>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Snooker - typki

Status
Zamknięty.
M 0

man-of-the-matc

Użytkownik
Allister Carter - Ronnie O Sullivan 2 (1.25)

Pewniak jakich mało, Ronnie wygrywa ten turniej więc będziemy ciągle na niego grali ;) Zawodnik oburęczny, fenomen snookera, uwielbam oglądać jego mecze kiedy co chwila widzę 100 pktowe breaki ???? Typ pewny tak jak dzisiaj Shaun Murphy.

Marco Fu - Matthew Stevens 1 (2.30)

Typ od mojego kolegi, przed turniejem przepowiadał mi, że Marco wygra to go wyśmiałem, ale teraz będe stawiał na niego tak długo jak długo będzie awansował dalej. Ograł już Hendry&#39;ego, czas na Stevensa

Neil Robertson - Graeme Dott 2 (2.20)

Kurs zdecydowanie warty ryzyka, Robertsona nie lubię bo &quot;ukradł ;)&quot; mi naprawdę sporo kasy w życiu no ale cóż, jutro przegra i mi się zrewanżuje ;) Graeme to zawodnik bardziej doświadczony i doskonale umie trzymać nerwy na wodzy. Mecz będzie zacięty ale uważam, że mój typ okaże się prawidłowy.

Z analizą meczów na godzinę 13.30 nie zdąże a teraz już nie chce mi się pisać. Dla mnie odpowiednio wygrają Cope, Swail, Doherty i Murphy. Dla mnie na jutro nie ma meczy pewnych ale kupon:


Allister Carter - Ronnie O Sullivan 2 (1.25)
Neil Robertson - Graeme Dott 2 (2.20)
Mark Selby - Ken Doherty 2 (1.55)
Stephen Maguire - Shaun Murphy 2 (1.80)

prezentuje się bardzo dobrze ;)

Pozdrawiam.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Man of the Matc ,no musze pogratulować Dotta.Swietny typ ,no ja sie niestety przejechałem na tym typku.Dlatego dla ciebie jeszcze wieksze słowa uznania.
 
M 0

man-of-the-matc

Użytkownik
Allister Carter - Ronnie O Sullivan 2 (1.25) ufffff... ✅
Marco Fu - Matthew Stevens 1 (2.30) ✅
Neil Robertson - Graeme Dott 2 (2.20) ✅

Cope ✅
Swail ⛔
Doherty ✅
Murphy ✅


Dla mnie na jutro nie ma meczy pewnych ale kupon:


Allister Carter - Ronnie O Sullivan 2 (1.25)
Neil Robertson - Graeme Dott 2 (2.20)
Mark Selby - Ken Doherty 2 (1.55)
Stephen Maguire - Shaun Murphy 2 (1.80)

prezentuje się bardzo dobrze ;)


PRZEPIEKNIE ✅ ✅ ✅ $$$

Magia Snookera w pełnej okazałości. Na typy chyba nie narzekacie? hmm? ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Man jeszcze graz gratuluje.
Temat zamykam z cieżkim sercem bo też zostawiłem tu troche siebie pisząc w wiekszośći które czesto wyrażały mnie i pisałem je z ogromną pasją ay komuś pomagac w typowaniu.Mam nadzieje że gdy ten temat był jeszcze w pozostałych sportach ,pomógł komus lub zaszczepił bakcyla w ogladaniu interesoaniu sie tym przepieknym sportem.Bardzo sie ciesze że postał dział snooker w tym dziale do kazdego turnieju bedzie nowy temat wiec zamkne ten bo bedzie zamieszanie.Dziekuje wszystkim co chieli wypowiedziec sie w tym temacie lub napisać jakąs analize.Ciesze sie bo widze ze juz troche ludzi wypowiada sie w temacie snookerowym ,jestem tym bardziejsz szczesliy bo niekiedy pisałem tylko do siebie.Może ostatnie typy były srednie.Lecz ciesze sie że mogłem w wiekszości prowadzić swój niejaki pamietnik typów snookerowych.Dozobaczenia temaciku ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom