>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix 2013 (1) Nowa Zelandia - Auckland, 23 marca 4:00

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
FIM BUCKLEY SYSTEMS NEW ZEALAND SPEEDWAY GRAND PRIX

Start: 23.03.2013 - 4.00
Tabela biegowa:

Wyniki zeszłorocznej edycji:
1. Greg Hancock (USA) - 14+2+6 (3,2,3,3,3)
2. Jarosław Hampel (Polska) - 11+3+4 (1,1,3,3,3),
3. Nicki Pedersen (Dania) - 9+2+2 (1,3,2,2,1),
4. Jason Crump (Australia) - 9+3+0 (2,3,0,2,2),
5. Tomasz Gollob (Polska) - 14+1 (3,3,3,2,3),
6. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 12+1 (3,2,2,3,2),
7. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 8+0 (1,2,3,w,2),
8. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 8+0 (2,1,2,1,2),
9. Bjarne Pedersen (Dania) - 7 (2,0,1,3,1),
10. Hans Andersen (Dania) - 6 (0,1,1,1,3),
11. Chris Harris (Wielka Brytania) - 5 (1,0,1,2,1),
12. Chris Holder (Australia) - 4 (0,3,1,0,0),
13. Andreas Jonsson (Szwecja) - 4 (3,0,0,1,d),
14. Kenneth Bjerre (Dania) - 4 (2,2,d,d,0),
15. Peter Ljung (Szwecja) - 4 (0,1,2,1,0),
16. Jason Bunyan (Nowa Zelandia) - 1 (0,0,0,0,1).​
Relacje Live
:
Canal+ (godz. 3:30 - studio)
Po raz kolejny zaczynamy walkę o tytuł najlepszego żużlowca na świecie.
Tym razem pierwszy turniej odbędzie się po raz kolejny w Nowej Zelandii.
Kursy na zwycięzce GP Nowej Zelandii w firmie Tobet.

Zapraszamy do dyskusji i podawania pewnych typów!
 
93adrian 0

93adrian

Użytkownik
Początek sezonu dużo niewiadomych chodz ja skłaniam się ku typowi:
Lindgren - Kasprzak 1 @1,6
Fredka od kilku lat regularnie startuje w SGP , ostatni sezon w tej elitarnej grupie skończył na dobrym 8 miejscu , regularnie punktował , czesto gościł w półfinałach , wygrał GP Szwecji. Z drugiej strony Kasprzak , zawodnik z Gorzowa który powraca do GP po sezonie 2008 gdzie niczego wielkiego nie osiągnał . Kasprzak to przede wszystkim tylko ligowiec , gdzie indywidualnie na arenie międzynarodowej nie błyszczał a pozatym bedzie to jego pierwszy turniej w Auckland.
Bukmacher : totolotek
 
pavelo 8

pavelo

Użytkownik
Może i po piwku typy, ale metanol we krwi mi tak podpowiada ;) Zagrałem takie pary
Ward - Hancock 1.98
Gollob - Sajfutdinov 1.8
Hampel - Lindback 1.68
Co tu by naskrobać, żeby było w miare z sensem :p W pierwszej parze typuję starego kalifornijskiego wyjadacza. Młody kangur ma papiery na sporą liczbę medali, ale myśle, że tym razem Herbie będzie lepszy... doświadczenie i te sprawy, wiadomo panowie o co chodzi ;)
Druga para... hmm, głównie bym chciał żeby Emil się nie połamał na samym początku, tu głównie odzywa mi się lokalny patriotyzm bo szanse oceniam jak w kursach, fitfi fifti. Trzecia para to nasz rodak z uważanym kiedyś za następcę Rickardssona. Stawiam na Hampela, bo Lindback pomimo udanej końcówki GP w zeszłym roku jako zawodnik nie przekonuje... może to uraz z czasów kiedy jeździł we Włókniarzu i miał 3 tony bajerów na motocyklu, ale mnie po prostu mnie nie przekonuje. Z Vaculikiem może w parze i byłbym skłonny na niego postawić, ale nie z Hampelem.

Strasznie przepraszam, kursy ze stacjonarki Fortuny
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Panowie podawajcie bukmacherów, z których pobieracie pary i kursy... Naprawdę ciężko tak napisać?
Post oczywiście potem do usunięcia.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Już nie mogę się doczekac inauguracji sezonu w Auckland! ???? Pierwszy typ jaki się rzucił mi w oczy to:
Holder - Nicki Pedersen
Typ: Pedersen
Kurs: 2.25! edit: już jest 1.9, wiec buki też uznały, że kursy przeszacowane...
STS

A niby czemu nie? Pierwszy argument przemawiający za Dzikusem to pytanie...
Jakie czynniki spowodowały, że kursy na Holdera w tej parze oscylują w granicach 1.5 i dlaczego jest on tak wyraźnym faworytem w tej parze?! Nie umiecie obiektywnie odpowiedziec? No właśnie ????
Wiadomo Holder Mistrz Świata, ale każdy kto zasmakował choc trochę czarnego sportu wie, że to w tej chwili mało znaczący czynnik, który mógłby decydowac o powodzeniu typu. Można powiedziec, że typ pół na pół, że zawodnicy nie rozjeżdzeni, że pogoda płata filgle i nie było żadnych miarodajnych sparingów i przetarc itd itd.
Widzę natomiast oczyma wyobraźni, że Nicki zapewne będzie mocno nabuzowany na pierwsze zawody GP, że jego ambicja nakazuje mu w tym roku zdobyc tytuł Mistrza Świata i w mojej opinii jest to spory argument w jego stronę, ponieważ kto jak kto, ale Pedersen na pewno nie zapomniał, w jak kontrowersyjny sposób stracił tytuł w poprzednim sezonie na rzecz Kangura. No i jeszcze jedno o czym warto wspomniec, choc niekoniecznie musi miec wpływ na końcowy wynik. Chris kończył sezon z poważną kontuzją i zawsze jest ryzyko, że te pierwsze starty mogą byc trudniejsze, że zawodnikowi może towarzyszyc na początku dyskomfort psychiczny...
To tylko moje przemyślenia na temat tych dwóch zawodników. Jeśli ktoś widzi argumenty za Holderem to prosiłbym o uświadomienie...
Pozdrawiam!
 
pavelo 8

pavelo

Użytkownik
Popieram typ karmol2, Dzik zawsze nakręca się na GP jakby zjadł tonę cukru, aż tak dużej różnicy kursów nie umiem wytłumaczyć, ale mogło się wziąć z tego, że jak już wspomniałeś Holder to MŚ, ale Nicki poczuł już w tym roku jak smakuje tor żużlowy i ciągle mu doskwierają obite żebra. Niby nic poważnego, z nie takimi urazami żużlowcy wygrywali, ale może to podniosło kurs na NP chociaż o te 50 gr ?
J:/ Kursów nie podaje się w gr.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jeśli ktoś widzi argumenty za Holderem to prosiłbym o uświadomienie...
Bardzo ważny.. że przygotowywał się w podobnym klimacie. I na pewno więcej jeżdził niż nie jeden ze stawki GP. Ale jednak to o wiele lepszy występ przed rokiem zanotował tam Nicki(nie interesuje mnie, gdzie psychicznie był Holder). Para ciężka w mojej ocenie bo jeden i drugi jakoś mnie w tym Auckland nie przekonują, szczególnie Nicki bo to jednak zawodnik defensywny. A tam na pewno będzie ściganie i to preferuje zdecydowanie Holdera.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Obejrzałem sobie zeszłoroczne GP w Auckland i widać było że bardzo dobrze na tym torze czuli się Hancock i Gollob którym śmigał aż miło.Jarek w drugiej części zawodów się rozjeździł a Nicki jak to Nicki.
Hancock przygotowujący się u siebie do sezonu gdzie nie musiał zmagać się z mrozami i problemami z treningami może być groźny podczas tych pierwszych zawodów. Gollob myślę,że się spasuje odpowiednio po treningach i będzie wyglądał podobnie jak rok temu.
Fajnie wygląda i spróbuje za drobne pograć:
Tomasz Gollob TOP 3 -3,00 Tobet
Greg Hancock TOP 3 - 3,25 Tobet
Jeden z tych panów w top 3 i można liczyć zysk. Wiem,że to poczatek zawodow jednak ja tu opieram typy na jeździe z tamtego roku w Auckland. Może źle robie może dobrze sam nie wiem ale taka propozycja z mojej strony bo kursy uważam,że ciekawe.
Chris Holder TOP 3 - 2,45 Tobet
Tym na Crispiego. Po kontuzji nie wierzę ze będzie jakiś ślad dlatego tu bym na to za bardzo nie patrzył. W tamtym roku Crispi został tata i ja sie tu doszukuje powodu słabego występu. Teraz jedzie jako obrońca trofeum. Bogatszy w doświadczenia dlatego bardzo w Niego wierze.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja podbijam tylko jeden typ,bo nie ma co się napalać na typowanie 1.zawodów sezonu.
Hancock TOP 3 @3,25 Tobet
W przeciwieństwie do Europejczyków Greg nie musiał latać po Europie czy innych kontynentach żeby regularnie jeździć na motorze żużlowym.On sobie śmigał przez całą zimę na torze w Californii ???? O doświadczeniu nie ma co pisać,bo każdy je zna.Największa zagadka to sprzęt,ale tu też skłaniałbym się ku temu że dzięki praktycznie codziennej jeździe motory będą spisywały się bardzo dobrze.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tomasz Gollob - Andreas Jonsson 1 1,60 Betsafe ✅
Niebo a ziemia między jednym i drugim w turnieju przed rokiem. Jonsson pamiętam super zaczął tamten turniej a póżniej klapa. Tomek cały turniej super poziom wiadomo półfinał mu nie wyszedł ale z przeciągu całego turnieju obok Grega był to najszybciej jeżdżący zawodnik z całej stawki. Ten tor daje handicap takim zawodnikom jak Gollob którzy potrafią skutecznie walczyć na trasie. Dużo silników kupionych przed sezonem mam nadzieje, że dadzą efekt. Jonsson podobno coś tam z plecami ma, nie wiem jak tam z formą ale w tych turniejach angielskich było lekko mówiąc średnio jak na niego i stawkę. Mam nadzieje, że Tomek będzie miał dobre losowanie bo z jego szczęściem ciężko chociaż jeśli będzie podobnie przygotowany sprzętowo jak przed rokiem to spokojnie jest w stanie mijać rywali na trasie i obojętnie jakie będzie miał losowanie pól startowych.
Gollob &quot;Od kiedy wprowadzono nowe tłumiki, koło ma tendencję do podnoszenia się po starcie, a to przekłada się na mniejszą prędkość. Wolniej dojeżdża się do łuku. W każdym razie mogę ten styl zarzucić, bo znalazłem z tunerem części, które stabilizują koło.&quot;
Wygląda to fajnie, coś tam się chyba ruszyło na poważnie w tym teamie ;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Idę na całość i gram coś takiego:
Holder - Hampel 1 1,50
Holder wiadomo przygotowywał się u siebie więc problemów z pogodą ani niczym takim dziwnym nie miał. Hampel narzekał że mało jeździł że nie wyglądało to tak jak sobie zaplanował i nie sądzę aby odegrał znaczącą rolę w tych zawodach czyli dotarł do finału.
Pedersen - NK Iversen 1 1,55
Zestawienie Nickiego i Iversena troszkę mnie zaskoczyło powiem szczerze. Nicki walczy o najwyższe cele a Iversen po bardzo dobrym poprzednim sezonie będzie miał problem utrzymać podobna formę i w tym roku. Taki sam kurs na Iversen jak i Lindbaecka w parze z Nickim nie rozumiem tego.
Lindgren - Kasprzak 1 1,65
Fredka najlepsze wyniki i starty notuje właśnie w GP dlatego licze na udana runde w Jego wykonaniu. Krzysiu mówi że w ciągu 5 lat chce być mistrzem hmm...Kasprzak tak bardzo dobrą średnią zawdzięcza torowi w Gorzowie gdzie kręcił dobre wyniki jednak na wyjazdach wiadomi jak wyglądał dlatego w walce z Fredka polegnie;)
Vaculik - Zagar 1 1,50
Vaculik bardzo przebojowy zawodnik. Walczy na całej szerokości toru.Bardzo dobrze w tamtym sezonie zastępował Jarka Hampela i teraz uważam,że Jego wystepy beda podobne do tych z tamtego roku. Zagar hmm w Gorzowie prezentował się bardzo dobrze na wyjazdach bywało z tym już różnie. Stawiam na młodego;)
Wszystko Betsafe kurs 5,75
Ps. Co do Gollob - AJ sam pograłem;)
Sportingbet oferuje nam coś takiego:
Tomasz Gollob over 9,5 1,80
Uważam,że kurs jak i linia bardzo warte grania. Tomek w tamtym roku zdobył 14pkt więc bardzo dużo w tym pewnie mniej ale minimum te 10 powinien spokojnie wywalczyć na torze. Tym bardziej że wypowiada się ze tor sprzyja walce i mijanką więc będzie dobrze!
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Niels Kristian Iversen - Antonio Lindbäck 2 @ 1,75 Betsafe
Martin Vaculik - Krzysztof Kasprzak 1 @ 1,70 Betsafe ⛔ ⛔ obaj wylosowali najgorsze pola startowe ;//
Nie będę tutaj się silił na długą analizę, bo sezon jeszcze się nie zaczął i forma zawodników jest jedną wielką zagadką, choć co nieco można &quot;wywróżyć&quot;. Gram tutaj pod charakterystykę toru, która powinna bardzo odpowiadać Vaculikowi, a o Toninho nawet nie wspominam i jestem spokojny, bo rok temu był trzeci po rundzie zasadniczej. Na tym torze obaj powinni jutro śmigać.
Z kolei Kasprzak i Iversen to zawodnicy preferujący znacznie bardziej przyczepną nawierzchnię. Ponadto, dla obu to jest powrót do cyklu, ale wiele się po nich nie spodziewam, bo nigdy nie błyszczeli w najsilniejszej stawce. Może ich nie doceniam, ale będę w niezłym szoku jak oni w Auckland pojadą po dobry wynik. Ich rywale wydają mi się pewniejsi. Martin w znakomitym stylu zadebiutował w zeszłorocznej edycji, a Toninho w drugiej części sezonu jeździł na poziomie medalisty GP. Jutro dodam jeszcze jeden typek, ale najpierw muszę go zagrać =]
 
T 12

travian_1221

Użytkownik
Sportingbet oferuje nam coś takiego:
Tomasz Gollob over 9,5 1,80
Uważam,że kurs jak i linia bardzo warte grania. Tomek w tamtym roku zdobył 14pkt więc bardzo dużo w tym pewnie mniej ale minimum te 10 powinien spokojnie wywalczyć na torze. Tym bardziej że wypowiada się ze tor sprzyja walce i mijanką więc będzie dobrze!
Chcę się upewnić, zakład dotyczy wszystkich startów, czyli 5 w rundzie zasadniczej + ewentualnie półfinał i finał ? Jakoś nie mogę znaleźć zasad rozliczania ...
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Chcę się upewnić, zakład dotyczy wszystkich startów, czyli 5 w rundzie zasadniczej + ewentualnie półfinał i finał ? Jakoś nie mogę znaleźć zasad rozliczania ...
5 pierwszych biegów.. zresztą RADULA napisał, że zrobił 14 punktów więc wystarczyło sprawdzić w ilu biegach Tomek tyle zrobił a punktacje masz parę postów wyżej ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 0

cinek20059

Użytkownik
N. Pedersen - T.Woofinden 1.15
A.Lindback - J. Bunyan 1.05 sportingbet.com
Moim zdaniem do zagrania przy wysokiej stawce. Łączny kurs 1,207 niski, jednak wydaje się pewny. Woofinden pierwszy raz na tym torze, poza tym widzę go pod koniec stawki i w całym cyklu GP raczej nie namiesza. Zarówno Pedersen i Lindback powinni wysoko zakończyć turniej w Auckland tak jak rok temu.
PS. Mam pytanie. Czesto gram, jednak rzadko pisze na forum. Gdy piszecie że gracie &quot;za drobne&quot; to jakie kwoty macie na myśli? pozdrawiam!
5 pierwszych biegów.. zresztą RADULA napisał, że zrobił 14 punktów więc wystarczyło sprawdzić w ilu biegach Tomek tyle zrobił a punktacje masz parę postów wyżej ;)
Over na Golloba wygląda całkiem przyzwoicie, jednak najpierw poczekajmy na rozkład biegów.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Greg Hancock - Jarosław Hampel 1 1,85 Tobet ⛔
Greg przed rokiem wygrał a Jarek był drugi.. Z tym, że Jarek nie spisywał się rewelacyjnie w serii zasadniczej, szczególnie na początku bo póżniej wygrywał już swoje biegi. W półfinale zamknął Tomka na pierwszym łuku i pojechał po finał. Natomiast Greg praktycznie przez cały turniej solidnie punktował w końcu ten łączny wynik 22 punkty nie wziął się znikąd. Greg na pewno dobrze przepracował zimę u siebie w ciepłej Kalifornii i jest przygotowany pod warunki jakie będą panowały jutro w nocy naszego czasu na torze w Auckland. Jarek za mało trenował więc zobaczymy czy może się to odbić na jego formie. Stawiam w tej parze na Grega którego upatruje jako jednego z faworytów turnieju.
Tabela biegowa:

Dobre losowanie Golloba, oj w 13 biegu to będzie się działo ????
edit // Tym bardziej RADULA, że Tobet daje chyba 1,90
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Anton Lindbaeck - Emil Sajfutdinow. 1. 2.13. Betsafe
Oj z tym kursem to przesadzili. Dla mnie faworytem jest Anton a tu jeszcze taki kurs bardzo mile jestem zaskoczony. W tamtym roku Szwed smigal aż miło. Emil coś wczoraj narzekał na tor. Po takim kursie napewno warto.
Zgadza się Torretoo kurs zdecydowanie wyzszy.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Gollob - Hampel 1 @1,8
Antonio - Jonsson 1 @1,8

AKO 3,24 Expect

W polskiej parze stawiam zdecydowanie na Golloba. Wiadomo jakie problemy miał Hampel w zeszłym sezonie, do tego w PS narzeka na sprzęt. Tomek wręcz przeciwnie chwali się jakimiś nowinkami, więc mu zaufam.

Jesli chodzi o Szwedów to Lindbaeck powinien sobie spokojnie poradzić z Jonssonem. Myślę, że na przyczepnym torze Antonio będzie czuł się jak ryba w wodzie.

Nie będe sięza dużo rozpisywał bo to pierwsze poważne zawody w tym sezonie, ale te pary zwróciły moją uwagę.

Pozdrawiam
 
T 12

travian_1221

Użytkownik
Gollob - Hampel 1 @1,8
Antonio - Jonsson 1 @1,8
AKO 3,24 Expect
W polskiej parze stawiam zdecydowanie na Golloba. Wiadomo jakie problemy miał Hampel w zeszłym sezonie, do tego w PS narzeka na sprzęt. Tomek wręcz przeciwnie chwali się jakimiś nowinkami, więc mu zaufam.
Jesli chodzi o Szwedów to Lindbaeck powinien sobie spokojnie poradzić z Jonssonem. Myślę, że na przyczepnym torze Antonio będzie czuł się jak ryba w wodzie.
Nie będe sięza dużo rozpisywał bo to pierwsze poważne zawody w tym sezonie, ale te pary zwróciły moją uwagę.
Pozdrawiam
Te zakłady to są chyba długoterminowe, i dotyczą całego sezonu.
Przynajmniej ja tak to rozumiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom