>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (12) Australia - Melbourne, 24 października 10:00 czasu polskiego

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik

Ostatnia runda cyklu Grand Prix. Wygrywa Tai Woffinden. O 2 miejsce walczą Hancock i Pedersen. Holder który aktualnie zajmuje 8 lokatę ma 14pkt przewagi nad Kildemandem.Ciężko wskazać faworyta tych zawodów. Co do stawek to taki turniej nie sprzyja graniu grubiej. Warto mieć to na uwadze. Z dziką kartą pojedzie Sam Masters.
Lista startowa:

Klasyfikacja GP:

Zachecam do wspólnej dyskusji i podawania typów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Zmotywowani będą Nicki i Greg z wiadomych względów, oraz AJ, MJJ i Kildemand (walka o dzikusa). MJJ chce być przed Kildemandem, ten z kolei ostro walczył o top 8, więc pewnie 9 lokata da mu dzikusa. AJ chciałby też zakończyć zmagania na 9 pozycji by być pewnym dzikusa dla szwedzkiego żużlowca. Myślę, że tylko on i ew Lindbaeck będą brani pod uwagę. By Jonsson mógł liczyć na dzikusa nie może zakończyć zmagań na 11 pozycji, tak to z automatu murzyn dostanie dziką kartę na przyszły rok, takie moje zdanie.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
T.Woffinden poniżej 11 2,37 [2,2,2,3,3]????⛔
dokładnie 11 7,50 [2,2,2,3,3]⛔

bet365

Linia wysoko ustawiona patrząc na to,że Woffinden ma już zapewniony tytuł. Z jakim nastawieniem podejdzie do zawodów? Pewnie będzie chciał wypaść jak najlepiej no ale wiadomo,że różnie to bywa z mobilizacja. Głownie własnie patrząc na to,że Tai ma pewną wygrana gram Jego under. Podpieram się dokładnym wynikiem i wychodzi nam kurs ok 1,80 na to zdarzenie.
Do tego dodatkowo ma trudne biegi:2 (Hanock) 7 (Doyle i Jepsen Jensen) 12 (Kildemand , Zagar i Janowski) 13 (Pedersen , Holder i Iversen). Tak naprawdę nawet startując na 100% nie jest powiedziane,że Tajski zdobędzie 12 pkt a mając na uwadze,że jest pewny swego to naprawdę warto wejść w ten zakład.
 
motorhead 214

motorhead

Użytkownik
Sportingbet
A.Jonsson awansuje do półfinału 1.90✅
Ogólnie zawody ciężkie do typowania,jednak ja idę w stronę AJ-a,który walczy o 9 miejsce mając,tylko 3 pkt straty.Jest o co walczyć,ponieważ 9 lokata w klasyfikacji generalnej,może być równoznaczna z przyznaniem dzikiej karty na przyszły sezon.Ostatnie dwa Grand Prix na dobrym pozomie,2 razy piąte miejsce i odpowiednio 10 i 11 pkt.Moim zdaniem &quot;ósemka&quot; w tych zawodach,spokojnie w jego zasięgu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Sam Masters poniżej 5,5 pkt @1,72 Betano 1/10✅

Zawody trochę z kosmosu,sezon skończony a tu trzeba jeszcze się trochę napocić.Niby zawodowcy,ale na pewno niektórzy tam badziej turystycznie pojechali niż z jakimiś celami sportowymi.Dlatego ciężko typować i stawka minimalna.
Masters wygrał z Edynburgiem Premier League,no ale tam stawka śmiechowa ogólnie cały sezon.U siebie kręcił koło kompletów,na wyjazdach zdecydowanie gorzej.
W stawce GP raczej będzie mu ciężko,tor sztuczny więc decydować powinien start.6 pkt to dla niego może być za dużo imo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Jonsson TOP8 @ 2,45 Betgun ✅✅✅
Popieram tym na Jonssona, ale w betgunie mamy miodzio kurs. Jonsson od pewnego czasu zaczął świetnie jeździć. W zasadzie o nic już nie walczy bo jako że jest Szwedem to pewnie dziką kartę dostanie, ale po tak słabym początku ma okazję fajnie zakończyć sezon.

Kildemand - MJJ 1 @ 1,45 Unibet ✅✅✅
Jensen trochę lipnie wygląda w tym sezonie w przeciwieństwie do Kildemanda. Pająka tylko raz zabrakło w tym sezonie w półfinałach i jeśli dziś utrzyma ten poziom to powinien spokojnie pokonać w tej parze Jensena.

// oba typy wchodzą iziii, ładne zakończenie sezonu żuzlowego :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Chris Harris - Krzysztof Kasprzak 1 // 0-9 ⛔⛔
@1,66 bet365

Bez szaleństw ze stawką, bo ani jeden ani drugi nie są specjalnie zmotywowani. Kieruje się przede wszystkim fatalnym sezonem Kasprzaka. Szczególnie w GP przez cały rok wyglądał jakby się bał jechać. Nawet jeśli wyszedł jako tako ze startu, to w walce odpuszczał i szybko tracił pozycje. Skoro tak było na turniejach w Europie, nawet w Polsce, to dlaczego tu nagle miałoby być inaczej? Harris umiejętności ma jakie ma, ale nie odpuszcza biegów. I tu mimo, że nie walczy o nic też moim zdaniem nie odpuści. Tu nawet zwycięstwo w bezpośrednim biegu może decydować, ale myślę, że Harris jeszcze jakieś punkty urwie.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
AJ - Zagar @2,0 b3655 ✅
Tak analizowałem na kogo zagrać to AJ, należy do zawodników co jedzie &quot;o coś&quot;, a Zagar ma już 8, szanse na medal zaprzepaścił przez upadki. Słoweniec przyleciał tylko na wycieczkę, a Szwed ma o co walczyć, kurs fajny myślę, że można polecić.
Kasprzak poniżej 3 @3 b365 ⛔
KK czeka, aż ten sezon się skończy. Leci na drugi koniec świata bez motywacji, uważam że dziś zacznie od 0, 0. Później zmieni motor, a 3 bieg jedzie z A i ma łatwych przeciwników i znowu wykręci śliwkę. Nie wróże mu dziś więcej niż 1-2 oczka, obym się nie mylił.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Panowie jak myślicie dla kogo dzikie karty na przyszły rok?
Moim zdaniem GP będzie wyglądało tak:
1. Woffinden
2. Hancock
3. Pedersen
4. Iversen
5. Doyle
6. Zagar
7. Janowski
8. Holder
9. Zmarzlik I GP challange
10. Pawlicki II GPC
11. Harris III GPC
12. Kildemand I dzikus
13. Jonsson II dzikus
14. Hampel III dzikus
15. ... komu byście przyznali ostatniego dzikusa?
Ja myślę, że będzie to Szwed Lindbaeck, a pożegnamy się z MJJ, Batchem, THJ i KK.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Z tego co się mówi w grę wchodzi albo Vaculik (jak odpuści SEC) albo Lindbaeck. Szczerze to widziałbym ich obu kosztem Jonssona, który dopiero w ostatnich rundach zainwestował w sprzęt i wyglądał jak zawodnik GP. No ale jeden Szwed to będzie jak zwykle za mało więc pewnie adios Martin...
Swoją drogą patrząc na klasyfikację generalną to wielkie brawa należą się Doyle&#39;owi. Nikt na początku na niego nie stawiał, zresztą typy przeciw niemu były podawane regularnie i był najbardziej popularne w tematach poszczególnych rund, a chłop wykręcił 5 msc. Szacun ;)
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Emil sam nie chce startować w SGP - jeździł już w cyklu jak pamiętamy, ale odpuścił - jakie względy? Ciężko powiedzieć - w każdej teorii będzie trochę prawdy. Emil sam stwierdził że jemu wystarczy SEC oraz dwie ligi.
Dzikie karty - na pewno bezsprzecznie Pająk - najbardziej zasłużył. Mam nadzieję że BSI nie będzie nic marketingowo kombinować - ale brak dzikusa dla Jarka będzie chyba strzałem w kolano dla nich. Polski kibic i tak przyjdzie oglądać bo kto chciałby przegapić debiuty Zmarzlika czy Pitera w cyklu jako pełnoprawni uczestnicy - a Jarkowi się dzikus należy za jazdę w tym sezonie aż do momentu kontuzji. Co do kolejnej dzikiej karty widziałbym Antonio bez dwóch zdań - miał wręcz świetny sezon - może trochę się już poukładał po swoich wybrykach.
No to jeden dzikus zostaje - poważni kandydaci:
- Vaculik - moim zdaniem sprzętowo nie jest w stanie jeszcze ogarnąć SGP - jeden sezon był - zapłacił frycowe i uważam że nadal to jeszcze sprzętowo za wysoki poziom dla Martina.
- AJ - druga połowa sezonu dużo lepsza - a i mam wrażenie że AJ to jest taki zawodnik dla BSI nie do ruszenia jak Bomber, nawet jakby Bomber nie wywalczył awansu w GP Challenge to dostałby dzikusa i coś jestem zdania że i podobnie jest z AJ-em.
Z wiadomych względów niestety musimy pominąć jednego zawodnika, a szkoda dla całej popularyzacji tego sportu i poziomu zawodów bo chyba każdy z Was tutaj się zgodzi że w cyklu powinien jeździć Darcy.
Tak z własnego punktu widzenia chętnie obejrzałbym w cyklu Joonasa Kylmäkorpi - wiem nie ten poziom - poza tym już dość doświadczony zawodnik i nie młody ale byłaby to ciekawa odmiana moim zdaniem dla całego cyklu - chociaż Fin mógłby się nie sprawdzić w podobnym stopniu jak Smoliński, który jednak w kilku rundach pokazał się z dobrej strony.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
4 dzikus otrzyma predator ;D Dwóch szwedów musi być. Ruscy nie chcą GP, Vacul raczej też się nie skusi. Pewniakiem do dzikusa był Ward, no ale wiadomo co się stało. Hampel, Jonsson, Lindback i Kildemand - każde inne rozstrzygnięcie będzie dla mnie sensacją ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom