>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skrill a bezpieczeństwo

meybey 1,7K

meybey

Użytkownik
Witam, na forum jestem już od dłuższego czasu i dzięki analizom które tutaj znalazłem udało się wygrać już jakąś sumkę. Mam jedno pytania, założyłem konto na Skrill i pieniądze od Bukmachera(Unibet) chce wypłacać tylko tam, jedyne wpłaty na konto będą od bukmachera, mogą być z tym jakieś problemy w związku z polskim prawem ? Czy mogę &quot;w miarę&quot; bezpiecznie go używać i płacić za różne rzeczy, oczywiście czytałem już inne wypowiedzi, jak i opinie o skrill, ale chciałbym dostać opinie ludzi którzy używają to regularnie, z góry bardzo dziękuję za pomoc. Oczywiście teren Polska i waluta PLN, jedyne co do tej z konta bankowego poszło 40 zł na konto skrill i później do bukmachera .
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Wydaje mi się, że kolega pytał o bezpieczeństwo z prawnego punktu widzenia.
Natomiast rosnąca liczba kradzieży na Skrillu to druga sprawa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
meybey 1,7K

meybey

Użytkownik
Tak, chodziło mi konkretnie o sprawę z punktu widzenia prawa polskiego. Dziękuję za odpowiedzi. Jeżeli ktoś będzie miał coś do napisania w związku z moim pytaniem to również z góry dziękuję
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 0

deryou

Użytkownik
Jest to &quot;obejście&quot; prawa, które ma na celu zniwelować ryzyko dojścia przez służbę celną, że się wygrało kasę. W sumie to dosyć skuteczne, bo kasa do banku nie wchodzi na konto bezpośrednio od buka.
 
Do góry Bottom