>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SPECIAL PROMO Winmasters:100% do 200pln+22PLN na Skrill+40PLN freebet+wygraj gadżet!

siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Przepraszamy, jednak informacja podana w czacie dotyczyła obrótu nagrodą, jaką można zgarnąć w loterii.

Przepraszamy, jednak obrót bonusem powitalnym jest siedmiokrotny, również dla Klientów zarejestrowanym z FB.

Takie info dostalem od winmasters, czyli bonus 100% do 200zl jest obrot 7x a nie jak wczesniej pisano 5x
 
K 29

kiczny

Użytkownik
tak, obrót 2800 jest... po wpłacie 200-, (7x) 5x obrót jest..ale dla bonusu 40zł.. tego dodatkowego za rejestrację z forum..
ps.nawet jak przegracie te 40zł od razu to i tak doliczcie sobie te 200zł więcej do obrotu,bo ja tak miałem.. pierwszy zakład mi nie wszedł za 40zł tamto 7x było obrócone..to i tak musiałem to przegrane 40zł obrócic.
 
szoky 104

szoky

Użytkownik
Bonus 100% jest dopisywany automatycznie od razu, czy po jakimś czasie? Transferuję środki z salda gotówkowego na zakłady z użyciem kodu i nie mam dopisanych środków bonusowych.
 
K 29

kiczny

Użytkownik
Poczekaj chwilę i powinien się pojawić (lub się wyloguj i zaloguj), jeśli nie spróbuj na nowo przetransferować środki z użyciem kodu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czas to 5 dni roboczych od wysłania zgłoszenia na maila.
Ostatnie zgłoszenie otrzymałem we czwartek od Foxa.
Kasa na Skrill już jest na kontach, bonusy na Winmasters zostaną dopisane jutro.
 
Do góry Bottom