>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix 2013 (3) Gothenburg, 4 maja 19:00

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Fogo Swedish FIM Speedway Grand Prix

4 maja 19:00 Goeteb o rg


Ullevi Stadium
Lista startowa:
1. Fredrik Lindgren (Szwecja)
2. Jarosław Hampel (Polska)
3. Tomasz Gollob (Polska)
4. Emil Sajfutdinow (Rosja)
5. Matej Zagar (Słowenia)
6. Darcy Ward (Australia)
7. Krzysztof Kasprzak (Polska)
8. Niels Kristian Iversen (Dania)
9. Linus Sundstroem (Szwecja)
10. Chris Holder (Australia)
11. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
12. Greg Hancock (USA)
13. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
14. Andreas Jonsson (Szwecja)
15. Martin Vaculik (Słowacja)
16. Nicki Pedersen (Dania)

Tabela biegowa
Rok temu było tak:
1. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 15 (1,1,3,0,2,2,6) + 1. miejsce w finale
2. Greg Hancock (USA) - 15 (0,1,3,1,3,3,4) + 2. miejsce w finale
3. Chris Holder (Australia) - 17 (2,2,2,3,3,3,2) + 3. miejsce w finale
4. Thomas H. Jonasson (Szwecja) - 11 (2,2,2,2,1,2,0) + 4. miejsce w finale
5. Nicki Pedersen (Dania) - 14 (3,3,3,3,2,w)
6. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 12 (3,3,2,1,2,1)
7. Jason Crump (Australia) - 11 (3,0,2,2,3,1)
8. Andreas Jonsson (Szwecja) - 10 (2,3,1,3,1,0)
9. Jarosław Hampel (Polska) - 7 (2,2,1,2,0)
10. Peter Ljung (Szwecja) - 6 (1,2,3,0,0)
11. Tomasz Gollob (Polska) - 6 (0,u,1,3,2)
12. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 5 (3,0,1,0,1)
13. Kenneth Bjerre (Dania) - 5 (1,3,0,1,0)
14. Bjarne Pedersen (Dania) - 4 (1,1,0,2,0)
15. Chris Harris (Wielka Brytania) - 3 (0,0,d,0,3)
16. Hans Andersen (Dania) - 3 (0,1,0,1,1)
Wyniki wszystich turniejów w Geoteborgu: LINK

Statystyka pól startowych w 2012:

Statystyka pól startowych 2010-2011

Aktualna pogoda w Goeteborgu
Relacje Live
:
Canal+ (godz. 18:30 - studio)

Kursy na zwycięzce Europy w firmie Tobet:


Jeden z najbardziej przeze mnie nielubianych turniejów podczas cyklu SGP.
Wszystko przez tor. Długi, wąski. Często dziurawy.
W większości przypadków decyduje start a walki nie jest wiele.
Dodatkowo jak to zazwyczaj na Ullevi ma padać.
Niemniej napewno znajdzie się wiele ciekawych typów.
Zapraszam zatem do dyskusji i podawania pewnych typów!
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
A ja na początek mam dubelka z Tobet:
Kasprzak-Sundstroem 1 @ 1,65 7-6
PUK - Vaculik 1 @ 1,35 10-3
AKO: 2,23 ✅
Kasprzak po kompromitacji w Bydgoszczy na pewno będzie chciał pojechać przyzwoicie w Szwecji. Tak jak Jacques napisał, tor w Goteborgu może być dziurawy i Krzyśkowi może przydać się regularna jazda na Wyspach, gdzie solidnie punktuje. Poszperałem trochę w wynikach GP z ubiegłych lat i wychodzi na to że KK tylko raz miał okazję jeździeć na Ullevi, a było to w roku 2008, gdzie co prawda zajął 13 miejsce, ale po pierwszych trzech zerach potem zdobył 2 i 3 punkty. Kto wie, może sobie gdzieś w zeszycie zapisał te ustawienia, na których zrobił te 5 punktów ;) Sundstroem na Wyspach nie błyszczy. Jego wyniki kręcą się w okolicach 5,6,7 punktów w meczu. W Polsce pojechał w dwóch ligowych meczach gdzie zdobił 5 (w 4 startach) i 7 (5) punktów. Jednak w tym drugim meczu został bohaterem, bo to on w 13 biegu dowiózł 3 punkty i dał cenny biegowy remis Gorzowianom, którzy potem wygrali spotkanie. Z tego co widzę to Linus nie miał jeszcze okazji startować na torze w Goteborgu w zawodach GP, a więc będzie to jego debiut. Myślę, ze Kasprzak okaże się lepszy w rywalizacji ze Szwedem. Ostatni występ w Tarnowie mógł go podbudować po słabszym początku sezonu i w lidze polskiej jak i w GP.
Drugi typ to wg. mnie &#39;&#39;formalność&#39;&#39;. Iversen w Polsce i w Anglii jest liderem swoich drużyn i podtrzymuje formę z poprzedniego roku. W GP Nowej Zelandii nie wychodziło mu, jednak w Bydgoszczy już załapał się do półfinału. Widać, że jego forma nadal rośnie. Inna sytuacja jest z Martinem. Wszyscy wiedzą, że Słowakowi rozleciały się dwa silniki, na których tak znakomicie jeździł w 2012 roku. Słabe występy w GP, a także jedynie przebłyski w Polsce (jeden mecz w Tarnowie, gdzie zdobył 11 punktów) tylko potwierdzają tezę, że bez sprzętu nawet najlepszy żużlowiec nie zdoła pojechać na dobrym poziomie. Nie wydaje mi się żeby Vaculik już w tym tygodniu zdołał sobie poradzić z tymi kłopotami. Na pewno będzie to dłuższą kwestią czasu. Sam Martin w wywiadzie nie ściemniał i prosto powiedział, że ma ogromne problemy ze sprzętem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Kasprzak-Sundstroem: Sundstroem @2,40 Unibet⛔⛔

A ja będę polemizował z kolegą z Rzeszowa;) Ksysiu widać,że jest pogubiony na razie.W Bydgoszczy się skompromitował,w Tarnowie już śmigał pięknie.Zawodnik kameleon. Wychodzi na to,że wszystko leży w głowie. Ja u niego widzę syndrom Protasiewicza-który w lidze i w zawodach DPŚ potrafi regularnie wygrywać z najlepszymi,a w zawodach GP nakłada na siebie taką presję i oczekiwania,że pali się i wozi ogony. U Kasprzaka dużą rolę odgrywa ojciec w parkingu-w Bydgoszczy go zabrakło i to też zapewne wpłynęło na wynik(ciekawe czy będzie w Szwecji). Młody Szwed ma papiery na jazdę,co pokazał w swoim debiucie na tarnowskim torze.Jak sam mówił w TV-jechał tam pierwszy raz w życiu,ale przed zawodami oglądał na YT biegi z Tarnowa żeby poznać choć trochę ten obiekt:)grin ???? .Jak pojechał widzieliśmy.A na pewno presję odczuwał,był to w końcu jego debiutancki weekend w naszej Ekstralidze. W sobotę myślę,że on może pozytywnie zaskoczyć. W Anglii jeździ już kilka sezonów-więc trudne tory mu nie straszne.THJ radził sobie ostatnio bardzo dobrze z dziką kartą,więc czemu Linus by tego nie miał uczynić.Kurs zachęcający,więc ja w to wchodzę.Oczywiście delikatnie,bo GP tylko tak można grać;)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tabela Biegowa Grand Prix Szwecji 2013


Jak zwykle słabe losowanie Gollob. Ale to nic będzie jutro o wiele cięższa przepr a w a niż w Auckland czy Bydgoszczy ale jakoś do fi nału dojedzie ;)

edit // Moderator pewnie póżniej wrzuci tabele do swojej odpowiedzi w tym temacie.
 
M 49

mrbuu

Użytkownik
Niezbyt lubię ten odcinek GP, więc ode mnie skromnie 2 pary. Ze stawką też moim zdaniem nie warto szaleć.
Iversen - Woffinden @ 1,95 Unibet ✅ 10-12
PUK w bardzo dobrej formie w tym sezonie, ale Tajski w jeszcze lepszej. Gdzie się nie pojawi jest szybki. W poprzednich GP Woffinden lepszy. W wywiadach duża pewność siebie. Kurs dobry, więc warto spróbować.
Sundstrom - Vaculik @2,55 Unibet ✅ 6-3
Tutaj kieruję się głównie nie najlepszą formą Słowaka. Źle wszedł w sezon. Źle trafił ze sprzętem. Sundstrom udanie zastąpił Nermarka. W Tarnowie na torze Vaculika jechali razem dwa biegi i dwa razy Szwed był szybszy. Mnie do zagrania przekonał dobry kurs na Szweda i fajne losowanie pól.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Zwycięzca 2 biegu: Zagar 3,05 Sportingbet

Matej jedzie od kredy. Początek zawodów więc start i dojazd do pierwszego łuku zapewne zadecyduje o wygranej. Obok siebie ma Kasprzaka więc zNim wygra dalej Ward który niestety nie należy do najlepszych startowcow. I na 4 Iversen ale w tej fazie zawodów nie sądzę aby mógł wygrać z tego pola. Kurs ciekawy i warty sprobowania.
Pamiętam Auckland gdzie Zagar wygrał tylko 1 bieg i to właśnie z 1 pola wygrywając start.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Niels Kristian Iversen - Andreas Jonsson ✅
Typ: Iversen
Kurs: 1.69
Betsson


Iversen to od poprzedniego sezonu klasa sama w sobie, a w tym roku jest wręcz perfekcyjny na polskich torach. Prawdziwy lider Stali i jedyny zawodnik, który w tym zespole nie zawodzi. Co prawda w GP obycia specjalnego nie ma bo w cyklu, jako pełnoprawny zawodnik startuje dopiero od tego sezonu, ale jego forma mówi sama za siebie. Szwed w tym sezonie obniżył loty. Jeździ co prawda poprawnie, ale bez fajerwerków i nie widac dla niego póki co lepszych perspektyw.
Żeby nie było tak kolorowo bo odnosiłem się jedynie do ligi, w GP Duńczyk nie pokazuje moim zdaniem swojego całego kunsztu, o czym świadczą jego dotychczasowe wyniki. Mianowicie w Nowej Zelandii wykręcił 7 pkt i nie dostał się do półfinału przy 11 pkt Jonssona. Natomiast już Bydgoszczy Dun zdobył 9 pkt i zakończył zawody na półfinale, a Jonsson zajął odległe 13 miejsce z 4 pkt na koncie.

Uważam, że w tej parze można zaufac Iversenowi i powierzyc mu swoje fundusze

Pozdrawiam!
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Matej Zagar-Krzysztof Kasprzak 1 @ 1,40✅9-7
Tai Woffinden-Fredrik Lindgren 1 @ 1,45✅12-5
AKO=2,03 Tobet


Jak dla mnie rewelacyjny dubel na Zagara i Tajskiego. Obaj zawodnicy praktycznie od początku sezonu w kapitalnej formie i zapowiada się, że będą w czołówce w Szwecji. Zagar do tej pory praktycznie jedyne nie udane zawody miał w Auckland ale od tamtej pory, to już czasu trochę minęło. Teraz swoje robi w Gnieźnie, do tego bryluje w Anglii w barwach Belle Vue, a i w Bydgoszczy pokazał, że w i GP jest w stanie osiągać dobre rezultaty. Jak dla mnie 1/2 powinien osiągnąć, a z kolei KK to raczej będzie miał problemy by z kimkolwiek wygrywać na Ullevi...

Tajski w jeszcze lepszej dyspozycji, co pokazuje w każdych zawodach. Widać, że nie robi mu różnicy gdzie jeździ, bo wszędzie i tak wszystko po kolei wygrywa. Z pewnością, jeśli będzie jeździł na swoim poziomie, do jakiego nas ostatnio przyzwyczaił, to jest szansa nawet na podium. Fred z kolei, poza Anglią raczej zawodzi. W barwach Unii ostatnio nawet się obudził ale póki co, to nie jest zbyt mocna dyspozycja. Wiadomo, że się spina na GP ale na ten moment z Woffindenem jest w stanie rywalizować jedynie w Anglii ale tam rywalizacji nie ma, ze względu iż są kolegami klubowymi:razz:

Podsumowując oba bety pewne i myślę, że powinny wejść. Jeśli chodzi o pola, to Zagar 2x jedzie z pierwszego, a KK 2x z trzeciego więc jest przewaga, w drugiej parze 2x z pierwszego jedzie Fred, a Tajski 2x z czwartego. Pierwsze jest najlepsze więc tu przewaga Freda ale pamiętajmy, że w pierwszym wyścigu po jego prawej ręce Hampel, Gollob i Emil więc łatwo mieć nie będzie.

Tai Woffinden wygra bieg 7 @ 2,45 Tobet✅

Tajski jedzie z pierwszego pola, a one na początku zawodów powinno nieść. Obok niego Vaculik i KK czyli dwóch zawodników, których typuje do miejsc 15-16. Na czwartym polu Gollob ale on zauważyłem, że czasem na sztucznych torach ma problemy na początku zawodów i też nie zawsze wygrywa starty. Tutaj jak Tajski wygra swój start, to raczej dowiezie 3pkt, bo jednak forma jest i ma rakietę pod dupą. A jeśli chodzi o Golloba, to w tym sezonie GP, co ciekawe w drugich startach w Auckland i Bydzi zrobił odpowiednio 1 i 0.

Jarosław Hampel wygra bieg 18 @ 2,75 Tobet✅

Jarek wprawdzie z drugiego pola ale to już końcówka zawodów więc powinno być równiej na polach. Obok niego Linus(pierwsze) i KK(trzecie) czyli zawodnicy, którzy większej roli raczej nie odegrają w zawodach. Na czwartym polu Nicki Pedersen, którego też nie typuje wysoko, bo jednak początek sezonu, to ma taki sobie, co z resztą widać i co sam Nicki przyznaję. Kurs na Jarka wysoki, a jednak forma jest więc i takie biegi powinien wygrywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jarosław Hampel - Emil Sajfutdinov 2 1,90 Tobet
Emil trochę gorsze losowanie niż Jarek. Jednak na tym torze w pojedynkach jest bodajże 3-0 dla Emila. Jarek nie lubi tutaj jeżdzić a Emil w przeszłości na tym torze nawet wygrywał. Za każdym razem Rosjanin melduje się w półfinale. Rok temu jechał bardzo dobrze ale jednak do finału nie dojechał. Dzisiaj wielki test przed Polakami. Ten tor nie należy do ich ulubionych i tutaj mają szanse się wykazać bo jak mówi Cieślak jak się jest w gazie to wszędzie zawodnik powinien sobie poradzić. Czy dzisiaj Jarek osiągnie dobry wynik? Nie wiem. Emil jest w formie myślę, że to profesjonalista i mimo kłopotów w rodzicie osiągnie dzisiaj dobry rezultat. Grałem typ po 2,00 bo taki jeszcze wczoraj był ale wrzucam z aktualnym kursem.

Tomasz Gollob
- Niels K. Iversen 1 1,62 Tobet
Tomkowi podobnie jak Jarkowi na tym torze się nie wiedzie. Duńczyk dzisiaj po raz pierwszy chyba na tym torze będzie mógł startować więc to trochę loteria jeśli chodzi o niego. Losowanie ciut lepsze niż Tomka. Jednak kurs bardzo fajny jak na Tomka biorąc pod uwagę, że jest taki sam jak w parze z &quot;Tajskim&quot; który jest w wyższej formie niż Niels. Dzisiaj uważam, że przeprawa przed Tomkiem dużo cięższa niż w Bydgoszczy i Auckland ale uważam, że zakończy zawody w finale z dorobkiem około 12 punktów do czego Duńczyk się mimo wszystko nie zbliży.
 
C 0

cinek20059

Użytkownik
Andreas Jonsson - Fredrik Lindgren 1,80 Tobet
Polecam grać przeciw Jonssonowi, który w ostatnim meczu ligowym doznał wstrząsu mózgu. Jak sam mówi jest cały obolały i musiał zdecydować czy w ogóle startować w tym gp. Uważam że CI dwaj zawodnicy nie zawojują zbyt mocno w Geteborgu, jednak Lindgren pownien być wyżej w klasyfikacji i otrzeć się o półfinał. Fredrik w średniej formie, ale rok temu tu zwyciężył, może jakies pozytywne wspomnienia dodadzą mu kilka punktów ????
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Fredka w TOP 8 - tak , za 2,20 w milenium

Fredka może i w formie rewelacyjnej nie jest, ale jedzie u siebie, a dodatkowo świetnie wylosował. Jak zrobi dwie trójki, to i 8 pkt. nabije, a z dwoma trójkami półfinał ma w kieszeni. Fajny kurs, warty ryzyka.

Gollob na podium - NIE za 1,55 w milenium

Tor którego Tomek serdecznie nie lubi, dodatkowo wylosował do dupy... Nie sądzę by dziś awansował do finału ( chociaż życzę mu tego serdecznie ) - 7 pkt. i poza TOP8

Holder - Hampel 1 za 1,88 w milenium

Crispy już się obudził i teraz zacznie się pogoń. Tor bardziej mu leży niż Jarkowi, dodatkowo Jarek nie przepada za Szwecją. Forma mniej więcej taka sama ( może nawet z małym plusem w kierunku Jarka ), ale profil toru powoduje, że idę w kierunku Kangura.

Tajski w TOP 8 tak za 1,65 w milenium

Nie wiem, czy ktoś obecnie śmiga lepiej niż Angol... To powinno wystarczyć za rekomendację - biorę z pocałowaniem ręki - jedyny minus, to takie sobie losowanie, ale w takiej formie da radę.
 
rachek 18

rachek

Użytkownik
STS

Sajfutdinov - Jonsson 1 1.40✅
Woffinden 1-8 1.50✅
Holder 1-8 1.30✅

AKO 2.73 x 0.88 = 2.40✅
stawka 2/10


Woffinden - Hancock 1 1.70✅
Jonsson - Zagar 2 1.80✅
Lindgren - Vaculik 1 1.45✅

AKO 4.44 x 0.88 = 3.90✅
stawka 1/10

Holder bardzo dobrze pojechal na GP w Szwecji rok i dwa temu, ostatnio w lidze tez bardzo dobrze, wiec polfinaly mam nadzieje, ze spokojnie osiagnie.
Woffinden w zyciowej formie, wiec raczej tez luzno.
Sajfutdinov - tu mam nadzieje, ze juz bedzie skupiony myslami na dobrym wystepie i zrobi dobry wynik dla ojca.
Jonsson raczej przecietny sezon, ostatnio wstrzas mozgu w meczu ligowym.
Hancock dalej przyzwoity, ale juz tak latwo mu punkty nie przychodza. czyzby sabsza forma fizyczna i ciezko pojechac 5 dobrych biegow?
Zagar dobry sezon i spokojnie stac go na pokonanie Jonssona.
Vaculik to jak na razie w tym sezonie smiech na sali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lancev 984

lancev

Użytkownik
Kilka słów ode mnie
Sajfutdinov - Woffinden 2 @2.13 ⛔
Vaculik - Sundstroem 2 @2.22 ✅
Emil może być rozkojarzony przez tą sytuację z ojcem, a Woffi jest obecnie w najlepszej formie w stawce. Można spróbować, kurs warty gry.
Vaculik w kiepskiej formie, również sprzętowej. Zawodzi w Ekstralidze. Młody Szwed za to nieźle zaskoczył zastępując Nermarka. Dzika karta - jazda bez presji. Przy swojej publiczności może ujechać 5-6 punktów, co powinno wystarczyć na tak słabego Słowaka.
ako 4.73 Betsafe
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Niels Kristian Iversen TOP 8@2,20 Bwin✅✅

No trochę przesadzili z kursem moim zdaniem.Zapewne kierowali się faktem,że PUK na tym obiekcie praktycznie nie miał okazji jechać.W 2008 roku odjechał ledwie 1 bieg a w drugim upadł i dalej nie kontynuował zawodów.To oraz fakt że wylosował kiepski nr startowy-to dwa czynniki przeciwko temu typowi.Jakie za?
Przede wszystkim dyspozycja zawodnika w lidze polskiej i angielskiej-jest ona wyborna,podobnie jak cały poprzedni sezon.Czyli sprzęt jest,a to podstawa.Pozostaje głowa Nielsa i dzisiejsza dyspozycja rywali.Z torem moim zdaniem nie powinien mieć żadnych problemów.Oczywiście pierwszy start może iść na straty,bo nie dość że 4 pole to jeszcze może być nie spasowany.Później biegi też nie wyglądają na łatwe,ale Duńczyk w lidze radzi sobie praktycznie z każdym z uczestników cyklu GP.Dziś wierzę w jego dobry występ,bo te dwa pierwsze mocno przeciętne(7 i 9 pkt).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Niels Kristian Iversen over 7 @ 1,80 Bet365✅9
Jak dla mnie świetny zakład, bo typuje, że Puk dzisiaj znajdzie się w najlepszej ósemce, a do tego raczej 8pkt jest potrzebne, bo półfinał z 7 &quot;oczkami&quot; to jednak nie zawsze się udaje uzyskać. Losowanie może nie jest jakieś super ale w pierwszym biegu ma KK więc już punkt jest. W drugim biegu ciężej ale Emil wiadomo co teraz w głowie ma, Hancock poobijany, a Nicki nie jest jakiś super szybki w tym sezonie więc można punkty tam zrobić. Trzeci bieg jak dla mnie, to powinna być wygrana, bo ma pierwsze pole, do tego AJ, Linus i Gollob, który jedynie może mu zagrozić. Potem też nie łatwy bieg, bo są Jarek i Tajski ale ma do objechania Czarnego, który nie jest w zbyt wysokiej formie. W ostatnim biegu Fred i Vaculik spokojnie do objechania, a i z Holderem może spokojnie powalczyć.Także jak dla mnie powinien zakręcić się w okolicach 8-10pkt i dlatego gram tutaj overa.
Tai Woffinden over 9 @ 2,05 Bet365✅11
Tutaj już Tajski musi wykręcić dwucyfrówke ale jak najbardziej stać go na takie coś. Jest mega forma, biegi tez nie są jakieś mega trudne więc dycha naprawdę w jego zasięgu. Wprawdzie pola może nie najlepsze ale ma dwa razy czwarte pole, a jak pokazują statystyki, to jednak było to drugie najlepsze pole. Z resztą jeśli jest w formie, a jest, to swoje zrobi więc po takim kursie gram to z przyjemnością.
 
rachek 18

rachek

Użytkownik
zagram sobie jeszcze kupon anty polski, poniewaz obaj nasi czolowi zawodnicy nie spisywali sie najlepiej w ostatnich latach w Goeteborgu, a przeciwnikow stac jak najbardziej na dobry wynik. trzeci typ wydaje sie byc mega pewniakiem.

Tobet
Darcy Ward - Jarosław Hampel 1 1,80 zwrot
Tomasz Gollob - Tai Woffinden 2 2,15✅
Niels K. Iversen - Martin Vaculik 1 1,23✅

ako 4.76✅
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Betsson: Greg Hancock - Jarosław Hampel 1 @ 2,22 ⛔ msc. 9-4
bet365: Greg Hancock powyżej 7 punktów @ 1,72 ✅ ✅
8

Można powiedzieć, że dla Grega to domowe Grand Prix jako że od wielu lat mieszka w Szwecji. Niedaleko Goeteborga zresztą. Zawsze mówi, że się spina na te zawody i chce wygrać na szwedzkiej ziemi ale o dziwo jeszcze nigdy mu się to nie udało. Nie zmienia to jednak faktu, że na tym owalu potrafi jechać. Zresztą jego wpis na tweeterze mówi wszystko: Always interesting and fun to ride Ullevi! Nice to get a couple laps on the bike again and building momentum for tomorrow! #letsdothisthing. Rzeczywiście o ile w przeszłości na Ullevi szło mu różnie o tyle ostatnie lata to znakomite występy :
2010 - 4 miejsce (1 msc. po serii zasadniczej)
2011 - 2 miejsce (tyle samo pkt co zwycięzca Holder)
2012 - 2 miejsce (2 msc po serii zasadniczej)
Ten tor jako że jest bardzo długi i wąski preferuje zawodników z szybkimi motorami i startowców a Greg w tym elemencie jest jednym z najlepszych. Do tej pory w GP szło mu średnio. 8 pkt w Auckland i 11 pkt i 4 msc. w Bydgoszczy. Ale widać że forma idzie do góry i moim zdaniem powalczy nie tylko o podium (4,50 w Expekt) ale i o zwycięstwo (17,00 w S portingbet ).
Z kolei Hampel może i imponuję formą w lidze, ale w GP idzie mu średnio. Wygrana w Auckland ale na nielubianym przez niego torze w Bydgoszczy był poza półfinałami. Warto dodać, że Polak na Ullevi również nie lubi jeździć. Mimo że od lat należy do czołówki światowej to zawsze kończył tutaj poza półfinałami. To racze j nie jest przypadek i dziś jako że wylosował niezbyt korzystny numer startowy również mnie nie zdz iwi jak z akończy zmagania w drugiej połówce.
Natomiast poza Gregiem w walce o finał widzę przede wszystkim Holdera, Warda, Woffindena i Iversena. Dobry wynik może też zrobić Lindgren. Znakiem zapytania jest forma Polaków. Oby Gollob utrzymał prowadzenie w klasyfikacji ale o to będzie b. trudno.
 
rachek 18

rachek

Użytkownik
Jacques@ nie wydaje Ci sie, ze Hancock ma ciezkie biegi? jak grubo to pograles? jednak te 8 punktow powinien chyba zrobic...
p.s. w sumie jak wygra biegi 10 i 13, to powinno byc dobrze
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Witam.
Chciałbym potwierdzić, że zakład w Sportingbet Jarosław Hampel - u/o 10,5 pkt ?
To jest zakład na pierwszych 5 biegów oczywiście ? Bo wszystko na to wskazuje ale jako, że nie gram żużla w Sportingbet a na LC nie mogę się dobić to tutaj ktoś pewnie będzie wiedział. Jeżeli się nie mylę to chyba &quot;lekko&quot; przesadził Sportingbet.
Bet365 wystawia linię 9 pkt ( 8,5 bo mamy remis ) i grając na under mamy aż o 2 punkty większą granicę, a kursy jednakowe bo 1.80 do 1.83.
Co do Jarka to nie dość, że biegi ciężkie ( już po pierwszych 2 może ten typ siadać ) to jeszcze 3x ostatnie lata, ani jeden półfinał, 5-6-7 pkt zdobywane czyli grubo daleko do tych 11 co miałby zdobyć. Ten tor jest też taki, że może 1-2 ma szansę przekroczyć 11-12 punktów, bo jednak za bardzo decydują pola startowe, a Jarek nie będzie należeć dzisiaj do tych co będą solidnie punktować, przynajmniej tak mi się wydaje jak i chyba większości czytając.
Ale patrząc na zakłady H2H to chyba ten w Sportingbet jest pewniejszy z under 10,5, wiadomo może awansować do półfinału tam z 8-9 pkt i jakieś nieoczekiwane wydarzenia i Hampel awansuje do finału...
 
L 105

legolas

Użytkownik
coolmen7
Linie na zawodników obejmują wszystkie ewentualne biegi danego zawodnika ( w tym pf i finał)
Gdyby tak nie było, linia na Jarka była by bardzo atrakcyjna, a w takim wypadku, cóż cieżko powiedzieć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom