>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Snooker, live break 100+ - o co chodzi?

J 0

jaajooo

Użytkownik
Witam, chcialbym sie dowiedziec jak wyglada obstawianie na live break&#39;ow w snookera. Sa tam dwie opcje 50+ i 100+ i przy kazdej opcji sa 2-wie takie same mozliwosci: Tak i Nie x2. Rozumiem, ze pierwsza opcja to ta, gdzie aktualnie gracz jest przy stole a nastepna to drugi zawodnik i tak naprzemian. Czy dobrze rozumiem? Chodzi mi o to, ze obstawilem Trump - Joyce (przy stanie 34 - 0), ze padnie break powyzej 100+, postawilem drobne bo tylko 5PLN, po chwili okazalo sie, ze Trump wbil 143, wiec wygralem ale po minucie wyskoczyl na stronie blad, nie moge w ogole wejsc na strone i widnieje komunikat w kilku jezykach, ze &quot;Przepraszamy nasza strona jest chwilowo niedostepna...&quot; i &quot;Jeśli ma to wpływ na Twoją grę, dodaj swoją nazwę użytkownika poniżej&quot;. Moze mi ktos wytlumaczyc zaistniala sytuacje? Czy Oni stosuja takie praktyki, zeby utrudnic gre graczowi?
PS. Po otrzymaniu odpowiedzi mozna usunac temat.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Grając w obstawianie jakiejś gry wypada znać jej zasady ????
break to ilość zdobytych pkt. za jednym podejściem do stołu. np.
Zawodnik A zdobywa 46 pkt. z rzędu po czym nie trafia i do stołu podchodzi zawodnik B, tez nie trafia i do stołu ponownie podchodzi zawodnik A, wbijając jeszcze, powiedzmy 61 pkt. i wygrywa dany frame. Wtedy breaki zawodnika A wynoszą 46 i 61, zatem w tym frame nie ma break&#39;u 100 pkt. Rozumiesz?
Jeśli Trump zdobył 100 pkt. break to wygrałeś. A czy zdobył to nie wiem bo oglądam Williamsa i Dinga. Pozdro ;).
 
J 0

jaajooo

Użytkownik
Rangizz, snookera ogladam o dobrych kilku lat, od kiedy to Eurosport zaczal pokazywac, wiec wiem na czym polega ta gra. Tylko chodzi mi o to, ze bardzo nie jasno wyglada to obstawianie break&#39;ow na Unibet, ale juz wiem o co chodzi, wiec wygralem ale mija 30 minut a ja wciaz nie moge sie dostac na strone ???? Byc moze zle sformulowalem pytanie w temacie, za co przepraszam. Pozdrawiam
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Spoko, mi stronka tez zawiesiła się z pól h tamu ale tylko na 5 minut i już gra także wyczyś ciasteczka i spróbuj/ewentualnie z innej przeglądarki.
EDIt:
Tam w zakładach live jest napisane - break&#39;e 50+ we frame&#39;e {0}. Nie mam pojęcia co oznacza owe {0} ale domyślam się, że obecnie rozgrywany frame.
EDIT2.
Chociaż równoczesne dobrze może to oznaczać liczenie bejrku od momentu postawienia zakładu. Nie mam pojęcia tak an prawdę. dobrze, gdyby wypowiedział się ktoś, kto grywa live snookera w unibecie. Ja tam dopiero zaczynam.
 
J 0

jaajooo

Użytkownik
a jednak rozliczyli mi kupon jako przegrany, nie rozumiem tego :/ wszedlem na live jak Trump byl przy stole, break 50+ (opcja pierwsza) zaczal spadac i bylo 1,50 PLN ale break 100+ wciaz byl na poziomie 6,00 PLN, wiec po zobaczeniu jak są rozrzucone bile postanowilem postawilc przy stanie 34 - 0 dla Trumpa, ze padnie break powyzej 100+ (opcja pierwsza), po wbiciu 143 pkt. przez Trumpa momentalnie wywalilo mnie ze strony i pokazal sie komunikat. Po wpisaniu swojej nazwy uzytkownika , moglem wejsc na strone i pokazalo sie ze jest rozliczony jako przegrany. tez tak rozumiem, ze {0} to aktualny frame, chyba ze opcja pierwsza to jeden zawodnik a druga to drugii, ale w tym wypadku jest to celowe wprowadzanie w blad gracza.
 
J 0

jaajooo

Użytkownik
Pisalem przed chwila na czacie z nimi, napisali mi, ze przesla prosbe o sprawdzenie kuponu do jakiegos tam dzialu i ze mam skontaktowac sie z nimi na czacie za godzine, zobaczymy co tego wyjdzie.
Rangizz byc moze rzeczywiscie {0} oznacza postawienie od tego momentu i zaczyna sie liczyc break ale to nie zmienia faktu, ze postawilem przy stanie 34 - 0 a padlo 143 to i tak wychodzi na to ze powinni rozliczyc go jako wygrany bo jezeli tak mamy to liczyc to padlo 109 pkt. ale patrzac na to ze strony gracza to nawet nie ma na kuponie napisane przy jakim stanie punktowym postawilo sie.
 
J 0

jaajooo

Użytkownik
Sytuacja wygląda następująco, skontaktowałem się z nimi po godzinie żeby wyjaśnić sytuację. Rozmowa wyglądało tak:
Oni: Witam w Unibet, w czym mogę pomóc?
Ja: Witam ponownie, miałem się skontaktować z Państwem w sprawie kuponu z godziny 14:06; Trump - Joyce.
Oni: Chwileczkę, sprawdzam
Ja: Dobrze, poczekam
Oni: Panie Sebastianie, wydział sportowy potwierdził, że kupon jest dobrze rozliczony.
Ja: Czy mógłbym prosić o wyjaśnienie? W jakim sensie został poprawnie rozliczony? Tak na przyszłość.
Oni: Napisano mi, że nie było przerwy 100+ in Frame 2
Oni: Mogę przesłać Panu zrzut potwierdzający to.
Ja: Z tego co Pani napisała, to mam rozumieć, że obstawiając we Frame 1 na 100+ obstawiłem na Frame 2?
Ja: Prosiłbym bardzo.
Ja: Mogłaby Pani mi jeszcze wytłumaczyć co oznacza {0}? Break 100+ we Frameie {0}
Oni: Chwileczkę
. . . po 10 minutach czekania
Oni: Panie Sebastianie, jeszcze chwilę, sprawdzam to z wydziałem sportowym.
Ja: Dobrze, poczekam
. . . po kolejnych 10 minutach czekania
Oni: Panie Sebastianie, dziekuje za oczekiwanie
Oni: Pana zakład jest na frejm 2, to cp zarejestrował system
Oni: To o co Pan pytał co oznacza {0}? Break 100+ we Frameie {0} może Pan zignorować, jest to tylko zapis w systemie natomiast cała informacja o postawionym zakładzie to
Ja: to…?
Oni: frejm 2
Oni: tak mi to wytłumaczył wydział sportowy ale chwileczkę
Ja: O której godzinie Panstwa system zarejestrowal początek meczu?
Oni: ja tez widze tylko zapis przy zakładzie frejm 0
Oni: jeszcze raz skonsultuje to z kolega z wydzialu sportowego, jeszcze chwile
Ja: Dobrze, poczekam
Oni: Panie Sebastianie, obawiam się, ze kolegom zajmie jeszcze trochę przeanalizowanie sprawy
Oni: Może Pan ze mna skontakotwac się za godzine?
Oni: Czy woli pan abym wyslala maila?
Ja: Skontakuje się z Panstwem za godzine.
Wniosek jest taki, ze nic nie zostało wyjaśnione. Oznaczenie {0} dla nich to nic nie oznacza i trzeba to ignorować a i obstawiając we frame 1 o godzinie 14:06 obstawialem frame 2, gdzie trwal frame 1 ???? gdzie mecz zaczal sie o godzinie 14:00
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Na chwilę obecną &quot; Break 100+ we Frameie {0}&quot; wygląda jak wprowadzanie ludzi w błąd. Wielki minus dla unibetu za to. Zobaczymy jak sprawa dalej się potoczy.
P.S. Dział sportowy nie wie do końca co i jak z tym zakładem, a co dopiero szary gracz, który może lekkomyślnie stracić na tym pieniądze. Dobrze w twoim przypadku jaajooo, że to tylko 5 zł ;).
 
J 0

jaajooo

Użytkownik
Ponowna próba uzyskania informacja nie powiodła się, po wejściu w opcję czat, pokazuje sie, ze czat jest niedostepny, wprowadzili dodatkowe opcje takie jak Temat czy Treść Wiadomości, gdzie wcześniej tego nie było i po wypełnieniu oraz próbie wejscia na czat, okno sie zamyka. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że kontrolują kazdego zarejestrowanego gracza i mają na to wy*****e. Widocznie, coś musi być na rzeczy jeżeli tak postępują. Nie mam ochoty marnować czasu za wygraną o wartości 30 PLN i robiąc problemy nie zyskają szacunku gracza. Po tej sytuacji zaczeły się problemy z zalogowaniem się i kolejne komuniakaty, że nie jestem zalogowany mimo, że mogłem przeglądać swoje konto i historie zakładów, ale nie można postawić zakładu.
Rangizz, rzeczywiście to oznaczenie {0} jest ewidentnym wprowadzeniem gracza w bład, ogólnie cała opcja 50+ i 100+ jest wprowadzaniem w bład, ponieważ nie jest to opisane przejrzyście tak jak jest to np. w tenisie gdzie wiem, że obstawiam gem 1 czy podczas gemu 1 mam zamiar postawić na gem 2, a tutaj tego nie ma. Zauważyłem to już podczas Premier League wczoraj, a dzisiaj to wypróbowałem i wyszło jak wyszło i przestrzegam grania tego typu zakladu na Unibet.
EDIT:
Zabawne jest to, że wszedłem przed chwila na live zobaczyć jak wygląda sytuacja w snookerze i patrze, jest tylko jedna opcja dla 50+ i 100+ a nie tak jak wczesniej bylo 2x dla kazdej opcji, wiedza ze jest cos na rzeczy. Pozdrawiam
 
snajp 556,1K

snajp

Użytkownik
Jak dla mnie bardzo dziwna sytuacja.Grałem live na Unibet wiele razy i to właśnie snookera,nigdy nie miałem problemów.Z ciekawości sprawdzę o co chodzi z tym {0}Myślę że te problemy pojawiły się po przebudowaniu tej strony.Też mi się kilka razy zawiesiła i wyskoczył ten sam komunikat.
Teraz sprawdziłem moje zakłady hahaha popatrz jak mi rozliczono mecz Metalista gdzie wynik był 3:1

Coś jest nie tak w tym unibecie ????​
 
J 0

jaajooo

Użytkownik
Przed chwila dostalem wiadomosc od Unibet o tresci:
Witam serdecznie Panie Sebastianie !
Dziękuje za kontakt z Unibet w sprawie zakładu. Uprzejmie informuję, że po przeanalizowaniu ponownym obstawionego przezpana zakładu, wydział sportowy podjał decyzję o anulowaniu Pana zakładu ze względu na bład systemu obstawień zakładów. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Życzę miłego dnia i powodzenia w dalszej grze!

Uznali to wszystko za blad systemu i po sprawie, gdybym chcial dalej bym to ciagnal bo jestem czlowiekiem ktory nie odpuszcza i doszukuje sie nieprawidlowosci, a w regulaminie na pewno cos by sie znalazlo, gdyby chodzilo o wiekasza kwote to tak ale nie ma sensu tracic czasu na taka kwote i tak pewnie ignorowali by mnie.
 
Do góry Bottom