>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (4) Czech- Praga, 31 maja 19:00

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP


CZECH REPUBLIC FIM SPEEDWAY GRAND PRIX



W sobotę ulubiona zagraniczna Grand Prix Polaków - Grand Prix Czech w Pradze. Udział w turnieju zapowiedział już lider cyklu - Krzyszof Kasprzak, który w zeszłorocznej edycji był drugi. A inny Polak - Jarosław Hampel jak zawsze na Markecie jest jednym z głównych kandydatów do zwycięstwa. Czy Polacy Waszym zdaniem jutro powalczą o wygraną? Przypomnę, że rok temu wygrał Tai Woffinden, który w 7 wyścigach aż 6 razy kończył wyścigi jako pierwszy.
Kursy z Bet365:


Zapraszam do podawania typów!
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik

Greg Hancock - Niels K. Iversen 1 1,72 Triobet ✅
Duńczyk niby dobrze wylosował bo ma dwa razy pole A ale to nie koniecznie handicap na &quot;Markiecie&quot;. Ja jednak patrząc na formę na chwilę obecną Greg i Nielsa widzę tu ogromną różnice. Hancock po kiepskim początku sezonu jest liderem swoich drużyn w Polsce i Szwecji a w GP traci 1 punkt do lidera. Na &quot;Markecie&quot; radzi sobie bardzo dobrze, w sezonie 2011 rządził i dzielił przegrywając tylko jeden bieg z Crumpem, przed rokiem co prawda tylko 7 punktów ale wtedy na pewno &quot;Jankes&quot; nie był w takiej formie. Niels męczy się wszędzie poza Elite Leauge i spotkaniami w Gorzowie, bo nawet na wyjeżdzie nie jest pewnym punktem Stali. Gram na Greg po atrakcyjnym kursie.
Darcy Ward - Nicki Pedersen 2 2,00 Triobet ✅ szkoda &quot;Darek&quot;!
Gram tutaj na Nickiego który od SBPC widać wraca do formy. Jest mocny wszędzie gdzie startuje. Odzyskał starty co widać a to jutro może być kluczowe. Ward niby już w lepszej formie ale nie widać tego po wynika może poza spotkaniami dla &quot;piratów&quot;. Ward nawet na chwilę obecną nie szaleje na &quot;Motoarenie&quot;. Jutro chciałbym, żeby coś odrobił do czołówki co prawda losowanie ma nawet nie złe ale będzie mu to całkiem trudno bo tak jak w Tampere wyprzedza się bardzo ciężko w Pradze a Darcy niby start poprawił ale 2 tygodnie temu nie było tego widać. Stawiam na Duńczyka który zresztą ostatnio spisuje się na tym torze bardzo dobrze.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jakby się komuś przydała to wrzucam statystykę pól startowych z ostatnich lat:
GP 2013: A - 47pkt, B - 49, C - 31, D - 16
GP 2012: A - 40, B - 38, C - 29, D - 29
GP 2011: A - 42, B - 45, C - 28, D - 23
DPŚ 2013 Baraż: A - 36, B - 29, C - 28, D - 26
DPŚ 2013 Finał: A - 31, B - 33, C - 35, D - 21
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Grac45 52,6K

Grac45

Forum VIP
Lindgren TOP 8
1,80 (Milenium oferuje 2,00) ✅✅✅

Przez kolejne sezony i turnieje nic się nie zmienia. Zawsze odkąd stawiam jakieś tam kupony na GP Lindgren i jego miejsce w półfinałach jest płacone koło 2,00. I poniekąd zawsze ciągnie mnie do tego samego zakładu cyklicznie co turniej. W zeszłej edycji wychodziło to dosyć ciekawe choć nie zawsze Fredka trzymał poziom, ale jednak do ostatniego wyścigu zawsze tli się nadzieja na awans do półfinału z jego jazdą. Wylosował dobrze bo 3 ostatnie biegi ma zewnętrzne B-A-A a wcześniej co uda się upolować będzie jego. Próbuje i tym razem.
Pedersen - Kasprzak 1 1,55 ✅✅✅
Gram Fredkę po mniejszym kursie w Toto bo Milenium nie ma żadnej pary z
Kasprzakiem a ból głowy miałem tylko z kim go połączyć bo wybierać było z czego Ward, Woffinden, Hancock, Pedersen każdy z osobna ma taki sam kurs, wybrałem tego ostatniego z listy bo wydaje mi się najpewniejszy a i 3 pola zew. trafił. Kasprzak nie dość, że ma kontuzje to jeszcze słabo wylosował.
Zagrane jako dubel, już z odjętymi 12 procentami wychodzi 2,45 Totolotek
EDIT:
Perełka, którą musiałem wczoraj przeoczyć. Fortuna wystawiła Kasprzaka z Lidngrenem na Szeweda 2,15. Czyli nie dość, że wyższy kurs pierwszego typu co dałem to i pewniejszy biorąc pod uwagę formę obu zawodników jak i tą rozdmuchaną kontuzje Kasprzaka i wylosowane pola, dla mnie to bet dnia po dobrym kursie jak na możliwości h2h w GP.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Pedersen - Kasprzak 1 1,55
Gram Fredkę po mniejszym kursie w Toto bo Milenium nie ma żadnej pary z
Kasprzakiem a ból głowy miałem tylko z kim go połączyć bo wybierać było z czego Ward, Woffinden, Hancock, Pedersen każdy z osobna ma taki sam kurs, wybrałem tego ostatniego z listy bo wydaje mi się najpewniejszy a i 3 pola zew. trafił. Kasprzak nie dość, że ma kontuzje to jeszcze słabo wylosował.
Kupon 37 Betsafe
Lindgren - Bjerre 1 1,59
Woffinden - Kasprzak 1 1,49
Stawka 350,00zł
Kurs 2,37
Ewentualna Wygrana 829,50zł
&quot;wycofał się z występu po piątkowym treningu i sobotnie zawody GP Finlandii oglądał z trybun. Wyjaśniał wówczas, że nie zdecydował się na jazdę, bo stanowił zagrożenie dla rywali z toru. Ból w nodze był wówczas tak silny, że zawodnik nie potrafił utrzymać kontroli nad motocyklem... ...W tej chwili największym problemem żużlowca są więzadła boczne. Ta kontuzja powoduje duży ból, z którym Kasprzak jakoś jednak sobie radzi. Właśnie dlatego wielu ekspertów powątpiewa w jego dobry występ w Pradze. Wielu jest takich, którzy sugerują, że Krzysztof powinien jednak zdecydować się na operację i zakończyć występy w tym sezonie.&quot; - przeglad sportowy

Panowie też myślę, że warto grać przeciwko KK, który przez 3 tyg nie siedział na motorze. Poważna kontuzja, słaba psychika, wycofanie się z zawodów w Tampere gdzie Harrisa, Bjerrego, Nieminema, Kilokarpiego mógłby spokojnie objechać i zdobyć kilka oczek. Każde oczko liczy się do cyklu GP, odpuścił nawet te 4-5 oczek, bo po prostu było bardzo źle.
Wypowiedź sprzed kilku lat:
&quot;Ten sezon jest dla pana szczególnie udany. To efekt jakiś specjalnych przygotowań? KRZYSZTOF KASPRZAK: Ależ skąd! Do sezonu przygotowywałem się dokładnie tak samo, jak do wielu wcześniejszych. Nie ma także niczego nowego w temacie sprzętu. Zmieniło się natomiast to, że omijają mnie pechowe zdarzenia i groźne wypadki na torze. W poprzednich latach, kiedy wszystko zaczynało iść po mojej myśli, to lądowałem w szpitalu. I tak co sezon. To tak jakbym się rozpędzał i nagle zaciągał hamulec ręczny. Chyba ten limit pecha wreszcie wyczerpałem i przed tym sezonem zrobiłem konkretne założenia. &quot;
Kolejny cios na psychikę, nawet w wywiadach dla NC+ Krzysiek mówił o pechu i kontuzjach jakie mu doskwierają kiedy zaczyna iść dobrze! Szkoda, bo mógł namieszać, z tym kolanem to pewnie &quot;tylko&quot; powalczy o top 8 w generalce.
Ward - Kasprzak @1,50 betsafe
Holder - Kasprzak @1,40 betsafe
Woffinden - Kasprzak @1,35 betsafe
Jonsson - KK @2,13 betsafe
Skoro zawodnik nie siedzi tyle czasu na motorze, nie trenuje z powodu bólu, wycofuje się z zawodów GP gdzie jest liderem to znaczy, że jest naprawdę źle. Fizycznie i psychicznie nie da rady Krzysiek. Popieram kolegów, którzy też grają przeciwko KK. Skalpel, stół operacyjny, tak to powinno wyglądać, a nie niepotrzebna presja i jazda na &quot;siłę&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szelech 120

szelech

Użytkownik
To i ja dorzucę coś od siebie. Lindgren wpienił mnie w Finlandii bo miałem go w parze, a skubany wpiął się tak wysoko. Trzyma formę, kurs wysoki a wiadomo jakie okoliczności Polaka:
Kasprzak K.-Lindgren F. : 2(2,15) ✅
Hampel J.-Kasprzak K. 1 (1,62) ⛔ wypadków nie przewidzisz
Zaczynają razem i Jarek powinien zrobić przewagę od początki, bo Kasprzak ma 4 pozycję, choć specem nie jestem to to nie jest jego ulubiona. Kasprzak w 8b ma 1 pozycję ale Pedersena, Warda i Hanckocka i tu może się wszystko zdarzyć.
Hampel ma 15 bieg i potencjalną wygraną, w 19 ma Warda, ale na 2 (uważam, że gość jest najniebezpieczniejszy na zew. ???? więc kto wie czy właśnie pod koniec Hampel nie puknie 2*3.
Dla Kasprzaka nie widzę tylu okazji.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Vaclav Milik-Chris Harris 1 @ 1,80 Bet365

Na taki mniej więcej kurs liczyłem w tej parze na reprezentanta Czech i się nie zawiodłem. Milik tor w Pradze zna na pewno lepiej, niż Bomber, bo jednak ma okazje tam jeździć częściej. Bardzo kibicuje temu chłopakowi, bo to jedna z tych nadziei czeskiego żużla(jest jeszcze Eduard Krcmar) i ktoś musi tam wreszcie ruszyć ten żużel. GP to idealna okazja na pokazanie się, a umiejętności ma, co pokazuje chociażby w barwach Poole Pirates. W ubiegłym roku miał już przetarcie w DPŚ, gdzie zdobył jednak tylko 3pkt, ale cały czas się rozwija. Bomber z kolei olał wczorajszy trening i wybrał domowy mecz w Coventry. Niby fajnie, że pomógł drużynie, ale jednak widać jak on ten cykl traktuje po fatalnym początku. 6pkt w 15 dotychczasowych biegach to nie wystawia mu najlepszej laurki i wychodzi średnia naprawdę dramatyczna - 0,4pkt/bieg. Jak dla mnie to będą kolejne zawody, w których uciułanie każdego punktu będzie tutaj dla niego sukcesem, dlatego warto zagrać na 21-letniego Czecha.
 
nyk 501

nyk

Użytkownik
Witam. Ma ktoś może informacje o stanie toru w Pradze, podejrzewam ze popadało tam ostatnio i niewiem jak dziś sie to przedstawia...
Na dzień dobry typ odemnie:
Hampel Wygra 1 Bieg 2.15 Milenium
Hampelek startowiec ostatnio wiecej problemów z dopasowanie się do nawierzchni aczkolwiek akurat Jarek lubi scigać się w Pradze na dodatek 1 bieg więc póki co wewnętrzna będzie trzymać. Wierze, że po wygranym starcie a od tego będzie wszystko zależało dowiezie 3 oczka. Przciwnicy Puk,Kasper,Jonnson więc na pewno nie ścisła czołówka (na kaspera dziś z przymróżeniem oka bo to wielka niewiadoma).
Pozdrawiam!
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Witam. Ma ktoś może informacje o stanie toru w Pradze, podejrzewam ze popadało tam ostatnio i niewiem jak dziś sie to przedstawia...
Wczoraj zachmurzenie umiarkowane niby miało po kropić ale ja było wiedzą pewni Ci tylko co są w Pradze. Dzisiaj natomiast od rana słonecznie.
Greg Hancock over 7 punktów 1,50 Bet365 ✅
Chris Harris under 4 punktów 2,75 Bet365 ⛔
Greg ma trudny układ pól ale jest w formie i to widać co pisałem wyżej. Myślę, że super wyniku dzisiaj nie zrobi jeśli chodzi o rundę zasadniczą ale jak tak liczyłem to gdzieś koło 9-10 punktów powinno być i pewny awans do półfinału. Harris jak na razie 0,2,4 punktów w turniejach GP. Dzisiaj dwa raz pole A ale to pole ma w biegach z wymagającymi rywalami. Trening wczoraj odpuścił więc jedzie prosto na zawody. Ostatnie występy w Pradze również bez super wyników (2 i 6 punktów)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
⛔Nicki Pedersen - Matej Zagar 1 za 1,60 w milenium ⛔
Podzielam zdanie kolegów, że Nicki się budzi. Rywal wymagający, bo Matej jeździ ostatnio całkiem przyzwoicie, ale widzę tutaj podium Duńczyka, a Mateja już niekoniecznie.
A. Jonsson - K. Bjerre 1 za 1,65 w milenium ✅
Bjerre w coraz lepszej dyspozycji fizycznej, ale na AJ to za mało. Dodatkowo AJ ma 3 razy wewnętrze, a rywal tylko dwa - plus w bezpośrednim starciu Kenio po prawej ręce Szweda. Sądzę, ze AJ ogarnie.
J. Hampel - N.K. Iversen 1 za 1,65 w milenium ⛔
Jarek lubi ten tor, dodatkowo ostatnio startowo wygląda bardzo dobrze. Duńczyk jakiś nieswój w tym sezonie, może pojechać dobrze, ale stabilniejszy jest Polak i tu upatruję przewagę.
 
motorhead 214

motorhead

Użytkownik
Fredrik Lindgren win 23.00 Bet365⛔
W ubiegłym sezonie otarł się o finał w Pradze.Przed dzisiejszym turniejem nie najgorsze losowanie.Między innymi dwa razy pierwsze pole,które często w Pradze jest bardzo dobre.Jak sam mówi start będzie ważny,jak to zwykle w Pradze i nad tym mocno pracuje.Za nie duże pieniądze można próbować.
 
S 20

sav1ola

Użytkownik
Smoliński - Batchelor 1 1,7 Betgun
Tak wiem, że Batchelor jeździ z turnieju na turniej lepiej, jednak ja dzisiaj stawiam na Martina. Od początku sezonu jest on bardzo szybki zwłaszcza ze startu. Jak wiemy w Pradze start jest kluczowy i wierzę, że jego szybkie motory znowu będą prowadziły go do liderowania po pierwszym łuku. Patrząc na miejsca startowe to również wydają się korzystniejsze dla Niemca. Kurs zachęca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom