>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skrill problem

W 7

wujcio

Użytkownik
Witajcie,

Chciałem dzisiaj wejść na swój porfel skrill i od razu po otworzeniu strony pojawił mi się taki komunikat :

&quot;Twoje konto zostało tymczasowo zablokowane. Zresetuj swoje hasło, aby odzyskać dostęp do konta.&quot;

na dole trzeba wpisać wygenerowany kod,ale to nie ma znaczenia...

Ktoś miał podobnie?
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Wszystkie konta założone przed 2016 rokiem dotknął ten sam problem. Po prostu zresetuj hasło, przepisz kod z smsa, ustaw nowe hasło i po kłopocie ????
 
W 7

wujcio

Użytkownik
Pytam, bo bałem się że to może być jakaś podpucha ????
Problem dopiero pojawił się teraz, wcześniej go nie było ????
 
W 7

wujcio

Użytkownik
Mi wczoraj działało normalnie, dopiero dzisiaj taka akcja. Wysłałem do nich maila, zobaczymy.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Skrill swego czasu informował o zmianach w regulaminie który miał wejść bodajże w tym tego roku.
Tam był chyba zapis, że podobno nieużywane konta przez rok były objęte jakąś opłatą. Dlatego Skrill zapewne zrobił taki ruch by eliminować wszystkie nieaktywne konta ;). To tylko moje spekulacje dlaczego tak się dzieje.
 
L 147

luminat

Użytkownik
Też miałem reset hasła i prowadziłem (za wskazówka jaką wyświetlić skrill) logowanie dwu-etapowe. Teraz po wspisaniu poprawnego loginu i hasła, muszę jeszcze wpisać token jaki wyświetla się na Google Authenticator.
 
L 147

luminat

Użytkownik
Tak, to jest dodatkowa weryfikacja Skrill. Nie żaden wirus, nie masz się czego bać ????
PS. nikt do sklepu Play nie doda przecież aplikacji Google Authenticater z podpisem Google Int.
 
Do góry Bottom