>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skrill

dawid92 374

dawid92

Użytkownik
Chcesz powiedziec, ze po wyplacie ze SKRILL na konto w PKO BP zablokowali Ci konto w PKO ? czym sie sugerujac ? kase dostales ?
No przez dwa dni nie mogłem kasy ruszyć z konta, nie mogłem przelewu zrobić i kasy wypłacić.
Poszedłem do placówki PKO i tłumaczyli ,że nie znane źródło dla nich ale odblokowali.
 
A 97

analyst

Użytkownik
Podepnę się pod temat. Obecnie przebywam w UK u chcę dodać na Skrillu angielskie konto jednak nie wiem co wpisać w pole kod banku. Mój bank to Barclays i jak rozumiem to ten kod to chodzi chyba o Swift code ? Jeśli tak to wpisuje BARCGB22 bo taki jest i piszę, że nie poprawny kod. Ktoś wie jak z tego wybrnąć ? pozdro
 
C 0

czarus

Użytkownik
Ostatnio czytałem wiele negatywnych opini na temat Skrill.
Podobno ostatnio coś namieszali, robią coś pod górkę. Jaka jest w tym wszystkim prawda?
Zmieniło się coś w przeciągu kilku tygodni/miesięcy?

Konto Skrill nadal jest najlepsze na rynku jeżeli chodzi o bukmacherkę (przelewy/wypłaty gotówki od buka), czy jakaś alternatywa jest lepsza od Skrilla obecnie?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ostatnio czytałem wiele negatywnych opini na temat Skrill. Podobno ostatnio coś namieszali, robią coś pod górkę. Jaka jest w tym wszystkim prawda? Zmieniło się coś w przeciągu kilku tygodni/miesięcy?
Nic się nie zmieniło, jest po staremu.
Konto Skrill nadal jest najlepsze na rynku jeżeli chodzi o bukmacherkę (przelewy/wypłaty gotówki od buka), czy jakaś alternatywa jest lepsza od Skrilla obecnie?
Nie ma.
 
K 2

kloc001

Użytkownik
Jak najbardziej polecam wpłaty poprzez skrilla i wypłaty.
Miałem konto w PKO i po zleceniu wypłaty ze skrill na konto bankowe zablokowali mi konto ( wypłata około 500zł). Po otrzymaniu karty skrill zlecam wypłatę od buka i kasę mam cały czas w zasięgu ręki , konto w banku mi nie potrzebne.
Mam Pytanie odnośnie wypłaty z BET365 na moje konto w Skrillu. Otóż udało mi się troche wygrać ostatnio i zleciłem wypłatę z bet365. Zostałem poinformowany ,że jako wpłacałem środki przez Skrilla to również wypłata będzie zrealizowana na konto w Skrillu. I teraz moje pytania . Ile trzeba czekać na to aż pieniądze trafią na konto w Skrillu i czy bez problemu będę mógł je od razu wypłacić na moje konto bankowe w PEKAO ? A jeśli tak to jakimi metodami ? Zwykłym przelewem bankowym ? Szczerze mówiąć trochę mnie przestraszyłeś tym blokowaniem środków
 
darter 134

darter

Użytkownik
Mam Pytanie odnośnie wypłaty z BET365 na moje konto w Skrillu. Otóż udało mi się troche wygrać ostatnio i zleciłem wypłatę z bet365. Zostałem poinformowany ,że jako wpłacałem środki przez Skrilla to również wypłata będzie zrealizowana na konto w Skrillu. I teraz moje pytania . Ile trzeba czekać na to aż pieniądze trafią na konto w Skrillu i czy bez problemu będę mógł je od razu wypłacić na moje konto bankowe w PEKAO ? A jeśli tak to jakimi metodami ? Zwykłym przelewem bankowym ? Szczerze mówiąć trochę mnie przestraszyłeś tym blokowaniem środków
Z bet365 na skrilla szybko, zwykle do 24h.
Bez problemu będziesz mógł je wyplacic, pobierają prowizję za wyplatę chyba koło 17-18zł (kiedyś z 7-8).
Srodków nie powinni ci zablokować, skrill to nie bukmacher.
 
Do góry Bottom