>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SPECIAL PROMO Sekabet: 100% do 300pln + 22PLN na Skrill + 40PLN BONUS!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jak ktoś ma problem z wypłatą to podajcie username sekabet na PW.
Na wypłatę Skrill czekam już dobę, a miała być natychmiastowa. Na weryfikację czekałem 3 doby.
Rada na przyszłość dla wszystkich. Jak czekacie na dopisanie bonusu z promocji/konkursu to nie zlecajcie wypłaty, zanim ten bonus nie zostanie dopisany do konta.
Taka praktyka powoduje, że firmy coraz ostrzej patrzą na rynek polski, na polskich graczy.
edit: bonus na skrill został rano wyslany
edit2: Najlepiej jak ktoś ma możliwość to zlecać wypłaty na neteller, najszybciej wysyłają.
 
B 0

basilb

Użytkownik
Bukmacher jak najbardziej ok. W niedzielę wieczorem zleciłem wypłatę, w poniedziałek dosłałem dokumenty do weryfikacji (dowód i rachunek), wypłata w piątek była na koncie skrill. Dodam, że kolejne wypłaty realizowane są w 15 minut. Promocja fajna, na czacie zawsze pomocni. Polecam.
 
B 0

basilb

Użytkownik
jasne kolego basilb, jasne... ????
Co masz na myśli? Napisałem tu, bo grałem u nich, zleciłem wypłatę i wydawało mi się, że będą problemy (bo konto zweryfikowałem, a na czacie ciągle mówiono mi, że wypłata potrwa kilka dni - muszą sprawdzić, czy moje dane są prawdziwe, itp., mimo że wypłata skrill powinna być realizowana szybko (natychmiast albo do 24 h u nich chyba)). Po kilku dniach mi wypłacono, więc piszę jak jest. To że kolejne wypłaty realizowane są natychmiast wydawało mi się cenną informacją dla użytkowników. Nie wiem czy ten buk jest świetny i wypłacalny, mi wypłacił o tym piszę i polecam ????
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Strona wyglada jak klon 10bet dawniej comeon co mial zaklady i chyba betfirst belgijski z tego co pamietam...Kursy prawie identycznie jak w 10bet...czyzby maja jakies powiazania????Buk wyplacalny ktos cos wie ????
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Strona wyglada jak klon 10bet dawniej comeon co mial zaklady i chyba betfirst belgijski z tego co pamietam...Kursy prawie identycznie jak w 10bet...czyzby maja jakies powiazania????Buk wyplacalny ktos cos wie ????
Powiązania takie, że mają tego samego dostawcę software&#39;u. Z 10bet powiązane jest Betrally.
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Fajne mi happy hours, wpłaciłem kase, napisałem do nich na czacie żę chcę bonus a pan mi odpisał że nie może mi dodać bonusu bo już ktoś skorzystał z tej promocji z tego samego ip, a jestem przekonany że nikt inny poza mną tego nie zrobił to dostałem odpowiedź że jeśli kiedykolwiek logowałem się z na konto z publicznego ip to konta są powiązane, i tak o to bonusu nie dostane ????
 
Do góry Bottom