>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway European Championship 2015

Status
Zamknięty.
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Jedna mała poprawka: Haertel ma 17 lat, a nie 20
Co do typu na Smolińskiego to jak najbardziej się zgadzam. Miał jeden lepszy sezon, ale miał też wtedy jakiś pstryczek pod tyłkiem. On niby twierdził, że to mu jakiejś wielkiej przewagi nie daje, ale pstryczek kazali zlikwidować i Smoliński się skończył. On nie ma kontaktu ze światową czołówką, domowy tor mu dziś nie pomoże, może pojedzie lepiej niż w Toruniu, ale 9 punktów nie zrobi
Artiom Łaguta under 9.5 // 5pkt ✅✅
@1,65 STS

Tu też moim zdaniem za wysoka linia. Artiom to przede wszystkim zawodnik własnego toru. Tak było w Tarnowie, tak jest teraz w Grudziądzu. To nie jest taki walczak jak Grisza i wyniki też nie takie. Rok temu w Landshut w SBP jechał 5 razy. 2 razy wygrał, a 3 razy był ostatni. 10 punktów w takiej stawce to jest na prawdę dobry wynik i mylę, że 2 może 3 zawodników taki zrobi. A widzę tu sporo lepszych od Artioma, więc gram tu under.
Jeszcze taka mała tasiemka:
Sajfutdinow - A.Laguta 1 ✅
Kołodziej - Gollob 1 ⛔
Kildemand - Smoliński 1 ⛔

AKO @2,06 STS
O Lagucie pisałem. Emil jest tu kandydatem do podium. Lepszy zawodnik, większy walczak, i lider tabeli więc ma o co jechać. Nie widzę szans dla młodszego Laguty
W drugiej parze znów zaufam Kołodziejowi. Janek chce, wiem to. Ostatnio fajny występ podczas IMP w Gorzowie, moim zdaniem gdyby nie jazda Bartka pod am płot to byłoby złoto, ale jest 4 miejsce. Ten am IMP Gollob oglądał z parkingu. Gollob w kółko opowiada, że sprzęt, że szuka, a moim zdaniem to nie o to chodzi. Jego czas już minął. Stać go jeszcze na jakieś przebłyski, ale w takiej stawce, na obcym w sumie torze nie widzę go.
O Smolińskim też pisałem, a o Kildemandzie mogę powiedzieć to co o Emilu. Po prostu Lepszy, bardzo waleczny. Radzi sobie na każdym torze. Jedne co może mu się przytrafić to wykluczenie, bo tyle co ten gość upada, to chyba nikt na świecie obecnie się nie wywraca. Wynika to poniekąd z agresywnego stylu jazdy, ale czasem sam Peter na tym traci. Mimo wszystko nie daję szans Niemcowi w starciu z nim.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP


Jeszcze nie opadły emocje po dzisiejszym spotkaniu PGE Ekstraligi ale nie zwalniamy tempa i już jutro kolejne zawody indywidualne w Kumlii. Liderem klasyfikacji przejściowej po dwóch turniejach jest Emil Sajfutdinow, dwa punkty mniej ma Nicki Pedersen. Trzecie miejsce zajmuje Antonio Lindbaeck, czarnoskóry szwed traci już 8 punktów do Emila. Kto faworytem jutrzejszego turnieju? Na pewno miejscowi zawodnicy Indianerny. Antonio sam mówi że tor w Kumlii jest jego ulubionym i można się spodziewać dobrej pozycji mudżina ze Szwecji. Gdyby nie kontuzja obojczyka to wielkim faworytem byłby Piotr Protasiewicz którzy po prostu lata na tym torze. W ostatnim meczu ligowym pomiędzy Indianerną a Vetlandą, błysnął Emil Sajfutdinow który zdobył 16 punktów i poprowadził gości do zwycięstwa. Dobrze na tym torze spisuje się także Nicki Pedersen i Martin Vaculik. Czy Emil powiększy przewagę nad Pedersenem? Czy Lindbaeck umocni się na 3 pozycji w klasyfikacji przejściowej? Zapraszam do dyskusji i podawania typów.

Kursy od Unibet:


Promocja w Unibet: 1-2-3 i masz cashback do 123PLN!


Zapraszam do dyskusji i podawania typów wraz z analizami ;)
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Na początku coś z ziemniakow. Później jak będę miał czas to dodam coś z poważnych firm ???? typy raczej do dubla,bo po odjęciu podatku singlami słabo to wygląda.
Antonio Lindback 1-4 @1,60 FORTUNA ✅✅ Izi ;) :cool:
Czarny Szwed w tym sezonie fantastyczna forma. Szkoda,że nie jeździ w ekstralidze,ale w PLŻ osiąga świetne wyniki. To samo w zawodach międzynarodowych i w Elitserien. Gdzie nie jedzie tam walczy o czołowe lokaty o czym świadczy 3 miejsce po dwóch rundach SEC. Dzisiaj na dodatek jedzie na swoim ulubionym torze w Kumli. Zna tu ścieżki jak nikt inny co pokazuje występami w lidze Szwedzkiej właśnie na tym torze. Jak dla mnie ma dziś ogromne szansę na wygraną całej imprezy,ale bezpieczna opcja 1-4 wydaje mi się fajna inwestycja. Powinien zacząć od trójki,gdyż z pod kredy jedzie że smolinskim, jedrzejakiem i najpewniej z Joelem Andersonem (nie wierze,że Pepe się tu pojawi). Z pewnością rozpoczęcie zawodów od wygranej dodatkowo go nakręci. Ogólnie na tym torze jest w stanie pokonać każdego łącznie z Emilem i Dzikiem. Brak Pająka i Protasiewicz tylko bardziej przekonuje do tego typu. Nie zdziwie się jak skończy rundę zasadniczą na pierwszej pozycji i szybko zamelduje się w finale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Milik - Biełousow: Biełousow @3,55 betsson 3/10⛔
Nie przejdę obok takiego kursu.Czech miewa przebłyski,objeżdża się w naszej E-lidze,ale czy to taki pewniak żeby być dziś wyżej od agresywnie jeżdżącego Rosjanina? Stawka zawodników jest taka,że i jeden i drugi raczej będą wozić ogony.Dlatego w kursie widzę spore walju.Jeśli chodzi o tor w Kumli to żaden z nich raczej nie miał okazji tam wystartować do tej pory.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Kołodziej - Gollob @1,5 betsafee // @1,65 expekt
Pawlicki - Gollob @1,5
Tomek poniżej 7,5 sts @1,7
Lindgren poniżej 8,5 sts @1,9
Przeciwko Gollobowi, który niby jest wysoko, ale jak sam mówi czeka aż ten sezon się skończy. Fatalny występ w Rzeszowie, później wyszła na jaw jakaś kontuzja nogi. Tomek się skończył, szkoda chłopa, Kontuzja nogi, brak woli walki i myślę, że będzie się &quot;oszczędzał&quot; na jutro. Tomek albo jedzie na całego i robi koło kompletu albo jedzie jak lama i nie odkręca gazu. Ta sama przypadłość co u KK, psychika i kalkulowanie, a nie jazda na żużlu. Sorry Tomek, podziwiałem Cię przez tyle lat, ale wybacz w bukmacherce nie ma sentymentów.
Lindgren może i jedzie u siebie, dostał dzikusa, ale to tylko dlatego, że PUK go nie chciał. Szwed w tym sezonie jedzie słabo na każdym froncie czy to w Anglii, Szwecji, a nawet i w Polsce ok średnią ma dobrą, ale nie zapominajmy, że to I liga. Dla mnie to typowy średniak na 1,500 na bieg w Elitserien czy Elidze. Obniżył loty strasznie, linia wg mnie 8,5 wysoka, za wysoka.
Na Kołodzieja jest 7,5, na Łagutów 8,5, więc skąd na Fredkę 8,5?!
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Nie czuję się zbyt pewnie w obstawianiu turniejów indywidualnych innych niż GP, ale wydaje mi się, że dziś można śmiało stawiać przeciwko Nickiemu. &quot;Dzik&quot; w jakiej jest formie każdy widzi, jeśli tylko nie oczyścił głowy ze złych myśli przez te kilka dni wolnego, to dziś prochu nie wymyśli i nie spodziewam się jakiegoś cudownego występu. W związku z tym polecam zastanowić się nad poniższymi typami:
Emil Sajfutdinow - Nicki Pedersen @1,47 ✅
Antonio Lindbäck - Nicki Pedersen @1,68 ⛔ tylko dlatego, że Tonio postanowił wygłupić się w ostatnim łuku...
(oba betsson)
Emil w świetnej formie, do tego zmotywowany, żeby obronić tytuł. Kurs jednak dość niski, więc można atakować &quot;Toninho&quot;, który jedzie na swoim ulubionym torze i też jeszcze ma nadzieje na końcowe zwycięstwo.
Liczę, że bet365 powystawia jeszcze jakieś ciekawe linie, bo przy braku Kildemanda i Protasiewicza jest szansa na pomyłkę u buka i może jakieś ciekawe overy znajdziemy.
Pytanie do kolegów wyżej: jesteście przekonani, że Tomek nie powalczy? Bo takie typowanie przeciwko niemu widzę już chyba kolejną rundę, a on przecież dalej ma szanse, i to dość realne, na podium.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
A ja pójdę w odwrotnym kierunku niż kolega powyżej:
Pedersen - Lindbaeck 1 @2,06 Betsafe ✅ 3-4 msc
Rozumiem że Szwed jedzie na znanym przez siebie torze, ale żeby robić z niego aż takiego faworyta? Od dawna wiadomo jaką ten człowiek ma psychikę i żadne kolejne zapewnienia że się zmienił mnie nie przekonają. Po drugie: Lindbaeck chyba w życiowej formie. W Szwecji tak, zdobywa dwucyfrowe ilości punktów, ale Dun wcale mu nie oustępuje: ma nawet lepszą średnią. Jeśli mowa o h2h średnich to Lindbaeck piąta średnia w I lidze - Pedersen 7 średnia w Elidze. W dwóch turniejach SEC w obu lepszy Pedersen. Więc dlaczego wyraźnym faworytem w tej parze wg buka jest Szwed? Zapewne właśnie przez atut toru i ostatnią otoczkę jeśli chodzi o Nickiego. Ale to jest taki zawodnik, który gdy pojawiają się kłopoty to mobilizuje się jeszcze bardziej. Wczoraj odpoczął od polskiej ligi i dziś będzie maksymalnie skoncentrowany, bo jeszcze przecież ma szanse na tytuł o którego walczy od dwóch lat. Wtedy to już miał złoty krążek na szyji, jednak Vaculik, któremu zdarzyły się zawody życia w ostatniej rundzie odebrał mu tytuł IME.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ostatnie ligowe wizyty Pedersena w Kumli - 11+1 najpierw w 6, a potem w 5 biegach. Czyli szału nie było, a mówimy o okresach, kiedy Nicki był w zdecydowanie lepszej dyspozycji. Z kolei u siebie Tonio wykręcił średnią 2,16 - czyli bardzo przyzwoicie, choć też na kolana nie powala. Jeśli jednak dodać do tego ostatnią świetną formę + pojedyncze świetne występy (GP w Malilli) to jednak nie dziwi IMO, że Lindbäck jest faworytem. Dla mnie typ jednak przede wszystkim przeciwko Nickiemu. Jedyny plus dla &quot;Dzika&quot; jest taki, że zaczyna od dość łatwego biegu. Tak czy inaczej, nie wydaje mi się, żeby już się pozbierał po tym, co pokazywał w Szwecji.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Tomasz Gollob wygra @34,0 bet365 10/10
W poprzedniej rundzie przegrał z Wojaczkiem.Dziś niewiem kto sędziuje,ale chyba nie ten jełop?
Dziś nikt nie będzie wylewał hektolitrów wody na własny tor w obawie przed emerytem.Dziś ludzie z Nice zrobią normalny tor do ścigania. Gollob wypiął się na zawody w Gdańsku,gdyby mógł to by się wypiął na Gkm bo on już myślami jest gdzie indziej. SEC to jedyne zawody,gdzie ma szanse na sukces. Kurs z kosmosu,kolega torrentoo na pewno się zgodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Przepraszam za OT, ale fajnie pisać bzdury i bajki które nie pokrywają się z rzeczywistością:

Tomek Gollob zawiódł naszą drużynę. W czasie spotkania z biegu na bieg wyglądało to tylko gorzej. Każdy widzi, ile punktów zdobył. Spodziewaliśmy się dużo trudniejszych warunków. Nasi zawodnicy byli jednak zadowoleni z przygotowania nawierzchni. Nie mamy żadnych zastrzeżeń. Drużyna z Rzeszowa była po prostu lepsza.
Po jeździe na tak twardej nawierzchni, jedziemy do Rzeszowa, gdzie jest przyczepniej i pojawia się problem. Tor był świetnie przygotowany.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
@ zkstal
Buczek to akurat zawsze zadowolony z toru ???? W Rzeszowie tor nie jest betonem. Wielu zawodników ma tam problemy ze spasowaniem i go nie lubi. Decyduje głównie start. Nie przez przypadek tacy zawodnicy jak Lampart czy Baran robili na nim super wyniki ???? Zresztą Gollob nigdy na tym torze nie jeździł dobrze. Uważam, że Levy ma rację. Gollob w SEC a w lidze na wyjazdach to dwaj inni zawodnicy. Jak tor jest twardy i jest dobrze spasowany to Gollob wciaż jest w stanie walczyć z czołówką co pokazywały mecze w Grudziądzu czy w SEC. Dziś w Kumli piękna pogoda, deszczów tam nie było od dawna, więc tor pewnikiem będzie bliższy Gollobowi niz ten w Rzeszowie. W Kumli optymalna ścieżka jest bliżej bandy niż kredy ???? Nie wiem czy będzie tak dobrze jak w Landshut ale moim zdaniem nie warto grać przeciwko Gollobowi po takich kursach, zwłaszcza że rywale w h2h to żadne pewniaki.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
To ja wiem że Gollobowi pasuje tor twardy ale dlaczego można sobie pisać takie opowieści na otwartym forum, które się mijają z prawdą? A co mieli robić w Rzeszowie skoro od rana upał 30 stopni? Zrobić beton pod Grudziądzan? Przecież każdy gospodarz ma możliwość przygotowania toru pod siebie i na pewno Stachyra ze Ślączką nie wystraszyli się emeryta, który w tym roku gdzie pojedzie to wozi ogony, a jedynie próbowali zrobić tor dla swoich zawodników. A Gollob na tym torze często osiągał dobre wyniki, a było to w czasach gdzie było 10 razy przyczepniej niż jest aktualnie.
@down: nieprawdziwy, choć szyderczy jest także ten cytat:
Wchodzi Ślączka do parku maszyn i pyta kto jeszcze dzisiaj nie pyknął Golloba
;)
 
B 10

bartass19

Użytkownik
Niestety parę osób na tym osób ma mylne wyobrażenie na temat rzeszowskiego owalu. Zobaczyli, przeczytali coś raz i w kółko to powtarzają. Pisałem już o tym w temacie o dyskusjach w tym dziale.
Kilka osób przeczytało wypowiedzi Stachyry, które ktoś zacytował na rzeszowskim forum, ale wcale nie były prawdą i jadą z tym już od tygodnia. Pisanie też, że Gollobowi tor w Rzeszowie nigdy nie pasował to też kłamstwo. Może nie błyszczał jakoś szczególnie, ale gdyby odliczyć starty sprzed tygodnia to poniżej 2 pkt/bieg jego średnia by nie zeszła (nie jeździł tu w 2009 i 2010, gdy woził wszystko i wszystkich).
Zresztą jak to sobie wyobrażacie? Ślączka ze Stachyrą obsrali się, że przyjeżdża Gollob, który ma problem obecnie robić na wyjeździe 5 pkt i przygotowali tor nie pod swoich, a przeciwko niemu? ????

Później dorzucę tu jakiś typ od siebie, co by nie zaśmiecać.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tomasz Gollob - Joel Andersson 1 @ 1,30 Bet365 ⛔ http://forum.bukmacherskie.com/f66/zuzel-u-bukmacherow-zasady-rozliczania-gdzie-grac-itd-8243-50.html#post5552986
Ten dzień trzeba zapamiętać bo gram na Golloba ???? Co do typu szanujmy się, Joel to kiepski żużlowiec, ok jeździ w Indianernie, ale oprócz jednego meczu gdzie zrobił 6 punktów jeździ żałośnie. Realnie patrząc to jedyne zawody gdzie Gollob coś może osiągnąć w tym sezonie. Tor będzie twardy jak zawsze w Kumlii także liczę że te 7 punktów zrobi, a Joel 2-3 to max i pewnie na &quot;trupach&quot;. Kurs nie jest z kosmosu ale kolega torrentoo na pewno się zgodzi z typem.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Popieram typ powyżej. Do skromnego dubla dorzucam jeszcze kolejny typ na Toninho, który myślę dzisiaj znowu pojedzie świetnie, a zestawianie go w parzę z Griszą akurat tutaj to prezent.
Wychodzi nam więc coś takiego:
Tomasz Gollob - Joel Andersson@1,3 ⛔
Antonio Lindbäck - Grigorij Łaguta @1,5 ⛔ co ten Łaguta zaczął wprawiać pod koniec zawodów...
AKO: 1,95
Polecam. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Antonio Lindbaeck - Fredrik Lindgren 1 @ 1,3 Milenium ✅ Wynik: 12-9 pkt.
Takich kursów w żużlu zwykle się nie gra i gdyby było to GP z pewnością bym tego nie zrobił ale mamy SEC a inne pary z dobrymi kursami są mocno nie pewne. Czy jest sens taplać się w parę Lindbaeck-Pedersen? Dla mnie totalne 50/50 tutaj to samo z Emilem mimo, że Rusek ostatnio fajna forma to Dzika Pedersena nigdy nie wolno skreślać mimo ciut słabszej formy a Lindbaeck jedzie u siedzie. Właśnie. U siebie jadą obaj Szwedzi dzisiaj ale w formie przez cały sezon jest Murzyn a w jakiej Fredka. Przynajmniej 2 poziomy niżej. Lindgren słabiutko w barwach Indiarnerny i tak samo widać różne w Daugavpils gdzie także obaj startują. Lindbaeck także w SEC-u prezentuję fajną formę i ma spore szansę na medal. Aby tak się stało dzisiaj musi dobrze zapunktować i jest jednym z 2/3 faworytów dzisiaj do wygrania. &quot;Toninho&quot; będzie tutaj jechał o wygraną a Lindgren myślę, że zakonczy zawody z około 8 oczkami - jest to zbyt chimeryczny zawodnik aby spodziewać się po nim dobrej jazdy i dobrego wyniku ;)
W triplu z Mikkelsen-Bech 1 @ 1,5 ⛔ + Zmarzlik-Drabik 1 @ 1,3 ✅ daje AKO: @ 2,54 ⛔ (bez odjęcia podatku).
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Tomasz Gollob - Joel Andersson 1 @ 1,30 Bet365
Ten dzień trzeba zapamiętać bo gram na Golloba ???? Co do typu szanujmy się, Joel to kiepski żużlowiec, ok jeździ w Indianernie, ale oprócz jednego meczu gdzie zrobił 6 punktów jeździ żałośnie. Realnie patrząc to jedyne zawody gdzie Gollob coś może osiągnąć w tym sezonie. Tor będzie twardy jak zawsze w Kumlii także liczę że te 7 punktów zrobi, a Joel 2-3 to max i pewnie na &quot;trupach&quot;. Kurs nie jest z kosmosu ale kolega torrentoo na pewno się zgodzi z typem.
Ile biegów ten Joel musi pojechać żeby zakład był ważny?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom