>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info SPAM - wpisujecie tutaj kto spamuje

bufu 105

bufu

Użytkownik
Prywatna Wiadomość: czesc Odbiorcy: b3rol6, BiskaP, blizu89, Bogi, bufu
Dzisiaj, 00:55 elewatorrok

Dołączył: 04.01.2009
Posty: 0


czesc
witam zapraszam na strone xxxxxxxxxx gdzie juz dzis mozesz znalezc fix z kursem 5,00 wszystko potwierdzone na stronie screenami 0 sciemy xxxxxxxxxxxxxxxxx
 
B 0

boskiwojtek

Użytkownik
po moim ironicznym komencie w jego temacie odstalem:
kawex
więcej na xxxxxxxxxxx
czy to nie reklama?:-D
Baaaana
Vader // Jest to/było to promowanie własnej osoby, strony, livescore&#39;a a także pośrednio innego forum.
Dzieki za odpowiedz;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
DonFrye

Dołączył: 02.04.2008
Skąd: Tychy
Posty: 18

Propozycja
Witam
Widze ze masz ciekawy sposob na gre, chociaz roznie komentowany, wazne ze przynosi zyski Tobie nie tym ktorzy po raz kolejny cos przegrali. Kazdy gra jak chce i cieszy sie ze swoich zyskow, widze ze oboje preferujemy odmienny sposob grania od reszty spoleczenstwa forum. Moim sposobem sa ustawki i insidery z ktorych zarbiam na prawde ladna kase. Mam dla Ciebie ciekawa propozycje nie pozalujesz zapewne. Odezwij sie na moj nr gg: xxxxx
Pozdrawiam

Vader // BAN

Konrad//szybko hehe ???? [i tak ma być] ????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Odbiorcy: jemjogurt, Johny609, [email protected], k3dzia, Kamil6
Sonda.
http://www.pogonszczecin.info - konkurs na projekt koszulki z motywem związanym z klubem Pogoń Szczecin, po lewej sonda, zagłosuj jak możesz na mój: &#39; projekt 2.
Nie trzeba się rejestrować, logować wystarczą 2 kliknięcia.
Można głosować co 24 h - za bezinteresowną pomoc, i wszystkie głosy wielkie dzięki :spokodfhgfh:

SPAM
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Odbiorcy: jemjogurt, Johny609, [email protected], k3dzia, Kamil6
Sonda.
http://www.pogonszczecin.info - konkurs na projekt koszulki z motywem związanym z klubem Pogoń Szczecin, po lewej sonda, zagłosuj jak możesz na mój: &#39; projekt 2.
Nie trzeba się rejestrować, logować wystarczą 2 kliknięcia.
Można głosować co 24 h - za bezinteresowną pomoc, i wszystkie głosy wielkie dzięki :spokodfhgfh: SPAM
PODBIJAM !
Dostalem to samo !
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kolega nadużył &quot;gościnności forum&quot;. Dlatego usunięto jego temat w HP. Widać, że niektórym nie wystarcza to, że pozwala się na zostawianie takich tematów...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Siema bedziesz taki łaskawy pozyczyc mi do ponidziałku 5 zł? na monebokers w poniedzialek bede mial wypłate 10 zł za to ze mi pozyczysz ci odam co ty na to ? czekam na odpowiedz napewno sie dogadamy 5 zł dla ciebie na czysto ???? ):spokodfhgfh:
już nie tylko temat miał ale i PW wysyła...
 
ledbyhim 0

ledbyhim

Użytkownik
Bardzo prosze pousuwac mi wpisy niekulturalnych gosci w moim temacie. Strasznie zasyfili mi temat. I jesli jest to mozliwe dac im jakies upomnienia. To, co tam sie dzieje, przechodzi ludzkie pojecie.
W dziale: Kupony
Temat: Kapital 3250 Plan 3000 w 30 dni
z gory dziekuje i pozdrawiam
Vader // Posprzątane. Ale takie prośby piszesz do moderatora na PW.
 
B 0

boskiwojtek

Użytkownik
Odbiorcy: blizniak, bobo, boskiwojtek, botshek, bpg1410
Dzisiaj, 16:00
livescorespl

Dołączył: 14.02.2009
Posty: 0

Czat bukmacherski
Cześć. Nie wiesz gdzie pogadać z innymi o aktualnych wydarzeniach sportowych? Znam dobre miejsce, czat bukmacherski na stronie xxx. Polecam!
 
D 0

didier-deschamps

Użytkownik
koleś rozsyła takie coś;

Dzisiaj, 22:35
michael123
Dołączył: 14.02.2009
Posty: 34
witam. jezeli jestes chetny na dzisiajszy meczyk stawka 10/10 prosze pisac
oto moje gg 5754845. (nie bedziesz zalowal wspolpracy)

sprawdzcie go czy nie spamuje
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
sacrum

Dołączył: 16.02.2009
Skąd: Rybnik
Posty: 0


500zł
Nie lubisz sie wysilac, a lubisz nagrody? Zapraszam

załatwione//Jareks89
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tobi3131

Tobi3131 Awatar

Dołączył: 04.09.2007
Posty: 54

witam
Witam serdecznie! Mam na imie Tobi, jestem jednym z moderatorow, na nowej stronce z typami ledbyhima, ktory niestety ale niedlugo zegna sie z forum. Pisze w jego imieniu, poniewaz dostal ostrzezenie od admina. Led bedzie uczyl nas jak wygrywac z bukami. Jesli masz juz dosc bezsensownego tracenia kasy, to zapraszam: www.xxxxxxxxxx.pl

Vader // Ban
 
Do góry Bottom