>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Ekstraliga 2011

Status
Zamknięty.
M 13

machu

Użytkownik
poprawiłem się pod koniec swojego wywodu, że rzeczywiście to Falubaz przy braku Holty jest faworytem, natomiast zdania nie zmieniam, że przy składach obu drużyn wszelki wynik powyżej powiedzmy 53:37 będzie dla mnie dużym zaskoczeniem. Zwłaszcza, że to początek sezon, więc pewnych wyników poszczególnych zawodników nie jesteśmy w stanie przewidzieć.
On już jest na tyle doświadczony ,że to nie powino wpłynąc na jego postawe. Gorzej jesli musiałby jechać na nowych tłumniach bo wiadomo ,że on wiekszośc zdobywa na dystasie . Wygląda jednak na to ,że bitwe o tłumniki mozna jeszcze wygrac ????
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Popatrz kto będzie w drużynie przeciwnej, Crump, Harris, czy też zawodnik, który właśnie w barwach Stali w 2005 roku przez baaaaaaardzo wiele spotkań pozostawał niepokonany przez żadnego (!) rywala, Mikael Max.
na koniec mała obietnica, zwrócę Ci honor, jeśli Gollob zakręci się w okolicy kompletu w Rzeszowie i Lesznie. Bo to właśnie te tory, obok Wrocławia, nie przypadały mu do gustu najbardziej.
Rzeczywiście spisuje się żle na &quot;Stadio Olimpico&quot; nie musze Ci przypominac 95 roku i pierwszego GP ;) no i może coś świeżego na temat wynikow Tomka we Wrocławiu, 2 kolejka Ekstraligi z zeszlego roku Betard 45:45 Stal, Tomasz Gollob (3,3,3,3,1) rzeczywiście nie przypada mu tor we Wrocławiu ;). Z tego co wiem, dla niego zmorą był zawsze Millenium Stadium w Cardiff, a w zeszłym roku możliwe, ze ogladales ten turniej wiec pewnie domyslasz sie kto gdyby nie defekt Tomka w polfinale wygral by te zawody :grin:. Może przejdzmy do Maxa i Harrisa, czyli swiatowych wyjadaczy :grin: Jason? rozumiem, bedzie ostre ciecie miedzy nim a Tomkiem, z Harrisem sam nie wiem jak to moze wygladac, ale Max... rozumiem, ze poronowujesz Mikaela z 2010 rok do tego ktory tak szalal w 1 lidze w 2005 roku? Hmm.. powodzenia ;)
Ps. Jak spojrzysz, na to skad pochodze, pewnie sie domyslisz, dlaczego tak a nie inaczej pisze o Tomku, ja nie jestem kibicem Polonii, ja jestem kibicem Tomka, był i bedzie tylko jeden krol ! :grin: Zaden, Hampel czy tez Kolodziej dla mnie go nie zastapi ;)
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
w pełni to rozumiem i dlatego uważam, że kierujesz się głównie lokalnym patriotyzmem przy tej ocenie ;p Zwracam honor, pisząc posty rzadko zaglądam do statystyk, a swoje uwagi biorę głównie z głowy, teraz zajrzałem i rzeczywiście wyniki Golloba na Olimpijskim nie są takie złe, powiedziałbym nawet że są niezłe, nie wiem skąd mi się ubzdurało to, że nie przepada za tym obiektem. Natomiast im dalej w las tym więcej drzew...
Tak, owszem był półfinał w Cardiff, ale jak już pisałem tamten sezon był wyjątkowy, tak jak wyjątkowo dobrze pojechał na paru innych torach. Przeglądając jego wyniki można odnieść wrażenie, że wciąż jeździ dobrze, a jednak mimo tego, możesz mi wierzyć lub nie, ale ten sezon był pierwszym, w którym nie przychodził na konferencje ze skuloną głową. Jego początki w Gorzowie nie były wcale takie super.
Na Maxa patrzysz przez pryzmat startów w 1 lidze zapewne, nie dziwię się, nie jest to taki zawodnik który wystrzelić musi. Natomiast jeśli sięgniesz pamięcią wstecz identyczna sytuacja była z Peterem K w Gorzowie, też przychodził z 1 ligi, a na swoim torze kilku zespołom stracha narobił. Nie mówię, że to musi być jakiś wielki lider, natomiast podejrzewam że będzie lepszy, niż go o to posądza wielu fanów.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń
Bardzo ciekawy mecz u &#39;magicznych&#39; i zarazem wielka niewiadoma dla typujących. Dwa wyrównane składy, atut własnego toru po stronie Falubazu i tylko pytanie, czy przypadkiem nie powtórzy się scenariusz z poprzednich sezonów? Najczęściej wyglądało to tak, że Falubaz do formy dochodził dopiero na Play Off, dziwnie przeczuwam, że to może być bardzo dobry sezon Zengoty, natomiast czarno widzę postawę Jonssona, to na razie tylko wróżenie z fusów oczywiście, ale ci dwaj panowie stali w ubiegłym sezonie stali można powiedzieć na dwóch przeciwnych biegunach. Zengota bardzo przyzwoicie jeździł, a różnie to wyglądało z jego zdobyczą punktową, z kolei Jonsson był właśnie takim sztucznym liderem Polonii pod nieobecność Emila, tak ją wyliderował że spadła. Po cichu liczę na jakieś undery w wykonaniu Jonssona zatem, podobnie jak to zresztą miało miejsce na początku ubiegłego sezonu w przypadku Hancocka. Toruń? No tak, z jednej strony blamaż w Zielonej sezon temu, z drugiej jeśli sięgniemy wstecz jeszcze o rok, odgryźli im się identycznym wynikiem, tyle że w drugą stronę. Trochę mieszane uczucia powiem szczerze, ale raczej czuję tu niespodziankę w postaci wygranej Krzyżaków.

edit: TAKKKK, o pewnych faktach zapomniałem, jak np. brak Holty w Zielonej. W takim razie wygranej miejscowych należałoby się spodziewać, ale chyba nie powinno być jakiegoś dramatycznego pogromu, zobaczymy zresztą.
Toruń? No tak, z jednej strony blamaż w Zielonej sezon temu, z drugiej jeśli sięgniemy wstecz jeszcze o rok, odgryźli im się identycznym wynikiem, tyle że w drugą stronę.
JA tu niewidzie żadnej niewiadomej i tak jak KARTONIK typuje dużą wygrana Falubazu. Sam brak Holty to jest ogromna strata Torunia. Sam Sullivan oraz Holder i Miedziak nie wygraja. Bo niema co sie co oszukiwac Matej Kus czy Karol Ząbik szału nie robią i za duzo punktów nie zdobędą.
Z tym blamazem w&quot; roku jeszcze w stecz&quot;(2009) to chyba nie zabardzo był blamaz Zielonogórzan:
13 kolejka 26-07-2009 Zg - Torun 67-23
Final 24-10-2009 Zg - Torun 48-42
Podobnie nie zgodze sie co do Jonssona. Prawda zawalił dwumecz z Częstochową (chociaż tu raczej zawiodła cała drużyna) o utrzymanie jednak jego ogólna średnia była ponad 2, i myślę ze zmiana klimatu dobrze mu zrobi.
Ktoś pisał co jeszcze o braku rozjeżdżenia czy jakoś tak to pragnę poinformować ze Falubaz na swoim obiekcie będzie miał 2 treningi punktowane. Pierwszy w czwartek z Unia Leszno.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tak, owszem był półfinał w Cardiff, ale jak już pisałem tamten sezon był wyjątkowy, tak jak wyjątkowo dobrze pojechał na paru innych torach.
Wyjątkowo? rozumiem, że Tomek to jedno sezonowiec:grin: ja tylko nie rozumiem jednego, dlaczego uwazasz ze bedzie mial slabszy sezon jak nawet go jeszcze na torze nie ujzales, moze poczekaj obejzyl KA, z 3 kolejki ekstraligi i z dwa turnieje GP? Bo znajac zycie po GP w Lesznie z zeszlego sezonu pewnie myslales, ze bedzie to kolejny sezon gdzie Tomek znajdzie sie w TOP5 i tyle :grin:. Jeszcze chce wrocic do meczu w Rzeszowie, zalozmy ze Rzeszow bedzie prowadzil to Tomek mimo wszystko bedzie mial 6 start, czyli, zeby nie zrobic 14 ptk klepna go z dwa razy na 5:1? ???? . No chyba, ze bedzie Rzeszow prowadzic minimalnie to jest wtedy 5 startow, tylko, rozumiem, ze autorami tak minimalenj przegranej bedzie Nicki Zagar i np Iver ? :grin: I to samo sie tyczy byc moze wygranej Stalowki? ;) Pogadamy, w niedziele okolo godziny 18-19 gdy wroce ze stadionu, na pewno zdam relacje, jak sie prezentej Tomek na motorze oraz jak spisuja sie jego silniki, no chyba, ze dla Ciebie lista startowa KA jest slaba i po prostu Tomek wygra spokojnie ;).
Torre.
Podobnie nie zgodze sie co do Jonssona. Prawda zawalił dwumecz z Częstochową (chociaż tu raczej zawiodła cała drużyna) o utrzymanie jednak jego ogólna średnia była ponad 2, i myślę ze zmiana klimatu dobrze mu zrobi.
Mimo wszystko zycze mu jak najgorzej, to ze przegral z Rune w biegu o wszystko jako kapitan i lider ???? to moge zrozumiec, ale to, ze wygral pare dni pozniej GP na tym samym torze, gdzie miedzy innymi pokonal Rune, no wybaczcie tego zrozumiec nie moge.. ;)
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Vaculik z polskim paszportem, więc siła Unii Tarnów wzrasta. W ten sposób mają nadal wyrównany skład seniorski + solidnego juniora. Wyglądają całkiem przyzwoicie.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=T2qqaCETpDY&amp;amp;NR=1
raczej przyczepnie, jak widać i taka chyba też powinna być taktyka Falubazu na Toruń, który zdecydowanie bardziej preferował w ubiegłym sezonie twarde tory. Oczywiście na takie przygotowanie nawierzchni dzisiaj raczej nikt nie miał żadnego wpływu, ale zapowiadany przez Cieślaka wyjazd quadów powinien jeszcze bardziej rozorać nawierzchnię. Kto w kopie powinien sobie radzić lepiej? Zawodnicy silniejsi i lepiej przygotowani do sezonu fizycznie, niestety w 1 kolejce trudno to stwierdzić. Sporo powiedziałby nam mem. Smoczyka, niestety jest odwołany. Pozostaje liczyć na to, że KA dojdzie do skutku i zbierać opinie od obserwatorów spotkań sparingowych.
 
karfus 97,1K

karfus

Użytkownik
Jest może możliwość obstawienia u jakiegoś buka dzisiejszego sparingu Stali Rzeszów z Unią Tarnów?? Vaculik juz z paszportem czy dopiero starania?
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Vaculik jeszcze bez polskiego paszportu! Na razie trwają starania, ale póki co ciężko powiedzieć, kiedy będzie decyzja.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Unibax Toruń - Unia Leszno @ 2,00 Tobet
Zagrałem jeszcze typ sezonowy na Ekstraligę. Uważam że wyższą pozycję na koniec sezonu zajmą leszczynianie. Unibax mimo wszystko mnie nie przekonuje. Niby sprowadzili Rysia Holtę. Jest Sullivan czyli dwóch liderów teoretycznie powinno być. Holder i Miedziński mają swoje odchyły. Raz jadą genialnie a raz zawodzą po całości. Pozycja 5 zawodnika w zespole jest niewiadomą bo jest przecież Ząbik i Jensen. Mocni juniorzy czyli bracia Pulczyńscy, ale oni głównie punktować będą tylko u siebie. Leszno natomiast ma znakomitych liderów śmiem twierdzić że o wiele mocniejszych i pewniejszych niż Toruń. Widać po sparingach że zeszłoroczna dyspozycja nie była przypadkiem i Jarek Hampel i Janusz Kołodziej będą solidnie punktować w lidze. Do tego dołożyć można Damiana Balińskiego to tercet i trzon zespołu jest najsilniejszy w lidze. Adam Skórnicki na smoku powinien solidnie punktować. Dobra dyspozycja Pavlica i Batchelora w sparingach przedsezonowych napawa optymizmem. No i nie można zapominać o kapitalnie spisujących się jak na swoje warunki juniorach czyli braciach Musielak. Tak jak pisałem wielkim sprzymierzeńcem Unii jest własny stadion na którym niezwykli przegrywać. Medal spokojnie jest w zasięgu leszczynian czego nie można powiedzieć o Unibaxie który może mieć problemy z wywalczeniem jakiegokolwiek krążka. To tylko moje zdanie jakaś poważniejsza kontuzja w zespole Unii może przekreślić szansę na powodzenie typu jednak jestem dobrej myśli i mam nadzieję że nikt nie odniesie poważniejszej kontuzji i rywalizacja rozegra się w iście sportowych warunkach, a tu lepsze atuty i cięższe działa ma Unia.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Strasznie szkoda mi Włókniarza. Dwa dobre mecze w ich wykonaniu i 0 punktów. W potyczce z Lesznem wygrana była na wyciągnięcie ręki, jednak jadąc na 5:1 upadł Szombierski. Teraz w Gorzowie gdyby nie kontuzja Szuminy Częstochowianie znów mogli pokusić się o zwycięstwo i to w Gorzowie. Coś pechowo Rafał zaczął ten sezon, oby dalej było lepiej !
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Włókniarz-Falubaz
typ:Włókniarz
kurs:3,40
Tobet
Do trzech razu sztuka.Dwa dobre mecze do tej pory Włókniarza. Falubaz co prawda niepokonany na razie. Do tego w składzie ma eks-częstochowian:Hancocka,Jonssona i Davidssona. No i przewagę na juniorce w postaci Dudka. Kluczowa będzie jazda Nermarka i Karlssona, bo Lagutowie i Szombierski swoje przywiozą. Może być ciężko o win Czewy,ale kuszący ten kurs. Tydzień temu zawahałem się żeby postawić na czysty win Rybnika z Bydzią,dziś ryzykuję za mniejszą stawkę.
A za większą gram Włókniarz z handi +6,5 po kursie 2,00.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Pierwszy zakład jaki mi się od razu rzucił w oczy z jedynego dzisiejszego meczu żużlowego w Ekstralidze, to over punktowy Herbiego. Przyznaję, że tydzień temu zbyt szybko skreśliłem doświadczonego Jankesa i nie doceniłem jego nadal wielkich umiejętności, a on pokazał w Tarnowie, że jeszcze potrafi pokazywać plecy niejednemu młodemu wilkowi. Dlatego powiem szczerze dziwi mnie linia wystawiona przez Tobet (bet365 ma taki sam kurs, ale na granicy 11 &quot;oczek&quot;). Jest ona zaskakująco niska, bo przecież Hancock najlepiej z zielonogórskich jeźdźców zna częstochowski owal. Przez kilka lat był tu liderem zespołu i zwykle spisywał się bez zarzutu, więc tor z pewnością będzie jego sprzymierzeńcem. Udowodnił to chociażby rok temu, gdy zdobył 13 punktów i jeden bonus. Dzisiaj liczę na podobny występ, bo przecież w szeregach gospodarzy trudno doszukać się zawodników, którzy mogą realnie zagrozić Amerykaninowi. Może jedynie nieobliczalni bracia Łagutowie spróbują go postraszyć, bo jakoś nie wydaje mi się, by Nermarka, Szuminę czy Pikeja stać było, by przywieźć za sobą Grega. Paradoksalnie największym zagrożeniem dla nieprzekroczenia tej linii mogą być koledzy z drużyny. Hancock należy do żużlowców, którzy jeśli trzeba, to pomagają i holują kolegów z drużyny. Z takiego podejścia na pewno zadowoleni są w Zielonej Górze, ale dla mnie to jedna z przeszkód, by zakład był wygrany. Mam jednak nadzieję, że Rafi sam będzie sobie nieźle radził albo będzie na tyle daleko z tyłu, by nie trzeba było na niego czekać ???? . Jednakże uważam, że granica 10 punktów jak na Hancocka nie jest wygórowanym celem i spokojnie powinien ją przekroczyć.
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra - Greg Hancock powyżej 10,5 pkt # 1,72 Tobet ✅ (13+2)
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
w pełni popieram typ na over Amerykanina✅. Był on kiedyś liderem Włókniarza i bardzo dobrze zna tamtejszy owal. Dodatkowo w poprzednich meczach pokazuje ze jest w formie. Myślę ze powinien się zakręcić w granicach 12p.
Co do dudka to jego występ nie jest do końca taki pewny. Bus Patryka zmierza do Częstochowy jednak wcześniejszy upadek nadal daje o sobie znać i Patryk Dudek ma zalożony specjalny opatrunek na plecach. Dlatego Niewykluczone ze jeśli Duzes nie będzie się czuł najlepiej to zastąpi go Strzelec.
Jedziemy tam z nastawieniem na walkę i kolejne punkty. Miło byłoby, gdybyśmy wracali jako zwycięzcy. Od piątku poddaję się różnym zabiegom, mam masaże, krioterapię, prądy. Czuję się już lepiej, chociaż wciąż jestem obolały.&quot; - pisze na swojej stronie internetowej Patryk Dudek.
Myśle jednak ze Hancock, Jonsson i Pepe poprowadzą Falubaz do zwycięstwa będzie to jednak ciężki pojedynek i wygrana nie powinna być większa niż 5 punktów.
Ciekawi mnie jak zaprezetuje sie Davidsson czy na torze na którym jeździł w tamtym roku będzie stać go na przyzwoity wynik czy po raz kolejny będzie oglądał plecy rywali.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Włókniarz (+6,5) - Zielona Góra - 1 @ 2
Tobet
Duży dylemat miałem, czy zaufać częstochowianom w dzisiejszym pojedynku. Jednak dobre wyniki w poprzednich spotkaniach, gdzie byli skazywani na porażkę, a radzili sobie całkiem przyzwoicie przekonały mnie. Wielkie nadzieje pokładam w braciach Łaguta. Liczę też na dobry wynik Szombierskiego i Nermarka. Wydaje mi się pewnie jak większości, że mecz będzie wyrównany. Falubaz może i wygra, ale łatwo mieć nie powinien. Handi ustawione w sam raz, ale skusił mnie wysoki kurs.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra


Rafał Szombierski - Jonas Davidsson (0-2) 2 1,90 Bet365 ⛔
Dzisiaj o godzinie 16:00 na stadionie w Częstochowie miejscowe „Lwy” podejmą vc Mistrza Polski, czyli drużynę Falubazu Zielona Góra. Goście to drużyna naszpikowana gwiazdami, przed sezonem dołączył do nich Andreas Jonsson.. Poza tym w drużynie są były Mistrz Świata, Greg Hancock, Rafał Dobrucki, Piotrek Protasiewicz oraz były zawodnik miejscowych „Lwów” Jonas Davidsson. Jonsson oraz Hancock również w przeszłości bronili barw miejscowych i to z sukcesem. Goście zaczęli sezon bardzo dobrze, na inaugurację pokonali u siebie gości z Torunia a tydzień później pokonali „Jaskółki” w Tarnowie. Od początku sezonu pokazują, że są drużyną, wszyscy bardzo dobrze punktują, może trochę odstaję Jonas.. który dziś na pewno będzie chciał się zrehabilitować i ma na to szanse.. Natomiast gospodarze wzmocnili się braćmi Łagutami, co moim zdaniem jest strzałem w dziesiątkę, ponieważ obaj pokazują, że ekstraliga im nie straszna(wcześniej startowali w 1 lidze). „Lwy” na początek rozgrywek byli bardzo blisko sprawienia sensacji, ponieważ mieli szanse pokonać Mistrza Polski, jednak ulegli tylko 3 punktami. Tydzień później pojechali do Gorzowa z miejscową Stalą na czele z Tomkiem Gollobem. Tam też dzielnie stawiali czoła, gdzie skazywani na pożarcie(bukmacherzy wystawiali linie -/+ 24,5) ulegli tylko 6 punktami, ciekawe jak by tamten mecz skończył się gdyby nie fenomenalna forma Tomka Golloba.. Ja jednak dzisiaj nie postawię pieniędzy na żadną z drużyn ani na handicap. Wybrałem jedną parę z oferty Bet365, w które znajduje się Rafał Szombierski oraz Jonas Davidsson. Rafał po obijany, dzisiaj na pewno ciężko będzie mu się ścigało, natomiast Jonas na pewno będzie chciał coś wszystkim udowodnić, ponieważ te jego dwa występy na torach w Polsce lekko mówiąc nie powalają, poza tym jak wyżej wspomniałem startował tutaj i notował bardzo dobre wyniki. Z tego co wiem, tor ma być przygotowany do walki, więc kibice przed telewizorami oraz na stadionie zobaczą pewnie kapitalne widowisko, ja powierzam dzisiaj pieniądze Jonasowi Davidssonowi, szczególnie z dodatnim handicapem i po takim kursie.. GL!
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Włókniarz (+7,5) - Zielona Góra 1 1,85 Tobet 32:58⛔
Ja teraz zagrałem na handi +7,5 na Częstochowe i liczę na to że to wejdzie. W pierwszych dwóch meczach bardzo dobra postawa zespołu Włókniarza gdzie byli blisko wygranej z Lesznem jak i na wyjeździe z Gorzowem. Własny tor to duże handi według mnie na korzyść Częstochowy. Artiom Łaguta jak i Grigorij Łaguta dzisiaj powinni być liderami swojego zespołu do tego pkt Daniela Nermarka i Rafała Szombierskiego oraz Peter Karlsson który przywozi ważne pkt. Co do Falubazu to wiadomo mocny jest Greg z rafałem którzy razem potrafią w parze jeździć ale dzisiaj będą się mierzyć z Nermarkiem i Szombierskim , braciami Łaguta którzy na swoim torze łatwo sie nie poddadzą. Protasiewicz i Jonsson pewnie na swoim poziomie w granicach 10 pkt zdobędą. Ciekawi mnie postawa Davidssona który na początku sezonu jeździ dość słabo...Ciekawe co z Patrykiem Dudkiem bo nawet jeśli pojedzie to napewno nie będzie przygotowany w 100% więc za dużo pkt nie powinien dziś przywieźć. Uważam,że linia jest dość ciekawie ustawiona bo po cichu liczyłem na +10 na Częstochowe;)
To co panowie o 16 spotkanie się zaczyna siadamy przed tv i dopingujemy gospodarzy;)
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Dość ciekawy typ pojawił się w betsafe
Dobrucki vs Dudek 1,55✅
!. dudek poobijany
2. ma tylko 3 biegi. Juniorski ktory powinien wygrac. pózniej na rozkładzie ma braci i Pepe w biegu 7 i szumine, czaje i AJ w 12.
3. Większa liczba startów Dobrudzkiego, który jest wstanie przywieźć min. te 6-7 p
Ps. sorry szybko pisałem i nie zwróciłem uwagi, a kursy już poleciały --&gt;1,35
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Częstochowa to fajny zespół zbudowany za nieduże pieniądze i dlatego im kibicuje. Mimo że przegrali dwa mecze to zaprezentowali się niezwykle pozytywnie. Na własnym torze trudno znaleźć słabe punkty. Zespół jest wyrównany a Grisza Łaguta wyrasta na czołowego zawodnika ligi. Mimo wszystko dziś spodziewam się zdecydowanego zwycięstwa gości.
Falubaz to niemalże dream team jak na polskie warunki. Nawet najsłabszy z seniorów Davidsson dziś powinien punktować. Przecież to lider częstochowskich Lwów sprzed sezonu. Oprócz niego również Hancock i Jonsson przez lata byli filarami Włókniarza. A Protasiewicz i Dobrucki radzą sobie w każdych warunkach. Jeśli dodamy do tego Patryka Dudka, który powinien wygrywać z juniorami gospodarzy to 48-42 na korzyść Falubazu wydaje mi się być najbardziej prawdopodobnym wynikiem.
Włókniarz napewno się nie podda ale w końcowym rozrachunku górą powinni być goście. Na pocieszenie Włókniarzy zaryzykuje tezę że to ostatni mecz jaki przegrają na swoim stadionie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom