>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SoccerBet 2.0

Status
Zamknięty.
mario22 15

mario22

Użytkownik
Rozpoczełem pracę nad nową wersją programu SoccerBet 2.0
Planuję udostępnić nową wersję programu po wakacjach.

Planowane zmiany:
✅ nowe dyscypliny sportowe: piłka nożna, hokej, koszykówka.
✅ większa ilość lig w piłce nożnej.
✅ kupony z możliwością dodania więcej niż jednego zdarzenia.
✅ rozpiski systemów 2z3, 2z4 i wiele innych.
✅ kursy od wybranych bukmacherów.
✅ nowa baza kuponów (prawdopodobnie access)
✅ progresja

Myślę że cena za jedną bazę się nie zmieni.

Jeżeli macie propozycje, sugiestie jakieś pomysły proszę zgłaszać je na forum, na każdy wpis postaram się odpowiedzieć.

Mogą również zgłaszać się osoby które chcą rozpoczać z nami współpracę.

Zawsze możecie pisać na maila: [email protected]
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Co do mlb to myślę, że że da się to zrobić. Gorzej z nfl bo nie mam pojęcia skąd wziąć do tego statystyki, a o działaniu algorytmu to już nie wspomnę (może się nie sprawdzić).
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Wczoraj przeprowadziłem analizę wszystkich typów programu pod względem podziału na ligii i osiągnięty wynik doświadczenia jest zachwycający.

Obecnie program wybiera mecze na podstawie trzech niezależnych algorytmów i jeżeli każdy z tych trzech jest taki sam to daje np. typ 1 lub typ 2

Przy pomocy tego doswiadczenia zrozumiałem, że ten algorytm jest idealny dla kilku lig dla pozostałych albo jest średni albo jest poniżej oczekiwań. Po odrzuceniu tych najgorszych lig otrzymałem wyniki:
dla typ 1: 82,41% skuteczności oraz 22,66% zysku
dla typ 2: 57,55% skuteczności oraz 38,41% zysku

Więc postanowiłem zmodyfikować program tak, aby sam wybierał dla poszczególnych lig odpowiedni algorytm obliczeniowy, dzięki temu mój program zacznie się uczyć i możemy już tutaj zacząć mówić o sztucznej inteligencji.
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Więc postanowiłem zmodyfikować program tak, aby sam wybierał dla poszczególnych lig odpowiedni algorytm obliczeniowy, dzięki temu mój program zacznie się uczyć i możemy już tutaj zacząć mówić o sztucznej inteligencji.
O cholera! To będzie pierwszy inteligentny program na świecie, do typowania wyników meczów :-D
Jak bestia zacznie szybko się uczyć, to buki pójdą z torbami i już nic na świecie nie będzie takie samo...
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
O cholera! To będzie pierwszy inteligentny program na świecie, do typowania wyników meczów :-D
Jak bestia zacznie szybko się uczyć, to buki pójdą z torbami i już nic na świecie nie będzie takie samo...
Nie rozumiem tej ironii, to nie jest jakaś czarna magia tylko rzecz którą można zrealizować, a działać to będzie mniej więcej na takiej zasadzie:
Obecnie mam bardzo sporą bazę kuponów oraz bazę wszystkich spotkań
wystarczy napisać odpowiednią funkcję do programu która po kolei sprawdza każdą ligę piłkarską a następnie sprawdza każdy rozegrany mecz. Podlicza dla którego systemu jest najwyższa skuteczność a następnie dodaje do bazy danych odpowiedni wspis informujący nas o tym.
Wybierając spotkanie na najbliższy tydzień program sprawdza jaka to jest liga a następnie dobiera odpowiedni algorytm i oblicza wynik.

Wiem, że niektórym może się to wydawać niezrozumiałe (z tąd pewnie ta ironia), nie wymagam od ludzi aby rozumieli zasady działania programu - od tego w końcu jestem ja :) dla tego staram się aby program był bardzo prosty w obsłudze, zwykłemu użytkownikowi wystarczy tylko wiedza na jaki przycisk musi nadusić aby otrzymać wynik :)
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Mario, ironii było troszeczkę, bardziej dla żartu to napisałem, także nie czuj się urażony :spokodfhgfh:
Rozśmieszyła mnie troszkę ta &quot;sztuczna inteligencja&quot;, bo z całym szacunkiem dla twojego wysiłku, to i tak będzie po prostu kolejny algorytm do algorytmu.
Żeby mówić o sztucznej inteligencji, to program musiałby reagować na aktualne wydarzenia na boisku, coś jak w grach komputerowych i mógłby służyć tylko i wyłącznie do obstawiania Live, a czegoś takiego jeszcze nikt nie opracował i długo nie opracuje.
Także działaj działaj, udoskonalaj, ale sam wiesz, że takie i podobne programy z góry są na straconej pozycji w starciu z rzeczywistością. Nawet jeżeli służą jedynie jako dodatkowa pomoc przy typowaniu.
Trzeba sobie szczerze powiedzieć, że tego typu programy są pisane tylko w jednym celu, a jaki to cel, to doskonale wiesz ;)
pzdr
 
M 1

momodzik

Użytkownik
A może odkryłeś jakąś zależność dla Premier League??
Kurcze, chłopaku, ty piszesz program i pytasz kogoś o jakąś &quot;zależność&quot;?
To ja ci od razu napiszę, że nie ma, nie było i nigdy nie będzie ŻADNEJ ZALEŻNOŚCI!
Zależność to była w 1szej lidze polskiej dwa lata temu i wstecz, a teraz jest w drugiej lidze tureckiej. Czyli wynik meczu zależy od tego, kto ma się utrzymać w najwyższej lidze, a kto ma spaść.
Tyle o zależnościach.
Nie sądzę, żeby ten twój &quot;inteligentny&quot; program wyłapał takie &quot;zależności&quot;.
pzdr
 
P 1

premi

Użytkownik
Kurcze, chłopaku, ty piszesz program i pytasz kogoś o jakąś &quot;zależność&quot;?
To ja ci od razu napiszę, że nie ma, nie było i nigdy nie będzie ŻADNEJ ZALEŻNOŚCI!
Zależność to była w 1szej lidze polskiej dwa lata temu i wstecz, a teraz jest w drugiej lidze tureckiej. Czyli wynik meczu zależy od tego, kto ma się utrzymać w najwyższej lidze, a kto ma spaść.
Tyle o zależnościach.
Nie sądzę, żeby ten twój &quot;inteligentny&quot; program wyłapał takie &quot;zależności&quot;.
pzdr
A ty chłopaku nie korzystałeś z programu to nie wiesz jak wygląda i działa. Te twoje zależności to ty sobie możesz wsadzić. Na mojej zależności jestem do przodu i działa lepiej od nie jednej betmafii. Jesteś taki pewien że nie ma? Trochę się napracowałem i co kolejkę jest plusik (w maju np. 111j). Ty raczej miałbyś kłopoty bo do tego trzeba używać mózgu by ten program naprawdę działał.
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Jesteś taki pewien że nie ma?
Tak, jestem pewien, że niezależnie od zależności wcześniej czy później obudzimy się z ręką w nocniku.
Trochę się napracowałem i co kolejkę jest plusik (w maju np. 111j). Ty raczej miałbyś kłopoty bo do tego trzeba używać mózgu by ten program naprawdę działał.
Nie zaprzeczam, że się napracowałeś.
Ale skoro do poprawnego działania programu trzeba użyć mózgu, to o jakiej zależności mówimy?
Chyba o zależności od własnych analiz, czyli nic nowego. Bo ktoś kto ma pojęcie o danej dyscyplinie sportu, w wąskim zakresie, czyli np. tylko liga hiszpańska, to jemu nie potrzebny jest program, który da typy na trzy mecze w kolejce. Te typy to on sam sobie dobierze bez żadnego programu.
A ktoś, kto nie ma pojęcia i będzie typował to, co mu jakiś program podpowie i wybierze sobie z propozycji programu dajmy na to 3 mecze, to na jakiej zasadzie ma wytypować te &quot;najpewniejsze&quot;? Po ilości kartek, czy po tym jak zmieni dany klub trenera, czy po tym które miejsce w lidze zajmuje dana drużyna? No po czym? Po jakiej zależności?
Gdybyś wiedział po czym, to napisałbyś kolejny algorytm do algorytmu na kartki, do algorytmu na trenera, do tamtego poprzedniego algorytmu, a i tak ***** z tego by wyszło.
A to dlatego, że nie ma żadnych zależności.
Rozumiesz o co mi chodzi?
 
P 1

premi

Użytkownik
o napracowaniu się chodziło mi o &quot;zbadaniu&quot; lig programem pod różnym kątem trochę tego jest...

O używaniu mózgu mam na myśli że niekoniecznie można korzystać z programu tak jak podpowiadają to autorzy tylko samem coś wykombinować ja tak zrobiłem z EPL i póki co jestem happy :-D
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
przestancie z nim dyskutowac bo on juz nam popsuł temat &quot;poradnika bukmacherskiego&quot; tylko ze dzieki moderatorom posprzatali po nim syf i jakos na nowo wyglada dobrze. On ciaga dyskutuje na temat programow o ktorych nie ma zadnego pojecia. Prosze znowu naszych milych moderatorow o usuniecie jego postow z tego dzialu ;/ przyokazji tego mojego posta tez mozna wyzucic do smieci :p
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
przychylam się do tej prośby od jakiegoś czasu obserwuję wpisy &quot;momodzik&quot; i sądzę że to jest po prostu troll forumowy i jego celem jest zaśmiecanie tematów.
Również prosze moderatora o usunięcie mojego postu
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Dziękuję za propozycję.
Mam informację dla stałych użytkowników mojego programu, jeżeli macie jakieś propozycje zmian i sugestie proszę pisać również na maila.
Osoby które miały lub mają wykupiony abonament będą miały pierwszeństwo w darmowych testach nowego programu.
Osoby te proszę o kontakt na maila - tworzę program dla Was więc bardzo cenię Waszą opinię.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom