>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skrill-ogólnie

erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Witam, chciałbym spytać ogólnie jak to jest z tym skrillem, chciałbym dokonać dajmy wypłaty z bet365 na skrilla gdzie jest ta opcja? Czy dodaje się kartę/konto bankowe na skrilla własne? , czy jest możliwość wypłaty z bankomatu bez karty skrilla, zwykła karta? I jak to jest aktualnie z % od 1000 te 1% +1,8% od sumy?
 
B 66

brokers

Użytkownik
Najpierw musisz wpłacić przez Skrill aby później móc wypłacić tą samą metodą. Nie jest możliwa wypłata zwykłą kartą, musisz zamówić kartę Skrill - opłata 10 euro rocznie. Obecnie za wypłatę z bankomatu zapłacisz nie całe 8 zł niezależnie od sumy-ma się to zmienić w maju.
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Dzięki, a jak jest z dodawaniem kart/kont bankowych swoich osobistych można to robić spokojnie? przelewać ze skrilla na swoje konto? wiadomo lepiej wypłacać z bankomatów?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Dzięki, a jak jest z dodawaniem kart/kont bankowych swoich osobistych można to robić spokojnie? przelewać ze skrilla na swoje konto? wiadomo lepiej wypłacać z bankomatów?

a po co przelewać na swoje konto bankowe?
będziesz miał kartę i lepiej wypłacać z bankomatu.
I duży plus tego że masz karte i możesz od razu wypłacać czy płacić np. za zakupy a nie będziesz musiał czekać na przelew który i tak jest drogi.
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
a po co przelewać na swoje konto bankowe?
będziesz miał kartę i lepiej wypłacać z bankomatu.
I duży plus tego że masz karte i możesz od razu wypłacać czy płacić np. za zakupy a nie będziesz musiał czekać na przelew który i tak jest drogi.
czyli mi to w zasadzie zastępuje konto bankowe? mogę sobie opłacać rachunki, kupować, wybierać z bankomatu i to w zasadzie nikt się nie będzie tym interesował bo nie mają siedziby w Polsce?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
czyli mi to w zasadzie zastępuje konto bankowe? mogę sobie opłacać rachunki, kupować, wybierać z bankomatu i to w zasadzie nikt się nie będzie tym interesował bo nie mają siedziby w Polsce?
Nie do końca. To jest portfel internetowy, więc rachunków i przelewów bankowych to Ty z niego nie zrobisz. Reszta, tj. robienie zakupów w sklepach/w internecie, wybieranie z bankomatu i tak dalej zgadza się.

US nie ma nic do Skrilla, było o tym kilkaset razy mówione. Wystarczy poczytać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Witam,mam takie pytanie jeżeli wpłacam na konto buka z normalnego konta bankowego i wpłacam również na nie, to czy mogę tą formę przepływu kasy zastąpić skrilem ?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam,mam takie pytanie jeżeli wpłacam na konto buka z normalnego konta bankowego i wpłacam również na nie, to czy mogę tą formę przepływu kasy zastąpić skrilem ?
Zalezy gdzie w większości bukmacherów NIE. Wpłata i wypłata tylko tą samą metodą.
 
Do góry Bottom