>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (5) - København, 9 czerwca 19:00

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
FIM Dansk Metal Danish Speedway Grand Prix



Lista startowa:

Wyniki z 2011 roku :
1. Tomasz Gollob (Polska) - 20 (2,0,3,3,3,3,6)
2. Jason Crump (Australia) - 18 (2,3,3,2,2,2,4)
3. Chris Holder (Australia) - 14 (2,3,2,1,2,2,2)
4. Greg Hancock (USA) - 13 (3,1,1,2,3,3,0)
5. Jarosław Hampel (Polska) - 12 (1,2,2,3,3,1)
6. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 9 (1,2,3,1,1,1)
7. Chris Harris (Wielka Brytania) - 7 (0,3,w,3,1,0)
8. Nicki Pedersen (Dania) - 7 (1,3,w,3,w,0)
9. Artiom Łaguta (Rosja) - 7 (3,2,2,0,0)
10. Andreas Jonsson (Szwecja) - 7 (3,1,w,1,2)
11. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 7 (0,1,2,2,2)
12. Rune Holta (Polska) - 6 (0,1,3,2,0)
13. Kenneth Bjerre (Dania) - 6 (2,2,1,0,1)
14. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 5 (3,0,0,1,1)
15. Janusz Kołodziej (Polska) - 3 (d,0,0,0,3)
16. Mikkel B. Jensen (Dania) - 2 (1,0,1,0,0)
R1. Michael Jepsen Jensen (Dania) - NS
R2. Kenni Larsen (Dania) - NS
Bieg po biegu:
1. Lindbaeck, Holder, Hampel, Holta
2. Łaguta, Bjerre, Pedersen, Sajfutdinow
3. Hancock, Crump, Jensen, Kołodziej (d)
4. Jonsson, Gollob, Lindgren, Harris
5. Holder, Bjerre, Jonsson, Jensen
6. Pedersen, Hampel, Hancock, Gollob
7. Crump, Lindgren, Sajfutdinow, Lindbaeck
8. Harris, Łaguta, Holta, Kołodziej
9. Crump, Holder, Pedersen (w), Harris (w)
10. Lindgren, Hampel, Bjerre, Kołodziej
11. Gollob, Łaguta, Jensen, Lindbaeck
12. Holta, Sajfutdinow, Hancock, Jonsson (w)
13. Gollob, Sajfutdinow, Holder, Kołodziej
14. Hampel, Crump, Jonsson, Łaguta
15. Harris, Hancock, Lindbaeck, Bjerre
16. Pedersen, Holta, Lindgren, Jensen
17. Hancock, Holder, Lindgren, Łaguta
18. Hampel, Sajfutdinow, Harris, Jensen
19. Kołodziej, Jonsson, Lindbaeck, Pedersen (w)
20. Gollob, Crump, Bjerre, Holta

Półfinały:
21. Hancock, Crump, Lindgren, Harris
22. Gollob, Holder, Hampel, Pedersen

Finał:
23. Gollob, Crump, Holder, Hancock

Oferta z Tobet:


Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
Powodzenia!​
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Chris Holder - Chris Harris 1 1,36
Michael Jepsen Jensen - Peter Ljung 1 1,47

Kurs 2,00 Tobet

Kursy nie za wysokie jednak już AKO wychodzi fajne dlatego postanowiłem to zagrać. Holder w tym roku w GP pokazuje sie ze świetnej strony i mysle ze jutro bedzie podobnie final spokojnie w Jego zasiegu.Co do Bombera to pewnie 5-7pkt uzbiera i na tym sie zakończy.
Druga para to młody Jepsen Jensen który dostał dziką kartę na te zawody.W Gorzowie jeździ aż miło wyprzedza rywali bardzo odważnymi atakami. Ljung jeździ bo jeździ przeważnie wychodzi Mu 1 bieg a pozniej po walce zazwyczaj konczy zawody z 5-6pkt. Jepsena stać na awans do półfinału i na to licze.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Jak kolega Unicaja popieram typ:
MJJ - Harris @1,86 betsafe⛔
Chris jeździ jako tako w Szwecji, dobrze w Anglii, a młody Duńczyk w każdej lidze w tym co najważniejsze polskiej prezentuje się troszkę lepiej.
Drugim fajnym typem choć znowu z Harrisem jest
Harris - Ljung @2,70 betsafe⛔
Widzę tutaj ogromne value na rzecz Szweda. Rozumiem kurs 1,40 - 2,70 jak by był w parze np z Tonino czy Lindgrenem, ale nie z miernym Anglikiem...

Chris Holder
- Chris Harris + Nicki Pedersen - Kenneth Bjerre tobet @1,82⛔
Zestawienie obecnie dwóch najszybszych zawodników na świecie z dwoma miernotami. Harris jak i Bjerre jeżdżą strasznie, co grand prix przywożą zera. Kenio niby jedzie u siebie, ale to Nickiego prawdopodobnie będziemy znowu oglądać w finale. Zestawienie Harrisa z Crispim to też jakieś nie porozumienie. Dla mnie pewniaczki bez czekania na układ pól i rozkład biegów.
Greg Hancock - Tomasz Gollob @1,75 tobet Po głębszym zastanowieniu odpuszczam ten typ
Greg w fenomenalnej formie w lidze polskiej to potwierdza, prawdę mówiąc on, Nicki prezentują najlepszy poziom i w nich upatrywał bym przyszłego mistrza świata. Zaraz za nimi jest Holder. Trzymają fason Hampel Crump i Gollob, ale to za mało wg mnie. Hancock od 2 sezonów jest z każdą nowinką do przodu, w tym roku dołączył do niego Power. Tomek z kolei bez wyrazu, jego motory ewidentnie nie jadą, a Tomek jak wiemy nie potrafi ciułać po 2punkciki jak np Lindgren by później zaskoczyć na najważniejsze biegi. Tomek jest typem zawodnika, że albo jedzie i nie ma sobie równych albo nic nie jedzie... W tym sezonie jest po kilku przykrych wypadkach zarówno na crossie jak i na torze, sam Gaszyński mówi, że Tomkowi przydała by się przerwa bo tydzień to był za mało i nie jest on w 100% gotowy do rywalizacji z najlepszymi.
 
D 5

dero1987

Użytkownik
✅Nicki Pedersen - Tomasz Gollob typ 1 1.75 Tobet
Patrząc na formę Nickiego jest wg mnie głównym faworytem do wygrania całych zawodów. Tomek ostatnio kaszana, i pomimo lekko odbudowanej formie nie sądzę, żeby w jakikolwiek sposób mógłby zagrozić Nickiemu. Warto łapać póki kurs wysoki.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
MJJ - Harris @1,86 betsafe
W mojej ocenie fajny bet na sobotnie zawody. O formie Bombera chyba wiemy wszyscy jaka jest, na wyspach może sobie śmigać ale jak przyjdzie co do czego i jazdy w GP to Chris nie istnieje. Jensen obecny sezon ma świetny, punktuje sumiennie we wszystkich ligach w których startuje. Nie bez przyczyny otrzymał dzikusa na tą imprezę mimo że zdaniem wielu ekspertów bardziej zasługiwał nań PUK Iversen. Michael jest młody, perspektywiczny, widać że Duńczycy pokładają w nim wielkie nadzieje.
Co ciekawe betsafe szokuje kursem na ten typ, w unibet na takie rozwiązanie mamy ledwie 1.5 a i chłopaki z typera w tej parze dali handi w stronę Brytyjczyka na poziomie 2,5 moim zdaniem jak najbardziej trafnie oceniając szanse tej dwójki. A tutaj nie mamy żadnego handi, kurs super, imo warto zagrać na MJJ po takim kursie.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tomasz Gollob - Jarosław Hampel 1 1,85 Unibet - zwrot
Jason Crump - Jarosław Hampel 1 2,00 Tobet - zwrot

JAREK TRZYMAJ SIĘ I WRACAJ SZYBKO DO ZDROWIA!!!!!
Wielu, już Tomka wysłało na emeryturę po meczu z Lesznem. Ja osobiście nie widzę go na chwilę obecną jako MŚ 2012. Ale wierze nadal, wierzyłem przez 18 lat w tytuł i się doczekałem przed dwoma laty, więc nadal wierze w drugi. Dzisiaj okazja by się zbliżyć do czołówki bardzo dobra, ponieważ gdzie jak gdzie ale na &quot;Parken&quot; wiedzie mu się wyśmienicie. W poniedziałek i wtorek już było widać przebłyski w sprzęcie, szczególnie ten mecz wtorkowy gdzie wygrał trzy z czterech biegów. Jarek też niby tam wraca do formy, ale jednak bez tego tunera wydaje mi się, że szybciej Tomek niż Jarek się dzisiaj dopasuje. Tak na prawdę w Goeteborgu Tomek już na trzecią serie był dopasowany patrząc na jego układ biegów to jeśli tor będzie do walki to na prawdę może &quot;natrzepać&quot; dzisiaj dużo punktów w serii zasadniczej. Jason? Jason zdecydowanie stawia na Grand Prix w tym roku bo w Szwecji, że odpuszcza to rozumiem ale on jednak nawet liderem Marmy nie jest. Jednak tor w stolicy Danii również mu sprzyja więc dzisiaj powinien zdobyć sporo punktów. Stawiam na byłych Mistrzów Świata przeciwko Jarkowi.

Tomasz Gollob TOP4 2,05 Milenium
Nicki Pedersen TOP4 1,50 Fortuna
Michael Jepsen Jensen TOP8 2,35 Milenium

O Tomku już pisałem wyżej, do tego taki kurs na jego występ w finale biorę z pocałowaniem ręki, tym bardziej, że w konkurencji kursy o 0,2 niższe. Jeśli chodzi o Nickiego to jednak nie jest walczak na dystansie i dzisiaj musi mieć takie super starty jak miał np dwa tygodniem temu. Ale to co mówi w 20 biegu przegrał start i już Crumpowi nic nie zrobił, dobrze, że tam pomyślał na pierwszym łuku co dwa punkty przywiózł. Półfinał to samo i już nie potrafił wyprzedzić Thomasa.. Jeśli chodzi o młodego Jensena. To facet mnie zadziwia formą od początku sezonu. Jednak przenosiny do Gorzowa po służyły mu i jest w formie. Śmiem twierdzić, że dzisiaj nie jednemu utrze nosa Michael stąd stawiam na jego awans minimum do półfinału..

&quot;Trening w Kopenhadze przebiegł pomyślnie. Podobnie jak przed rokiem, tor na stadionie Parken jest bardzo dobrze przygotowany - równy i do walki. Przy odrobinie szczęścia być może uda się powtórzyć ubiegłoroczny sukces.&quot; - Tomasz Gollob
martwi mnie tylko ten defekt podczas treningu.. i nie wiadomo co się stało, czy to łańcuszek? czy już ta &quot;fura&quot; dzisiaj mu nie posłuży..

Nicki pechowo przegral ostatnie GP, gdyby sam sie nie wykluczyl w polfinale to wygralby to spokojnie bo byl poza zasiegiem reszty. Gollob jak jezdzi kazdy wie i pozostawie to bez komentarza.
Pechowo? ku... facet Nicki nie wygrałby turnieju nawet gdyby się nie wykluczył bo od 4 serii, startów nie miał a że jest p...anienką na dystansie to nie umie nic nawet na szybkim motocyklu.. Co do Tomka, możesz pozostawiać bez komentarza jego jazdę, ale właśnie takim ludziom jak Ty dzisiaj powinien pokazać kim jest. Bo za około 3-4 lata gdy go nie będzie uważaj jakie manto Polacy będą zbierać w SWC ???? ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
&quot;Trening w Kopenhadze przebiegł pomyślnie. Podobnie jak przed rokiem, tor na stadionie Parken jest bardzo dobrze przygotowany - równy i do walki. Przy odrobinie szczęścia być może uda się powtórzyć ubiegłoroczny sukces.&quot; - Tomasz Gollob
Po tym co robi Gollob ostatnio to nie postawilbym na niego zlotowki nawet w parze z Ljungiem czy Bjarne. Ciagle defekty, ciagle przywozenie zer. Ogolnie granie GP coraz bardziej mnie irytuje bo wyniki z kosmosu ale piknikowo probuje na zawodnikow w formie i z dobrymi polami.
Holder-Bomber 1,30 ⛔ fak nicki !!!
Nicki-
Gollob 1,75 ✅ lokata
ako 2,28

tobet
Holder w formie, z nr 1 wiec pola ma w miare dobre. Bomber niby odzył ale tak samo mialo byc ostatnio i prawie przywiozl by &quot;olimpiade&quot;. Na ta chwile roznica klas mimo ze nie zdziwie sie jak Harris odpali jednak od Australijczyka lepszy byc nie powinien.
Nicki pechowo przegral ostatnie GP, gdyby sam sie nie wykluczyl w polfinale to wygralby to spokojnie bo byl poza zasiegiem reszty. Gollob jak jezdzi kazdy wie i pozostawie to bez komentarza.
MJJ-Hansio 1,50 ✅
AJ-
Tonio 1,35 ✅
ako 2,03
✅
unibet
AJ ladnie smigal w mistrzostwach Szwecji pare dni temu, w Elitserien tragiczny wystep ale przez 2 defekty wiec jesli to sie dzis nie przydazy powinien byc wysoko. Tonio wycofal sie z mistrzostw w Vetlandzie nie wiem do konca przez co, we wtorek w lidze tragiczny wystep i mozna zauwazyc znizke formy Bambo.
MJJ mlody gniewny w genialnej formie, moze nie bedzie objezdzal najlepszych ale u siebie motywacja i adrenalina na pewno zadziala. Od slabego Hansia powinien byc lepszy.
 
L 3

lewandowski171

Użytkownik
Lista startowa Grand Prix Danii:
1. (8) Chris Holder (Australia)
2. (15) Hans Andersen (Dania)
3. (7) Kenneth Bjerre (Dania)
4. (3) Jarosław Hampel (Polska)
5. (9) Fredrik Lindgren (Szwecja)
6. (5) Tomasz Gollob (Polska)
7. (1) Greg Hancock (USA)
8. (6) Emil Sajfutdinow (Rosja)
9. (4) Jason Crump (Australia)
10. (14) Peter Ljung (Szwecja)
11. (11) Chris Harris (Wielka Brytania)
12. (13) Bjarne Pedersen (Dania)
13. (10) Nicki Pedersen (Dania)
14. (16) Michael Jepsen Jensen (Dania)
15. (12) Antonio Lindbaeck (Szwecja)
16. (2) Andreas Jonsson (Szwecja)
Rezerwa toru:
17. Peter Kildemand (Dania)
18. Mikkel B Jensen (Dania)
Holder-Crump 1.75
Dwa kangury. Młodszy jest w gazie, w każdych zawodach przywozi dwucyfrówkę i jeżeli nic mu się nie przytrafi niespodziewanego to powienien pojechać w finale. Jedynym mankementem może być nr 1 na liście startowej ponieważ, będzie rozpoczynał każdą kolejną kolejkę startów. W Grand Prix w tym sezonie zaliczył tylko jedną wpadkę w Auckland.
Ubiegłoroczny wynik
3. Chris Holder (Australia) - 14 (2,3,2,1,2,2,2)
Jeżeli chodzi o Jasona to ciężko cokolwiek powiedzieć. Przeplata dobre występy ze słabszymi. Szczególnie zawodzi w Szwecji. W GP idzie mu narazie dobrze.
Ubiegłoroczny wynik
2. Jason Crump (Australia) - 18 (2,3,3,2,2,2,4)
Biegi pomiędzy sobą w Grand Prix 2012
0:4 dla Crumpa
Finały - GP 2012
2 - Crump
1 - Holder
Obaj zmierzą się między sobą w 5 gonitwie dnia.
Na przekór, na młodego! Jest szybki, walczy.
Polecam
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Bjerre - Jensen typ 2 kurs 1.95 Tobet ✅
Jensen w każdej lidze prezentuje się znacznie lepiej od Kenia. Niech nikt się nie sugeruje, że czasem ma zwyżkę formy po jego komplecie w meczu z Wrocławiem bo to żaden wyczyn pokonywać u siebie Jędrzejaka , Ułamka , Malitowskiego i Proctora. Jensen przy obecnej formie w swoim kraju zostawi serce na torze i obstawiam conajmniej jego awans do półfinałów.
Oprócz tego polecam granie:
Holder - Harris typ 1 kurs 1.3 ⛔
Nicki - Kenio typ 1 kurs 1.28 ✅
Wyżej zostało wszystko o tym napisane , dołączam się do tego. Myślę , że dwa pewniaczki.
 
D 5

dero1987

Użytkownik
✅Nicki - Tomek 1 1,75
forma Nickiego ostatnio bardzo równa a co najważniejsze wysoka, Tomek? wiadomo.. myślę, że dziś zanotuje dość dobry występ, ale Nicki poza zasięgiem
AJ - Lindgren 1 1,43
Dobry występ AJ w mistrzostwach Szwecji potwierdza mój typ.
✅Nicki - Bjerre 1 1,28
Chyba najpewniejsze zdarzenie dzisiaj w ofercie jakie znalazłem.
Nicki top 3 2,00
MJJ - Ljung 1 1,47
Dobra forma MJJ ostatnio. Nie na finał, ale na Ljunga wystarczająca ????
Wszystko Tobet
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Michael Jepsen Jensen TOP8 @ 2,35 Milenium
Taki kurs na MJJ? To ja biorę z pocałowanie ręki, bo ten zawodnik jest w tym sezonie w super formie i dzisiaj z pewnością będzie chciał do siebie przekonać włodarzy BSI oraz pokazać się przed własną publicznością. Co ciekawe Bwin oferuje nam na ten bet jedynie 1,90 więc jest tutaj value nawet z podatkiem. O ile może dzisiaj MJJ nie będzie walczył o najwyższe laury, o tyle pokonanie takich zawodników jak Bjarne, Hans, Ljung, Harris, Lindbaeck to jest jak najbardziej w jego zasięgu, a do tego mamy Bjerre, Freda którzy mają spore wahania formy. W ogóle takich pewniaków do dobrego występu jest w tym momencie niewielu, bo są nimi Nicki, Crump, Hancock czy Hampel. Gollob może wygrać, jak równie dobrze nie awansować do półfinału... Holder ostatnio cyrk na MA zrobił i w Szwecji też nic wielkiego nie pokazał więc różnie może być. Naprawdę dzisiaj MJJ ma ogromne wg. mnie szansę na awans do półfinału, a tam już wszystko się może zdarzyć, co w Goeteborgu pokazał Fred, który ledwo wszedł do ósemki, a potem wygrał.
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
19:10 Andreas Jonsson - Emil Saifutdinov 2 1,95
Danish Grand Prix (Copenhagen)

H2H
19:10 Kenneth Bjerre - Michael Jepsen Jensen 1 1 1.72
Danish Grand Prix (Copenhagen)

H2H

19:10 Nicki Pedersen - Greg Hancock 1 1 1.75
Danish Grand Prix (Copenhagen)

H2H
19:10 Tomasz Gollob - Jaroslaw Hampel 2 1.80
Danish Grand Prix (Copenhagen)

H2H

Greg Hancock - Tomasz Gollob 1 1.75
***********************************
09.06 19:00 1st Heat Winner 09.06 19:00 Chris Holder 2.30
09.06 19:00 2nd Heat Winner (riders) Greg Hancock 2.50
09.06 19:00 3rd Heat Winner (riders) Jason Crump 2.20
09.06 19:00 4rd Heat Winner (riders) Michael J. Jensen 5.50
09.06 19:00 5rd Heat Winner (riders)Nicki Pedersen 2.00
09.06 19:00 6rd Heat Winner (riders)Michael J. Jensen 3.05
09.06 19:00 7rd Heat Winner (riders) Greg Hancock 2.20
09.06 19:00 8rd Heat Winner (riders)Jaroslaw Hampel 2.10
09.06 19:00 9rd Heat Winner (riders) Tomasz Gollob 2.30
09.06 19:00 10rd Heat Winner (riders) Fredrik Lindgren 3.50
09.06 19:00 11rd Heat Winner (riders) Jason Crump 2.80
09.06 19:00 12rd Heat Winner (riders) Nicki Pedersen 2.30
09.06 19:00 13rd Heat Winner (riders) Greg Hancock 2.20
09.06 19:00 14rd Heat Winner (riders) Nicki Pedersen 2.15
09.06 19:00 15rd Heat Winner (riders) Kenneth Bjerre 3.80
09.06 19:00 16rd Heat Winner (riders) Jaroslaw Hampel 3.10
09.06 19:00 17rd Heat Winner (riders) Chris Holder 1.90
09.06 19:00 18rd Heat Winner (riders) Greg Hancock 2.75
09.06 19:00 19rd Heat Winner (riders) Kenneth Bjerre 4.00
09.06 19:00 20rd Heat Winner (riders)Jaroslaw Hampel 2.70

Podałem wszystkie typy według tego jak oceniam szanse zawodników.
Uwagi. Niedoceniany Kenneth Bjerre spasował się wreszcie z motorami, co udowodnił w Częstochowie kompletem i zwycięstwami o pół prostej przewagi.Ostrzegam!!! Uwaga na młodego Michaela J. Jensena, to już nie jest frajerek tylko waleczny młody zadziora ,który może dokopać każdemu. Poza tym jak zwykle Nicki &gt; petarda na fali jeszcze u siebie, Lingren poobijany w Częstoichowie nie powinien poszaleć, chociaż twierdzi ,że już jest okey. Gollob powinien się wychylić w jakimś tam biegu z dobrego pola ,ale nie poszaleje moim zdaniem. Hancock to klasa sama w sobie,najbardziej wyrównany i przewidywalny zawodnik. Jarek musi jak chce gonić czołówke. Ot wszystko.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Bet365 w końcu wystawił swoje propozycje.
Tomasz Gollob under 11pkt (w 5 pierwszych biegach oczywiście) kurs 1,8✅✅✅
Może być różnie, Gollob lubi tu jeździć jednak spodziewałem się linii 9 w porywach 10 pkt. 11 to dużo biorąc pod uwagę, że główny faworyt Nicki ma linie tylko punkt wyższą.
1 bieg: Jeżeli Gollob nie poprawi startów to już w tym biegu na więcej niż 1pkt nie ma co liczyć. Od wewnętrznej Hancock, od zewnątrz Emil. Przy przegranym starcie jest koniec.
2 bieg: tu rywale łatwiejsi jednak o zwycięstwo może nie być łatwo, jest MJJ od wewnątrz.
3 bieg: mówię, typ opieram o to, że liczę na słabe starty Tomka. Jeśli tu przegra start to Jonnson i Holder go zablokują i wtedy nawet Bomber może uciec.
4 bieg: od wewnątrz Crump, od zewnątrz Jarek, znów to samo przegrany start i kleszcze.
5 bieg: Tomek kontra Duńczycy, ale znów pechowo bo szykuje się wywuzka przez Nickiego.
Chciałbym, żeby się Tomasz odblokował bo Jarek też nic nie jeździ i zaczyna się bieda robić w tym sezonie dla Polski, ale rozum podpowiada, że ta linia jest wystawiona zbyt wysoko. Zawsze może zagrać dla bezpieczeństwa również: dokładnie 11pkt bo liczyć na więcej to trzeba być naprawdę optymistą.
3 biegi i już handi nie do osiągnięcia dla Tomka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
masilbn 61

masilbn

Użytkownik
Bjerrre - Harris 1 1.65 Tobet
Kenio chyba się odbudowuje, widac ze wspólpraca z nowym mechanikeim służy - komplet w Czestochowie chyba nie byl przypadkiem. Harris w GP nie istnieje i przesłanek ku temu by to sie mialo zmienic nie widać. Dla mnie Bjerre może być dzisiaj czarnym koniem zawodów.
Michael Jepsen Jensen - Peter Ljung 1 1.47
Chris Holder - Chris Harris 1 1.30
AKO: 1.91
Tobet
MJJ w tym sezonie niezle chociaz ostatnio troche słabiej punktuje, ale na GP u siebie piwinien się spiąć. Ljung w GP przypadkiem i raczej statystuje chociaz zdarzaja mu sie przeblyski. Dzisiaj jednak to Jensen powinien być górą. Swoja publiczności i tor do walki przemawiaja za nim.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Niedoceniany Kenneth Bjerre spasował się wreszcie z motorami, co udowodnił w Częstochowie kompletem i zwycięstwami o pół prostej przewagi.Ostrzegam!!!
a oglądałeś 2 dni później jego występ w Szwecji? Chyba nie.. Jeżeli to był ten jego genialny sprzęt to mu współczuje. 8 pkt z pozycji rezerwowego. Czyli 4 pkt miał z urzędu w biegach z Thornblomem i Larsonem... Uważam , że wyolbrzymiasz bo rywale z meczu ze Spartą byli mocno przeciętni..
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Crump - Sajfudinov 1 za 1,65 w Fortunie ✅

Dwaj solidni jeźdźcy, ale w tym sezonie bez błysku. W GP zdecydowanie lepiej jeździ kangur, do tego tor w Danii mu zdecydowanie leży - idę w jego stronę.

Nicki Pedersen - Jarek Hampel 1 za 1,60 w Fortunie ✅

Duńczyk w niesamowitym gazie, na dziś to mój faworyt do wygrania cyklu. Zawody u siebie, więc dodatkowa motywacja, chociaż Nicki jak bardzo chce, to może znów coś nawyrabiać na torze. Jarek zagubiony, nie błyszczy - jeździ solidnie , ale szału nie ma. Duńczyk powinien go dziś połknąć
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Greg Hancock - Tomasz Gollob 1.45 2.75 Betsafe ala Betsson
Powiem szczerze, że byłem w mocnym szoku jak zobaczyłem ten kurs. Tobet dla porównania daje tutaj 1.75 do 1.90. Moim zdaniem i tak za dużo. Gollob jest tutaj moim zdecydowanym faworytem. Tor w Kopenhadze mu leży, jak żaden który sztuczny, a nawet naturalny. W ostatnich latach notował tam fantastyczne występy. Po treningu był zadowolony. Tor ma być do walki, a nie kartoflisku jak w Gorzowie w ostatnim meczu. A Greg ani tam wielkich wyników nie robił, ani forma jakaś specjalna. Po takim kursie żal nie brać.

Tomasz Gollob
7/10 ⛔
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Michael Jepsen Jensen - Chris Harris 1 @ 1,50 Unibet ⛔ 7-10 (11m-4m)
Zagrałem 3 typ. Pierwszy z nich to para Jensen - Harris. Jensen otrzymał Dzikusa i myślę że była to słuszna decyzja. Jest młody, w tym sezonie prezentuje rewelacyjną formę i przede wszystkim rokuje na przyszłość. Myślę że będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony swoim kibicom oraz dziadom BSI. Anglia, Szwecja i Polska w tych 3 ligach w swoich zespołach nie zawodzi. Harris, jak jemu Rosko nie pomógł w Goeteborgu to już mu nikt w tym roku nie pomoże. W Polskiej lidze nie jeździ, w Anglii na pewno nie zachwyca choć ostatnio poprawił swoje wyniki. W Szwecji też zawodzi. Popularny Bomber tylko w 2010 roku pojechał w Dani ponad przeciętnie, a tak bardzo mizernie. Do tego teraz jest w słabej formie w porównaniu do lat ubiegłych. Sprzętowo wygląda słabo, nic nie przemawia za Bomberem.
Andreas Jonsson - Fredrik Lindgren 1 @ 1,55 Unibet ⛔ 8-15 (9m-2m)
Drugi typ to para Jonsson - Lindgren. Gram na Andreasa bo ostatnio jest dobrze dysponowany. Szału w GP nie ma ale ostatnie wyniki rokują że nie powinien dać ciała. Dobra jazda w IM Szwecji gdzie zajął 2 miejsce. Solidnie w Polsce. AJ był szybki i uważam że w Danii gdzie już wygrywał przed laty stać go na miejsce w finale, chociaż to może dużo ale na półfinał spokojnie go stać. Lindgren zaliczył dzwona w Częstochowie i jeszcze się po tym nie otrząsnął. Słaba postawa w IM Szwecji, w Anglii nie jeździł. Fredka to tak sinusoida, a więc skoro ostatnio wygrał to dzisiaj szału nie będzie.
Nicki Pedersen - Tomasz Gollob 1 @ 1,68 Tobet ✅ 9-3 (7m-15m)
Trzeci typ to para Pedersen - Gollob. Jeśli Polak awansuje do półfinału to będzie dobrze. Ostatnio jest cienki. W Gorzowie kompletny zawód. W Szwecji 10 punktów ale rywali tam za dobrych nie miał. Ostatnio w GP fatalnie. Nie przekonuje ten zawodnik w tym roku. Pedersen jedzie o wygraną w dzisiejszym GP. To odwrotność Golloba w GP imponuje, w ligach nie zawodzi i zawsze lideruje swojemu zespołowi. Do tego dodatkowa motywacja bo jedzie przecież u siebie. Nicki minimum podium a Gollob według mnie na półfinał będzie musiał się postarać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom