>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoro jesteś taki dobry, to pokaż to na boisku.

typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
&quot;Skoro jesteś taki dobry, to pokaż to na boisku&quot;
Cytat zawarty w tytule tematu będzie mi przyświecać na dalszą część sezonu. Teraz mam udowodnić, że forma z jesieni nie była tylko ciągiem przypadkowych trafień i odrobić całą stratę. Z racji sporego uszczerbku w budżecie muszę zmniejszyć stawkę do 50 zł, więc tymczasowo aż do odtworzenia budżetu porzucę temat Ekstraklasa po stówce. Nie chce też psuć pięknego obrazka, jakim jest ostatni post w moim jesiennym temacie Polska Piłka - Polskie Buki, dlatego postanowiłem założyć jeszcze jeden temat.

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Śląsk wygra lub remis i powyżej 2,5 bramki @ 2,70 Lvbet
Jak popatrzymy w przeszłość to dobre wyniki Śląska są przede wszystkim odzwierciedleniem dobrej formy strzeleckiej. Chyba można stwierdzić, że w tym sezonie Śląsk w końcu zacznie notować dobre wyniki jeszcze w fazie zasadniczej a nie jak to bywało w ostatnich latach dopiero po podziale tabeli w grupie spadkowej. Wisła w okresie przygotowawczym jak i w pierwszej ligowej potyczce pokazała, że obrona będzie najsłabszym ogniwem. Tak, więc zdobycz bramkowa gości na poziomie co najmniej dwóch trafień jest jak najbardziej do przyjęcia. Ze strony Białej Gwiazdy raczej też można przyjąć to jedno trafienie. W Zabrzu było kilka potencjalnych do tego momentów a skuteczność obrony WKSu nie jest na najwyższym poziomie. Czyste konto udaje się zachować gdy rywal po prostu sam nie odda groźnego i celnego strzału a tak się właśnie stało tydzień temu. Jednak na zwycięstwa Wisły jest jeszcze za wcześnie, potrzeba czasu aby ułożyć grę czy dojść po długiej przerwie od regularnej gry do optymalnej formy meczowej, mam na myśli tutaj Sławomira Peszkę i Jakuba Błaszczykowskiego, nie ukrywam też, że obecność w składzie takich graczy jak Rafał Boguski też podniosłaby jakość gry.

Bilans: 0 - 0 - 1
⛔ 50 zł
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Punkt krytyczny został przekroczony, aby odrobić straty zacząłem poza tematem zwiększać stawki, co przyniosło katastrofalne skutki. W tej chwili bilans wynosi 900 złotych na minus, nie ma sensu już tego gonić, trzeba to przyjąć, potraktować jako ogromną porcję arcy ważnych doświadczeń, które będą procentować w przyszłości i po prostu robić swoje. Z nowym miesiącem przeniosłem się do działu kupony ze statystykami, będę prowadził temat zgodnie z zasadami. W tej chwili na koncie mam blisko 700 złotych, więc to będzie mój budżet na resztę sezonu, pozwoli to utrzymać stawkę zakładu na poziomie 50 złotych. Cel na marzec to przekroczyć próg 1000 złotych.

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Obie strzelą @ 1,86
Remis @ 3,30
Pzbuk

Piast w ataku gra naprawdę dobrze, zawsze strzelał pierwszy. W obronie jest przeciętnie, ciężko zachować mu czyste konto. Śląsk ma duży potencjał ofensywny, ale jak na razie nie jest w stanie go wykorzystać w stopniu w jakim jak mógłby. W obronie kwestia czy straci bramkę czy nie nawet bardziej zależy od rywali niż od niego samego, przykładem ostatni mecz z Miedziowymi. Wygląda na to, że dziś bramki padną z obu stron. Zastanawiał się także nad tym czy Piast ponownie będzie w stanie sięgnąć po komplet punktów i jednak bardziej skłaniam się do tego, że goście mogą dziś ten jeden urwać.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
Zagłębie strzeli powyżej 1,5 bramki @ 2,60
Obie strzelą i powyżej 2,5 @ 2,15
Pzbuk

Zagłębie poza falstartem w pierwszym spotkaniu przynajmniej w ofensywie daje powody do pewnego optymizmu, stworzyło ponad dwukrotnie więcej sytuacji niż Korona. Nieobecność Mateusza Możdżenia i Vamary Sanogo nie musi być aż takim dużym osłabieniem, żaden z nich właściwe nie brał udziału w akcjach zakończonych bramką. Obrona wygląda fatalnie tylko wybitna niedyspozycja rywala jest w stanie przyczynić się do zachowania czystego konta a Korona mimo, że nie gra aż tak dobrze to z drugiej strony aż tak źle też nie aby nie zdobyć w Sosnowcu bramki, więc do potencjalnego zwycięstwa gospodarzy jedna zdobyta bramka nie wystarczy. Zapowiada to obraz bramkowego meczu.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Pogoń wygra i poniżej 3,5 bramki @ 2,70 Pzbuk

Wisła jak do tej pory nie zagrała prawdziwego dobrego spotkania, dzięki nie boje się tego powiedzieć dziadostwu Śląska ma te punkty. Dzisiaj do Krakowa zawita Pogoń, która wygląda o wiele lepiej. W każdym meczu stwarza po kilka groźnych sytuacji, z których padają te bramki. Słaba skuteczność ataku Białej Gwiazdy pozwala myśleć nawet o zachowaniu przez Portowców czystego konta, co powinno przełożyć się na łączną liczbę bramek poniżej progu 3,5.
Po co był ten limit bramkowy?!
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Podsumowaniem kolejki
Zaczęło się tragicznie, Śląsk zagrał kompletne dno, nie spodziewałem się aż tak słabego meczu w jego wykonaniu. To była zła decyzja, ale w końcu Piast straci punkty, myślałem, że nastapi to ze Śląskiem. Zagłębie zgodnie z oczekiwaniami ograło proszacą się od 21. kolejki o porażkę Koronę. Szkoda, że nie poszedłem mocniej. No i Pogoń... To, co zrobiłem to nawet jeszcze większa dziadostwo niż to, które Śląsk odwalił w Gliwicach. Podbiłem kurs tym limitem bramkowym zaledwie o 0,35! Zniszczylem trafiony kupon i tak zamiast być na konkretnym plusie, ponad jedną stawkę jestem blisko jedną stawkę na minus. Do następnej kolejki będę znowu chodził struty. Na osłodę został trafiony freebet od Pzbuka z trzema sobotnimi BTSami na plus 203 złote, ale to nieoficjalnie poza tematem. W tej chwili łączny stan konta wynosi minimalnie ponad 850 złotych, do celu marzeń 1600 złotych jeszcze daleko, ale ta kolejka przyniosła pewien przełom.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Jagiellonia bez remisu @ 2,10 Pzbuk

Wrzucam typ teraz w momencie zawarcia zakładu. Miałem grać w piątek rano, ale z obawy o spadek kursu zrobiłem to już dziś. Poprzednie dwie wygrane Śląska na własnym stadionie z oboma Zagłębiami można nazwać wynikami ponad stan czy po prostu zbiegiem okoliczności, tutaj rywale pomogli. Sosnowieckie straciło ważne ogniwo formacji ataku już w 30. minucie i nie potrafiło zagrozić Wrocławskiej bramce. Lubińskie nie wykorzystało szans w pierwszej połowie, gdyby zdobyło wtedy gola Śląsk by pękł i nie wygrał. Czy Jagiellonia zagra aż tak słabo aby WKS po raz kolejny ustrzelił komplet punktów? Myślę, że nie. Zespół z Białegostoku w swoim najsłabszym do tej pory spotkaniu z Cracovią był nawet lepszy niż Śląsk w większości swoich tegorocznych ligowych gier. Uważam, że gdyby Pasy wtedy zamiast z Jagą miały za rywala Wrocławian to rozbiłyby ich może nawet i z 4:0. Jednak Półfinałowy mecz Pucharu Polski, który goście rozegrają w środku tygodnia każe mi nie grać czystej dwójki tylko wybrać opcję bez remisu.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Cracovia - Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie wygra lub remis @ 2,20 Pzbuk

Cracovia właśnie zakończyła swoją fenomenalną serię zwycięstw tracąc decydującą bramkę grając z przewagą dwóch graczy. Teraz w głowach wszystko zacznie się jakby od nowa. Zagłębie jak dotąd u siebie świetnie, dwa mecze, dwa zwycięstwa i aż siedem zdobytych goli. Na wyjazdach dwa mecze, ale i dwie porażki, choć w Zabrzu mogłoby być inaczej i ten remis był realny. Bez wątpienia po pokonaniu Korony morale i chęć do walki jeszcze wzrosła, czas wreszcie wrócić do domu ze zdobyczą punktową.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Cracovia - Zagłębie Sosnowiec
Obie strzelą @ 1,83 Pzbuk

Dorzucam jeszcze jeden typ na mecz w Krakowie. Zagłębie idzie mocno w ofensywę przy jednoczesnej słabej skuteczności obrony. Cracovia w ataku też dobrze w obronie lepiej niż rywal, ale pewne rotacje jak brak Michala Siplaka mogą wpłynąć negatywnie, więc oba zespoły po tej jednej bramce powinny zdobyć.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Remis @ 3,90 Pzbuk

Dzisiejsze spotkanie to najlepszy kandydat do remisu w tej kolejce. Zmierzą się e nim dosyć podobne poziomem ekipy. Pogoń w Szczecinie wygrała ostatnie osiem meczów. Z racji samej długości tej serii rodzi się pytanie kiedy w końcu straci punkty? Uwazam, że będzie to mieć miejsce właśnie dziś. Zagłębie potrafi przycisnąć rywala i bez wątpienia stać je na urwanie punktu w tym meczu. Portowcom zdarzają się momenty nieuwagi, co sprawia, że tracą te bramki i Miedziowi mogą te momenty wykorzystać.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Podsumowanie kolejki
Co tu dużo mówić, jest to kolejka zmarnowanych szans. Najbardziej jestem załamany tym, że pod wpływem nie trafienia kuponu X2 w Krakowie zrezygnowałem z zagrania BTS/+2,5 w Kielcach. Nie mam na to dowodów, ale tak było, miałem rozpisaną gotową analizę. Chyba trzeba skończyć ze zwyczajem grania kuponu dopiero po zakończeniu wcześniejszych meczów w danym dniu. No i znowu Szczecin, znów poleciałem po wyższym kursie zamiast zagrać X2 jak początkowo chciałem kurs był na poziomie 2,00, więc w pełni satysfakcjonujący, ale zasugerowałem się brakiem remisu w tej kolejce i jak widać z opłakanym skutkiem. Cały zysk z poprzedniej kolejki zniknął, stan konta obecnie wynosi 732 złote. Nie popuszczę, bo jednak kierunek jest słuszny. Wdrażam, więc następujące korekty gry. Wszystkie kupony na kilka meczów w danym dniu będą grane od razu bez oczekiwania na rezultaty oraz jeżeli będę uważał, że jakaś drużyna nie przegra na wyjeździe i kurs na X2 będzie na poziomie od 1,80 to gram tą opcję, jeśli niższy to 2DNB lub XANB w ostateczności czystą wersję, ale tylko w szczególnych przypadkach.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Arka wygra lub remis @ 1,80 Pzbuk

Arka przegrała wszystkie swoje mecze, zawsze jedną bramką. Bywały gorsze serie, gdzie zespoły przegrywały po 3:0 kilka meczów z rzędu a jednak wychodziły z kryzysów. Zatem do zdobyczy punktowej nie jest aż tak daleko. Zagłębie po dwóch wygranych w pierwszych meczach zaliczyło wpadkę we Wrocławiu to pokazuje, że ciężko mu wygrywać seryjnie po kilka meczów. Teraz znów wygrało kolejna dwa spotkania, więc strata punktów jest coraz bliższa.

Piast Gliwice - Miedź Legnica
Obie strzelą @ 1,90 Pzbuk

Piast wygrał już cztery mecze z rzędu a w Ekstraklasie to już sporo. Odebrać mu punkty może właśnie Miedź. Jest teraz w podobnym momencie w jakim była na końcu listopada i początku grudnia zeszłego roku. Wtedy po kilku porażkach pokonała przełamała się u siebie z Krakowską, pokonała Śląsk w pucharze i ograła Górnika. Teraz wygrała z Lechem, wyeliminowała z pucharu Puszczę i tylko oczekiwać punktów w Gliwicach a przynajmniej tej bramki, która przy słabszej skuteczności Piasta mogłaby dać choć ten remis.

Wisła Kraków - Cracovia
Remis @ 3,20 Pzbuk

Uważam, że po tym co się stało w Kielcach Wisła nie przegra tego meczu. Cracovia, co prawda na wiosnę przegrała tylko raz i to w dramatycznych okolicznościach, ale tej formy, którą prezentowała z Legią i Jagiellonią już nie pokaże a tylko taka mogłaby zagwarantować zwycięstwo.

 
Do góry Bottom