>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skuter do 3000zł

deivid 286

deivid

Użytkownik
Polecam Peugeot Trekker sam go mam od 2 lat i nie mialem zadnych problemów z nim a V-max jaka osiagnołem to 95km/h. Naprawde dobry skuter
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Ja gorąco polecam skutery Malaguti (włoska firma) śmigają aż miło, co do awaryjności to jak jeździłem takim sprzętem rok to zero awarii technicznych. A i najważniejsze, że prawie wszystkie podzespoły są od yamahy.
Warto spojrzeć na ten motorek. 100 ccm zarejestrowany na motorower, wygląd 5/5. Cena 3500 do negocjacji za 3200 pewno by poszedł (albo i taniej).
http://moto.allegro.pl/item395795442_malaguti_f12_100_50_okazja_poznan_.html
Nie polecam kupować chińskich, koreańskich itd. badziewiów w hipermarketach czy tam promocjach 3 tyś zł za nowy skuter. Pojeździsz tym rok i Ci np. pęknie rama. Znajomy ma serwis, który naprawia właśnie takie skuterki i robota mu się nie kończy ;)
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
szymiaczek tak sobie mysle o utrzymaniu skutera:
bo 3l/100 km to chyba sporowa troche no nie? tak liczac teraz to moze dojsc 15zł/100km wiec jak bym sporo jezdzil a bym nie dostawal kasy na paliwo, mogloby byc ciezko z utzrymaniem ;P
ile przecietnie skutery pala? mi sie zdaje ze okolo 2l/100km nie?
P.S. odjechana kierownica :]
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Co do spalania to wszystko zależy jak się jeździ. Jak będziesz żyłował i szalał po zakorkowanym mieście to może i nawet 4-5l/100 spalić ;)
 
J 16

jojof16

Użytkownik
Poszukaj sobie na bikepics.com taki, który najbardziej ci się podoba i taki sobie kupisz ;) Bo wszystkie lepsze marki tj. Yamaha, Suzuki, Aprilia mają porównywalne sprzęty i jako początkujący to 5 czy 10 km/h nie zrobi ci różnicy ;) Aha i trzymać się z daleka od chińskiego czy koreańskiego gów...
 
szymiaczek 0

szymiaczek

Użytkownik
To jest tak jakbys mial mercedesa, a malucha. Jest roznica nie? Co do 2l poje**lo????? skutery pala z 2.7 w zwyz. Moja umie spalic z 3.5, a w miescie nawet niecale 4l. Jest to bardzo duzo. Nie ma dobrych skuterow, ktore pala ponizej 3l. Tylko chinole lub skutery na wtrysku. Dam mialem takiego, ktory palil 2.6(wtysk), ale po jakims czasie zaczal sie spypac. One maja male spalanie, dobre osiagi, ale... No wlasnie ale jak sie zepsuja to trudno je naprawic, a jak juz sie da naprawic to duuuzo Cie to bedzie kosztowac. Wniosek: Malaguti F12(najlepiej LC), Suzuki Katana itd. Stare nie oznacza zle czy zepsute;) Mozesz zagadac do mnie na gg albo napisz na jakims forum. Pozdro
 
szymiaczek 0

szymiaczek

Użytkownik
Takie dane mozna znalezc na jakis stronkach gdzie testuja/opisuja dokaldnie skuter, ale naprawde nie sugeruj sie spalaniem przy wyboerze skutera. Przewaznie spalanie jest w granicy 3.5-4l i bardziej spalanie zalezy od twojej wagi, jazdy itp. Mi np. teraz pali 5L, czemu? bo wymienilem szczeki i mi bardzo hamuja kolo(po jakis 100-200km sie spasuja). A jesli juz naprawde chcesz brac cos ze stajni chinczykow itp. to tylko i wylacznie keeway lub kymco(omijaj marki typu motobi, kingway, zipp itd.), ale osobiscie polecam cos ze sprawdzonych marek. Ja mam skuter co ma jakies 30 000-40 000km co najmniej i smiga az milo. a takie keewaye itp. po 20 000 sie sypia( taki zipp po 5 000).
PS. mozesz rowniez wybrac Zipp tez dobra firma. Poczytaj roche na forach o skuterach.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Takie dane mozna znalezc na jakis stronkach gdzie testuja/opisuja dokaldnie skuter, ale naprawde nie sugeruj sie spalaniem przy wyboerze skutera. Przewaznie spalanie jest w granicy 3.5-4l i bardziej spalanie zalezy od twojej wagi, jazdy itp. Mi np. teraz pali 5L, czemu? bo wymienilem szczeki i mi bardzo hamuja kolo(po jakis 100-200km sie spasuja). A jesli juz naprawde chcesz brac cos ze stajni chinczykow itp. to tylko i wylacznie keeway lub kymco(omijaj marki typu motobi, kingway, zipp itd.), ale osobiscie polecam cos ze sprawdzonych marek. Ja mam skuter co ma jakies 30 000-40 000km co najmniej i smiga az milo. a takie keewaye itp. po 20 000 sie sypia( taki zipp po 5 000).

PS. mozesz rowniez wybrac Zipp tez dobra firma. Poczytaj roche na forach o skuterach.
to zippa omijac czy moze byc? ;] a ty sie udzielasz na jakims forum skuterowym? jak tak mozesz podac :]


P.S. co sądzisz o kupnie Simsona, starego polskiego? jak wiadomo 50ccm, miałeś moze kiedys okazje jezdzic?
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
kurcze chłopaki tak zagazujcie sobie sprzęta i jest jazda prawie za darmo. mam w domu zagazowanego sciga i smiga az milo ????
edit co do chinczykow to widzialem zdjecia jak gosciowi odpadło przednie koło z zawieszeniem w czasie jazdy.. wiec nie polecam..
 
Do góry Bottom