>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skuteczność kursu 1,1

J 6

jaccc

Użytkownik
W tym temacie sprawdze system polegający na trafieniu 5 razy z rzędu kursu 1.1 co daje ok.61% zysku np.zaczynamy ze stawką 10zł

1. 10*1,1=11
2. 11*1,1=12,1
3. 12,1*1,1=13,31
4. 13,31*1,1=14,64
5. 14,64*1,1=16,10

odkładamy 6,10 zł i gramy dalej

Bukmacher Bet365
 
C 0

catmando123

Użytkownik
Spoko ale takie kupony tez potrafia nie wejsc a zysk jest nieporównywalnie niski do stawki (nie chodzi tu rzecz jasna o 10 PLN lecz o stosunek szansa na umoczenie kuponu/potencjalna wygrana).
Tak czy inaczej GL.
 
deasmond 15

deasmond

Użytkownik
Zgodzę się z Catmando123, musisz trafić 8-10 razy dobrze żeby udźwignąć jedną porażkę więc skuteczność musi być jeszcze większa. Z drugiej strony raz na tym forum był gościu który grał twoim sposobem tylko miał to rozpisane do 20 i doszedł do 15 po czym wypłacił kasę (zaczynał od 100zł), tak więc w praktyce widać że da się to zrobić ;) Chętnie będę obserwował jak Ci idzie, powodzenia ;)
 
C 0

catmando123

Użytkownik
Ciekawi mnie jeszcze czy typy będą na piłkę nożną czy jakąś inną dziedzinę sportu, jeżeli na piłkę nożną to odradzam. Tak niskie kursy dostaniesz tylko przy meczach faworytów takich jak Real Madryt, Barcelona w lidze hiszpańskiej (to tylko taki przykład, równie dobrze można podać jakieś drużyny z Ligi włoskiej ????) ale jak się przekonał nie raz nie dwa prawie każdy typer, te drużyny potrafią przegrać ze szmaciarzami z końca tabeli ???? a to w takich właśnie meczach uświadczysz kurs 1.10 ????
EDIT: te 61% zysku to nie wiem jak ci wyszło ale wyobraź sobie teraz sytuację że przegrywasz pierwsze dwa kupony co jest oczywiście całkiem realne, a teraz policz ile spotkań po kursie 1.10 musisz trafic zeby wyjsc na zero (oczywiście nadal musisz brać pod uwagę że podczas odrabiania strat może paść jakiś remis lub faworyt może przegrać).
 
J 6

jaccc

Użytkownik
Typy głównie z piłki nożnej.To tylko system na próbe.To wszystko co piszecie to prawda że ryzyko duże ale planuje kiedyś zwiększać stawki.Biore pod uwagę że moge wtopic dwa pierwsze kupony wtedy zwieksze stawke żeby odrobic.61%.Zobacze jak mi pójdzie po 10 kuponach ????


PS Gram czasem live
 
L 1

lepki

Użytkownik
Jak dla mnie ten system ma nikle szanse powodzenia. Nie od dzis wiadomo, ze najlepiej grac wyzsze kursy za rozsadne stawki. Jednak zycze ci bys okazal sie wyjatkiem od reguly ????
 
J 6

jaccc

Użytkownik
1
B93-Ringsted IF powyżej 1,5 gola ( jest 1:0) 1,03
Academica-Beira Mar powyżej 0,5 gola 1,07
Stawka 10
kurs 1,1
Do wygrania 11
 
J 6

jaccc

Użytkownik
3
Juliana Carvalho i Luciana Ullmann vs Victoria Bosio i Daniela Shippers 2 1,02
Celtic-Cliftonville 1 1,04
Dinamo Zagrzeb-CS Fola Esh 1 1,04

Stawka 12,1
kurs 1,1
Do wygrania 13,31
 
Do góry Bottom