>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (2) Polska - Warszawa, 14 maj 19:00

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik

Czy któryś z tych zawodników stanie na podium a może nawet wygra zawody?​

Już w najbliższy weekend święto żużlowe w stolicy. Najpierw w sobotę zmierzą się ze sobą najlepsi żużlowcy globu. A w niedzielę mecz Polska v Reszta Świata.
Czy tym razem uda się objechać zawody bez komplikacji? Maszyna taśmy startowej nie zawiedzie? Tor z tego co mówią eksperci w tym roku jest świetnie położony i nadaje się do jazdy. Młodzieżowcy mieli okazję na nim pokręcić kółka i również sa zadowoleni. Podobno są ścieżki na całej szerokości toru a więc mijanek nie powinno brakować. Kogo należy upatrywać w gronie kandydatów do wygranej? A może kto pojedzie w finale? Dla mnie jednym z faworytów jest Bartek Zmarzlik który ten sezon ma rewelacyjny. Nie skreślałbym ani Pawlickiego ani Dudka który jedzie z dziką kartą. Pedersen ostatni czas zdecydowanie słabszy. Mocni moga być Zagar , Iversen , Hancock , Woffinden , Doyle , Kildemand. Holder tragiczny tydz. i tutaj jak wjedzie to półfinału to będzie sukces. A może Bomber Harris który przed rokiem objechał tu świetne 3 biegi w tym roku znowu zaskoczy?

Zapraszam do dyskusji oraz podawania typów
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
co tu tak cicho ?
narazie zauwazylem oferte w STS. poki co bet365 jeszcze nie wystawil.

na 1 rzut oka fajnym typem wydaje sie over 8,5 Puka, ktory jest w formie po kursie 1.80.

Mocno trzymam kcicuki za nasze orły, najbardziej doświadczony w tym gronie to Janowski, tak naprawde dla Zmarzlika i Dudka bedzie to pierwsza poważna styczność ze sztuczna nawierzchnia. Najlepsze &quot;teooretycznie&quot; pola startowe bo przy krawężniku padły łupem Dudka i Janowskiego. Zmarzlik i Piter będa 3x startowali spod bandy. czekam na oferte z buta 365 i jutro może, coś wstawię bo niestety pracuje.
 
Q 232

qznia

Użytkownik
Czekając na oferte w bet365 spróbuję szczęścia ????
Antonio Lindbäck win @23 Bet365
Tor podobno przygotowany do ścigania, a Antonio ze sprzętem zbytnio nie odstaje od reszty. Jak faktycznie będzię wyglądała nawierzchnia dowiemy się po kilku biegach. Myślę, że Lindback dobrze prezentuje się od początku sezonu, a dla mnie jest na fali wznoszącej. Stać go na finał, a dla mnie jest to czarny koń tegorocznego sezonu. Będzię loteria, więc wybrałem Szweda i pograłem za drobne. ????
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Betsyfy wystawiły h2h.
Czy jest jakaś możliwość obstawienia w bet365, że zawodnik zajmie miejsca 1-3, bez stawiania na jego zwycięstwo?
EDIT: Czasy z treningów może ktoś ma?
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Nie pamietam gdzie widzialem czasy,ale najlepszy nalezal do Dudka,a najgorszy Hancock. Pawlicki i Janowski chyba odpowiednio 13 i 15 czas.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nicki Pedersen - Niels K. Iversen

Nicki Pedersen nie jest w wybitnej formie. Totalnie zawiódł w meczu ligowym w Lesznie przeciwko Rybnikowi. Słaby był też w SEC. Ostatnio co prawda wykręcił 11 pkt w Elitserien ale przeciwko komu? Tragicznej Smedernie, zresztą stracił tam punkt na Zetterstroemie. Z drugiej strony N.K.I który też jest daleki od optymalnej formy ale on zawsze w GP te 8-9 pkt przywiezie. Po cichu liczę nawet na więcej, bo on na torach sztucznych dobrze sobie radzi a Nicki wręcz przeciwnie. Moim zdaniem młodszy z Duńczyków będzie w Warszawie lepszy.

N.K.I @ 1,95 w Unibet1 ✅ ✅
 
B 0

bannannn

Użytkownik
Patryk Dudek miejsce na podium- tak kurs 5.0 Betano ⛔

Dudek z najlepszym czasem na treningu. Sam wypowiadał się że chce być w finale. Kurs wysoki i naprawdę bardzo prawdopodobne jest aby był dzisiaj na podium.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Wy tak na serio z tymi czasami? To nie ma przecież żadnego przełożenia na zawody....a

Od siebie dodam Harris over 2 @ 1,72 bet365 ✅✅✅
Harris to leszcz i to fakt. Ale taka linia do zrobienia. W zeszłym sezonie w najgorszym występie w GP zrobił 2 pkty. W pozostałch zawodach overy pokrywał to raz. A dwa to wciąż pamiętam to co wyczyniał na narodowym rok temu, gdzie naprawdę śmigał nieźle - pierwszy słaby bieg a potem kosił równo wszystkich.
 
yogi117 785

yogi117

Użytkownik
Jonsson - Haris 1 @ 1.30✅
Zagar - Lindgren 1 @ 1.66✅
Ako @ 2.16 Bet365✅

Jonsson śmiga dość dobrze w tym sezonie on i Grisza stanowią o silne Rybniczan , z Harisem nie powinien mieć żadnych problemów .
Zagar ostatnio dobry mecz z Toruniem u siebie , coraz lepsza forma z Fredka powinien sobie poradzić .
 
C 50

chivens

Użytkownik
Z tym Harrisem bym uważał, on na jednodniowych torach jest nieprzewidywalny, nie zdziwie się jak odpali i wbije do półfinału ;)
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Panowie a co myślicie o Kildemand. Od dawna wiadomo, że lubi się ścigać na torach gdzie możliwe jest wyprzedzanie, a z tego co piszą to poszerzyli tor i warunki ponoć super.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Pawlicki poniżej 8 @1,75 but365
- Zaczyna z pół C i D, z trudnymi przeciwnikami
- &#39;Debiut&#39; jako stały uczestnik na sztucznym torze
- Presja będzie ogromna, w Krsko miał problem z tym dziś będzie jeszcze gorzej. 45 tys widzów zrobi swoje
Trudny początek zawodów + presja. Wyrównana stawka GP nie wybacza błędów. Są zawodnicy bardziej doświadczeni od niego. Linia ciut za wysoka wg mnie.
Nicki Pedersen poniżej 10 @2 ladbrokes stawka x2
Slabo Nicki, słabo w tym sezonie. Coś mi się wydaje, że ta jego nowa dziewczyna ze sztucznym botoksowym dzióbkiem źle na niego działa. Jakoś nie pamiętam jego występu po którym byłbym zadowolony z niego. Zawodzi wszędzie, takie moje zdanie. Dziś zaczyna z pola D, później ma pole C. Jak nie będzie wygrywał startów to nic nie wskóra. Druga seria z Zagarem, który jak będzie miał okazje to go ostro potraktuje. Jak ma najlepsze pole A to najtrudniejszych przeciwników, bo Woffiego Zmarzlika i Kildemanda. Na koniec zawodów 2x pole B, które go pogrąży, bo w końcowej fazie zawodów nie będzie najlepsze. Dzisiaj dzika nie ujrzymy w półfinałach, no chyba że będzie miał atomowe starty, ale w to nie wierze. Tor krótki techniczny, to nie jego bajka.
Lindbaeck - Jonsson @1,62 betsafe / @1,72 ladbrokes
Forma obydwu skrajnie różna. SBPC Lindbeack był obok Zmarzlika najszybszy, w Krsko wyczyniał cuda na torze. Jonsson pasywny, jak wygra start to jedzie, jak przegra nawet nie nawiązuje walki. Taki bez wiary niby płynie, ale jak statek bez żaglu. Tonino rewelka jak narazie, skrajnie różne pary nie zdziwie się jak będzie różnica nawet 8-10m między nimi.

Doyle over 8
@1,72 ladbrokes /b365
Ja gram u angielskiego buka, bo ten liczy też punkty w 1/2 i finale. Uważam, jak kilka innych osób że Jason jest niedoceniany. Trochę boję się o jego zdrowie bo ostatnio trochę upadków. Dziś stać go na finał, zawody na krótkim torze, na angielskiej nawierzchni. On jak wiemy nie ma sobie równych w Anglii. Jak zdrowie dopiszę to spokojnie uzbiera 10 oczek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365

TYP DNIA!
Chris Harris (suma punktow)
Typ: Chris Harris - powyzej 2
Kurs: 1,65

Mamy najrowniejsze SGP w historii, wiec teoretycznie trudno jest znalezc zawodnikow, na ktorych Bomber mialby robic punkty, wiec tutaj zadnych nazwisk nie bede rzucal. Po prostu nie potrafie sobie wyobrazic zeby Harris z niezlymi startami mial zupelnie polec na krotki i technicznym torze jakim z pewnoscia jest tor ulozony w Warszawie. Takich linii sie po prostu nie daje na takie turnieje bo wystarczy jeden udany bieg by zostalo zielone.

Andreas Jonsson (suma punktow)
Typ: Andreas Jonsson - powyzej 6
Kurs: 2,20

AJ na inauguracje SGP pojechal slabo. Licze jednak, ze wezmie przyklad z ligi gdzie popisuje sie swietnymi startami (refleks+dojazd do luku) i czesto dowozi pozycje do mety. O ile Zielona Gora to byl cyrk o tyle dalsze mecze pozwalaja wierzyc, ze ten zawodnik po zmianie otoczenia faktycznie odzyl.

Peter Kildemand (suma punktow)
Typ: Peter Kildemand - ponizej 9
Kurs: 2,20

Dosc niespodziewany zwyciezca pierwszego turnieju. Ja go dzisiaj kompletnie nie widze. Troche jezdziec bez glowy. Wciaz z pewnoscia odczuwa skutki kilku wypadku, ktorym ulegl w niedalekiej przeszlosci. W turnieju widze zbyt wielu dobrych zawodnikow by Kildemand w obecnej formie mial zrobic az 9 puntkow. Dzisiaj wedlug mnie nie powinien zalapac sie nawet do polfinalow.

Greg Hancock vs Niels K. Iversen (H2H)
Typ: Niels K. Iversen
Kurs: 2,25

Herbie poki co wyraznie pod kreska. Co prawda niedawno w Gorzowie byl jedynym Aniolem, ktory chociaz pozorowal opor wzgledem gospodarzy. Poki co Amerykanin mocno zawodzi praktycznie wszedzie gdzie sie pojawia. Licze na jego przebudzenie, ale jeszcze nie dzisiaj. Po drugiej stronie mamy Iversena, ktory w pierwszym turnieju nieco zawiodl wszak mial byc jednym z walczacych o medale. Jesli chce sie na powaznie wlaczyc do walki to dzisiaj nie moze sobie pozwolic na kolejne straty. Tym bardziej ze przy tej stawce odrabianie bedzie szalenie trudne. Jego najwieksza bolaczka wydaja sie byc starty. Warto jednak zwrocic uwage na komentarze odnosnie samego toru. Powinno byc sporo walki, a wiec Iversen powinien dzisiaj pochasac.

Nicki Pedersen vs Chris Holder (H2H)
Typ: Chris Holder
Kurs: 2,10

Bardziej przeciwko Nickiemu niz za Holderem. Pedersen jest w dolku i potwierdzilo to kilka kolejnych zawodow z rzedu. Zatem dlaczego dzisiaj mialby nagle wyskoczyc jak krolik z kapelusza? Holder co prawda takze nie zachwyca ale to dla mnie zawsze byl zawodnik turniejowy.

Fredrik Lindgren (suma punktow)
Typ: Fredrik Lindgren - powyzej 6
Kurs: 2,35

Troche na przekor sobie. W pierwszym turnieju gralem ta same linie ale w druga strone. Fredka jednak pokazal, ze bez presji uczestnika stalego cyklu moze pojechac dobre zawody. Z tego co mowil ostatnio Janek Kolodziej to Szwed dobrze sie odnajduje na nowych konstrukcjach Marcela Gerharda i zdaje sie byc oczkiem w glowie tego tunera. A jesli tak to musi dysponowac tym co najlepsze. Lindgren potrafi jechac na tor jednodniowych, krotkich i technicznych, wiec dlaczego mialby nie powtorzyc wyczynu z Krsko?

PS. Sam podaję tylko typy z B365. Zauważyłem jednak świetny zakład na Pedersena poniżej 10. W pełni się z tym zgadzam i muszę przyznać, że jestem w totalnym szoku. W B365 ma on linie 7, która na siłę też mogłaby być grana na poniżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Woffinden - Janowski - 1 ✅
Zmarzlik - Pawlicki - 1 ✅
@1.92 Betsson
Bet typowo pod formę wybranych zawodników. Tai jest bardzo dobry na krótkich torach i wygląda znacznie pewniej niż wolny Janowski. Zmarzlik robi co chce w Gorzowie, na innych torach jest również szybki. W starciu z Pawlickim, więcej szans daję Bartkowi. Piter zbyt często ma pojedyncze wpadki w zawodach.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Na szybko: czy ktoś wie, jaki buk kopiuje całą ofertę od bet365 - łącznie z zakładami na o/u zawodnika?
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
coś mi się wydaje że ten cały bet dnia na Harrisa pójdzie w otchłań , bo to co robi aktualnie Anglik woła o pomstę do nieba. Na starcie zostaje dobre kilka metrów z tyłu ,a potem jeszcze jakby mu przyczepę od stara zapieli. No , ale jeszcze 2 starty ;d
ohoh kolejny punkt na wykluczeniu, już 2 pkt !!! ;DDDD
 
M 1

--mariusz--

Użytkownik
Ale czy w dzisiejszych czasach nawet olimpiada Harrisa w GP jeszcze kogoś dziwi? Przecież on nie woził punktów nawet w poprzednich latach, gdy stawka była o wiele słabsza. W tym roku, przy tak mocnej i wyrównanej stawce Harris punkty może robić tylko na &quot;trupach&quot;
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Harris niby 3 pkt ale dostał te wszystkie punkty za darmo. Jedynym pokonanym przez niego zawodnikiem był bezjajeczny, czemu mnie to nie dziwi? A wracając do typu to uważajcie na te pułapki bet365, oni co kolejkę dają jakiś handicap +7 a w GP zaniżają linię i zawsze takie &quot;bety dnia&quot; okazują się typowym 50/50...
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Harris niby 3 pkt ale dostał te wszystkie punkty za darmo. Jedynym pokonanym przez niego zawodnikiem był bezjajeczny, czemu mnie to nie dziwi? A wracając do typu to uważajcie na te pułapki bet365, oni co kolejkę dają jakiś handicap +7 a w GP zaniżają linię i zawsze takie &quot;bety dnia&quot; okazują się typowym 50/50...
Dzisiaj to zdecydowany farty, 2 pkt na wykluczeniach
też zauważyłem to w Bet365, trzeba niesamowicie uważać
żałuję tylko że nie zagrałem Lindgrena, miałem to zrobić ale po prostu przeoczyłem gdzieś ten typ, szkoda.
Teraz trzymamy kciuki za Polaków!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom