>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (5) Polski II - Toruń. 19 czerwca 19:00

Status
Zamknięty.
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
Moje typy:

Jason Crump- Greg Hancock 1 1,40. Kto wiecej pkt? ✅

Jason, wiadomo ostatnio zwyzka formy. Dochodzi do zdrowia. W ostatnim czasie zmienil kilka rzeczy w swoim mysleniu i sprzecie (m.in nowe gazniki, ktore testowal juz na grand prix w Lesznie) Cegła mowi, ze Australijczyk czul sie doskonale na treningu, ale jego bardzo dobry silnik sie rozlecial. Mysle, ze dla niego to zaden problem, vide Grand prix w Kopenhadze 2008. Poza tym byl extremalnie szybki pod koniec zawodow przed dwoma tygodniami, ale cos sie zacielo w półfinale.

Greg ostatnio bez formy. Sadze, ze juz nie ma takiej motywacji by scigac sie o najwyzsze cele. Wiek robi swoje. Dodatkowo jedzie poobijany.

T. Gollob- N. Pedersen 1 1,45 ✅

Tomek bardzo dobrze jezdzi na MotoArenie, a Nicki ostatnio bez formy. Uwazam jednak, ze Tomek dzisiaj nie wygra. Taka krotka analiza, bo czasu malo ????

Ako 2,03 ✅

Tak dla zabawy wg mnie pierwsza szostka:

1. Jason Crump.
2. Tomasz Gollob.
3. Jarosław Hampel.
4. Rune Holta.
5. Chris Holder.
6. Kenneth Bjerre.

Hehe czworke finalowa dobrze wytypowalem tylko w zlej kolejnosci ????
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Top Danish Rider Hans Andersen Kurs: 4.50 ✅✅✅
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dzisiaj kolejne GP, tym razem w Toruniu. Zapowiada sie niezwykle emocjonujaco, faworytow jest kilku, w kazdym buku oferta szeroka. Ja wybralem typ - Najlepszy Duńczyk - Hans Andersen.
W zawodach uczestnicy trojka zuzlowcow z Danii - oprocz Andersena pojedzie Kenneth Bjerre oraz Nicki Pedersen. Ponizej charakterystyka panow:

Bjerre-2 w klasyfikacji, ten sezon bardzo udany, ale...
&quot;Na nowym stadionie w Toruniu ścigałem się dotychczas tylko raz. Wypadłem słabo&quot; (na początku maja, w meczu ligowym z Unibaksem zdobyl tylko 3 pkt), w Polsce jak wiemy ostatnio nie jezdzi ze wzgledow finansowych we Wroclawiu,
⛔tylko jeden wystep w Toruniu (3pkt)

Pedersen-3krotny Mistrz Swiata, ten sezon do tej pory nieudany, sinusoida, potrafi zdobyc 14pkt tak jak w meczu ligowym Stal Gorzow-Zielona Gora, ale potrafi tez zdobyc 1!!! pkt jak w ostatnim wtorkowym meczu ligowym w Szwecji, Lejonen-Vetlanda, przez niego druzyna gospodarzy 2krotnie poniosla kleske z Elit. W klasyfikacji GP dopiero 5, ostatnio przed dunska publicznoscia tylko 5pkt
⛔sinusoida

Andersen-dlaczego stawiam na niego? Sa 2 powody:
✅zawodnik miejscowego Unibaxu Torun,
✅najwyzsza w zespole srednia biegowa 2.105
W dzisiejszych zawodach wlasnie na tego pana licze, w ostatnim GP najlepszy z Dunczykow, final i 13 pkt do punktacji GP, wedlug mnie niedoceniany dzisiaj, kurs 4.5? biore!
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
do tego jeszcze:
Bjerre-Andersen 2 2.55 betsafe, opis powyzej ???? :-| ✅✅✅

Magnus Zetterstroem - Tai Woffinden H(0.0 - 1.5) tobet
Który zawodnik zdobędzie więcej punktów w biegach 1-20 2 1.85 ✅✅✅

juz w 1 biegu tai spotyka sie z zorro, ma najlepsze pole A, zorro wczoraj jakos nie blysnal forma, mial 2 wypadki, nawet karetka wjechala na tor, nie uczestniczyl we wczorajszym treningu w Toruniu

Adrian Miedzinski - Piotr Protasiewicz (12) 1 1.50 ✅✅✅
Protasiewicz juz pokazal ostatnio, jak daleko mu do GP, mysle, ze 1-2 pkt bedzie lepszy &quot;miejscowy&quot;

Hans Andersen - Greg Hancock (12) 1 1.70 ✅✅✅
o Andersenie juz pisalem, czarny kon, w sumie jak mozna o kims kto byl ostatnio w finale napisac czarny kon, ale ok ???? Greg juz ma swoje lata, w GP w tym sezonie bardzo zawodzi


edit: piekna GP✅✅✅
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
3 Polakow na podium!!!!
Piekny dzien dla nas, brawa dla calej trojki, szkoda, ze nie pojechalem na te zawody, takie cos mozna wspominac do konca zycia
Zawody dla nas obstawiajacych rowniez wysmienite, nie widze wieksze niespodzianki, oby tak dalej
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Śmiało można już powiedzieć że o mistrza będą walczyć Gollob , Hampel. Dziś Bjerre stracił bardzo wiele (20 pkt mniej niż Gollob ) i to go eliminuje z walki o mistrza bo strata za duża. Kto wie może jeszcze Crump się włączy do walki ale on też ma sporą stratę ( 20 pkt ) do obu Polaków. Także jestem przekonany że w tym roku to jeden z naszych rodaków będzie mistrzem świata tylko który ? Ja myślę że zwycięży jednak doświadczenie i to Gollob wygra.
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
Ja osobiscie Golloba jeszcze bym nie stawial w roli mistrza swiata. Zobaczymy jak pojedzie w Cardiff i Vojens. W Cardiff zawsze notuje słabe wyniki, a Hampel i Crump uwielbiaja tam jezdzic i juz moge powiedziec, ze to na Hampela i Crumpa postawie za miesiac ???? Nawet nie miesiac.
 
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
typ na zwycięzcę:
Tomasz Gollob Z 3,50 SPORTINGBET ✅
---------------------------------------------
luźne typy:
Holder,Ch - Lindgren,F 1 1,60 KL Unibet: ✅ 9msc-11msc
Andersen,H - Hancock,G 1 1,75 PKT Unibet ✅ 9:6
-----------------------------------------
Hampel,J - Bjerre,K 1 1,50 TOTO-MIX ✅ 15:4
Gollob,T - Pedersen,N 1 1,45 TOTO-MIX ✅ 24:8
--------------------------------------------
Miedziński,A - Protasiewicz,P 1 1,55 TOTO-MIX ✅ 6:5
Hampel,J - Pedersen,N 1 1,55 TOTO-MIX ✅ 15:8
-------------------------------------------------
Hampel,J - Hancock,G 1 1,30 SPORTINGBET ✅ 15:6
Lindgren,F - Miedzinski,A 2 1,70 SPORTINGBET zwrot 6:6
Harris,Ch - Holder,Ch 2 1,20 SPORTINGBET ✅ 5:6
-------------------------------------------
Hancock,G - Holder,Ch 2 1,95 TOTO-MIX ⛔ 6:6
Bjerre,K - Andersen,H 2 2,3 TOTO-MIX ✅ 4:9
-----------------------------------------
Miedzinski,A M 1-8 2,10 ✅ 8 miejsce
Zawody wyśmienite!! Gollob magicznie ... tak naprawde jedynie w jednym biegu musiał zawalczyć o &quot;3-kę&quot;.Typersko bardzo dobre zawody!! Klasyfikacja generalna wygląda fascynująco! 78 pkt Golloba 75 pkt Hampela ,ale już dalej &quot;ni widu ni słychu&quot;,59-Bjerre,58-Crump ...
Oby tak dalej
BIALO-CZERWONI
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Tak Panowie wygląda król MotoAreny i mam nadzieje przyszły mistrz świata ;) Co ten gościu robi na toruńskim torze, to przechodzi ludzkie pojęcie. Fakt, że dzisiaj miał niewiele pracy, bo startował wyśmienicie, ale w10. biegu pokazał co potrafi na tym torze. Z trzeciej pozycji fantastycznie przebił się na prowadzenie, wyprzedzając przecież nie byle kogo, bo Holtę i Hampela. On pływa na łukach MotoAreny, gdzie inni czasami mają wielkie problemy, aby dobrze przejechać wiraż. Gollob lepiej niż miejscowi zawodnicy potrafi wykorzystać różne ścieżki na tym torze, co pokazał właśnie atak na Hampelu w 10. gonitwie.
Szkoda tylko Holdera. Na szczęście obyło się bez złamań, ale i tak ręka wygląda fatalnie. Widziałem ją z bliska i naprawdę jest dość kiepsko :? Jutro w Tarnowie na bank nie pojedzie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Szkoda tylko Holdera. Na szczęście obyło się bez złamań, ale i tak ręka wygląda fatalnie. Widziałem ją z bliska i naprawdę jest dość kiepsko :? Jutro w Tarnowie na bank nie pojedzie.
Ja byłem jeszcze bliżej od Ciebie... :p
&gt; Cyk 1 &lt;
&gt; Cyk 2 &lt;
Ale spiker zawodów mówił chyba około półfinałów, że ma wybite tylko a nie złamane. Chociaż faktycznie marnie to wyglądało.
----
Ale zawody kapitalne. Pod względem sportowym, organizacyjnym, no i wszystkie peffki weszły.
W 1 na 1 wtopa na Holderze... Dałem, że będzie lepszy od Andersena. Chociaż typ był wymuszony bo za kasę tego nie grałem. Przed finałem wszystkie zakłady były rozstrzygnięte. Poza... Gollob - Holta 1, @1.15 ????
Dałem no dokładkę sobie &quot;pewniaka&quot;.
PePe jednak dał psikusa tym co grali under 5. Ostatnie 2 biegi pocisnął. Dlatego ja osobiście jednak grałem h2h z Miedziakiem. Jednym oczkiem ale siadło.
Komplet wyników za Sportowymi Faktami.
Wyniki:
1. Tomasz Gollob (Polska) - (3,3,3,3,3,6) 24 + 1 miejsce w finale
2. Rune Holta (Polska) - (3,3,2,3,1,3,4) 19 + 2 miejsce w finale
3. Jarosław Hampel (Polska) - (3,3,1,3,1,2,2) 15 + 3 miejsce w finale
4. Jason Crump (Australia) - (3,2,3,2,3,2,0) 15 + 4 miejsce w finale
5. Hans Andersen (Dania) - (1,2,2,1,2,1) 9
6. Nicki Pedersen (Dania) - (w,1,2,2,1,1,1) 8
7. Tai Woffinden (Anglia) - (2,0,0,3,2,0) 7
8. Adrian Miedziński (Polska) - (2,1,0,w,3,0) 6
9. Chris Holder (Australia) - (1,2,3,w,-) 6
10. Magnus Zetterstroem (Szwecja) - (1,0,3,1,1) 6
11. Fredrik Lindgren (Szwecja) - (1,2,1,0,2) 6
12. Greg Hancock (USA) - (2,1,2,1,0) 6
13. Piotr Protasiewicz (Polska) - (0,0,0,2,3) 5
14. Chris Harris (Anglia) - (2,1,0,1,1) 5
15. Kenneth Bjerre (Dania) - (0,3,1,0,0) 4
16. Andreas Jonsson (Szwecja) - (0,0,1,2,0) 3
17. Artur Mroczka (Polska) - (w) 0
18. Maciej Janowski (Polska) - (NS) 0
Bieg po biegu:
1. Holta, Miedziński, Lindgren, Bjerre
2. Gollob, Hancock, Andersen, Pedersen (u/w)
3. Hampel, Harris, Holder, Protasiewicz
4. Crump, Woffinden, Zetterstroem, Jonsson
5. Gollob, Crump, Miedziński, Protasiewicz
6. Holta, Andersen, Harris, Zetterstroem
7. Bjerre, Holder, Pedersen, Woffinden
8. Hampel, Lindgren, Jonsson, Hancock
9. Holder, Andersen, Jonsson, Miedziński
10. Gollob, Holta, Hampel, Woffinden
11. Zetterstroem, Hancock, Bjerre, Protasiewicz
12. Crump, Pedersen, Lindgren, Harris
13. Hampel, Pedersen, Zetterstroem, Miedziński (u/w)
14. Holta, Crump, Hancock, Holder (u/w)
15. Gollob, Jonsson, Harris, Bjerre
16. Woffinden, Protasiewicz, Andersen, Lindgren
17. Miedziński, Woffinden, Harris, Hancock
18. Protasiewicz, Pedersen, Holta, Jonsson
19. Crump, Andersen, Hampel, Bjerre
20. Gollob, Lindgren, Zetterstroem, Mroczka (w/su)
Półfinały:
21. Gollob, Hampel, Pedersen, Woffinden
22. Holta, Crump, Andersen, Miedziński
Finał:
23. Gollob, Holta, Hampel, Crump.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Ja byłem jeszcze bliżej od Ciebie... :p
&gt; Cyk 1 &lt;
&gt; Cyk 2 &lt;
Hehe, ale ja byłem u Chrisa w boksie po zawodach i pokazał mi rękę ;) Ma niezłą ranę. Trochę też jest opuchnięta. W ogóle nie może ruszać lewą ręką.
Vader// już nie świruj Panie dziennikarz :p
Jacques /// już tak się nie przechwalajcie, ja wracałem za busem Jonssona i żaluje że na torze nie był taki szybki. A potem jeszcze busik Pedersena dogoniliśmy ale on z kolei mniej agresywny na trasie xD ...
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
typ na zwycięzcę:
Tomasz Gollob Z 3,50 SPORTINGBET
---------------------------------------------
luźne typy:
Holder,Ch - Lindgren,F 1 1,60 KL Unibet
Andersen,H - Hancock,G 1 1,75 PKT Unibet
-----------------------------------------
Nie oglądałem GP niestety (wesele), ale nie mam nic do Ciebie, super typy dałeś, ale ja niestety mam przy pojedynku HOLDER-LINDGREN CANCEL - bo obaj mieli tą samą liczbę punktów (6) szkoda im Holdera bo na bank jakby jeszcze 1-2 biegi pojechał dorzucił by oczko i było by $ocio$ caso$ nie mniej jednak gratuluję innym (zależy od firmy), którym buki rozliczyły Holder - Lindgren na ✅
Gollob.... no cóż chyba klasa sama w sobie każdy bieg wygrał ???? oby w końcu zdobył tego Majstra na żużlu bo chyba najbardziej mu się należy.
Słowa uznania dla Jacqusa(on wie za co) i innych ;)
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom