>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2021/2022 - Ruka

Status
Zamknięty.
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Piątek, 26.11.2021
12:00 - Odprawa techniczna
14:30 - Oficjalny trening
17:10 - Kwalifikacje

Sobota, 27.11.2021
15:15 - Seria próbna
16:30 - Pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 28.11.2021
14:30 - Kwalifikacje
16:15 - Pierwsza seria konkursowa
 
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Zajc - Tande 1 @ 1,57 @ Forbet
Zauważyłem, że Norwegowie miewali problemy na tej skoczni. Szczególnie Tande, który tydzień temu oddał 2 dobre skoki a wszystkie pozostałe miał słabe lub wręcz fatalne. Po pierwszym weekendzie Zajc jest 11, a Tande 23 i to dość dobrze odwzorowuje formę zawodników. Zajc również jest na razie niepowtarzalny, ale niedziele miał bardzo dobrą i myślę, że pójdzie za ciosem na skoczni, która Słoweńcom leży.

C.Prevc - Żyła / C.Prevc - Peier @ totalbet/fortuna /
Ciekawi mnie fakt niedocenienie Cene Prevca przez buków. 4 miejsce w generalce i nie ma mowy, że zdobyte przypadkiem. Słoweniec w sobote w Rosji wcale nie miał szczęścia do warunków, a w niedziele potrafił wykorzystać niezłe warunki. Myślę, że na skoczni którą Słoweńcy i bracia Prevc lubią będzie w stanie pójść za ciosem i znowu się zameldować w minimum TOP10. Czy w top10 będzie miejsce dla Żyły czy Peiera? Nie sądzę, a kursy wyrównane na te pary. Żyła obecnie jest na poziomie 20-30 miejsca, a nawet jak ma przebłyski to raczej wątpię że one będą w piątek. Peier lubi takie skocznie jak Niżny Tagił i notował tam historycznie dobre rezultaty. W Ruce już może nie być w tak dobrej dyspozycji i zakładając że Cene swoją dyspozycje utrzyma to powinien być dużo lepszy.

Geiger - Eisenbichler 2 @ 3,20 @ fortuna
Wiem, że Geiger jest w super formie i uważam, że w sobotę i niedziele będzie na podium, a Markus niekoniecznie. Jednak piątek Geiger lubi traktować na 80% co też było widać w Niżnym Tagile gdzie po pierwszym dniu wcale nie był faworytem do żółtej koszulki. Eisenbichler odwrotnie. Gdy głowa spokojna lubi wyjść skok petarda. Zresztą w Rosji juz wygrał kwale. Liczę, że tutaj w piątek będzie groźny i ma szanse pokonać kolegę z kadry a kurs jest wręcz astronomiczny jak na taki układ.

R.Kobayashi wygra sobotnie zawody w Ruce (Dzień 1) 5,50 @ Unibet
Mega wysoki kurs na Japońskiego dominatora. Gdy miał swój sezon,w którym wygrywał konkurs za konkursem to właśnie tutaj najbardziej miażdzył stawkę. Potrafił odskakiwać po 10metrów w kazdym skoku. Teraz będzie trudno o taką dominacje przy mocnym Geigerze i Granerudzie, ale uważam że jak Kobayashi odda swoje dobre skoki, to może się okazać od nich lepszy. Po kursie 2,50 bym tego nie brał, a taki kurs może być po dzisiejszych próbach. ALe po kursie 5,50 i sprawiedliwych prognozach na jutro warto zaryzykować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +272
W 907

wiku33

Użytkownik
Na szybko bo zaraz treningi ale może ktoś zobaczy i zdecyduje się zagrać, wszystko na dzisiejsze kwali:

Y. Sato - M. Boyd Clowes 1 @ 1.7 bestbet24
P. Żyła - K. Peier 2 @ 1.9 totalbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +257
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
Na szybko bo zaraz treningi ale może ktoś zobaczy i zdecyduje się zagrać, wszystko na dzisiejsze kwali:

Y. Sato - M. Boyd Clowes 1 @ 1.7 bestbet24
P. Żyła - K. Peier 2 @ 1.9
Jak masz możliwośc pokazania zakladu zagranego to bede wdzięczny bo aż nie wierzę w tą pierwszą pare co podałeś :) tam chyba powinnien byc Keichi a nie Yukiya
 
W 907

wiku33

Użytkownik
Jak masz możliwośc pokazania zakladu zagranego to bede wdzięczny bo aż nie wierzę w tą pierwszą pare co podałeś :) tam chyba powinnien byc Keichi a nie Yukiya
Też nie wierzyłem jak zobaczyłem :) Ale niestety już po wynikach zwrócili ten zakład, trochę to słabe z ich strony.
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Huber-Eisenbichler 1 @1.5

Austriak oddaje najdluzsze skoki ogolnie tutaj poki co na duzej powtarzalnosci. Eisenbichler dobrze, inne rozstawienie na starcie, ale jesli ta tendencja sie utzyrma to te metry zrobia swoje. Huber ma szanse zakrecic sie w okolicach podium, a Eisenbichler tego raczej nie zrobi na ten moment.
 
E 2,2K

emilplayp

Użytkownik
P. Prevc - P. Żyła 1 @1,45 1xbet

Witam was na wstępie, nie mam czasu na analizy narazie i pisze z telefonu. Sytuacja w naszym zespole dziwna bo trenerzy sami nie znają przyczyny słabej formy naszych, wczoraj Pero Prevc bardzo solidnie, widać, że obiekt mu pasuje, w jednym skoku zabrakło mu 0,5 m do 140m. Piotrek na drugim biegunie, wczoraj złapałem kurs 1,57.

M. Kramer win 1,25

W pierwszym konkursie zdominowała rywalki, rekordowa przewaga Marity bo ponad 40 pkt! Wczoraj grałem jej wygraną we wczorajszym konkursie po 1,5 Dziś niby każdy mądry by nie grał takiego kursu, ale nie widzę innej zawodniczki bo w 5 skokach w Rosji, w każdej była najlepsza.

Tak jak koledzy piszą u panów dziś jeśli warunki będą sprawiedliwe to Ryoyu, Huber będą mocni, Eisebichler też lubi ten obiekt i nie skreślałbym go.
 
Otrzymane punkty reputacji: +240
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Lanisek 1-10 @1.57 STS
Lanisek 1-6 @2.50 STS


Słoweniec skacze pewnie, nie psuje skoków. W loteryjnych konkursach w Rosji zajął dwa razy 7 miejsce, tutaj warunki są zdecydowanie lepsze i myślę, że może się nawet zakręcić koło podium. Na treningach 3 i 4 wynik, w kwalifikacjach miejsce poza 10 , ale tym bym się nie przejmował. Jego forma jest stabilna, bardzo rzadko psuje swoje próby, skacze pięknie stylowo, więc widzę go dziś w top 10, i myślę, że powalczy nawet o pudło.

Geiger 1-3 @1.75 STS

Wypada Granerud, który sensacyjnie odpadł wczoraj w kwalifikacjach. Faworytem jest tutaj Japończyk, ale nie skreślałbym Geigera, który w konkursach odpala petardy. Wczoraj zakończył kwale na 6 miejscu, więc dziś powinno być jeszcze lepiej. Zagrożeniem jest tutaj również Huber, ale on znany jest z tego, że w kluczowych skokach potrafi zepsuć, więc myślę, że w ostatecznym rozrachunku zagrożeniem dla Niemca nie będzie. Fajny kurs na podium, więc pobieram.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +72
Lik 124,2K

Lik

Znawca - Skoki Narciarskie
KONKURS INDYWIDUALNY #1

Kubacki w TOP22, nie -> @1.70, STS

Kurs poleciał przed chwilą z @1.84, ale myślę, że nadal jest to ciekawa opcja. W forBET na brak Polaka w TOP20 widnieje zaledwie @1.25.

Nie rozpisując się przesadnie, Kubacki zaprezentował się bardzo słabo w Niżnym Tagile. Na 9 oddanych skoków, w miarę zadowolony mógł być tylko z 2 z nich. W piątkowych seriach dwukrotnie wylądował w 4. dziesiątce. Choć sobotni konkurs wskazywał, że może nie jest tak źle z dyspozycją Polaka, to w niedzielę zmagania skończył po 1. serii, plasując się na 35. miejscu.

Wypadek przy pracy? Niestety chyba nie. Poniżej wczorajsze skoki Kubackiego na skoczni w Ruce.
1. seria treningowa: 37. miejsce (125 m, komp. -1.7 pkt.)
2. seria treningowa: 34. miejsce (120 m, komp. 2.3 pkt.)
Kwalifikacje: 48. miejsce (114 m, komp. -0.4 pkt.)

Polak ewidentnie się pogubił, choć jeszcze kilka tygodni temu na MP prezentował się całkiem nieźle. Wczorajsza próba Polaka w kwalifikacjach wyglądała bardzo źle. Rzuca się w oczy brak płynności w przejściu z wybicia do fazy lotu, agresywnego ułożenia w powietrzu. Jak stwierdził w wywiadzie dla Eurosportu, popełnia błędy, w każdym skoku próbuje coś zmienić, co jak widać nie jest prostą sprawą.

Kubacki oczywiście w ostatnich latach to zawodnik ze światowego topu, więc w każdej chwili może oddać niezły skok, ale na początku tego sezonu PŚ widać jest daleki od swojej optymalnej dyspozycji, wielu skoczków prezentuje się od niego znacznie lepiej i niewykluczone, że dzisiaj będzie miał nawet problemy z awansem do 2. serii konkursu.


Y. Sato w TOP15, tak -> @1.75, Fortuna

Czas goni, więc także będzie zwięźle. Wydaje się, że Japończyk nie zawsze skacze na 100% w seriach treningowych. W Niżnym Tagile w piątek nie błyszczał, a w konkursach zajął odpowiednio 10. i 14. miejsce. Wczoraj, choć w obu próbach treningowych lądował poza TOP15, to w kwalifikacjach po skoku na odległość 131 m uplasował się na 14. miejscu. Miał problemy przy lądowaniu, przez co otrzymał niskie noty za styl. Przy skoku z prawidłowym telemarkiem, myślę, że zakręciłby się ok. 10. miejsca.

Y. Sato dość dobrą dyspozycję potrafił przełożyć z lata (m.in. wygrany konkurs LGP w Hinzenbach) na pierwsze konkursy PŚ. Stać go dzisiaj nie tylko na TOP15, ale wydaje się, że przy 2 dobrych, równych skokach nawet na TOP10.


Prognoza pogody: 27.11.2021 r.
PŚ w Ruce: Kto poskromi Rukatunturi? Seria próbna o 15:15 (lista startowa)
PŚ w Ruce: R. Kobayashi wygrywa kwalifikacje, Granerud poza konkursem!
PŚ w Ruce: Treningi dla Hubera i Johanssona, Stoch w czołówce
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +119
S 14,7K

sebek1997

Użytkownik
A. Lanisek - P. Paschke 1 @1.35
K. Geiger - R. Johansson 1 @1.45
R. Kobayashi - D. Huber 1 @1.40



Na wstępie zaznaczę, że wszystkie kursy z forbet i gram je w AKO łączny kurs @2.71. W pierwszej parze stawiam na bardzo równo skaczącego tutaj oraz przed tygodniem w Niżnym Tagile Anze Laniska. Widać, że ta skocznia mu odpowiada, bo wczoraj w treningach wysokie 4 i 3 miejsce. W kwalifikacjach delikatnie gorzej, ale blisko czołówki, bo 13 miejsce. Pashke również nieźle się tutaj prezentuje na treningach blisko czołówki i 3 miejsce kwalifikacji mogą robić wrażenie. Jednak myśle, że w lepszej formie na poczatku sezonu jest Słoweniec i zdecydowanie powinien skoczyć 2 dobre skoki w konkursie, a co do Niemca nie można być tego pewnym, że czegoś nie popsuje.


Geiger wiadomo zawsze w treningach sobie skacze na "pół gwizdka", a w konkursie odpala petardy. Zupełnie odwrotna sytuacja jest u wąsacza z Norwegii, który w skokach treningowych, czy kwalifikacyjnych skacze bardzo dobrze, a w konkursowych już mu trochę brakuje do ścisłej czołówki. Myśle, że Geigera zobaczymy dzisiaj na podium, bo forma znakomita u lidera PŚ. Przed tygodniem w Niżnym 1 i 2 miejsce. Przy braku kwalifikacji do konkursu Graneruda, Niemiec będzie chciał wykorzystać okazje i podwyższyć przewage w klasyfikacji generalnej.


Ostatnia para japońsko - austriacka i widzę w niej zwycięzce w postaci R. Kobayashiego, którego typuję jako zwycięzce dzisiejszego konkursu. Obaj skaczą tutaj genialnie we wszystkich trzech skokach tutaj byli w top 3. Ryoyu wygrał tutaj wczorajsze kwalifikacje po fantastycznym skoku na odległość 147 metrów. Tylko 0.5 metra bliżej od rekordu skoczni, której sam jest rekordzistą wraz z Geigerem oraz Kraftem. Podsumowując, Ryoyu wygrywał na tej skoczni już dwukrotnie w swoim dominatorskim sezonie 18/19. Dzisiaj liczę na jego 3 zwycięstwo, oraz pokonanie świetnie choć nierówno skaczącego w konkursach Hubera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +696
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Kobayashi 1-3&Geiger 1-6 @1.76 myślę, że nie powinno być niespodzianek ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
M.Eisenbichler - K.Stoch 1 1.5 Fortuna✅

Marcus w mojej ocenie będzie się dziś bił o podium. Wszystkie skoki Niemca we wczorajszym treningu i kwalifikacjach lepsze od naszego Kamila i sądzę, że dziś będzie tak samo, bo coś w naszej ekipie nie gra tak jak powinno, a Kamil tez nie skacze jakoś równo jak to na niego przystało.


P.Aschenwald - A.Wellinger 1 1.5 Fortuna⛔

Austriak w mojej ocenie zawodnik na dzień dzisiejszy 12-20, natomiast Andi powyżej 20 miejsca nawet bliżej 30, dlatego na spokojnie dorzucam to do dubelka, ponieważ wczorajszej skoki również przemawiają za tym typem.

Ako = 2.25 Fortuna⛔


Dla chętnych można dorzucić naszego Andrzejka, który jest zdecydowanie bez formy dodatkowo dochodzą sprawy z bólem pleców, które mocno krzyżują mu plany w przygotowaniach do kokursu.


A.Stękała - 35 lub lepszy - NIE 1.70 Fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Kraft - Lanisek 2 @ 2,19 @ Fortuna
Słoweniec jest w dobrej dyspozycji, nawet przy gorszym skoku nie wypada z 10. Myślę, że przy lepszym jest w stanie zakręcić się koło podium, więc kurs 2,25 na miejsca 1-6 wydaje się fajną okazję. Słoweniec jak i jego koledzy z repry lubi tą skocznie. Był tu sensacyjnie 2 w zeszłych latach i myślę, że to nie był przypadek. Kraft jeszcze nie jest zbyt stabilny. Ma dużo więcej wpadek niż Słowniec, np. brak kwalifikacji w Rosji. A nawet przy dobrych próbach jest chyba oczko niżej od dobrych prób Słoweńca.

Dobrze wyglądające do AKO (wszystko Fortuna):
Geiger - Kraft 1 @ 1,58 / Geiger 1-6 @ 1,30/ Geiger 1-3 @ 1,85
Oba typy wydają się typowymi pewniakami. Geiger moim zdaniem jest dzisiaj jedynym zawodnikiem, który może zagrozić Ryoyu. Raczej z nim przegra, ale powinien stanąć na podium. A już miejsce 1-6 wydaje się obowiązkiem Niemca. Myślę, że zrobi powtórke z Rosji i dzisiaj skoczy dużo lepiej niż wczoraj, a już wczoraj w kwalach pokazał moc.

Zajc - Fettner 1 @ 1,45 / Zajc 1-15
Wczoraj było widać, że Zajc spóżnił skok. Mimo tego poleciał dość daleko. W Rosji w jednym z konkursów był tuż za podium i nie uważam by to był jednorazowy wyskok. Myślę, że Zajc będzie dzisiaj groźny i można również go zagrać w 10/15 bo kursy też niezłe. Fettner jest półke niżej i choć skacze lepiej jak w zeszłym sezonie to jeżeli Zajc mocno nie zepsuje jak w pt w ROsji to powinien spokojnie Austriaka ograć.

Ponadto utrzymuje swoje zdanie, że Ryoyu to wygra, tylko już kurs nie jest tak fajny jak wczoraj, ale o tym ostrzegałem. CIekawie wygląda zakład, że zwycięzca wygra obie serie po kursie 3,50, gdyż Ryoyu moze tutaj dzisiaj skakać w innej lidze i być wyraźnie poza zasięgie. Zagrozić może Geiger bądź Huber w pojedynczym skoku. Też pytanie czy Ryoyu jest już na tyle stabilny ale w kwalach pokazał że jak wszystko siądzie to nie ma konkurencji. W Rosji DSQ wiec jest motywacja odrabiać.

Ponadto coś takiego:

R.Kobayashi 1-3
Geiger 1-3
Lanisek 1-10
Zajc - Fettner 1
AKO 5,61 @ Fortuna
 
Ostatnia edycja:
P 2,6K

paptyd

Użytkownik
Piotr Żyła - Dawid Kubacki - 1 @1.67✔
Jakub Wolny - Andrzej stękała - 2 @2.00✔
R.Kobayashi - Huber - [email protected]✔
Simmon Amman - Klimov -1 @1.9✔


Piotr Żyła pokazuje zdecydowanie poniżej oczekiwań na początku sezonu, podobnie jak Kubacki, który pokazuje sie jeszcze gorzej.
Piotrek zwykł odpuszczać treningi i kwalifikacje i skakal slabo od zawsze, a najlepsze zostawiał na koniec, czyli konkursy, patrzac na dotychczasowa dyspozycje Kubackiego niestety nie widze go nawet w 2 rundzie tego turnieju, w Niznym wyglądał fatalnie, wczoraj we wszystkich skokach był fatalny, uważam, że to dosyć rowna rywalizacja, ale do Ako biore taki kurs w ciemno.

Andrzej Stękała ponieważ ten chłopak umie skakać, ładnie oraz niekiedy daleko chociaz z daleka od zeszlorocznego przeblysku to nadal widzw go w trzeciej dziesiatce zawodów. Natomiast Wolny jak dla mnie to pomyłka, wątpię, ze wejdzie do 2 rundy konkursu. Wczoraj jak na siebie skakał dość dobrze, ale wydaje mi się, ze ciężko bedzie to powtórzyć.

Ryoyu Kobayashii jak dla mnie póki co największy pozytyw tego sezonu, skacze długo, niekiedy ładnie, a do tego sędziowie mu sprzyjają tutaj zestawiony rowniez z mega mocnym huberem, który wczoraj wyglądał imponująco, ale uważam, ze dzisiaj skończy pod koniec pierwszej dziesiatki, moim zdaniem nie jest on materialem na podium tutaj w przeciwieństwie do Kobayashiego

Ostatnia para jest dosyć dziwna, przecietny Szwajcar i Przecietny Rosjanin, Amman wygladal wczoraj o wiele lepiej, dlatego też ide w jego strine
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +696
W 907

wiku33

Użytkownik
P. Paschke 1-10 @ 2.25 STS

Miejsca 13 i 7 w treningach oraz 3 w kwalifikacjach pokazują że Niemiec oddawał coraz lepsze próby i jest w stanie spokojnie tutaj top 10 wykręcić. Dla porównania Fortuna oferuje na to tylko @ 1.75.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Fettner - Aschenwald 2 @ 2,00 @ Unibet

Fettner tutaj nie błyszczy, skacze raczej gorzej niż w Rosji. W kwalach miał lepszy skok, ale treningi kończył nawet na 30 miejscu. Aschenwald jest na fali wznoszącej, po słabych skokach w Rosji tutaj już ma przebłyski. Lubi tą skocznie, stawał tu na podium, także licze na dalszy progres Austriaka, którego stać na lepsze skoki niż kolegę z reprezetnacji


Y.Sato - Lindvik 1 @ 1,72 @ unibet
Sato wczoraj nie błyszczał, ale on tak lubi oddać w jeden dzień przeciętne skoki by na drugi dzień wygrać. Nie twierdze, że będzie walczył o podium, choć też tego nie wykluczam. Ale myślę, że stać go na dobre skoki i bycie czarnym koniem. Lindvik raczej pewnego poziomu przeskoczyć nie może i o ile Sato widzę w okolicy miejsc 7-10 lub wyżej jak siądzie, o tyle Lindvika w 10tce się nie spodziewam.

Eisenbichler - Kraft 1 @ 1,80 @ Unibet
O Krafcie pisałem post wyżej, że jeszcze nie ta forma i stabilnosć by regularnie walczyć o pudło. Może mieć gorszy dzień i nawet poza 10tką. Eisenbichler skacze bardzo solidnie i o dziwo powtarzalnie. Dołoży do tego trochę błysku i podium może być. Myślę że Krafta spokojnie pokona.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Lanisek A. - Stoch K. 1 @1,70
Prevc P. - Deschwanden G. 1 @1,52

AKO @2,58 STS

Lanisek odpowiednio 3, 4 w 2 treningach i 13 w kwalifikacjach, gdzie po skoku było widać, że był mocno niezadowolony. Lanisek tak jak to pokazały Mistrzostwa Słowenii nadal jest czołową postacią w reprezentacji Słowenii. Widać, że jest w gazie, 5 miejsce w klasyfikacji generalnej, dobra stabilna forma, w przeciwieństwie do Kamila, który tej formy poszukuje. Na treningach co prawda dobre lokaty - 6 i 8 miejsce, natomiast kwalifikacje 24 lokata. Mam nadzieję, że Kamil szybko wróci do formy, ale póki co Lanisek powinien go o te parę miejsce wyprzedzić.

2 para to 2-ójka nieobecnych na inauguracji w Rosji. Peter z racji, że urodziło mu się dziecko, Gregor z racji kwarantanny. Pero prezentuję się tutaj bardzo solidnie - odpowiednio 7, 16 i 15 miejsce, Szwajcar 12, 18 i 25. Obaj głodni skakania, typuję zwycięstwo Petera w tej parze.


Suche typy bez analizy, które wpadły w oko:

Kamil Stoch - 7 miejsce lub wyżej - NIE @1,82 Fortuna
Eisenbichler M. - Stoch K. 1 @1,65 Betfan
Geiger K. - Eisenbichler M. 2 @2,73 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +783
P 2,6K

paptyd

Użytkownik
dzień 2


Kobayashi - Lanisek -1 @1.4 ZWROT

tutaj raczej nic i nikt nie zagrozi Japończykowi w triumfie w takiej formie nie był już długo, ale do niej wraca. A takie pary musi wygrywać.


Lanisek - Eisenbichler -2 @2.4 ❌❌

moim zdaniem Lanisek dzisiaj wykręcił wynik ponad stan, jest dobrym skoczkiem, ake wątpię i mam nadzieję, ze moje powątpiewanie się spełni, w jutrzejszym konkursie widze Laniska około 6-8 miejsca



Klimov - Amman - 2 @2.0❌❌

Nadal nie rozumiem kursów, dzisiejszy konkurs chyba pokazał kto jest na ten moment sezinu lepszy.

Kraft - Zajc -1 @1.4❌❌

Tutaj moim zdaniem może zdarzyć sie niespodzianka pomimo niskiego kursu, Zajc jeśli by uregulował swoje loty to z pewnością namieszałby grubo w generalce, a tak czasami błyśnie, czasami nie, czasami zepsuje drugi skok i tak dalej, Kraft na dzien dzisiejszy powinien tutaj wygrać, jednakże ruka, wiatr, inne śmieszne sytuacje :)

Stękała - Zniszczoł - 1 @1.7 ZWROT

Fatalni Polacy, dzisiaj podobny wynik, jednakże bardziej podobał mi sie Stękała pomimo słabego wyniku. To czutka, a może moja sympatia do tego młodziaka.

Wolny - Hula - 1 @1.7 ZWROT

Nie no, Hula to powinien odstawić juz skoki, na dzień dzisiejszy jest najsłabszym ogniwem naszej kadry i prawdopodobnie jutro na tym obiekcie niewieke się zmieni.

Dzisiaj z 30zl udało się ustrzelić 500, mam nadzieje, że passa będzie trwała.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Nie mam szczegółowych informacji na temat mocy wiatru w dzisiejszych zawodach. Jeśli jednak nie będzie wielkiej loterii to:
Zawodnik wygra zawody: R. Kobayashi Kurs:2.0 FORTUNA
Japończyk według mnie jest poza zasięgiem reszty. Przy w miarę sprawiedliwych warunkach na chwilę obecną nikt nie będzie miał do niego podjazdu. Kurs bardzo przyjemny. Pytanie jednak jak z warunkami atmosferycznymi. Macie jakieś wstępne info ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom