>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skuter do 3000zł

leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Odświeżę nieco ten temat i napisze jaki mam problem ze skuterem, może ktoś będzie w stanie mi pomóc.

A więc mój skuter na początku po zakupie jeździł bardzo fajnie jakieś 70km/h (po dotarciu) wszystko było z nim w porządku i w ogóle cud miód malina. Jednak niedawno urwała mi się linka od gazu. Zaprowadziłem do mechanika, zrobił mi to. Jednak później skuter nie miał już tak dobrych osiągów. Co gorsze chyba mechanik zawalił trochę robote, bo po jakimś miesiącu linka zaplątała mi się na gaźniku. Znowu zaprowadziłem do naprawy (Do innego kolesia) zrobił mi to ale teraz skuter jedzie jeszcze wolniej. Jakieś 55km/h. Ogólnie przejdę do sedna: skuter rozpędza się ale w pewnym momencie zachowuje się tak jakby miał blokady. W ogóle nie dostaje gazu i zwalnia..... Wygląda to tak jakby się dusił. Czyściłem filtr paliwa. Nie wiem czy ktoś z was ma pomysł co można z tym zrobić? Czy może to być kwestia za małych obrotów? (Jak zaplątała mi się linka to musiałem dojechać do domu na gaźniku - podkręciłem obroty i sam jechał)

Help
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Leon jak masz dwusuwa to sprawdz czy olej dochodzi , ja w starym piździorku miałem coś zapchane te rurki co doprowadzają olej i niby byl a silnik sie w końcu zatarl (tłok sie zatarl) objawy były takie jak piszesz, jedzie jedzie a nagle duszenie i koniec zwalnia. Sprawdz to ;) Co do Kymco, obecnie od 2 lat posiadam Kymco Super 9 i powiem szczerze że nie żałuje ani złotówki ! Skuter nigdy mnie nie zawiódł zbiera się ładnie ( ok 85km/h) a i nie pali jak smok ;) Polecam wszystkim naprawde świetny skuterek.

NIGDY CHINCZYKÓW ITD, jak zatarł sie ten tłok to nikt nie był wstanie nic z tym zrobić bo miał takie wymiary że nie szlo dostać nowego ;] szajs jak byk, lepiej kupić MARKOWĄ używke , niż te chińskie gówna kingwaye kingroady i inne keewaye. Pozdo :p co do koreańców to Kymco naprawde można zaufać ;)
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Wszystkie maja jakieś tam fabryczne blokady które uniemożliwiają jazdę powyżej 45km/h (takie prawo jeżeli chodzi o motorowery do 50ccm ;) ) Ale już po odblokowaniu np u mnie w kymco było to usunięcię &quot;ślepej&quot; rurki z wydechu i zmiana kolanka(wszystkie częśći w zestawie, czasem zastanawiam się po co te blokady jak i tak każdy zaraz usuwa... - w serwisie kymco odblokowali mi od razu za 50zl ???? ) skuter pojedzie te 80km/h. Oczywiście zależy jaki, te chińkie badziewia mimo że na liczniku mogą pokazać nawet te 80km/h to wcale nie jest to prawdą ;)(smiać mi się chce z ludzi którzy chwalą się swoimi &quot;wilgami&quot; że jechali ponad 100km/h z górki :p hehe chyba z przepaści). Niewiele moge powiedzieć na temat innych konkretnych skuterów ale kymco s9 bez żadnych dodatków po odblokowaniu jedzie 80-85km/h , licznik dobrze pokazuje bo mierzone z samochodem :p . Ponoć po wymianie wydechu na lepszy śmialo te 10km/h więcej pojedzie ???? Ale przy tak małych kółkach predkość w granicy 100km/h moim zdaniem nie jest już rozsądna..
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Dzięki chłopaki :spokodfhgfh:

wyczyściłem gaźnik i to wystarczyło na szczęście więc z olejem raczej wszystko w porządku, bo ubywa. Teraz się normalnie rozpędza i ciśnie jakieś 65-70km/h co mnie w pełni satysfakcjonuje, jeszcze raz dzięki ????
 
sporting 0

sporting

Użytkownik
Ja mam w domu chińczyka i zamierzam go sprzedać, bo kupiłem auto i jest mi niepotrzebny..Będę szczęśliwy jak wezmę za niego tysiaka ????
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
znowu temacik się zakurzył ????
Mam dwa pytania odnośnie skuterków ;)
1. Dwusuw czy czterosuw ?
2. Pas napędowy czy łańcuch ?
Planuję kupić w lipcu jakiegoś peugeota z drugiej ręki lub piaggio/aprille :p
 
Do góry Bottom