>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix 2013 (5) Cardiff, 01 czerwca 18:00

Status
Zamknięty.
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Nicki Pedersen - Greg Hancock 1 1,60 Betsafe ⛔
I jeszcze jeden typ. W mojej ocenie i losowanie i forma przemawia za Nickim. To zupełnie inny człowiek w GP od dwóch lat wie o co jedzie. Nie wierze, że dzisiaj jego ten tor przestraszy. Do tego jedzie dwa razy z pola A jak wygra start a jest to wielce prawdopodobne to po prostu nie zostawi miejsca reszcie i pomknie po dwie trójki. Najgorzej ma chyba w biegu 19 gdzie pojadą razem z Gregiem. Ogólnie Greg bez formy objeżdżany na dystansie przez juniorów na swoim domowym torze. Nie widzę dzisiaj dla niego wielkich szans. Uważam, że jak znajdzie się w półfinale to będzie to strasznie wymęczone. Dla mnie dzisiejszy finał to Tai, Emil, Holder i Nicki lub &quot;Jarecki&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Krzysztof Kasprzak over 5 @ 1,66 Bet365✅10
Bardzo niska linia na KejKeja co mnie nie zwykle cieszy. Forma jak pisałem co raz lepsza, a jeśli potwierdzi się, że pole B będzie najlepsze, to Krzysiu ma dwa starty z tego pola czyli już jest do przodu. Ogólnie tacy zawodnicy jak Vaculik, Lindbaeck, AJ, Lindgren, Harris są jak najbardziej do objechania, a Gollob także nie jest jakimś mocarzem w stolicy Walii. Tak więc 4x po 1pkt i jedna &quot;dwójka&quot; to spokojnie jest w zasięgu Krzysia.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jonsson-Harris: Harris @2,21 Betsafe✅✅ 3-7pkt,jak widać dla AJ lewa noga ważniejsza;)
AJ miał dziś upadek na treningu(tak,dziś znów jeździli).Jego lewa noga(ta ważniejsza) wygląda tak:

Generalnie miałem nic nie grać z tych zawodów,jednak tu się przełamałem i lekko postawiłem na Bombera.Jak tor będzie nierówny to Brytyjczyk sobie powinien nieźle poradzić,a ta noga Jonssona na pewno nie będzie pomagać Szwedowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
funias 691

funias

Użytkownik
Oto kilka moich propozycji na dzisiejsze GP. Ze stawianiem kosmicznych stawek bym się wstrzymał, bo organizatorzy walczą z torem... Tak jak ktoś wcześniej napisał może to być loteria.

Ch.Holder - G.Hancock 1.40 milenium ✅ siadło, ale Herbie kulał te punkciki. Nie spodziewałem się, że tak dobrze wystąpi.
Chris kapitalnie czuje brytyjski klimat, jest w formie, startuje dużo i często co go nakręca i sądzę, że zawody mogą być udane w jego wykonaniu i ukula więcej pkt od weterana Grega. W ubiegłym roku tam fruwał i wygrał z 23 punktami. Greg rok temu zdobył tylko 7 oczek. Holder potrafił zrobić dużo więcej pkt niż Greg w meczu w Bydgoszczy, gdzie Amerykanin był na swoim domowym torze. Odważna jazda, młody wiek, ambicja wszystko po stronie Chrisa. Greg w tym sezonie nie jedzie tak efektownie jak poprzednio.
M.Zagar-F.Lindgren 1,55 milenium ⛔ niestety Fredka bardzo dobre zawody, a Matejowi kompletnie nie pasował tor.
Matej w tym roku w GP pokazuje, że należy się z nim liczyć. Jest trochę nieobliczalny, bo potrafi wygrać bieg by następnie przywieźć 0, ale nie schodzi poniżej solidnego poziomu. Grałem już tą parę podczas ostatniego turnieju i wtedy nieoczekiwanie Lindgren odjechał dobre zawody i typ nie wszedł. Sądze jednak, że dwa razy to się nie powtórzy i dziś Matej będzie przed sympatycznym Fredką. Forma u Słoweńca jest. W Gnieźnie punktuje dobrze, Fredka jedzie bardzo przeciętnie. GP to rzecz jasna inna bajka, ale forma obu zawodników podpowiada, że Matej będzie wyżej. Wątpie by Lindgren powtórzył wynik z ubiegłego roku, gdzie był w finale.
N.K.Iversen-A.Jonsson 1,55 milenium ✅ tutaj gładko.
Duńczyk fruwał ostatnio w Bydgoszczy, gdzie wykręcił 21 oczek! Sprzęt naprawdę solidny, forma jest. Jonsson w GP niby nie jedzie dużo gorzej, ale PUK znajduję się lepszej dyzpozycji. Jest przede wszystkim pewniejszy. Jonsson miewa przebłyski. W Pradze pojechał lepiej niż PUK, ale czy stać go na to po raz kolejny? Edit: Dowiedziałem się również o upadku AJ na treningu, może odczuwać tego skutki więc kolejny argument dla PUKA.
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Woffinden wygra 6 bieg 2.0
Brytyjczyk jest faworytem dzisiejszego grand prix. Jedzie z 3 pola czyli z nie najlepszego. Będzie to jednak 6 bieg. Nawierzchnia zacznie się odsypywać. Zwłaszcza że cały tor przekopano. Woffinden jedzie u siebie i będzie mu bardzo zależało. Ostatnio jest w znakomitej formie. Za przeciwników będzie miał:
Ales Drymla-czyli zawodnika o klase gorszego od Woffindena
Krzysztofa Kasprzaka-ostatnio radził sobie nie najgorzej jednak na brytyjskich torach raczej nie poradzi sobie równie dobrze.
Andreasa Jonssona- Po wczorajszym wypadku może nie być w dobrej dyspozycji
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Żużel - Międzynarodowe - British SGP
Spotkanie. Emil Sajfutdinov - Jarosław Hampel (kto wiecej punktow) 14pkt-6pkt ✅
Typ.1
Kurs.1,80
Bukmacher.Unibet
Data.01.06.2013 g.18.00
Analiza.
Dzisiaj Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff i znalazlem bardzo ladny kurs na Emila ktory jest zestawiony w parze z Hampelem.Jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest tutaj Emil i biore taki kursik bez mrugniecia okiem.W ligach obaj zawodnicy maja podobna forme,ale jesli juz spojrzymy na turniej GP to widac roznice i to zdecydowana na korzysc Emila.
Grand Prix Nowej Zelandii w Auckland Hampel-1 miejsce (15pkt )Sajfutdinov-11 miejsce (6pkt)
Grand Prix Europy w Bydgoszczy Hampel-9 miejsce (8pkt )Sajfutdinov-1 miejsce (15pkt)
Grand Prix Szwecji w Goeteborgu Hampel-4 miejsce (15pkt )Sajfutdinov-1 miejsce (17pkt)
Grand Prix Czech w Pradze Hampel-8 miejsce (8pkt )Sajfutdinov- miejsce (17pkt) i tasma w finale
Tak wiec Jarek lepszy byl tylko w pierwszym turnieju,a potem to bylo cieniutko.Natomiast Emil w GP jet swietny i dzisiaj ma sznse nawet wskoczyc na 1 miejsce w klasyfikacji GP.Natomiast Jarkowi idzie srednio i brakuje mu tego czegos.Jeszce wyniki zawodow na tym torze w latach ubieglych...
2012-Emil Sajfutdinov 5 miejsce ,Hampel nie startowal
2011-Emil Sajfutdinov 4 miejsce, Hampel 12 miejsce
2010-Emil Sajfutdinov nie startowal,Hampel 3 miejsce
Wszystko dzisiaj wskazuje,ze to Emil wygra w tej parze i po takim kursie warto to zagrac.Polecam.
 
I 24,8K

iti

Użytkownik
Jonsson-Harris: Harris @2,21 Betsafe
AJ miał dziś upadek na treningu(tak,dziś znów jeździli).Jego lewa noga(ta ważniejsza) wygląda tak:

Generalnie miałem nic nie grać z tych zawodów,jednak tu się przełamałem i lekko postawiłem na Bombera.Jak tor będzie nierówny to Brytyjczyk sobie powinien nieźle poradzić,a ta noga Jonssona na pewno nie będzie pomagać Szwedowi.
Lewa noga wazniejsza w zuzlu? NIE! Przeciez to prawa jest wazniejsza, bo ona jest na haku, a chyba nie musze wrzucac filmikow jak wyglada jazda na motocyklu jak prawa noga spadnie z haka?
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Woofinden - Gollob 1 za 1,55 w fortuna ✅

Stawka 300 zł.

Tajski jest w tej chwili najlepszym żużlowcem świata. Jedzie u siebie, sprzęt ma rakietowy, presje wygląda na to, że ma generalnie w d....
Tomasz ma niefart w losowaniu, chociaż tak naprawdę, po tym co się rzeźbi w Cardiff, nie wiadomo, które pole pojedzie. Niezależnie od powyższego, tor w Cardiff nie jest lubiamy przez naszego asa, i nie sądze, by dziś tajskiemu zagroził.

Tai wracaj do zdrowia !!
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Niezłe jaja z tym torem. Mogą być kolejne loteryjne zawody. Cała ta sytuacja skutecznie popsuła moje plany typerskie. Nie widzę w takim razie sensu grać po małych kursach jakieś ako za większą stawę. Szukam za to jakiś niespodzianek:
Niels K. Iversen TOP 3 @ 5,00 Expekt ✅ ✅
Fredrik Lindgren TOP 3 @ 7,50 Bwin ⛔

Kursy na oba te typy są dla mnie zawyżone. Obaj zawodnicy byliby mocnymi kandydatami do jazdy w finale już na normalnym torze w Cardiff, a co dopiero teraz gdy zapowiadana jest corrida na całego. Niby na dzisiejszym treningu było już ok, ale jednorazowy tor może się rozpaść po 2-3 seriach. Zarówno Szwed jak i Duńczyk uwielbiają ścigać się w trudnych warunkach i nie będą mieli chyba lepszej okazji by wreszcie zaskoczyć w tegorocznym cyklu.
Fredka to specjalista od brytyjskich owalów. Ścisła czołówka obok Holdera czy Warda. Rok temu był tutaj czwarty, a 4 lata temu był nawet drugi. Pozostałe występy bez szału ale liczę że niezły numer startowy (najpierw wewnętrzne pola) pozwolą mu awansować do półfinału z dobrej pozycji, a wtedy taki kurs to będzie niezłe value.
Z Nielsem sytuacja nieco inna. Od dawna pokazuje b.dobrą formę ale w GP narazie nie potrafi tego zademonstrować. Wiadomo że im bardziej przyczepnie i dziurawo tym Duńczyk jest skuteczniejszy, więc myślę że oczekiwanie po nim dobrego wyniku nie jest pozbawione sensu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom