>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Speedway Grand Prix 2013 (5) Cardiff, 01 czerwca 18:00

Status
Zamknięty.
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Nicki Pedersen - Greg Hancock 1 1,60 Betsafe ⛔
I jeszcze jeden typ. W mojej ocenie i losowanie i forma przemawia za Nickim. To zupełnie inny człowiek w GP od dwóch lat wie o co jedzie. Nie wierze, że dzisiaj jego ten tor przestraszy. Do tego jedzie dwa razy z pola A jak wygra start a jest to wielce prawdopodobne to po prostu nie zostawi miejsca reszcie i pomknie po dwie trójki. Najgorzej ma chyba w biegu 19 gdzie pojadą razem z Gregiem. Ogólnie Greg bez formy objeżdżany na dystansie przez juniorów na swoim domowym torze. Nie widzę dzisiaj dla niego wielkich szans. Uważam, że jak znajdzie się w półfinale to będzie to strasznie wymęczone. Dla mnie dzisiejszy finał to Tai, Emil, Holder i Nicki lub &quot;Jarecki&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Krzysztof Kasprzak over 5 @ 1,66 Bet365✅10
Bardzo niska linia na KejKeja co mnie nie zwykle cieszy. Forma jak pisałem co raz lepsza, a jeśli potwierdzi się, że pole B będzie najlepsze, to Krzysiu ma dwa starty z tego pola czyli już jest do przodu. Ogólnie tacy zawodnicy jak Vaculik, Lindbaeck, AJ, Lindgren, Harris są jak najbardziej do objechania, a Gollob także nie jest jakimś mocarzem w stolicy Walii. Tak więc 4x po 1pkt i jedna &quot;dwójka&quot; to spokojnie jest w zasięgu Krzysia.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jonsson-Harris: Harris @2,21 Betsafe✅✅ 3-7pkt,jak widać dla AJ lewa noga ważniejsza;)
AJ miał dziś upadek na treningu(tak,dziś znów jeździli).Jego lewa noga(ta ważniejsza) wygląda tak:

Generalnie miałem nic nie grać z tych zawodów,jednak tu się przełamałem i lekko postawiłem na Bombera.Jak tor będzie nierówny to Brytyjczyk sobie powinien nieźle poradzić,a ta noga Jonssona na pewno nie będzie pomagać Szwedowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
funias 691

funias

Użytkownik
Oto kilka moich propozycji na dzisiejsze GP. Ze stawianiem kosmicznych stawek bym się wstrzymał, bo organizatorzy walczą z torem... Tak jak ktoś wcześniej napisał może to być loteria.

Ch.Holder - G.Hancock 1.40 milenium ✅ siadło, ale Herbie kulał te punkciki. Nie spodziewałem się, że tak dobrze wystąpi.
Chris kapitalnie czuje brytyjski klimat, jest w formie, startuje dużo i często co go nakręca i sądzę, że zawody mogą być udane w jego wykonaniu i ukula więcej pkt od weterana Grega. W ubiegłym roku tam fruwał i wygrał z 23 punktami. Greg rok temu zdobył tylko 7 oczek. Holder potrafił zrobić dużo więcej pkt niż Greg w meczu w Bydgoszczy, gdzie Amerykanin był na swoim domowym torze. Odważna jazda, młody wiek, ambicja wszystko po stronie Chrisa. Greg w tym sezonie nie jedzie tak efektownie jak poprzednio.
M.Zagar-F.Lindgren 1,55 milenium ⛔ niestety Fredka bardzo dobre zawody, a Matejowi kompletnie nie pasował tor.
Matej w tym roku w GP pokazuje, że należy się z nim liczyć. Jest trochę nieobliczalny, bo potrafi wygrać bieg by następnie przywieźć 0, ale nie schodzi poniżej solidnego poziomu. Grałem już tą parę podczas ostatniego turnieju i wtedy nieoczekiwanie Lindgren odjechał dobre zawody i typ nie wszedł. Sądze jednak, że dwa razy to się nie powtórzy i dziś Matej będzie przed sympatycznym Fredką. Forma u Słoweńca jest. W Gnieźnie punktuje dobrze, Fredka jedzie bardzo przeciętnie. GP to rzecz jasna inna bajka, ale forma obu zawodników podpowiada, że Matej będzie wyżej. Wątpie by Lindgren powtórzył wynik z ubiegłego roku, gdzie był w finale.
N.K.Iversen-A.Jonsson 1,55 milenium ✅ tutaj gładko.
Duńczyk fruwał ostatnio w Bydgoszczy, gdzie wykręcił 21 oczek! Sprzęt naprawdę solidny, forma jest. Jonsson w GP niby nie jedzie dużo gorzej, ale PUK znajduję się lepszej dyzpozycji. Jest przede wszystkim pewniejszy. Jonsson miewa przebłyski. W Pradze pojechał lepiej niż PUK, ale czy stać go na to po raz kolejny? Edit: Dowiedziałem się również o upadku AJ na treningu, może odczuwać tego skutki więc kolejny argument dla PUKA.
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Woffinden wygra 6 bieg 2.0
Brytyjczyk jest faworytem dzisiejszego grand prix. Jedzie z 3 pola czyli z nie najlepszego. Będzie to jednak 6 bieg. Nawierzchnia zacznie się odsypywać. Zwłaszcza że cały tor przekopano. Woffinden jedzie u siebie i będzie mu bardzo zależało. Ostatnio jest w znakomitej formie. Za przeciwników będzie miał:
Ales Drymla-czyli zawodnika o klase gorszego od Woffindena
Krzysztofa Kasprzaka-ostatnio radził sobie nie najgorzej jednak na brytyjskich torach raczej nie poradzi sobie równie dobrze.
Andreasa Jonssona- Po wczorajszym wypadku może nie być w dobrej dyspozycji
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Żużel - Międzynarodowe - British SGP
Spotkanie. Emil Sajfutdinov - Jarosław Hampel (kto wiecej punktow) 14pkt-6pkt ✅
Typ.1
Kurs.1,80
Bukmacher.Unibet
Data.01.06.2013 g.18.00
Analiza.
Dzisiaj Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff i znalazlem bardzo ladny kurs na Emila ktory jest zestawiony w parze z Hampelem.Jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest tutaj Emil i biore taki kursik bez mrugniecia okiem.W ligach obaj zawodnicy maja podobna forme,ale jesli juz spojrzymy na turniej GP to widac roznice i to zdecydowana na korzysc Emila.
Grand Prix Nowej Zelandii w Auckland Hampel-1 miejsce (15pkt )Sajfutdinov-11 miejsce (6pkt)
Grand Prix Europy w Bydgoszczy Hampel-9 miejsce (8pkt )Sajfutdinov-1 miejsce (15pkt)
Grand Prix Szwecji w Goeteborgu Hampel-4 miejsce (15pkt )Sajfutdinov-1 miejsce (17pkt)
Grand Prix Czech w Pradze Hampel-8 miejsce (8pkt )Sajfutdinov- miejsce (17pkt) i tasma w finale
Tak wiec Jarek lepszy byl tylko w pierwszym turnieju,a potem to bylo cieniutko.Natomiast Emil w GP jet swietny i dzisiaj ma sznse nawet wskoczyc na 1 miejsce w klasyfikacji GP.Natomiast Jarkowi idzie srednio i brakuje mu tego czegos.Jeszce wyniki zawodow na tym torze w latach ubieglych...
2012-Emil Sajfutdinov 5 miejsce ,Hampel nie startowal
2011-Emil Sajfutdinov 4 miejsce, Hampel 12 miejsce
2010-Emil Sajfutdinov nie startowal,Hampel 3 miejsce
Wszystko dzisiaj wskazuje,ze to Emil wygra w tej parze i po takim kursie warto to zagrac.Polecam.
 
I 26,7K

iti

Użytkownik
Jonsson-Harris: Harris @2,21 Betsafe
AJ miał dziś upadek na treningu(tak,dziś znów jeździli).Jego lewa noga(ta ważniejsza) wygląda tak:

Generalnie miałem nic nie grać z tych zawodów,jednak tu się przełamałem i lekko postawiłem na Bombera.Jak tor będzie nierówny to Brytyjczyk sobie powinien nieźle poradzić,a ta noga Jonssona na pewno nie będzie pomagać Szwedowi.
Lewa noga wazniejsza w zuzlu? NIE! Przeciez to prawa jest wazniejsza, bo ona jest na haku, a chyba nie musze wrzucac filmikow jak wyglada jazda na motocyklu jak prawa noga spadnie z haka?
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Woofinden - Gollob 1 za 1,55 w fortuna ✅

Stawka 300 zł.

Tajski jest w tej chwili najlepszym żużlowcem świata. Jedzie u siebie, sprzęt ma rakietowy, presje wygląda na to, że ma generalnie w d....
Tomasz ma niefart w losowaniu, chociaż tak naprawdę, po tym co się rzeźbi w Cardiff, nie wiadomo, które pole pojedzie. Niezależnie od powyższego, tor w Cardiff nie jest lubiamy przez naszego asa, i nie sądze, by dziś tajskiemu zagroził.

Tai wracaj do zdrowia !!
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Niezłe jaja z tym torem. Mogą być kolejne loteryjne zawody. Cała ta sytuacja skutecznie popsuła moje plany typerskie. Nie widzę w takim razie sensu grać po małych kursach jakieś ako za większą stawę. Szukam za to jakiś niespodzianek:
Niels K. Iversen TOP 3 @ 5,00 Expekt ✅ ✅
Fredrik Lindgren TOP 3 @ 7,50 Bwin ⛔

Kursy na oba te typy są dla mnie zawyżone. Obaj zawodnicy byliby mocnymi kandydatami do jazdy w finale już na normalnym torze w Cardiff, a co dopiero teraz gdy zapowiadana jest corrida na całego. Niby na dzisiejszym treningu było już ok, ale jednorazowy tor może się rozpaść po 2-3 seriach. Zarówno Szwed jak i Duńczyk uwielbiają ścigać się w trudnych warunkach i nie będą mieli chyba lepszej okazji by wreszcie zaskoczyć w tegorocznym cyklu.
Fredka to specjalista od brytyjskich owalów. Ścisła czołówka obok Holdera czy Warda. Rok temu był tutaj czwarty, a 4 lata temu był nawet drugi. Pozostałe występy bez szału ale liczę że niezły numer startowy (najpierw wewnętrzne pola) pozwolą mu awansować do półfinału z dobrej pozycji, a wtedy taki kurs to będzie niezłe value.
Z Nielsem sytuacja nieco inna. Od dawna pokazuje b.dobrą formę ale w GP narazie nie potrafi tego zademonstrować. Wiadomo że im bardziej przyczepnie i dziurawo tym Duńczyk jest skuteczniejszy, więc myślę że oczekiwanie po nim dobrego wyniku nie jest pozbawione sensu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom