coraz dalsze skoki. Kraft na razie nie może się odnaleźć na tej skoczni i dziś może nie być najlepszym ze swojej kadry zawodnikiem. Niemiec w dniu wczorajszym bardzo dobre miejsca i dziś z pewnością będzie liczyć się w walce o medale. Osobiście sądzę, że to on ma największe szanse ze swojej kadry na osiągnięcie sukcesu. Markus jest na fali ale już nie raz pokazał, że ma problemy ze skakaniem gdy pojawia się presja wyniku. Dziś z pewnością tak będzie, bo niesamowicie się nakręcił treningami i kwalifikacjami.
Moim zdaniem para ta sklejana trochę na wyrost, bo mamy do czynienia z różnym poziomem skakania na skoczni w Insbrucku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
typerskoki 416,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Najciekawsze typy na dziś:
Najlepszy Polak - Stoch @ 1.55 @ unibet
Kurs może nie powala, ale jest i tak sporo za wysoki. Dla porównania fortuna 1.22. Kamil jest jedynym Polakiem, który tutaj skacze dobrze i jest moim zdaniem głównym faworytem do złota. Pozostali Polacy nie powinni być nawet w 6. Ewentualnie Kubacki przy niezłych skokach, ale musi sporo poprawić. Nie widzę możliwości, by Stoch nie był najlepszym Polakiem dzisiaj, a kurs mocno zawyżony. Nic tylko korzystać.
Stoch - Eisenbichler 1 @ 1,85
Jak wyżej. Stoch jest dla mnie faworytem numer 1 do wygrania, a Eisenbichler faworytem nr 1 do posypania się psychicznie lub technicznie (falująca narta po wyjściu z progu). Któryś z dwóch skoków Niemiec może mieć tradycyjnie słabszych i to powinno wystarczyć.
Kraft miejsce na dużej skoczni 1-6 @ 1,85
Stefan jest dla mnie czarnym koniem nawet do wygrania. Już nie raz będąc w przeciętnej formie na tej skoczni się liczył. Pisałem o tym już 4 stycznia po wpadce w Ga-Pa (nie wszedł do 2 serii) i przeciętnych treningach i kwalach. Kraft wtedy przegrał tylko z Kobayashim, który był poza zasięgiem, a nad trzecim zawodnikiem miał aż 9,5pkt. przewagi - to dużo na tak małej skoczni (K-120, HS-130). Uważam, że tym razem może być podobnie i warto nawet pograć Krafta na podium. Bezpieczniej miejsca 1-6, a kurs też fajny.
Aschenwald - Stjernen 2 @ 2,45
Mocne value. Stjernen pokazuje tu, że wrócił do optymalnej dyspozycji i ze skoku na skok był wyżej. Stjernen jest też typem zawodnika, który czesto w treningach skacze dużo słabiej niż w konkursie. On również lubi tą skocznie (3 miejsce w tym roku tutaj), więc możliwe, że tym razem po raz kolejny w konkursie będzie jeszcze lepiej jak na treningach, a już na treningach jest dobrze. Aschenwald młody i nieokrzesany na tego typu imprezach może akurat wypaść gorzej niż w treningach. Dla mnie Stjernen jest faworytem tej pary, a wyższe kursy na Stjernena nie dają wyboru, tylko korzystać.
Myślę, że tyle tutaj wystarczy ode mnie. Powodzenia.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Nikt nie daje szans dominatorowi Kobajasziemu? W willingen w ostatnim konkursie przed MŚ pokazał że formę ma
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Faworytow jest trzech : Stoch Eisenbichler i Kraft. Warto grac jakies typy przeciwko Peierowi bo zaczal byc przeceniany. Koncowka pierwszej dziesiatki to moim zdaniem max co moze tu ugrac.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nikt nie daje szans dominatorowi Kobajasziemu? W willingen w ostatnim konkursie przed MŚ pokazał że formę ma
Nikt nie pisał, że Japończyk nie ma szans. Wydaje mi się, że dziś medal będzie w jego zasięgu i są spore szansę, że na podium się pojawi. W skokach treningowych i kwalifikacjach przeplatał bardzo dobre skoki średnimi. Ostatnie wyniki pokazują, że nadal potrafi wygrywać.
Warto grac jakies typy przeciwko Peierowi bo zaczal byc przeceniany. Koncowka pierwszej dziesiatki to moim zdaniem max co moze tu ugrac.
Zgodzę się tu jednak buki nie dały się nabrać na dobre skoki tego zawodnika. Podobnie jak Sobolekk sądzę, że jego miejsce to w okolicach 6-10 miejsca. Peierowi będzie ciężko wytrzymać psychicznie, a podobnie może być z Eisenbichlerem.
a co myslicie Koudelka-Wolny 1 kurs 1,70.Koudelka slabsza forma,ale Jakuba powinien ogarnac
Na pierwszy rzut oka dla mnie dobry to był typ ale zrezygnowałem. Obaj skaczą w kratkę, a do tego nie wiadomo jak ze zdrowiem Wolnego, który był chory w środku tygodnia. Kuba potrafi odpalić i nawet jeśli to zrobi w jednej serii może okazać się decydujące.
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Żyła - Stjernen 2 @ 2.20 ETOTO
No to nam etoto dał promocje dnia. Stjernenowi bardzo leży ta skocznia , skacze co skok to lepiej. Co innego można powiedzieć o Piotrku . Zagubiony , skacze słabo , mnóstwo błędów , słaba psychika , wszystko zle co za tym idzie słabe skoki. Wczoraj czytałem co powiedział Małysz , że dla Zyly lepiejby bylo gdyby pierw była drużynówka bo w niej sie bardziej mobilizuje i wtedy w indywidualnym skacze lepiej , dziś jest jednak na odwrót . Po słabych treningach i kwalifikacjach nie ma opcji że Żyła nagle zacznie skakać daleko bo żadengo takowego skoku nie oddał na tej skoczni . Polecam sam zagrałem singla za 500
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Grac45 52,6K

Grac45

Forum VIP
No to nam etoto dał promocje dnia.
5 minut nie minęło i już 1,80 było. Takie krzaki to mają limit po 200 złoty na taką &quot;egzotykę&quot; jak MŚ w skokach. Normalnie wyścig szczurów, kto pierwszy złapie to może się uda przyjąć 5 stówek.
Fortuna co więcej przyjmie i ma bez podatku było fajną alternatywą, ale wszystko zniweczone bo muły ładują taśmy i dobre typy przed 11 są wszystkie ubite, że nawet na bez podatku się nie opłaca.
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Eisenbichler @5✅:champagne:
Ja to pogram, wiem wiem ze potrafi popsuć jeden skok, że psychika bla bla bla.
Kurs value i jego ostatnie skoki pkkazuja ze czuje ta skocznie.
Wygrane kwalifikacje pokazują ze szansa jest spora.
Dla mnie Stoch 2, Kobayashi 3 ???? Piona
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Polska już zdecydowanie niedoceniana trzeba coś próbować grać szczególnie przeciw Norwegii
Kursy lecą na naszych w parze z Norwegami.
Dobrze, że sztab szkoleniowy podjal decyzję o zastąpieniu Wolnego S.Hulą. Jak najbardziej do grania.U Norwegów tylko R.Johansson stabilny no i może Forfang, pozostała dwójka Stjernen i Granerund bardzo chimeryczni- patrz dzisiejsze wpadki obu zawodnikó.
 
lukas88 332K

lukas88

Forum VIP
Ja po niezwykle udanym dzisiejszym dniu dzięki Eisenbichlerowi i Peierowi uderzam mocniej w drużynówkę, proponuję takiego dubla:
Niemcy wygrają @ 1,50✅✅✅
Austria- Norwegia 1 @ 1,50✅✅✅
AKO 2,25
Stawka 7/10

Niemcy mają niezwykle silną trójkę, która robi różnicę na tyle że słabszy 4 zawodnik nie powinien być problemem w zdobyciu złota.
Austriacy u siebie, mają bardzo równą czwórkę, która uplasowała się dziś na miejscach 5,11,13,14, a uważam że Haybeck i Aschenwald mają jeszcze rezerwy. Norwegowie bardzo nierówni, to co zrobił dziś Stjernen to dramat, zresztą Granerud też się nie popisał. Solidnymi Forfangiem i Jochansonem czwórki równych Austriaków nie pokonają.
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Niemcy win @2.15 1xbet
Fajne value wisi u Ruskiego buka. Niemcy mocnym faworytem jutrzejszej drużynówki. Dziś pozamiatali konkurencje i mimo wszystko ze Wellinger zepsuł skok zdobywając tylko 103pkt i nie awansując do drugiej rundy to nasi sąsiedzi zdobyli by mistrzostwo wyprzedzając konkurencje o ponad 29pkt.
Austria @1.35 vs Japonia iforbet
Japonia @2.06 vs Norwegia
Austriacy mają tutaj wyrównaną pakę na 2-3 miejsce (nie wiem jak nasi odpalą albo może Norwegowie?). Japonie widzę na 3-4 miejscu ale na pewno nie wyżej niż Austria.
Dla porównania dziś Austria 971,7pkt vs Japonia 939,1pkt , dodatkowo można pograć bo value stoi tez przy Japoni w starciu z Norwegią która ma czeste wpadki, dziś np. ~891,1 pkt a więc jest duża różnica.
Oczywiście do grania rano bez podatku do jakiegoś składaka...
 
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Konkurs drużynowy:
Niemcy - V 2,50
Niemcy -
Polska 1,85
Obawiam się że kurs na Niemców do niedzieli może polecieć do 1,70. Wczoraj skakali naprawdę rewelacyjnie. W pierwszym treningu 4,5,7,9,26, w drugim 4,6,8,9,10. Dla porównania nasi chłopacy 3,10,22,31,35, w drugim 1,12,23,26,35. Różnicę chyba widać gołym okiem? Owszem to tylko trening, ale uważam że Niemcy mają jednak bardziej wyrównany skład od naszych orłów. Ostatnio na zaskakująco wysoki poziom wskoczyli Freitag i Geiger. Markus jak już wcześniej pisałem jest wg mnie kandydatem do medalu, a czwarty Layhe skacze swoje i gdzieś w tej dziesiątce powinien się kręcić.
Polacy zaskoczyli w Willingen i chyba na tej podstawie wystawiono początkowe kursy? Mieli dzień konia i nie sądzę żeby takie coś się szybko powtórzyło. Kamil tutaj prezentuje się bardzo dobrze i jest kandydatem do tytułu. No właśnie, ale to Kamil. Dawid skacze przeciętnie, poza tym ta skocznia nie należy do jego ulubionych. Nigdy nie osiągnął tu dobrego rezultatu. Piotrek jak to Piotrek, jest wielką niewiadomą ale myślę że on swoje skoczy. Natomiast czwarty zawodnik to wielka niewiadoma. Kuba wczoraj słabo, ale można zrzucić to na kark choroby. Jednak jak potrafi być nierówny pokazał w Lahti. Horngacher będzie miał ciężki orzech do zgryzienia, czy wybrać równo, ale przeciętnie skaczącego Stefanka, czy też nierównego i nieobliczalnego Wolnego.
Moim zdaniem Niemcy na obecną chwilę mają bardziej stabilną czwórkę niż nasza drużyna i w walce o złoto prędzej zagrożą im Austriacy a nie Polacy.
Stąd też mój kolejny typ:
Austria - Polska 3,21

Ostatnia wpadka Austriaków była trochę zaskakująca, ale dzięki temu mamy dziś super kurs na nich. Wczoraj nie skakali więc dziś kurs na tą parę wysoki bo porównania żadnego nie było. Uważam że u siebie czwórka Kraft, Aschenwald, Hayboeck i Huber z pewnością nie będzie odstawała od naszych, jak na to wskazują kursy. Idę dalej i myślę, że w drużynówce będą od nas wyżej, a kurs rewelacja.
Jak polecałem to grać po super kursach to zostałem tu przez niektóre osoby zrugany;) Dziś mamy 1,45 nie 3,21 na Austrię w parze z Polską i pewnie sporo osób to pogra? Na Niemców w parze z naszymi z 1,85 jest 1,12 i spada, a na ich win z 2,5 marne 1,5.
Ja oczywiście pogram jutro na Polaków w parze z Austrią bo to z mojego punktu widzenia logiczne. Mam nadzieję, że jakieś ciekawe pary na poszczególnych zawodników będą, bo na obecną chwilę oferta mizerna.
 
S 6,1K

smowky

Użytkownik
Panowie, Polska - Japonia 1 1.63 to dobry pomysł ??
Nie najlepszy,przynajmniej w moim odczuciu. Wydaje się,że możliwy progres w skokach Polaków na tej skoczni jest niewielki,wczorajsze skoki potwierdziły ich dyspozycję z treningów i kwalifikacji. Jeżeli byśmy przyjęli założenie,że Jakub Wolny w drugiej serii zawodów oddałby podobny skok,nawet odrobinę lepszy to, polski zespół przegrałby różnicą ok 20-25 pkt. Wiemy,że dzisiaj Wolnego zastąpi Hula. Pytanie jest czy Stefan jest w stanie oddać lepsze skoki od Wolnego? Na podstawie treningów można wywnioskować,że w minimalnie lepszej dyspozycji może być doświadczony Stefan. Co to znaczy minimalnie ? Wg. mnie nie więcej średnio jak 5 pkt w każdym skoku. Przy takim założeniu to nadal za mało aby pokonać Japończyków.Summa summarum, Polska kadra na tych mistrzostwach cierpi na brak czwartego do brydża.
Oczywiście dzisiaj wszystko się może zdarzyć, moją analizę opieram głównie na wczorajszym konkursie. Dzisiaj będą nowe warunki,być może inna belka,inny kierunek wiatru. Jednak odradzam grę po takim niskim kursie w stronę Polaków.
 
R 35

rybson77

Użytkownik
Ja w ogóle nie rozumiem Waszej nagonki na naszych... Co było dwa lata temu po konkursie indywidualnym ? Można powiedzieć że podobna sytuacja, tylko że wtedy mieliśmy skaczącego Kotka, w tym roku cieżko z 4, ale już nie raz ten 4 udowadniał że jesteśmy w stanie wygrywać, bądź też zajmować miejsce na podium. Niemiaszki nie są tacy dobrzy jak się to wydaje, Gaiger dziś skaczę, jutro się nie kwalifikuje, to samo ten co wygrał, co nawet jego Naziwska nie umiem napisać, co było podczas Willingen Five ? Gość nie wszedł do drugiej serii. Myślę że Polacy dzisiaj bez problemu bronią Mistrzostwo Świata, dlatego gram ich obrone po kursie :eek::eek:@12.
Do tego polecam Japonia 1-3 @2.5
a także, Austria - Japonia 2 @3.04
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom