>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Skrill - hazard czy nie hazard?

J 3

john_cash

Użytkownik
Witam,weryfikowałem skirll,karta bankową i doszedłem do tej opcji :

&quot;Proszę zadeklarować cel niniejszej wpłaty*:

Pieniądze zdeponowane przy użyciu tej karty kredytowej/debetowej, będą wykorzystane na cele NIE HAZARDOWE [?]
Pieniądze zdeponowane przy użyciu tej karty kredytowej/debetowej, będą wykorzystane na cele związane z HAZARDEM [?] &quot;

I czytając niniejszej wpłaty ,myślałem,że chodzi o konkretną wpłatę i dałem na cele NIE HAZARDOWE,ale teraz jak czytam to chodzi ogólnie,o wpłaty do buków itp. I tu pada moje pytanie,czy będzie to jakoś wpływać jeśli nie będę korzystał z wpłat ,a jedynie wypłacał na swoje konto pieniądze zgromadzone u buka i potem korzystał z karty Skrill,którą sobie zamówiłem do płacenia w sklepach itp. Oraz ewentualnie czy można to jakoś zmienić? Usunąć swoją kartkę i spróbować dodać ją ponownie?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
I tu pada moje pytanie,czy będzie to jakoś wpływać jeśli nie będę korzystał z wpłat ,a jedynie wypłacał na swoje konto pieniądze zgromadzone u buka i potem korzystał z karty Skrill,którą sobie zamówiłem do płacenia w sklepach itp. Oraz ewentualnie czy można to jakoś zmienić? Usunąć swoją kartkę i spróbować dodać ją ponownie?
Nie będzie, przy każdej wpłacie zaznaczasz czy na cele hazardowe czy nie. Jezeli nie dasz na cele hazardowe nie wpłacisz do żadnego bukmachera/kasyna ale tylko tej kwoty którą wpłaciłes. Np masz na koncie 50 PLN wpłacisz 100 na cele nie hazardowe to 50 mozesz wpłacic do buka/kasyna a 100 PLN bedzie zamrożone do wpłat. Jeżeli chodzi o wypłaty i płacenie karta nie ma to nic wspólnego mozesz spokojnie wypłacac kase i płacic karta
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Witam,weryfikowałem skirll,karta bankową i doszedłem do tej opcji :

&quot;Proszę zadeklarować cel niniejszej wpłaty*:

Pieniądze zdeponowane przy użyciu tej karty kredytowej/debetowej, będą wykorzystane na cele NIE HAZARDOWE [?]
Pieniądze zdeponowane przy użyciu tej karty kredytowej/debetowej, będą wykorzystane na cele związane z HAZARDEM [?] &quot;

I czytając niniejszej wpłaty ,myślałem,że chodzi o konkretną wpłatę i dałem na cele NIE HAZARDOWE,ale teraz jak czytam to chodzi ogólnie,o wpłaty do buków itp. I tu pada moje pytanie,czy będzie to jakoś wpływać jeśli nie będę korzystał z wpłat ,a jedynie wypłacał na swoje konto pieniądze zgromadzone u buka i potem korzystał z karty Skrill,którą sobie zamówiłem do płacenia w sklepach itp. Oraz ewentualnie czy można to jakoś zmienić? Usunąć swoją kartkę i spróbować dodać ją ponownie?
popelniles blad i tak czy siak po jakims czasie bedziesz mial blokade konta Skrill, teraz gdy bedziesz korzystal z konta i bedziesz wplacal lub wyplacal z buka/pokerrommu bedzie blokada, podstawowe pytanie na ktore odpowiedziales NO HAZARD
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
nie wiem pytanie takie pada tylko jeden raz
napisz do supportu
Uploaded with ImageShack.com
Po co ma pisac do supportu ? Przy każdej wplacie zaznaczasz na jakie cele wpłacasz. Jak już wpłaciłes i nie możesz wplacic do kasyna/buka wyplac te pieniadze i wpłac spowrotem zaznaczajac na cele hazrdowe i tyle. Support nic Ci nie poradzi odpowie Ci zapewne że nie mogą tego zmienić bo to wynika z czegos tam o przeciwdzialaniu hazrdowi czy coś podobnego. Wyplać/Wplać i tyle.
 
J 3

john_cash

Użytkownik
Usunąłem moją starą kartkę i dodałem ją ponownie i podczas weryfikacji wybrałem hazard . Myślę ,że to rozwiąże mój problem i nie będzie problemów z zablokowanym kontem ????
 
Do góry Bottom