>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skrill - zabezpieczenia

crisu 53

crisu

Użytkownik
Skrill wprowadził dodatkowe zabezpieczenia przed ew. włamaniem na konto i z tego co się orientuję chodzi o zabezpieczenie za pomocą generowanego kodu. Na stronie skrill czytam o kodzie, który generuje specjalna apka?, na forum dużo osób pisze o breloku do generowania kodów. Możecie powiedzieć na czym polega ten brelok, jak go uruchomić, jakie są koszta itp?
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
W jaki sposób uruchomić na koncie (bez Vipa) ten token? W ustawieniach mogę włączyc uwierzytelnianie dwuczynnikowe ale wyskakuje mi możliwość wpisywania kodu z aplikacji, a wolałbym token... Jak to zrobić?
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Dzwoniłem niedawno do Skrill i otrzymałem informację, iż token nie jest już wspierany przez skrill i jedyną opcją zabezpieczającą konto jest weryfikacja dwuetapowa.

Zatem mam pytanie, czy korzysta ktoś z niej i jakie są wrażenia? Aplikacja chodzi płynnie i nie ma z nią problemów?
 
T 57

tylkotenis

Użytkownik
Problemów żadnych nie ma, w razie czego otrzymujesz 6 kluczy 6 cyfrowych jakbyś musiał się bez telefonu awaryjnie na skrill się zalogować.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Tokeny po 18 kwietnia przestaną być obsługiwane - szkoda
On 18 April 2017, the hardware token you currently use to log in to your Skrill account will be deactivated. Thus, after this date, your login credentials will consist only of Email address and Password.
In addition, if you have not already done so, you will need to enable the &quot;Website login restriction&quot; service for your Skrill account. It is mandatory for the protection of your account. This service is found under the Settings &gt; Developer Settings menu of your account.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Masz uwierzytelnianie dwuczynnikowe, a w mailu polecają włączenie możliwości logowania tylko z podanych IP ????
 
Do góry Bottom