>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Skybet - 5 euro free bet

Status
Zamknięty.
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
jak mam ominąc ten 3 krok ?? żeby nie wpłacać depozytu wyłańczam strone i daje od nowa i zaś mi każe rejestrowac te 3 kroki :/
proste ,przeczytać temat!
_
prośba do moderatorów ,kasujcie ,kolejne niepotrzebne pytania.
 
G 0

grzesiex88

Użytkownik
Sorka za wczesniejszy post dałem sobie już dawno rade wysłałem skany po 20 min konto zweryfikowane i zakład wysłany na murraya A. ????
 
G 0

grzesiex88

Użytkownik
Ja wybrałem sobie walute GBP i dostałem 5 funtów free bet teraz mam już 12.47 GBP na czysto ???? i jak daje wypłate mogę wypłacić na karte. ale ugram troche to zrobie depozyt przez moneybookers i spróbuje wypłacić ???? Myśle że zaufana firma więc nie będzie problemów ????
 
K 15

ksabi

Użytkownik
A da się jakoś opóźnić złożenie depozytu? Nie mogę zarejestrować karty, a przy innych płatnościach (mb) trzeba od razu złożyć depozyt...
Nie chce mi się do nich dzwonić. :p W końcu to tylko 5 funtów.
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
ja założyłem konto i odrazu mi się pojawiła wiadomość ..
Your Account has been locked. Please fill in the details here to unlock it and change your PIN. Alternatively, please click here to chat to Customer Care.
nie miałem tam innego konta, ani nic :|
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Cos mi sie wydaje ze kilka razy zle pin wpisales. Musisz tam wypelnic dane na tej stronie by odblokowac konto i zmienic pin. Albo skonsultowac sie z supportem.

Moje 5 funtow poszlo na Widzew. Potem jeszcze 1 kupon na noc i sie zrobilo 15. Trzeba grac dalej. ????
 
L 0

loocas

Użytkownik
Mógłby ktoś jeszcze raz powoli wytłumaczyć jak ominąć krok 3? Jak widać jestem ciężko kapujący. Naciskam Continue to Step 3 i co potem?
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
TAK!!! jak ci pozostaje 3 krok to otwierasz ponownie strone i sie logujesz normalnie i wpisujesz ten kod --- my account--&gt; promotions i tam i to wszystko no i wyślij skan dowodu na ich meila i pasuje :p pozdros
nie dziala !!!!! loguje się i mnie dalej przekierowywuje do rejestracji ;) i są dalej kroki 1,2,3
beznadziejni jesteście ... nie umiecie wytłumaczyć !!! ;]
sam sobie już poradzilem ... Trzeba weryfikować konto moneybookers i ustawić jeszcze limiti i dopiero potem jest następny krok
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Gdy jestem na trzecim kroku i robię tak jak napisaliście czyli otwieram stronę na nowo i loguje się, to dalej przekierowywuje mnie do tych trzech kroków, a gdy wybieram sposób płatności MB, to trzeba od razu robić depozyt. Więc mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to dokładnie zrobić ? ;)
edit: dobra mam już nie ważne
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Wie ktoś może czy trzeba robić depozyt aby wypłacić ? Jaka jest minimalna kwota aby wypłacić na MB ? Mam 6 funtów i ciągle wyskakuje napis, że za mało.
 
picia 13

picia

Użytkownik
- I have a free bet and two pounds in your account. Why two pounds, I have to somehow turn? - It was a manual adjustment for EU new customers. It&#39;s just to get you started.
Słabo u mnie z angielskim, ale takie info z chatu. Z tego wynika (jesli się nie mylę), że 2 funty/2 euro/2 dolary dostajemy jako bonus dla Europejczyków :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom