>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skype - kamerka nie działa

masa 0

masa

Użytkownik
Witam, jak w temacie nie działa mi kamerka internetowa. Model kamery a4tech pk-935. problem siedzi w tym że jak włączę w skype ustawienia wideo jest czarny ekran i kręci się kółko jakby wczytywało i tak bez końca. Wersja skype najnowsza sterowniki do kamery najnowsze Windows 7 Home Premium 32 bit. Próbowałem na starszych wersjach skype aż doszedłem do 4 ???? Instalowałem również starsze sterowniki jak i te które windows instaluje samodzielnie i dalej bez zmian. Jak włączę ten program który się instaluje przy wgrywaniu sterów &quot;amcap&quot; również nie działa jest biały obraz cały czas nawet to włączeniu &quot;Preview&quot; w opcjach. Robiłem formata wczoraj (ale nie z tego powodu tak ogólnie) i nic się nie zmieniło. Proszę o pomoc.
 
R 0

renata_kr

Użytkownik
Witam, jak w temacie nie działa mi kamerka internetowa. Model kamery a4tech pk-935. problem siedzi w tym że jak włączę w skype ustawienia wideo jest czarny ekran i kręci się kółko jakby wczytywało i tak bez końca. Wersja skype najnowsza sterowniki do kamery najnowsze Windows 7 Home Premium 32 bit. Próbowałem na starszych wersjach skype aż doszedłem do 4 ???? Instalowałem również starsze sterowniki jak i te które windows instaluje samodzielnie i dalej bez zmian. Jak włączę ten program który się instaluje przy wgrywaniu sterów &quot;amcap&quot; również nie działa jest biały obraz cały czas nawet to włączeniu &quot;Preview&quot; w opcjach. Robiłem formata wczoraj (ale nie z tego powodu tak ogólnie) i nic się nie zmieniło. Proszę o pomoc.
Witam, mam taki sam problem, z tym, że mam windows 7 Ultimate 64 bit, Próbowałam takich samych sposobów rozwiązania problemu, jak Ty, bez skutku. Powiedz, czy uporałeś się z problemem, a jeśli tak, to w jaki sposób. Pozdrawiam
 
R 0

renata_kr

Użytkownik
Witam,
Problem pojawił się w najnowszej wersji Skype (niestety Microsoft namieszał, bo przecież za dobrze było...)
Więcej o problemie pod adresem;
support.skype.com/pl/faq/FA12252/dlaczego-nie-moge-nawiazywac-rozmow-wideo-w-najnowszej-wersji-skype-a-dla-windowsa-dekstop
W skrócie - pobierz i zainstaluj starszą, specjalną wersję z linka ze strony podanej powyżej.
Powinno działać
Pozdrawiam
Witam ponownie, dzięki za podpowiedź, ale już to przerabiałam - niestety bez efektu. Mam podgląd z kamerki w Microsoft silverlight natomiast inne programy nie mają dostępu do kamerki. Deinstalacja silverlight nic nie dała. Nadal szukam rozwiązania, bo format to ostateczność.
 
Do góry Bottom