>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Spadkowicz sezon 2015/16

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
W dyskusji tai napisał ciekawą rzecz od której chciałbym rozpocząć dyskusje.
W Wiśle zabrakło przede wszystkim zaufania i cierpliwości. Cupiał liczył na szybki sukces. Pierwsza ósemka już uciekła, ale Biała Gwiazda ma na tyle solidną kadrę, że o utrzymanie w lidze powinna być spokojna.
W dole tabeli znajduję się kilka zespołów, które powinny spokojnie się utrzymać patrząc na kadry, ale czy na pewno. W dole tabeli mamy:
pozwolę sobie napisać od 6 miejsca w tabeli:
Jaga, Zagłębie, Lech, Łęczna, Korona, PBB, Śląsk, Termalica, Wisła, Górnik, Lechia.​

i teraz o większości tych zespołów można powiedzieć, że mogą być spokojne o utrzymanie, to w takim razie kto do spadku , jakie Wasze typy ? Wiadomo 3 zespoły się uratują i wejdą do &#39;8&#39;, ale co z resztą , jakie macie typy?
ZAPRASZAM DO GŁOSOWANIA I KRÓTKIEGO OPISU KTO I DLACZEGO. WYBIERAMY 2 DRUŻYNY!​

Koniec głosowania 30.03.2016 r.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
@Robson1416
Do wymienionych wyżej dziesięciu drużyn trzeba by było jeszcze dodać Lechię Gdańsk, która obecnie z dorobkiem 29 punktów zajmuje dziesiąte miejsce.
Nie spoglądając w terminarz poszczególnych drużyn, uważam że tymi trzema (a nie dwoma) zespołami które awansują do grupy mistrzowskiej będą Lechia Gdańsk, Lech Poznań oraz... chciałbym żeby był to Śląsk Wrocław.
Jeśli chodzi o spadkowiczów, według mnie: Górnik Zabrze i Podbeskidzie Bielsko-Biała.
edit: Tak jest, zapomniałem o Lechii ;) -- Robson1416
 
herrkules 21

herrkules

Użytkownik
W tej chwili nie widzę drugiego kandydata poza Górnikiem Zabrze. Chciałbym, żeby padło na Niecieczę, bo nie lubię gdy ktoś się bawi w folklor w piłce na &quot;poważnym&quot; poziomie ale rozsądek podpowiada mi, że padnie na Podbeskidzie Podolińskiego, które ma wąską kadre i nie wytrzyma trudów ostatnich 7 kolejek... Niemniej w tej chwil tabela jest tak płaska, że typowanie spadkowicza to jak wróżenie z fusów.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Wiśle przydałby się chyba taki roczny czyściec w pierwszej lidze, patrząc co się tam wyprawia wewnątrz klubu, ale tak to sie kończy jak zamiast inwestować w młodzież, sprowadza się szrot z zagranicy. &quot;Biała Gwiazda&quot; popełnia dokładnie te same błędy co Cracovia kilka lat temu przed spadkiem.
 
P 20

pc3

Użytkownik
Moim zdaniem w tym roku do spadku będzie Śląsk i Górnik . Wisla ma za dobrych piłkarzy żeby tak dołować natomiast te dwie drużyny są bardzo źle zarządzane co widac po ich chaotycznych ruchach , nie mówiąc o samej grze. Kto oglądał bezpośredni pojedynek tych ekip ten ten wie o czym mowie
 
ricardio 42

ricardio

Użytkownik
Śląsk Wrocław - po wczorajszym meczu utwierdzam się w przekonaniu, że ta drużyna jest do spadku. Jeszcze wzięcie Mariusza Rumaka na to stanowisko trenera ich dobije. Dodatkowo we Wrocławiu leży marketing i w razie spadku na zaplecze Ekstraklasy nie zdziwię się jak działacze z Wrocławia wykonają krok w tył i wrócą na Oporowskiego

Drugi wybór nie taki prosty na pewno w pierwszym słowie pojawi się nazwa Górnik, ale czy na pewno Zabrze? Nie wiem, nie chciałbym aby taki klub przeżywał ponownie spadek, a przed oczyma mam jeszcze widok z poprzedniego spadku, jak kibice wtargnęli na stadion i zdzierali wówczas z piłkarzy koszulki. Łęczna mi z kolei nie pasuje ze względu na styl, a raczej jego brak może coś się ostatnio poprawiło, jednak dalej to nie jest to co wymagam od klubu z Ekstraklasy, a szkoda by była, bo ponownie ze wschodu Polski pozostała by tylko Jagiellonia.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
spróbuj szukać np na Unibet, ale gdzieś od południa w poniedziałek (podczas trwania kolejek takie zakłady zazwyczaj nie są oferowane)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 0

marcolo7

Użytkownik
Obstawiłem Górniki. Zabrza mi żal choćby ze względu na stadion ale wszystko zmierza ku temu, że degradacja ich spotka. A naprawdę szkoda, bo to klub zasłużony. Jako trzeciego kandydata widzę Śląsk. Grają takie padło, że oczy bolą. Też byłoby szkoda, bo stadion Euro2012 w I lidze by się marnował, ale i tak atmosfera propiłkarska we Wrocławiu nie jest. I nie chcę tu nikogo obrazić. Śląsk ma fanatyków i wiernych kibiców, ale na tak wielkie miasto zainteresowanie piłką jest jednak mizerne. I dowodzi tego także frekwencja gdy Śląsk odnosił sukcesy. Wtedy oszałamiającego wzięcia też nie było.
 
cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
Obstawiam Górnika Łęczna, proporcjonalnie do problemów finansowych kopalni pojawia się spadek formy sportowej Górników. Ponadto wydaje mi się, że Szatałow się wypalił...
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Górnik Zabrze to bankowy spadkowicz, są tak słabi że aż smutno na nich patrzeć. Co do 2 spadkowicza to ciężko stwierdzić, chciałbym aby spadło Podbeskidzie, ale myślę że wyleci ktoś z pary Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Górnik Zabrze to bankowy spadkowicz, są tak słabi że aż smutno na nich patrzeć. Co do 2 spadkowicza to ciężko stwierdzić, chciałbym aby spadło Podbeskidzie, ale myślę że wyleci ktoś z pary Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław
Patrząc na poziom gry, to bardzo chciałbym, żeby spadł Śląsk. Kolesie to ofensywne zera, absolutne dno i tak najgorszej ligi Europy. Ja nie wiem, co za ludzie odpowiadają tam za transfery, ale zagraniczne nabytki to jest już dziesiąty europejski przesiew. Np taki Pich, koleś raz na sezon strzela gola &quot;stadiony świata&quot;, żeby później wyglądać jak chłopiec z porażeniem mózgowym. Szybko zakończył swoją karierę w Niemczech, bo poznali się na nim i wrócił do naszej żałosnej ligi z podkulonym ogonem, żeby znów dostawać pieniądze za nic, tak jak reszta nieudaczników z Wrocławia. Ten klub powinien spaść, bo razi oczy swoją nieudolnością, ten antyfutbol jest niewybaczalny, ale patrząc ile w tym syfie jest klubów, które powinny grać co najwyżej w 2 lidze, nie zdziwię się, jak wygrają 5 meczów z rzędu po 1-0 i utrzymają w cuglach...
edit: Polecam obejrzeć grę Śląska za Rumaka to raz. Dwa poprawiłem wulgaryzmy. Trzy piszesz na takim nerwie, jakbyś grał na wygraną Lecha ;). Mniej emocji. - Robson1416
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
KONIEC NASZEJ SONDY.

1. Górnik Zabrze - 80
2. Wisła Kraków - 32
3. Śląsk Wrocław oraz Górnik Łęczna - 26

Zdecydowanie jako drużynę do spadku wskazaliście Górnika. Drugie miejsce jest nie obsadzone, kilka ekip puka do drzwi ;).

OCZYWIŚCIE NADAL ZAPRASZAM DO WYRAŻANIA OPINII ????
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
edit: Polecam obejrzeć grę Śląska za Rumaka to raz. Dwa poprawiłem wulgaryzmy. Trzy piszesz na takim nerwie, jakbyś grał na wygraną Lecha . Mniej emocji. - Robson1416
1x2 nie grałem w tej lidze od dobrych paru lat. Dla mnie to to samo, co stawianie kobiecego tenisa lub &quot;czarne - czerwone&quot; w ruletce - tyle samo zależy od przypadku. Niby co się zmieniło za Rumaka? To, że grają ładniej dla oka? Przecież nadal w ofensywie to jest jakaś karykatura futbolu i mam tu na myśli wykańczanie sytuacji. Wrocławianie grają od kilu miesięcy najlepiej &quot;na 0&quot; z przodu w całej lidze. Dziś np. to był kryminał. W normalnej sytuacji powinno być spokojnie 4 lub 5 - 0 i pozamiatane 20 min przed końcem. A tak jeszcze patałachy z Lecha prawie wyrównały. Co weekend mamy to samo w Śląsku, a mianowicie paraliż w polu karnym przeciwnika. I dla mnie za Rumaka mogą do 30 metra grac nawet jak Barcelona. Co z tego kiedy 90% sytuacji bramkowych leci w trybuny albo ledwo dolatuje do bramkarza. Materiał ludzki jest na zerowym poziomie. Morioka sam na sam, Pich sam na sam, Mervo na pustaka i na koniec wisienika na torcie w wykonaniu Pawelca. Na szczęście nie połamał sobie kostek, bo mało brakowało. I niech nikt nie mówi, że to obrońca, bo takie sytuacje kończyć strzałem potrafią chłopcy w trampkarzach.

edit: Jeśli mówimy o ostatniej akcji to sam na sam biegł Ostrowski. Robson1416

e2: komentator wspomniał o Pawelcu, ale skoro to był Ostrowski, który był kilkadziesiąt sekund na boisku, to już w ogóle bez komentarza

e3: To był na pewno Ostrowski. Komentator się pomylił.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Do końca zostały 2 kolejki jeśli chodzi o drużyny 9-16.

W polu o utrzymanie pozostały:

Górnik Zabrze
Termalica Nieciecza
Górnik Łęczna
Podbeskidzie Bielsko-Biała



Kto wg Was się utrzyma, a kto spadnie?

W naszej sondzie zdecydowanie wygrał Górnik Zabrze, a jak jest teraz?
 
Z 23

zaglebie23

Użytkownik
Moim zdaniem spadnie Górnik Łęczna i Podbeskidzie. Z Górnika odszedł Szatałow, zastąpił go obecny 2 trener, mogli dzisiaj zdobyć 3 pkt-y to nie trafili karnego, posypią się w ostatnich 2 meczach moim zdaniem. Drugi kandydat to Podbeskidzie, w piątek rzutem na taśmę zapewniony remis(gol w ostatniej akcji meczu), mają teraz wyjazd do Łęcznej i myślę że tam rozstrzygną się losy utrzymania
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom