>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skrill - Problem z wypłatą (data)

maly1203 1K

maly1203

Użytkownik
Witam
Opisze całą sytuacje jak najkrócej się da. Jakiś rok temu założyłem konto w skrillu na siostre bo nie byłem pełnoletni a chciałem sobie pograć na buku internetowym. Podałem tam wszystkie jej dane i wydawało mi się że wszystko jest cacy. Trochę pograłem przez ten okres i nie było żadnych problemów z wpłatami (nie wypłacałem nigdy bo nie dotrwałem do tego momentu). Ostatnio postawiłem troszke na mecz Polski i stwierdziłem że koniec grania że trzeba ten pierwszy raz wypłacić. Przelałem pieniądze z bet365 na skrilla i doszły dzisiaj. Już chce przelewać pieniądze na konto bankowe, już wybrałem kwotę wpisuje potwierdzenie daty urodzenia klikam dalej i ku mojemu zdziwieniu wyskakuje błąd że data urodzenia nie jest poprawna. Spróbowałem raz i drugi raz i cały czas to samo. Może mi ktoś poradzić co moge zrobić żeby wypłacić te pieniądze? Wydawało mi się że podawałem prawidłowe dane i że wszystko powinno być w porządku a tu takie zaskoczenie. Ma ktoś jakiś pomysł co moge zrobić? Boję się trochę pisać do nich o tym problemie bo czytałem ze oni potrafią o byle pierdołe zamknąć ci konto i w takiej sytuacji straciłbym pieniądze. ????
Z góry dziękuje za pomoc ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam
Opisze całą sytuacje jak najkrócej się da. Jakiś rok temu założyłem konto w skrillu na siostre bo nie byłem pełnoletni a chciałem sobie pograć na buku internetowym. Podałem tam wszystkie jej dane i wydawało mi się że wszystko jest cacy. Trochę pograłem przez ten okres i nie było żadnych problemów z wpłatami (nie wypłacałem nigdy bo nie dotrwałem do tego momentu). Ostatnio postawiłem troszke na mecz Polski i stwierdziłem że koniec grania że trzeba ten pierwszy raz wypłacić. Przelałem pieniądze z bet365 na skrilla i doszły dzisiaj. Już chce przelewać pieniądze na konto bankowe, już wybrałem kwotę wpisuje potwierdzenie daty urodzenia klikam dalej i ku mojemu zdziwieniu wyskakuje błąd że data urodzenia nie jest poprawna. Spróbowałem raz i drugi raz i cały czas to samo. Może mi ktoś poradzić co moge zrobić żeby wypłacić te pieniądze? Wydawało mi się że podawałem prawidłowe dane i że wszystko powinno być w porządku a tu takie zaskoczenie. Ma ktoś jakiś pomysł co moge zrobić? Boję się trochę pisać do nich o tym problemie bo czytałem ze oni potrafią o byle pierdołe zamknąć ci konto i w takiej sytuacji straciłbym pieniądze. ????
Z góry dziękuje za pomoc ????
Oczywiscie że zamkną Ci konto. Przeczytaj pare razy pierwsze zdanie które napisałeś a dojdziesz do wniosku dlaczego.
Jest opcja taka żebyś poprosił siostrę żeby do nich zadzwoniła i wyjaśniła że to ona używała tego konta i ona grała u bukmacherow do których wpłacałeś może w to uwierzą i ewentualnie zwrócą środki. Będzie musiała wysłać im dokumenty które są wymagane do potwierdzenia tożsamości.
Kradzież tożsamości to nie jest byle pierdoła.
 
maly1203 1K

maly1203

Użytkownik
Z tego co piszesz mam rozumieć że jeśli ktoś pomylił date urodzin przy robieniu konta odrazu ma usuwane/blokowane konto? Jestem w 90% pewien ze wpisalem jej prawidłową datę urodzin bo wszystko spisywalem z dowodu. Mialem wtedy 17 lat i za jej zgoda otworzylem konto i na skrilu i na bet365 ( tez na jej dane). Chodzi mi teraz tylko o to zeby udalo mi sie wyjac pieniądze ze skrilla. Jakoś to obejść. Gdzies czytalem ze niektóre buki maja tak ze wplacasz pieniądze przez skrilla a później mozesz wyplacic bezposrednio na konto bankowe. Ma ktoś jakiś pomysł?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Na pewno da sie tak w unibecie? Nie będzie zadnych problemow zeby wplacic pieniądze a za pare minut je wypłacić?
Tak. Zależy też jaką kwotę będziesz wpłacał. Przy małych nie będzie problemu. Jak bys wpłacał większą kwotę to proponuje zagrać chociaż 1X za tą kwotę bo mogą się zorientować i będziesz mógł wypłacać tylko metoda depozytu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maly1203 1K

maly1203

Użytkownik
Dzięki chłopaki za pomoc ???? Wpłaciłem na Uni-bet 300zł zagrałem za 30zł na Polskę (przegrałem) i wypłaciłem na konto. Dzisiaj pieniążki doszły więc jestem bardzo zadowolony. Możliwe właśnie że nie było problemów bo suma nie była zbyt duża. Jeszcze raz dzięki wielkie za pomoc ????
Polecam bardziej przez Unibeta wypłacać bo przynajmniej nie musicie jak w skrillu płacić jakiegoś procentu od kwoty ????
 
Do góry Bottom