>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (3) Finlandii - Tampere, 17 maja 18:00

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP


Mitas Finnish FIM Speedway Grand Prix



W sobotę lecimy do Finlandii na pierwsze Grand Prix w Tampere. Do elity wraca Darcy Ward, lecz dopiero na miejscu okaże się czy będzie w stanie rywalizować na najwyższym poziomie. W pełni zdrowy również nie będzie Krzysztof Kasprzak, który złapał niezłą formę. W dobrej dyspozycji wydaje się być Jarek Hampel. Ostatnio w Szwecji pojechał na wysokim poziomie, tak samo jak w polskiej lidze. Kto jeszcze może zaskoczyć? Bez szans zapewne nie jest Iversen, Hancock czy Holder.

Kursy z Bet365:


Zapraszam do podawania typów!
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Greg Hancock - Nicki Pedersen 1 1,98 Betsafe ✅
Greg wylosował &quot;1&quot; więc dla niego to szczęście bo jedzie dwa razy z pola A. Nicki jest daleki od formy i to widać natomiast Greg na takich lotniskach czuje się świetnie. Jeżdzi w Tarnowie gdzie tor jest bardzo podobny co prawda w Aucklad słabo mu poszło na tak długim torze ale w poprzednich latach było bardzo dobrze. Ogólnie w formie jest i do tego dobre losowanie więc powinien być wysoko. Nicki słabsze losowanie i jutro będzie się pewnie męczył.
Jarosław Hampel - Krzysztof Kasprzak 1 1,65 Betsafe
Tutaj na razie dwa razy lepszy był Kasprzak ale nie jestem do końca pewny czy będzie w stanie walczy jak równy z równym z tymi wiązadłami. Uważam, że ta kontuzja może mu bardziej dokuczać niż ta którą ma Ward. Losowanie w mojej ocenie lepsze miał Jarek który jest w formie tylko pytanie czy będzie to potrafił udowodnić w GP. Stawiam na Jarka w tej parze.
Martin Smoliński - Andreas Jonsson 1 1,50 Betsafe ✅
Jeszcze jeden typ trochę ryzykowny. Obaj mieli kiepskie losowanie a Jonsson ma trudniejsze biegi z pól zewnętrznych ale jeśli w dwóch pierwszych biegach nie uzbiera koło 5 punktów to może być ciężko. Martin na tym torze powinien być na prawdę grożny jak w Auckland. Na razie dwa razy w półfinale a Jonsson ani razu więc liczę, że może nie pojedzie jutro w finale jak w Auckland ale znajdzie się w półfinale na tym długim torze. Jonsson niby wprowadza nowinki ale nadal jest w kiepskiej formie nawet w Enea Ekstralidze na torze w Lesznie gdzie z reguł zdobywał dużo punktów pojechał słabo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Zagar - Bjerre 1 @ 1,40 Betsson ✅
Woffinden - Bjerre 1 @ 1,34 Betsson ✅
Dwa typy przeciwko Keniowi. Bjerre ma pojechać w Finlandi i jeśli tak będzie to pojedzie na dużej blokadzie z niedoleczonym obojczykiem. I to głównie z tej przyczyny decyduję się grać przeciwko Duńczykowi. Zagar i Woffinden zaliczyli falstart w GP i myślę że najwyższy czas się ogarnąć. Szczególnie u Brytyjczyka widać ostatnio pozytywne zmiany. Dobry mecz w Czewie, solidnie na wyspach.

Smoliński - Batchelor 2 @ 2,95 Betsson ✅
Smoliński zaskakuje od początku GP. Jednak tutaj idę w stronę Australijczyka. Z dwóch powodów. Po pierwsze, po katastrofalnym początku sezonu Troy zaczął coś jechać. Po drugie z powodu wysokiego kursu. W moim mniemaniu Smoliński nie jest aż takim faworytem tej pary, a jeśli już to w stosunku ok 55-45%. Skromnie idę w stronę kangura, bo różnie może być.
edit: Milenium na tą parę wystawiło bardziej wyrównane kursy. 1,65 - 2,10 i takie powinny być w rzeczywistości. Betsson przesadził z kursami.

Kasprzak - TOP8 @ 1,55 Milenium zwrot
Kasprzak w gigantycznej formie u progu sezonu. Jednak i jego dopadł pech i nabawił się (jak się później okazało) poważnej kontuzji w Landshut. Jednak mimo tego uważam że w półfinale powinien się znaleźć. Nawet z takim urazem powinien bez problemu być przed Jonssonem, Lindgrenem, Bjerre, Batchelorem, Harrisem, Kylmaekorpi a to już jest koło 9 miejsca. z tym kursem Milennium przesadziło - w bwin 1,25, w fortunie 1,45 (ale tutaj na top6).
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Jarosław Hampel - Nicki Pedersen - 1 @1.69 ⛔
Betsson
Drugi raz w przeciągu tygodnia gram tą parę. Kurs minimalnie niższy niż ostatnio, ale nie jest źle. Cały czas forma Jarka jest na wysokim poziomie. Pociągnął Falubaz w niedzielę do zwycięstwa w Lesznie, we wtorek w Elitserien wywalczył 14 punktów. Z kolei Nicki trochę się zaciął. Fakt, w lidze szwedzkiej pojechał niezłe zawody, jednak nie ma tej formy, by w każdym biegu pocisnąć na wysokim poziomie. Wpadki trafiają mu się coraz częściej, zwłaszcza po przegranym starcie, bo później maszyny nie ciągną.
Generalnie GP zagadka. W Sportingbecie jest zakład Jonasa z Harrisem, jednak nawet wyjściowe 1.5 było trochę za małe, bo Fin nie jest w jakieś super dyspozycji.
Myślę, że dobry bet jest też na Grega z Powerem, który już podał Torretoo. W SB jest po 1.9, było do złapania 2. Hancock ma dobry numer i jak wiadomo potrafi wszędzie się odnaleźć.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Też gram na Hampelka z Pedersenem, a do dubla dorzucam:
Greg Hancock-Tai Woffinden 1 @ 1,60 Betsafe
Greg w świetnej formie ostatnio, co pokazuje w barwach Unii, po mimo tego, że Cieślak nie daje go jako prowadzącego parę. Tor w Tampere powinien mu pasować, bo będzie to lotnisko tego typu, co w Tarnowie, ale tak jak Robson napisał wyżej on potrafi odnaleźć się dosłownie wszędzie. Woffinden niby trochę lepiej, ale dalej to jest średnio i myślę, że awans do 1/2 to max, co osiągnie w Finlandii. Pola niby podobne, bo obaj panowie jadą 2x z pierwszego, ale dyspozycja obecna powinna jednak przechylić szalę na korzyść Jankesa.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Panowie co myślicie, żeby pograć przeciwko Kylmakorpiemu? Przecież, poza meczem w Gnieźnie (13pkt) to jego wystepy są katastrofalne...
W Szwecji 3, 4 oczka, w Polsce 5 w Bydzi, 10 u siebie z Lublinem, później 6...
W Anglii dobre mecze (3x 10 oczek), przeplata słabymi 1 oczko w Poole, 2 w Lakeside. Dla mnie to zawodnik typowy I ligowy do tego uzupełniający parę, a nie lider jak np Watt czy Okoniewski. Czy ktoś taki ma szanse w GP? Może z Harrisem?
Kylmakorpi poniżej 4 @2,75 b365 Super kurs
Jonsson - Kylmakorpi @1,59 betsson/betsafe
Bjerre - Kylmakorpi @1,60 betsson/betsafe
Harris ! - Kylmakorpi @2,75 betsson/betsafe po takim kursie outsaiderów 50/50 wg mnie warto skorzystać
I nie przemawiają za mną argumenty, że długi tor, że Fin jest mistrzem na Long Tracku, tam są inne motory, inne ustawienia, inne opony, tam jest wszystko inne od małych szczególików po ramy. To tak jak by powiedzieć, że Iwanow dobrze smiga na lodzie to na normalnym torze też ma szanse na MŚ. Bzdura w Rzeszowie też mamy ok 400 metrów, Marta też twierdziła przed sezonem, że dla Fina to handicap, jak się skończyło wszyscy wiemy. Finlandia w żużlu to 3 świat, Fin może zdobyć oczko na rodaku, Harrisie, ale nie potrafię sobie wyobrazić, żeby woził innych. Łapać kursy przeciwko Finowi póki takie wysokie.
Żeby nie być goło słownym
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/enea-ekstraliga/statystyki/2012 ;znajdziemy go na 48 miejscu
 
S 30

snorlax

Użytkownik
Kauko Nieminen under 1,5 kurs 1,80 STS ⛔⛔⛔
Początkowo linia wynosiła 0,5 i uważam, że taka linia mogłaby zostać pokryta, jednak linia 1,5 jest zbyt wysoka, gdyż uważam, że na trasie w normalnej walce w 4 Fin nie ma szans i będzie on zdobywał punkty na &quot;trupach&quot;.
Martin Smoliński w pierwszej ósemce kurs 2,20 STS ✅✅✅
Smoła prezentuję się w tym sezonie bardzo dobrze. Walczy jak równy z równym w GP, w pierwszej rundzie na bardzo podobnym torze w Auckland Martin jak wszyscy wiedzą wygrał, natomiast w Bydgoszczy był ósmy. Stosuje może mało widowiskową jazdę, jednak jest ona skuteczna, gdyż większość próbuję się napędzać po szerokiej, a Martin wyskakuje im nagle z kredy.
 
M 47

matex517

Użytkownik
Na żużlu aż tak niestety się nie znam, ale poprzeglądałem statystyki i podoba mi się granie przeciwko Kylmakorpiemu. Akurat założyłem konto na Expekt i mam do wykorzystania cashback, oferta na żużel tam bardzo kiepska, a pary dosyć ciężkie do wytypowania. Kylmakorpi jest tylko w parze z Lindgrenem, po 1,35 kurs mały, ale do ako za cashbacka byłby jak znalazł, tylko co myślicie o Lindgrenie?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
w pierwszej rundzie na bardzo podobnym torze w Auckland
no poza tym, że tor w Auckland jest naturalnym torem, a ten w Finlandii jednodniowym to są bardzo podobne ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Kauko Nieminen under 1,5 kurs 1,80 STS Początkowo linia wynosiła 0,5 i uważam, że taka linia mogłaby zostać pokryta, jednak linia 1,5 jest zbyt wysoka, gdyż uważam, że na trasie w normalnej walce w 4 Fin nie ma szans i będzie on zdobywał punkty na &quot;trupach&quot;.
bet365 poniżej 3 @ 1.80
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Trudno nazwać go jednodniowym, skoro usypano go już rok temu ;)
Ogólnie, turniej ten zapowiada się dziwnie. Prawie połowa stawki nie jest w pełni sprawna, mamy naprawdę kilku outsiderów, którzy nie pasują do GP. Kilku kolejnym zawodników mają spore problemy sprzętowe. Jeśli dodamy do tego fakt, że najlepszy obecnie zawodnik nie pojedzie to wygląda to trochę na walkę na wyniszczenie. Z tego względu ja nie bawię się w h2h i swój główny zakład gram na:
Greg Hancock TOP3 @ 3,20 Expekt ???? co za dziad

No trochę się pospieszyłem, bo podałem już w moim temacie ten typ w Betgun po 2,60. Co i tak uważałem za spore value. Expekt wyskoczył natomiast jeszcze z wyższym kursem ... No nic tylko brać. Czemu warto? Z kilku powodów. Po pierwsze - tor. Dziadyga Hancock ma największe doświadczenie i jak pokazuje historia bardzo szybko potrafi rozczytać nowe obiekty. Druga sprawa - sprzęt. Ostatnio naprawdę furmanki go niosą. Po lekkich problemach na początku sezonu nie ma już śladu. Obecnie, to według mnie kto wie czy nie najszybszy zawodnik w stawce. Ponadto numer startowy. Idealny dla startowca jakim jest Herbie. W każdej serii będzie jechał w pierwszym biegu po równaniu, więc wygra start i będzie dowoził, to co nadrobi na starcie. No i nie bez znaczenia są kłopoty zawodników z czołówki. No bo ilu jest kontrkandydatów do podium? No niewielu. Bez wpadek jeżdżą tylko Hampel i Iversen, a i tak są do pokonania. Po cichu liczę na odrodzenie Woffindena. Ale reszta ma spore problemy, czy to zdrowotne czy to sprzętowe. Jak dla mnie Amerykanin jest głównym faworytem do zwycięstwa, więc taki kurs biorę z pocałowaniem ręki.
Ogólnie, to nie lekceważyłbym w tej stawce Kylmakorpiego. Chłop jest specjalistą od długich torów i kto wie czy nie miał już okazji wykonać paru kółek wcześniej od reszty. To nie jest żaden ogórek, więc jak sprzętowo będzie od pierwszego biegu dopasowany, to przy problemach dużej części stawki, spokojnie stać go na awans do półfinałów. Wczoraj zresztą ziemniaki wystawiały fajne kursy na 1-8 ;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Chris Harris under 3 @ 2,37 Bet365
Nie widzę by Bomber miał się tutaj przebudzić. Owszem linia niska, ale pamiętajmy, że on w po dwóch turniejach i 10 biegach odjechanych ma ledwie 2pkt na swoim koncie, co daje średnią 0,2pkt/bieg. Z resztą te punkty w Bydzi, co robił to też jeden na trupie, więc to już w ogóle jakiś dramat. Dzisiaj długi tor w Tampere i naprawdę brakuje zawodników, którym mógłby urwać punkty. Owszem Nieminen, który już od jakiegoś czasu nie jest w poważnym żużlu, ale Kylmakorpi raczej powinien go objechać na luzie, bo jest w lepszej dyspozycji, co pokazują starty w Polsce chociażby. Harris nigdzie nie jedzie. W Anglii miał być liderem Pszczół to się kompromituje, co raz, w Polsce miał być liderem ROW-u, to ma średnią poniżej 1pkt/bieg po dwóch meczach, w Szwecji jeden średni mecz i jeden katastrofalny, GP dno więc można spróbować, bo kurs dobry. Warto jednak się zabezpieczyć grą na dokładną ilość 3pkt, co by zwrot był w razie &quot;W&quot;.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Trudno nazwać go jednodniowym, skoro usypano go już rok temu ;)
Ogólnie, turniej ten zapowiada się dziwnie. Prawie połowa stawki nie jest w pełni sprawna, mamy naprawdę kilku outsiderów, którzy nie pasują do GP. Kilku kolejnym zawodników mają spore problemy sprzętowe. Jeśli dodamy do tego fakt, że najlepszy obecnie zawodnik nie pojedzie to wygląda to trochę na walkę na wyniszczenie. Z tego względu ja nie bawię się w h2h i swój główny zakład gram na:
Greg Hancock TOP3 @ 3,20 Expekt

No trochę się pospieszyłem, bo podałem już w moim temacie ten typ w Betgun po 2,60. Co i tak uważałem za spore value. Expekt wyskoczył natomiast jeszcze z wyższym kursem ... No nic tylko brać. Czemu warto? Z kilku powodów. Po pierwsze - tor. Dziadyga Hancock ma największe doświadczenie i jak pokazuje historia bardzo szybko potrafi rozczytać nowe obiekty. Druga sprawa - sprzęt. Ostatnio naprawdę furmanki go niosą. Po lekkich problemach na początku sezonu nie ma już śladu. Obecnie, to według mnie kto wie czy nie najszybszy zawodnik w stawce. Ponadto numer startowy. Idealny dla startowca jakim jest Herbie. W każdej serii będzie jechał w pierwszym biegu po równaniu, więc wygra start i będzie dowoził, to co nadrobi na starcie. No i nie bez znaczenia są kłopoty zawodników z czołówki. No bo ilu jest kontrkandydatów do podium? No niewielu. Bez wpadek jeżdżą tylko Hampel i Iversen, a i tak są do pokonania. Po cichu liczę na odrodzenie Woffindena. Ale reszta ma spore problemy, czy to zdrowotne czy to sprzętowe. Jak dla mnie Amerykanin jest głównym faworytem do zwycięstwa, więc taki kurs biorę z pocałowaniem ręki.
Ogólnie, to nie lekceważyłbym w tej stawce Kylmakorpiego. Chłop jest specjalistą od długich torów i kto wie czy nie miał już okazji wykonać paru kółek wcześniej od reszty. To nie jest żaden ogórek, więc jak sprzętowo będzie od pierwszego biegu dopasowany, to przy problemach dużej części stawki, spokojnie stać go na awans do półfinałów. Wczoraj zresztą ziemniaki wystawiały fajne kursy na 1-8 ;)
zgadzam sie i popieram typ w 100% jednak podzieliłbym stawke pół na pół i jako drugie zagranie dołozył kto najlpeszy z trójki -holder ,tajski,HERBI 3,5 KURS! EXPECT
POZDRAWIAM
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Surebet:
Hancock - Woffinden 1 1.75 Unibet
Hancock - Woffinden 2 2.32 Betsson
Co prawda już nie taki opłacalny ale może ktoś skorzysta... był kurs na początku 2.75 ale zbiłem moją stawką... A co do limitów, to miałem 179 zł na żużel dziś co mnie też zdziwiło, ale trochę walki z supportem itp. i zagrany zakład za 5x limit.
 
M 32

molpl

Użytkownik
W TVP Sport na pasku z wiadomościami po meczu tenisowym była informacja, że odwołane zawody. Moze ktoś potwierdzić albo zaprzeczyć ?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Może chodzi o Złoty Kask w Tarnowie? Bo raczej niemożliwe żeby TVP wiedziało coś wcześniej niż sf
z resztą wg. google jest tam 20 stopni i świeci słoneczko ;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Surebet:

Hancock - Woffinden 1 1.75 Unibet
Hancock - Woffinden 2 2.32 Betsson

Co prawda już nie taki opłacalny ale może ktoś skorzysta... był kurs na początku 2.75 ale zbiłem moją stawką... A co do limitów, to miałem 179 zł na żużel dziś co mnie też zdziwiło, ale trochę walki z supportem itp. i zagrany zakład za 5x limit.
żaden surebet,w Uni.bet masz zakład na to kto zrobi więcej punktów,a w Betsson na wyższe miejsce w zawodach,a to nie zawsze oznacza wyższą ilość punktów(daleko nie trzeba szukać,bo w obu tegorocznych zawodach GP taka sytuacja miała już miejsce)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom