>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (1) - Polski. Warszawa, 18 kwietnia 19:00

Status
Zamknięty.
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Dokładnie. Zrozumiałbym anulowanie zakładów na punkty zawodników (chociaż tutaj ich regulamin mówi, że nie anuluje się, kiedy nie istniała już możliwość zmiany rozstrzygnięcia, np. przekroczenia danej linii - czyli np. Holder czy Nicki jeżeli mieli wysokie linie, powinni być rozliczeni), natomiast anulowanie zakładów H2H przy oficjalnym zaliczeniu zawodów jest niezgodne z regulaminem.
 
T 0

troydon

Użytkownik
A mi w Betsafe zaliczyli H2H, oczywiście jako lost. Ktoś dostał zwrot w Betsafe za H2H?
Co do zawodów - totalna kompromitacja cyklu GP.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
To jest właśnie najgorsze, każdy rozliczył jak chciał (jak mu bardziej pasowało?). Tymczasem co tak naprawdę się wydarzyło? To nie pierwsza w historii sytuacja, kiedy zawody kończono przed czasem uznając za odjechane.
Na razie bet365 nabrał wody w usta, zakłady pozostały anulowane, ale nie udzielają żadnej odpowiedzi dlaczego. Nie dosłali też podstawy regulaminowej tej decyzji. Czekamy.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
GP cudowne o ile nie Tai przegrał z Gregiem(jednak zwrot) normalnie bo był dość wolny dziś o tyle lepszy Nicki przegrywa z Kasprzakiem przez tor co tu dużo mówić. Kasprzak poza pierwszym biegiem nie istniał. Tomek walczył ale no co tu dużo mówić jest blokada na maksa u niego przy takich torach i tyle. Swoją drugą ludzie się śmieją ale to co nie przeżył takiego wypadku jak w Szwecji 2013 to nie powinien się wypowiadać bo nie wiadomo jaki to ból. Oczywiście Polacy pokazali co potrafią po piwku (nie zła burda koło sektora G33-G34) pod barem. Ochrona, straż czy uj wie kto tam był nie reaguje. GP to impreza na której są również dzieci a nie tylko dorośli ale to tak na marginesie. Mimo wszystko nie żałuje wyjazdu tylko z powodu końcowej rudny Tomka na Mercedesie. Całe GP kpiną i tutaj nie ma nad czym dyskutować. Zresztą Złote Tarasy kompletnie nie przygotowane na takie imprezy, brak stolików do jedzenia. Ludzie w MC sobie kurfa siadają i jedzą jedzenie z sali a co tam ???? . Kolejka na taras w Pałacu kilometrowa. Nie mówiąc, że brak informacji u kogokolwiek pod stadionem na temat strefy kibica co powoduje autografów nie złapałem poza Doyle&#39;a w Złotych Tarasach ???? Co do Golloba? Przeanalizuje na pewno czy nie będzie się kompromitował, ale przeanalizuje to z teamem i jak stwierdzi, że coś w stanie jest pojechać jeszcze to pojedzie bo pieniądze na stole leżą na pewno potężne.. ;) Nic tylko mu pozazdrościć, że lata świetności ma za sobą a i tak mamony może zgarniać co nie jeden w super formie ligowiec. Oczywiście nie obyło się na stadionie bez bydła co podczas jego rudny honorowej po rzucało na niego mięsem i to dość dosadnie. Mimo, że wczoraj była ogromna lipa organizacyjna i zapie.... A2 w drodze powrotnej po przez auta na lewym pasie które nie zjeżdżały :/ to na jakieś GP w tym roku się wybiorę. 20 czerwca raczej Toruń pokaże na przykładzie SEC co to znaczy, dobra impreza, dobre ściganie..
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Nigdy Tomka zbyt nie lubiłem. Ale po tym, co wyczytałem, to cieszę się, że nie było mi dane tego oglądać. Bo jak miałbym znosić, jakie &#39;pożegnanie&#39; zgotowaliśmy najlepszemu polskiemu żużlowcowi w historii, to szlag by mnie trafił.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom