>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Snaxi picks

snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Powitać forum,
Będę tu podawał swoje kupony które gram w expekt. Budżet początkowy to 190 zł. Podliczenie typów będę robił co miesiąc. Jeśli ktoś ma jakieś pytania niech kieruje je na PW. Proszę o nie zaśmiecanie tematu.Tylko piłka nożna!
Kupon #1
⚽ CSMS Iasi - Gaz Metan typ: CSMS Iasi 1.95 , 3-1 ✅
⚽ CSKA Sofia - Slavia Sofia typ: over 2.5 2.20 , 2-0 ⛔ niestety brakło 1 bramki, szkoda bo brakowało naprawdę niewiele ;/
Ako : 4.29 Stawka: 20zł ⛔
Analize do meczu CSMS Iasi - Gaz Metan podawałem jako typ dnia więc nie będę się powtarzał. Dziś rusza 1 kolejka ligi Bułgarskiej i na sam początek mamy derby stolicy. Po wielu zawirowaniach i niepewności co do przyszłości klubu CSKA Sofia dziś rozpocznie sezon z Slavia. W mojej opinii zespół gospodarzy tego meczu może powalczyć o mistrzostwo, a już przedstawiam dlaczego. CSKA w meczach sparingowych grał z takimi drużynami jak : Chelsea, Krasnodar, Inter, Dynamo Kijów i Udinese. Co więcej spotkanie z Interem udało im się nawet wygrać oraz zremisować z Udinese. Na tą chwilę drużyna CSKA wygląda naprawdę imponująco ponieważ większość graczy pochodzi z Litexa Łowecz. Pewnie niewiele osób wie że prawdziwe CSKA upadło, więc właściciel Grisha Ganchev kupił sobie nowy klub Chavdar Etropole i zmienił jego nazwe na CSKA Sofia , oraz połączył go ze swoją drugą drużyną Litexu. Z tego co wiem fani są zachwyceni że tak się stało, i są murem za nowo powstałą drużyną. Do zespołu CSKA dołączyło 12 zawodników Litexu, i to nie byle jakich graczy tylko takich jak 2 kolumbijczyków : Rafe Péreaz i Gustavo Culme oraz portugalczyka Aresnio w dodatku kupili Davida Simão z Arouca. Slavia jakoś mnie nie przekonuje tym bardziej że sprzedali 2 ważnych graczy : Diego Ferraresso, Manzorro i Pirgov. Wyniki meczy towarzyskich pokazują że &quot;The Reds&quot; będą w stanie powalczyć o mistrzostwo. Zespół Slavii jest najmłodszym zespołem w Parva Liga. W ich drużynie znajdują się takie talenty jak Georgi Yomov ,Yanis Karabelyov i Stefana Velkov którzy są wychowankami Slavii i uważani są za przyszłość reprezentacji narodowej.Statystyki h2h pokazują ogromną przewagę CSKA. Po roku przerwy od walki w górze tabeli, kibice którzy z pewnością będą oczekiwać okazałego zwycięstwa, chcą zobaczyć zespoł który włączy się do walki o tytuł. Jestem pewien że CSKA od początku usiądzie na Slavii i będzie chciał odnieść okazałe zwycięstwko, wszystko przemawia za CSKA, skład oraz kibice.
Budżet : 170 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Kupon #2
⚽ Zenit St.Petersburg - Lok. Moskwa typ: Zenit St. Petersburg

kurs : 1.80
stawka :20 zł⛔
Po wczorajszym niepowodzeniu na dziś gram singla. Analiza tego meczu znajduje się w typach dnia.
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Kupon #3
⚽ FC Wil - FC Zurich typ: FC Zurich kurs : 2.05
stawka :20 zł⛔ padaka, bramka na 1-1 stracona w ostatnich minutach spotkania ;//
Budżet: 130
Jest to spotkanie 2 kolejki Szwajcarskiej 2 ligi , spotkanie pomiędzy drużynami które w tym sezonie mają walczyć o awans do 1 ligi. W ostatnich latach spotkania między tymi ekipami to głównie mecze towarzyskie oraz Puchar Szwajcarii, jednak dziś zagrają naprzeciw siebie w 2 lidze. Zespoły sezon zaczęły w odmienny sposób, Zurich zaczął od zwycięstwa 2-0 nad Winterhur, natomiast FC Wil od zaskakującej porażki z Schaffhausen 1-0 podczas meczu wyjazdowego. FC Wil nie imponuje formą na początek sezonu, co pokazał przegrany mecz w 1 kolejce, oraz fani którzy coraz głośniej pokazują swoje niezadowolenie z gry drużyny która co roku jest brana jako jeden z faworytów do końcowego zwyciestwa. Ich forma domowa również nie imponuje na 5 ostatnich meczy tylko 2 zakończyły się ich zwycięstwem, 2 razy był remis i 1 raz mecz zakończył się ich porażką. Patrząc na mecze h2h, widać wyrazną przewagę Zurich, jednak były to głownie mecze towarzyskie. Licząc tylko oficjalne mecze to FC Zurich znowu dominuje, odnosząc 4 zwycięstwa ( 1 po dogrywce, i notując tylko 1 porażkę.Liczę tu głównie na formę obu zespołów, która różni się znacząco na korzyść FC Zurich. Wil stracił już pkt na początku sezonu przez co ciąży na nich presja, jednak sądzę że te pkt ciężko będzie im nadrobić w spotkaniu z FC Zurich. Powodzenia!
Budżet po 3 nietrafionych kuponach: 130
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Kupon #4
⚽ Varbergs - AFC United typ: AFC United

kurs : 2.90
stawka :30 zł
Kursy wystawione na to spotkanie są dla mnie nieporozumieniem ponieważ drużyna gospodarzy przystąpi do tego meczu bez swojego najlepszego napastnika Petera (att 15/5) i kluczowego gracza środka pola który kreauje gre tej drużyny Crony (mf 14/0), obaj są zawieszeni na to spotkanie. Zawodnicy kontuzjowani: Persson (DF), Lund (df 6/0), Linder (mf 11/1) oraz Aiesh (mf 12/2) są kontuzjowani. Klub opuścili natomiast: Lijienback (DF 16/0) i Alba (att 6/0).Drużyna AFC wystąpi bez swojego najlepszego napastnika Kabira (15/6). Jednak porównując absencje widzimy kto będzie faworytem w tym meczu, gdyby gospodarze grali pełnym składem mecz byłby 50-50, przy tych osłabieniach faworytem są goście którzy z całą pewnością będą chcieli wykorzystać te osłabienia i zbliżyć się w tabeli do 2 miejsca które daje bezpośredni awans do najwyższej ligi.

Kupon #5
⚽ Bodo/Glimt - Tromso typ: Bodo/Glimt
kurs : 2.10
stawka :40 zł
W tym meczu sytuacja ma się podobnie jak w meczu powyżej. Drużyne Tromso dopadły kłopoty z kontuzjami. W drużynie gości nie wystąpią: Wangberg (df 16/1), Moussa (att 13/4 najlepszy strzelec),
Kongashavn (pierwszy GK 14/0),Johanssen (mf 12/0) wszyscy są niedostępni w tym meczu. Gracze wykluczeni z powodu urazów:
Pedersen (att 4/0) oraz Johnsgard (Att 2/0),Frantzen i Jakobsson (MF).
W tym wypadku zdecydowanym faworytem są gospodarze tego spotkania. Kurs jest bardzo zachęcający do gre, ale wydaje mi się że im bliżej meczu będzie on bardzo spadał.
Kupon #6
⚽ Frej - GAIS Göteborg typ: Frej
kurs : 2.45
stawka :30 zł
Analize tego meczu podawałem w typach dnia. Mam nadzieję że zła passa już się zakończyła, i teraz wrócę to trafnych typów.
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Mouscron - Charleroi
Typ : 2
Kurs: 1.92 ✅
Botosani - Viitorul Constanta
Typ; 1
Kurs: 1.53✅
Ako: 2.93✅
Stawka: maxbet
Wiemy ze mecze pucharowe rzadza się swoimi prawami, tak jest i tym razem gdzie trenerzy viitorul oraz mouscron zapowiedzieli zmiany w swoich skladach , wieksze beda w viitorul gdzie wystapic maja rezerwy oraz juniorzy, w druzynie z belgii natomiast nie zagra 2 najlepszych strzelcow, i rotacja tez jest pewna , z kolei Charleroi ma zagrac podstawowym skladem, trener zapowiedzial ze nie odpuszcza pucharow. GL
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Sassuolo - Bari
Typ : 1
Kurs: 1.72 ✅ 2-1
Metz - Marseille
Typ : 2
Kurs; 1.53 ✅ 0-3
Ako: 2.63 ✅
Stawka: Maxbet
W dniu wczorajszym stery w Sassuolo przejął Giuseppe Iachini. Zawsze uważałem że efekty nowej miotły działa w kilku pierwszych spotkaniach, myślę że tak może być również i tym razem. Jako że będzie to jego pierwszy mecz na ławce Sassuolo powinien posłac do gry najlepszy skład, wiadomo, chęć pokazania się nowemu trenerowi, wywalczenie miejsca w podstawowym składzie, zaangażowania braknąć nie powinno. Spodziewam się również trochę rotacji w Bari, a gospodarze jakościowo są trochę wyżej niż Bari.

O meczu Metz - Marseille nie ma co napisać. Must Win dla gości. W tamtym sezonie Metz uniknęło spadku, jednak w tym wydaje się to nieuniknione, mają tylko 4 pkt, tracą aż 8 pkt to miejsca wyżej. Nie widzę tu nic innego niż zwycięstwo gości. GL
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Moghreb Tetouan - Wydad
Typ: 2
Kurs: 1.8 ✅ 1-2
U.San Martin - Alianza Lima
Typ: 2
Kurs: 1.7✅
Ako: 3.06✅
Maxbet
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Geona - Crotone
Typ: 1
Kurs: 1.76✅
Chindia Targoviste - Astra Giurgiu
Typ: 2
Kurs: 1.4⛔
Ako: 2.46⛔
Stawka: Maxbet
Krótkie info. Trener Crotone zapowiedział, że będzie obracać składem i szanse gry dostaną głównie rezerwowi którzy mają mało rozegranych minut. Co do meczu w Rumunii, kursy na Astre już poleciały na łeb na szyje, ponieważ mecz zostanie rozegrany w mieście gości, jednak mimo to warty gry dla mnie. GL!
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
AFC Hermannstadt - Juventus Bucuresti
Typ: 1
Kurs:1.85 ✅
ACS Poli Timisoara - FCSB
Typ: 1 DNB
Kurs: 2.22 ⛔
Ako: 4.1⛔
Stawka:100
Pojedynek 1 zespołu 2 ligi, oraz gości którzy zajmują ostatnie miejsce w 1 lidze. W przyszłym sezonie raczej napewno nastąpi zamiana w ligach między tymi drużynami. Drużyna gości w rozsypce, ponadto za 3 mają derbowy mecz ze Steua, wiadomo co będzie priorytetem dla gości. Przewaga własnego boiska, lepsza forma, organizacja, do tego dochodzą rotacje w drużynie gośći, nie widzę tu możliwości aby gospodarze nie wykorzystali takiej szansy na awans do dalszej rundy.
W meczu Poli - FCSB sytuacja wygląda jeszcze ciekawej, goście corocznie odpuszczają puchar aby nie mieć napiętego harmonogramu meczów, wiadomo że walczą dalej w LE, ale głównym celem gości jest mistrzostwo i gra w LM! Jak wygląda tabela ligowa? Tracą 5 pkt. do lidera, a co za tym idzie , ten mecz będzie tylko po to aby się odbył, nie wierzę że goście wyjdą podstawowym składem, wręcz przeciwnie sądzę że nie będzie w tym meczu żadnego gracza z podstawowej 11, co prawda ostatnie spotkanie między tymi drużynami zakończyło się 7-0 dla FCSB, co jeszcze bardziej nakręci gości do pokazania że był to wypadek przy pracy, wierzę że wykorzystają lekceważące podejście gości i rotacje w ich drużynie.
GL!
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Juan Aurich - Sporting Cristal
Typ;2
Kurs: 1.95 ⛔
Stawka: All in!
Nie mam czasu na analize bo ide do pracy, gospodarze juz zdegradowani, gracze 1 skladu nie wystapia w tym meczu , chaos niesamowity bo decyzji o degradacji , goscie walcza o awans do pucharow. ALL IN!!!
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Zaczynamy nowy miesiąc w którym statystyki zacznę prowadzić regularnie. Będę grał 100 zł na każdy typ/ako, czasami podam jakiś mecz na dw. jeśli ktoś bedzie miał ochote niech ryzykuje.
Osasuna - Gimnastic
Typ:1
Kurs: 1.7 MECZ PRZEŁOŻONY
Cardiff - Norwich
Typ: 1
Kurs: 2.05 ✅
Ako:2.05✅
Stawka:100
Do wygrania: 205
Osasuna wraca na swoje boisko po dwóch porażkach, goście również po porażce z jednym z najsłabszych zespołów w stawce. Dodatkowo goście borykają się z problemami kadrowymi, w tym meczy wystąpią bez:

Cardiff 2 miejsca w tabeli, świetna forma, 3 ostatnie spotkania zwycięskie, mają okazje tą serie przedłużyć ponieważ goście zajmują dopiero 15 miejscu, nie wygrali od 7 spotkań. Dziś przyjdzie im zagrać z Cardiff które u siebie na 5 spotkań , odnieśli 3 zwycięstwa oraz 2 remisy. Nie wydaje mi się żeby goście byli w stanie przeciewstawić się gospodarzom. GL!
Algeria : Ligue 1
Js kabylie - Cs Constantine
Typ: dokłady wynik 0-0
Kurs: 6.5
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Nurnberg - SV Sandhausen
Typ: 1
Kurs: 2 ✅
Clan Juvenil - El Nacional
Typ: 2
Kurs: 1.78 ⛔
Ako: 3.56
Stawka; 100 ⛔
Analiza do meczu Nurnberg - SV w typach dnia. Co do meczu w Ekwadorze, to El Nacional wciąż pozostaje w walce o tytuł u musi wygrywać. Goście są jedynym z największych klubów w Ekwadorze w przeciwieństwie do małego Clan Juvenil, grają bardzo ofensywną piłkę i sądzę że dziś odniosą pewne zwycięstwo.
FC Halifax Town - Barrow
Typ: 2
Kurs: 2.6 ✅
Stawka:100
Do wygrania; 260 ✅
Analiza.
 
Do góry Bottom