>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Spamowicz na forum? Napisz tutaj...

S 0

sisi

Użytkownik
Mysle sobie ze kazdy z nas co jakis czas natyka sie na spamowiczow na tym forum dlatego moze warto bylo by w takim miejscu pisac kto i gdzie spamuje zeby mozna bylo szybko spam usunac.Ja bede pierwsz BACZEK spamuje dzial bonusy banerek eurobar jako podpis to zwykly spam koles lapie w ten sposob poleconych mysle ze to bardzo nie fair
 
blazejow666 0

blazejow666

Forum VIP
e tam no reklama w podpisie ?? Jak sobie łapie poleconych to niech łapie dalej. Też bym tak zrobił a pozatym z tego co wiem to takie rzeczy w podpisie nie są zabronione.
Poza tym spam występuje wtedy gdy ktoś Ci na pw napisze jakąś reklame, lub w poście będzie ci pisał reklamy, no albo wyśle Ci na maila reklame...... ????
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Ja osobiście nie popieram czegoś takiego, nawet powiedziałbym że tępie!
Koleś dostał Ostrzeżenie, z każdym kolejnym dniem jak podpis nie zostanie usunięty będą
dochodziły kolejne. Myśle że to go zmobilizuje.
 
S 0

sisi

Użytkownik
e tam no reklama w podpisie ?? Jak sobie łapie poleconych to niech łapie dalej. Też bym tak zrobił a pozatym z tego co wiem to takie rzeczy w podpisie nie są zabronione.
Poza tym spam występuje wtedy gdy ktoś Ci na pw napisze jakąś reklame, lub w poście będzie ci pisał reklamy, no albo wyśle Ci na maila reklame...... ????
Ty bys tak zrobil ja bym tak zrobil i wielu innych by tez tak zrobilo ale nie robimy tego bo to nie fair i taka jest roznica a reklama z boku na gorze czy jeszcze gdzie indziej jesli jest niechciana przez innych jest spamem
 
dziubla 0

dziubla

Użytkownik
Lol...

1)Nie podal on swojego reflinka wiec jak ma lapac refow? ????
2)Ten buk naprawde daje bonus, co do wyplat nie wiem bo tam nie gram ale bonus jest wiec dalej nie wiem o co ci chodzi ????
3)Mozesz poprostu napisac ze uwazasz ze buk nie wyplaci bo teraz to ty oszukujesz ludzi jako ze bonus jest ????
4)Widac jestes poprostu zwyklym dzieciakiem ktory nie potrafi sie przyznac do bledu ????
 
F 0

full

Użytkownik
Lol...

1)Nie podal on swojego reflinka wiec jak ma lapac refow? ????
2)Ten buk naprawde daje bonus, co do wyplat nie wiem bo tam nie gram ale bonus jest wiec dalej nie wiem o co ci chodzi ????
3)Mozesz poprostu napisac ze uwazasz ze buk nie wyplaci bo teraz to ty oszukujesz ludzi jako ze bonus jest ????
4)Widac jestes poprostu zwyklym dzieciakiem ktory nie potrafi sie przyznac do bledu ????
I juz postu nie ma wiec nie placz .
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Uzytkownik koper_2 wyslal mi taka wiadomosc ...

Słuchaj do singli najlepszy jest BETFAIR http://www.betfair.com ja grałem już 3 razy i jeszcze nie przegrałem, przy rejestarcji podaj taki kod: 6G7QJW6PK, dzięki temu dadzą mi bodajże 10 GBP, taktyka jest prosta możesz obstawiać rynki czyli konkretne zdarzenie gra się tylko single, jeśli tylko jedno zdarzenie to wiadome, że musi być ono pewne, żeby wygrać obstawiasz ciutke większą kwotę, ja grałem za 50, 10, 30 i jak dotąd nie przegrałem

przykład

Widzew - Groclin 2,5 obstawiasz że wygra Widzew, &quot;pod widzewem&quot; widać zyska na czysto, pod remisem i zwycięstwem groclinu widać ile stracisz jak żle wytypujesz!

Powodzenia!

Dla mnie to spam :p Jakies ostrzezenie by sie mu nalezalo :!: :?:
 
Do góry Bottom